زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۲۶۷۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط roodantnt.)
دوست عزیز من ، اینی که شما میگی سخته برا همه سخته درست
اینی که شما میگی اگه وقت کمه برا همه کمه درست

اما داستان اصلا این نیست ... و دسته بندی شما هم درست نیست

ایا شما بررسی کردی دوستان سر چی این همه اعتراض کردن ؟
اگه بررسی کردی لطفا اینجا تیتر وار برا ما هم بزار ببینیم اصلا شما متوجه هستی دوستان صداشون سر چی در اومده یا نه

اگر هم خواستی بیا با هم مناظره ای بزاریم تو همین مانشت تو یه تاپیک جداگونه تا متوجه بشی دوستان دارن فقط از حق طبیعیشون دفاع می کنند . و شما هم مطمعنا قانع خواهی شد و حرف خودتو پس خواهی گرفت و به جمع ما خواهی پیوست .

من هم منفی دادم به شما
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70
ارسال: #۲۶۷۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۲ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  من همون موقع اونجا گفتم سوالا اگه سخت بوده برا همه سخته و سیل منفی ها بود که سرازیر شد.
اگه سوال سخت باشه برای همه هست درست. اگه غلط بدن یکم حق خوری میشه ولی بازهم اگه سوال غلط رو حذف کنن میشه یه کاریش کرد ولی ۱ ساعت کمتر وقت دادن اصلا عادلانه نیست (البته توی خیلی حوزه های امتحانی این ۱ ساعت رو کم نکردن و راحت نشستن به سوالا جواب دادن این واقعا بی عدالتی نیست پس اسمش چیه!)مثل این میمونه که بگی سوالی رو بلدی ولی وقت کافی که چه عرض کنم استاندارد رو بهت ندن اونوقت همون سوالی که بلد هستی رو هم نمیتونی با تمرکز جواب بدی به نظرم هرچقدر سوال رو الکی بپیچونن ، خارج از منبع بدن ، حتی مبهم سوال بدن باز هم وقت داشته باشی میتونی با رد کردن گزینه های غلط یه تصمیمی بگیری، یه کلام بگم وقتی که داده بودن هرچقدر مسلط هم بوده باشی نهایتا ۶۰ یا ۷۰ درصد همه درسا رو میتونستی جواب بدی(البته اگه داولب همه رو خونده باشه)
حالا بگو کجای این امتحان برای همه یکسان بود!!!!!
وقتی شما دقیقا نمی دونی سنجش چه بلایی سر بچه ها اورده و اطلاع کافی نداری به قول بچه ها نمک رو زخم نپاش
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70
ارسال: #۲۶۷۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط jalili123.)
بله دوست من. من از وضعیت کنکور امسال باخبر هستم و این تاپیکو هم خوندم.
میشه بگین این حق طبیعی که میگین چیه؟
شما خیلی ناشیانه داری پیشنهاد مناظره میدی. وقتی کسی رو به مناظره دعوت می کنی باید بگی یا من تو رو قانع می کنم یا تو منو. نه اینکه از همون اول بگی قطعا قانع میشی و حرفتو پس می گیری و به جمع ما می پیوندی.
۱
۹
ارسال: #۲۶۷۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۵۷ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  چرا هر سال همه از کنکور و سنجش و سوالا اینهمه ایراد می گیرن؟
حالا امسال میگن زمان و دفترچه ها هم تغییرات داشته و همه غافلگیر شدن ولی پارسال هم همین بحثا بود. سال های قبلش هم بود. هم توی ثبت نام هم بعد از آزمون هم توی اعلام نتایج هم بعدا توی نتایج نهایی میگین پارتی بازی شده. آخه این چه رفتاریه یعنی اینایی که قبول میشن درس نخوندن یا کمتر از قبول نشده ها درس خوندن؟ دست از این رفتارتون بردارید. معمولا آدمایی که خودشون ایراد دارن از بقیه ایراد می گیرن و هرچه ایرادشون بیشتر باشه سراغ چیزای بزرگ تر مثل سازمان سنجش میرن. واقعا زشته.
حالا هرکی جزو اون دسته از آدماس میاد منفی میده.

