زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۲۵۳۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۴۷ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
دوستان همگی برای سوال ۶۲ مشترک کنکور مهندسی اعتراض بزنید که هیچکدوم از گزینه ها جواب نیستند
حل توسط استاد شاپوری :
[تصویر:  436962_2_1.jpg]
[تصویر:  436962_2_2.jpg]

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال: #۲۵۳۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط great.ocean.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان همگی برای سوال ۶۲ مشترک کنکور مهندسی اعتراض بزنید که هیچکدوم از گزینه ها جواب نیستند

این سوال با اغماض میشه گزینه دو نه اینکه غلطه
لطفا درست بگید
الان هر کی از راه میرسه یه سوالو حل نکرده میخواد بگه حذف کنید
سال قبل هم یک گزینه مشکل داشت ولی با اغماض قبول کردن
پس دنبال بهانه برای حذف نباشید وقتی خودتون نتونستید حل کنید
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir , delete4all
ارسال: #۲۵۳۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
دوستان عزیز
بچه های آی تی
سوال ۴۹ دو گزینه ای است
خواهش اعتراض کنید

هم بتا تست صحیحه و هم پذیرش

ازتون خواهش میکنم فراموش نکنید و دست کم نگیرید
من هم این سوال رو درست زدم ولی نمیخوام با پایمال شدن حق کسی دو سال ناحق ارشد بخونم
لطفا اطلاع رسانی کنید

در خصوص سوال ۴۹ درس مهندسی نرم افزار رشته فناوری اطلاعات، آنالیز دقیق تری توسط اینجانب و چند دانشجوی نخبه انجام گرفته است که لازم است به منظور اعتراض و احقاق حق خود، این توضیح را نیز برای مسئولین سازمان سنجش اضافه نمایید:
در صفحه ۴۶۹ ویرایش هفت پرسمن گفته شده است اگر آزمون اعتبارسنجی برای یک مشتری باشد از آزمون پذیرش استفاده میکنیم اما اگر برای چند مشتری باشد روش معمولی روش بتا یا آلفا خواهد بود که بتا در گزینه ها هست. در حقیقت، ایراد اصلی این سوال این است که در صورت سوال به صراحت ذکر نکرده است که آیا این نرم افزار برای برای یک مشتری هست یا چند مشتری پس این سوال دو گزینه درست دارد. فایل زیر نیز، مربوط به صفحه مورد نظر از کتاب پرسمن، ویرایش ۷ می باشد:

۰
۰
ارسال: #۲۵۳۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ
دوستان عزیز استاد خلیلی فر هم تایید کردن که سوال ۴۹ درس مهدسی نرم افزار باید دو کلیدی بشه هم تست بتا درسته هم تست پذیرش خواهشا اعتراض بزنید درست بشه ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۵۴۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۵۰ ب.ظ
از دوستان عزیز آی تی خواهش میکنم فراموش نکنید اعتراض کنید
۰
۰
ارسال: #۲۵۴۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  از دوستان عزیز آی تی خواهش میکنم فراموش نکنید اعتراض کنید

من هم همین خواهش رو دارم. نذارید حقی پایمال بشه..

من موندم یه مشت بیسواد نشستن دور هم یه مشت سوال اشتباه و بیخود طرح کردن ما دانشجوهای بدبخت رو بسنجن!!!!!
مگه چند تا سوال کلا میخواستن طرح کنن که اینقدر سوالات مشکل دار هم هست؟!
۰
۰
ارسال: #۲۵۴۲
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان همگی برای سوال ۶۲ مشترک کنکور مهندسی اعتراض بزنید که هیچکدوم از گزینه ها جواب نیستند

این سوال با اغماض میشه گزینه دو نه اینکه غلطه
لطفا درست بگید
الان هر کی از راه میرسه یه سوالو حل نکرده میخواد بگه حذف کنید
سال قبل هم یک گزینه مشکل داشت ولی با اغماض قبول کردن
پس دنبال بهانه برای حذف نباشید وقتی خودتون نتونستید حل کنید

سوالات مشکل دار که توسط بچه ها فرستاده میشه نه اینکه وحی منزل باشه
تازه اینکه
اگه سنجش بدونه که کلید خودش درسته که نمیاد سوالی رو حذف کنه یا کلید رو تغییر بده