واقعا یکی اومد حرف منو زد.
اینجا خودشون رو دارن سر یه چیزای الکی گول میزنن.
Undecided
۱
۱۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jalili123
ارسال: #۲۶۷۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۷ ب.ظ)ali.t.monfared نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  چرا هر سال همه از کنکور و سنجش و سوالا اینهمه ایراد می گیرن؟
حالا امسال میگن زمان و دفترچه ها هم تغییرات داشته و همه غافلگیر شدن ولی پارسال هم همین بحثا بود. سال های قبلش هم بود. هم توی ثبت نام هم بعد از آزمون هم توی اعلام نتایج هم بعدا توی نتایج نهایی میگین پارتی بازی شده. آخه این چه رفتاریه یعنی اینایی که قبول میشن درس نخوندن یا کمتر از قبول نشده ها درس خوندن؟ دست از این رفتارتون بردارید. معمولا آدمایی که خودشون ایراد دارن از بقیه ایراد می گیرن و هرچه ایرادشون بیشتر باشه سراغ چیزای بزرگ تر مثل سازمان سنجش میرن. واقعا زشته.

واقعا یکی اومد حرف منو زد.
اینجا خودشون رو دارن سر یه چیزای الکی گول میزنن.
Undecided
مودب باش پسر
اینجا برای هم یکسال زحمت کشیدیم و به سوالات هم پاسخ دادیم و رفع اشکال کردیم
کسی نمیخواد خودشو گول بزنه
بچه ها کمی شوکه هستن
لطفا نمک نپاشید
انسان باشید لطفا
انسانیت چیز بدی نیست
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , Innocence , elhamgh , همیلا , Hopegod , signal_micro , naghmeh70 , friends , energy1
ارسال: #۲۶۷۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
دلیلی برای بحث وجود نداره کسانی که میخوان اشتباهات سنجش رو بدونن میدونن. اعصاب خودتونو بهم نریزید.

در پی یافتن خویش گم شدم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , shahraz , naghmeh70
ارسال: #۲۶۷۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  بله دوست من. من از وضعیت کنکور امسال باخبر هستم و این تاپیکو هم خوندم.
شما خیلی ناشیانه داری پیشنهاد مناظره میدی. وقتی کسی رو به مناظره دعوت می کنی باید بگی یا من تو رو قانع می کنم یا تو منو. نه اینکه از همون اول بگی قطعا قانع میشی و حرفتو پس می گیری و به جمع ما می پیوندی.

وقتی منطقی این وسط وجود نداره من حرف دیگه ای ندارم

ارزوی موفقیت برای شما و هم فکراتون Smile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , Hopegod , naghmeh70
ارسال: #۲۶۷۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط jalili123.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  بله دوست من. من از وضعیت کنکور امسال باخبر هستم و این تاپیکو هم خوندم.

وقتی منطقی این وسط وجود نداره من حرف دیگه ای ندارم

ارزوی موفقیت برای شما و هم فکراتون Smile
شما هم با ابهام صحبت می کنی و هم جواب سوالو نمیدی.
مگه نمیگی حق طبیعی شما خورده شده، خب بگین کدوم حق؟ آیا به این معناست که کسانی که رتبه های مثلا سه رقمی شدن باید دو رقمی می شدن و تهران قبول می شدن؟ در این صورت حق سه رقمی ها رو به دو رقمی ها دادن و آنها ناجوانمردانه به تهران و شریف رسیده اند. آیا منظور شما اینه؟ من فقط دارم سوال می پرسم، این بی منطقیه؟
۰
۶
ارسال: #۲۶۷۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ ب.ظ
کاربر جان اینقدر منفی خوردی حالیت نشد داری بیراهه میری ؟
از خر شیطون بیا پایین عزیز من
آروم باش
۳
۱
ارسال: #۲۶۸۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  کاربر جان اینقدر منفی خوردی حالیت نشد داری بیراهه میری ؟
از خر شیطون بیا پایین عزیز من
آروم باش

عزیزم من آرومم. اونی که منفی میده و دلیله منفی دادنشو منطقی نتونه بیان کنه ناآرومه.
۰
۷
ارسال: #۲۶۸۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  مگه نمیگی حق طبیعی شما خورده شده، خب بگین کدوم حق؟ آیا به این معناست که کسانی که رتبه های مثلا سه رقمی شدن باید دو رقمی می شدن و تهران قبول می شدن؟ در این صورت حق سه رقمی ها رو به دو رقمی ها دادن و آنها ناجوانمردانه به تهران و شریف رسیده اند. آیا منظور شما اینه؟ من فقط دارم سوال می پرسم، این بی منطقیه؟
سوالت بی منطق نیست ، بی ربطه. این سوال شما شبیه جملات آقای ۹۶ درصدی ها و ۴%ای ها که شنیده بودم میافتم
اصلا مگه کنکور یه درسه یا یه مبحثه که بلد بودن و نبودن افراد رو شما با یه سوال میخوایین مشخص کنی!!
در کنکور عوامل مختلفی دخیله و با طرح این سوالات نمیشه مچ افراد رو بگیری همینجوری هم کنکور خیلی به بلد بودن ربط زیادی نداره عرض کردن خیلی ربط نداره...
۱
۰
ارسال: #۲۶۸۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ
ببینید جناب ۱۲۳jalili در مورد کمبود وقت رشته ی مهندسی نرم افزار و اینکه بعضی جاها دو دفترچه با هم داده شده که کاملا بی عدالتی واضح هست.
در مورد سوالاتی که غلط هستند فرقی بین کسانی که کلی وقت برای خوندن اون مبحث گذاشتن و کسانی که کلا نخوندنش تفاوتی نیست تازه اگر اون سوال حذف بشه.
در مورد سوالاتی که دو تا گزینه درست دارند خیلیا مثل من از ترس از منفی خوردن جواب نمیدن در حالی که کاملا رو اون مبحث مسلط بودن.
در مورد سوالات خارج از منبع اگر اون سوالات حذف نشه خب میشه گفت هیچکس بلد نبوده پس همه مثل همن. اما اگر در این بین کسانی از این تغییر خبر داشتن چی؟ آیا میشه مطمئا گفت این اتفاق نیوفتاده؟
در مورد سوالات کاملا شبیه یک کتاب هوش مصنوعی هم آیا درست بوده که از یک کتاب چند سوال عینا کپی بشه و کسانی که اون کتابو خوندن به راحتی و بدون صرف وقت گزینه ی درستی بزنند و بقیه یا نزنن یا اشتباه بزنن یا در بهترین حالت وقت بگذارند.
من فکر کنم شما اصلا بعد کنکوراینجا سر نزدید و اصلا از این موارد خبری نداشتید.