پس نگرانی برخی دوستان بی مورده

موفق باشین ...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm1374 , BBumir , delete4all
ارسال: #۲۵۴۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط energy1.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ق.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  فک میکنم مهندسی نرم فقط ۵۱ مشکل داره
چون ۴۹ حتی تو کتاب پارسه هم بهش اشاره شده

سوال ۵۱ که ۱۰۰% خارج از سرفصل هست. اعتراض بذارین. سوال ۴۹ هم امروز از دکتر خلیلی فر پرسیدم گفتن سوال ۴۹ خارج از سرفصل هست و گفتن اعتراض بذارین

سوال ۹۴ هم مطمئنم B میشه. حتما اعتراض بذارین بچه ها

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ-
چرا همتون الکی میگید راجع به هر سوالی میگید اشتباه
۴۹ میشه دو گزینه ایی توی مرجع هم هست بدجور هم هست ولی خوب سوال تشریح نشده من روز اول به همین استاد ها گفتم این سوال میشه دوکلیدی بدون خوندن مرجع امروز همه به حرفم رسیدن واقعا متاسفم که برای منم زدن اساتید جواب منو نمیدادن الان برای منم خودشون ضد هم مثل بلبل بیانیه صادر میکنند
سوال ۵۱ تو ی مرجع نیست
سوال ۹۴ هم اون هرس توی کتاب فیلی گفتهa‌خود طراح سوال دیگه شما اصل رو هم زیر سوال میخواید ببرید
ادم چرا باید سوالی مثل ۹۴ رو بزنه اگر ندیده منی که هرس انقدر مسلط بودم اینو نزدم اخه عزیز چرا سوالی که بار اول میبینی رو میزنی
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان شما هم به سوال بن بست که چند ساله وقوع بن بست رو حتمی میدونم ولی امسال اومدن گفتن احتمال بن بست وجود داره اعتراض دارید؟
من به هوای سال های قبل گزینه ۱ رو زدم که سنجش امسال گزینه ۴ رو زده
چ کنم؟ دو تا سیستم جواب دادم که یکیش این شد یکیش عم سنجش اشتباه اعلام کرد
آخه با این کاراشون میخوان چی رو بسنجن

سلام دوست عزیز تو الگوریتم بانکدار امن یا ناامن بودن بررسی میشه در سوال امسال هم وقوع بن بست حتمی نیست چون ممکنه در آینده منابع آزاد بشه و بتونه نیاز فرایند دیگری رو ارضا کنه.

رجوع کنید به حل تمرین ۲۵ آخر فصل بن بست در کتاب دکتر حقیقت

دوستان سوالای مورد دار ای تی فقط همینان؟ ۴۶ ۵۷ ۹۹ ۹۸ ۹۴

اگر سوال دیگری هست بگین تا اونارو هم اعتراض بزنم.

می دونم جناب
ولی بخاطر اینکه سال های قبل طراحا به اشتباه گزینه ۱ رو انتحاب می کردن منم قطعی رو زدم
وگرنه جواب من هم گزینه ۴ بود
من چه می دونستم که طراحا امسال سر عقل میان
حداقل امسال این سوال باید دوگزینه ای بشه .
اینجوری که نمیشه . انگار طراحای سوال هم خودشون تازه دارن درسا رو یاد می گیرن . بعد اونوقت میان ازمون می گیرن که مارو بسنجن

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , همیلا , naghmeh70 , elhamgh
ارسال: #۲۵۴۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط jaber23.)
سلام دوستان

لطفا به سوال ۸۹ هوش ای تی اعتراض بکنید این سوال بسیار بسیار واضح هست که گزینه ۴ غلط است و گزینه ۳ درسته اما طراح گفته گزینه ۴ درست

گزینه ۴ به دو دلیل واضح زیر غلطه

۱- در مرجع راسل بخش تمریناتش کتاب راهیان ارشد کتاب پارسه صریحا گفته شده اگر T همواره صفر باشد دوستان به کلمه همواره (at all time ) دقت کنید صفر باشد اونوقت ذوب آهن تبدیل به اولین انتخاب می شود در گزینه ۴ گفته شده به صفر می رود یعنی به صفر میل می کند در این حالت ذوب آهن به خدا شبیه هیچ الگوریتم دیگه ای نیست بلکه در بهترین شرایط خودش هست و با احتمال ۱ بهینه سراسری را پیدا میکند

۲- حتی اگر فرض کنیم طراح منظورش به صفر می رود این بوده که همواره (at all time ) بوده باز هم شبیه به الگوریتم اولین انتخاب نیست بلکه باید شرط خاتمه به t صفر عوض شود اونوقت می توان گفت شبیه اولین انتخاب است