در پی یافتن خویش گم شدم.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , roodantnt , naghmeh70 , energy1
ارسال: #۲۶۸۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  انسانیت چیز بدی نیست
مدتهاست برعکس شده.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , naghmeh70
ارسال: #۲۶۸۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ
من نمیفهمم
واقعا نمیفهمم
چرا اونایی که کنکور ندادن اصن و حال امسال ما رو درک نکردن میان نظر میدن
به نظر من اونایی که امسال کنکور ندادن و تجربه ی ما رو نداشتن حق ندارن اینجوری اظهار نظر کنن در موردش
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , Hopegod , roodantnt , shahraz , elhamgh , energy1
ارسال: #۲۶۸۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط jalili123.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  ببینید جناب ۱۲۳jalili در مورد کمبود وقت رشته ی مهندسی نرم افزار و اینکه بعضی جاها دو دفترچه با هم داده شده که کاملا بی عدالتی واضح هست.
در مورد سوالاتی که غلط هستند فرقی بین کسانی که کلی وقت برای خوندن اون مبحث گذاشتن و کسانی که کلا نخوندنش تفاوتی نیست تازه اگر اون سوال حذف بشه.
در مورد سوالاتی که دو تا گزینه درست دارند خیلیا مثل من از ترس از منفی خوردن جواب نمیدن در حالی که کاملا رو اون مبحث مسلط بودن.
در مورد سوالات خارج از منبع اگر اون سوالات حذف نشه خب میشه گفت هیچکس بلد نبوده پس همه مثل همن. اما اگر در این بین کسانی از این تغییر خبر داشتن چی؟ آیا میشه مطمئا گفت این اتفاق نیوفتاده؟
در مورد سوالات کاملا شبیه یک کتاب هوش مصنوعی هم آیا درست بوده که از یک کتاب چند سوال عینا کپی بشه و کسانی که اون کتابو خوندن به راحتی و بدون صرف وقت گزینه ی درستی بزنند و بقیه یا نزنن یا اشتباه بزنن یا در بهترین حالت وقت بگذارند.
من فکر کنم شما اصلا بعد کنکوراینجا سر نزدید و اصلا از این موارد خبری نداشتید.
این مواردی که شما میگین بجز دفترچه ها هر سال دربارشون صحبت میشه و همیشه یه جماعت حق به جانب میان از این حرفا که سوالا غیر استاندارد بودن و نصف سوالا غلط بودن و نصف دیگشون هم دوتا گزینه درست داشتن و طراحا توی کلاسای خودشون سوالاتی که طرح می کننو به بچه های خودشون می دن و هزار جور بهانه ی دیگه از روی عصبیت زده میشه.
من مشابه این حرفا رو در مورد آزمون های استخدامی که سنجش برگزار می کنه هم میشنوم. کسایی که قبول نمیشن میا میگن از قبل همه رو استخدام کرده بودن آزمون کلا سرکاری بود به خاطر همین یه جور سوالاتشو طراحی کردن تا هیچکس نتونه درست جواب بده.
واقعا به نظر شما مگه میشه سازمان بزرگی مثل سنجش هرسال آزموناش پر از اشتباه باشن و همیشه حق همه خورده بشه؟

(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  من نمیفهمم
واقعا نمیفهمم
چرا اونایی که کنکور ندادن اصن و حال امسال ما رو درک نکردن میان نظر میدن
به نظر من اونایی که امسال کنکور ندادن و تجربه ی ما رو نداشتن حق ندارن اینجوری اظهار نظر کنن در موردش

بله همه در مورد سوالات صحبت می کنن. اینا ادعاهای خیلی هاست: سوالات با دو گزینه، سوالات خارج منبع، سوالات از یک منبع که کسایی که اونو خوندن فقط جواب دادن و بقیه ای که برای مرجع زحمت کشیدن ضرر کردن، سوالات خیلی سخت از یک درس و خیلی آسان از درس دیگر، سوالات یک درس فقط از یک فصل کتاب

(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  چرا هر سال همه از کنکور و سنجش و سوالا اینهمه ایراد می گیرن؟
شما به حدی داغونی که میخوای با ساز مخالف زدن دیده بشی، و آدمای داغون تر از خودت بهت مثبت میدن،ببین، نظر داغون خودت و کسایی که مثبت بهت دادن محترم هست تا زمانی که توهین به شعور دیگران نشه، اما شما این وسط شبیه کسی حرف میزنی که میخواد یه سری عقده خالی کنه،
وقتی میگی نظرت محترمه یعنی باید احترام بذاری ولی شما به نظر من توهین می کنی و منو داغون و عقده ای خطاب می کنی، پس حرف و عمل شما یکی نیست. حالا دوستان بگن کی بی منطقه؟
۱
۱۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close