اما گزینه ۳ صد در صد بدون کوچکترین شبه کاملا درست است

دوستان خواهش دارم اعتراض کنید
عکس زیر را ببینید

سوال ۸۷ کنکور ای تی گفته است کدام عبارت غلط است پاسخنامه گزینه ۱ را به عنوان گزینه غلط در نظر گرفته است اما گزینه ۴ نیز غلط است

در گزینه ۴ گفته شده اگر ما موجودیت تک صفته داشته داشته باشیم می توانیم آن را حذف کنیم، اما در فصل ۷ صفحه ۲۸۵ کتاب آقای سیلبر شاتز گفته شده است برای سادگی می توان موجودیت با یک صفت را حذف کرد اما این کار باعث ایراد (دقیقا کلمه drawback بکار برده ) در ارتباط با کلید خارجی می شود و سپس در قسمت ۷/۶/۴ این موضوع را اثبات کرده پس نتیجه می گیریم این گزینه هم غلط است پس باید این سوال دو گزینه ای شود

دوستان خواهشا عکس پیوست شده را ببینید من قسمتی که سیلبرشاتز گفته را برش کردم و به همراه توضیحات پیوست کردم خواهشا اعتراض کنید برای دو کلید شدن

سوال ۴۹ نرم افزار
بالای تصویر مربوط به سوال ۴۹ نرم افزار گفته شده برای نرم افزار سفارشی و برای یک مشتری باشه(one customer) از روش آزمون پذیرش استفاده می کنیم پایین تر گفته اگر برای چند مشتری باشه (many customer) از روش آلفا می توان استفاده کرد.

یعنی اساسا تفاوت این روش بر سر one customer و many customer هست خب وقتی صورت سوال چیزی در مورد تعداد مشتری نگفته چطور باید تصمیم گرفت از کدوم آزمون استفاده بکنیم پس باید این سوال دو گزینه ای بشه.

امروز این سوال را برای دکتر رضوانی فرستادم و ایشون اعتراض من به این سوال را تایید کردنند و در کانالشون گذاشتند، همچنین با استاد خلیلی فر هم صحبت کردم ودلایلم را گفتم و ایشون هم در کانالشون قرار دادند

دوستان خواهشا به این سوال ها اعتراض کنید تا حق کسی ضایع نشه

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۲۵۴۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط مهران ۱۲۱.)
دوستان خوب بگردید تو سوالات تخصصی و مشترک سوالی جا نمونه !!!!

الان فقط سوالات زبان مونده فردا هم بعضی از منفعت طلبان چندتا از غلطاشونو میارن میگن اینارو اعتراض بزنید اینجوری که نمیشه مسخره بازی نیست.
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , Innocence
ارسال: #۲۵۴۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
هوش مصنوعی رو به استاد خلیلی فر اطلاع دادم
گفتند پاسخ سنجش صحیح است
هیچ استادی هم ندیدم بگن غلطه
پس هوش سوال ۸۹ درست هستش
ولی سوال ۴۹ رو کاملا باهاتون موافقم

چون خودم از صفحه ۴۶۹ پرسمن عکس گرفتم و براش فرستادم و تایید کردند که سال ۲ جواب داره هم گزینه پذیرش و هم بتا
۰
۰
ارسال: #۲۵۴۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط مهران ۱۲۱.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی رو به استاد خلیلی فر اطلاع دادم
گفتند پاسخ سنجش صحیح است
پس هوش سوال ۸۹ درست هستش

چون خودم از صفحه ۴۶۹ پرسمن عکس گرفتم و براش فرستادم و تایید کردند که سال ۲ جواب داره هم گزینه پذیرش و هم بتا

سلام لطفا در مورد سوال ۹۴ هم با دکتر خلیلی فر مشورت کنید خیالمون راحت شه ممنون

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ق.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  بچه های آی تی حتما روی این سوالای مدیریت اعتراض بذارین که خارج از سرفصل بوده

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان هرنفر چند بار حق اعتراض داره؟
من فراموش کردم سوال ۹۴ رو اعتراض بدم شما لطفا این کارو بکنید اگه شکی در درست بودن B ندارید

محدودیتی فکر نکنم داشته باشه.... من خودم ۱۰ تا سوال اعتراض دادم

واسه اعتراض سوال ۹۴ این راه حل درسته بفرستیم تو سایت؟
[تصویر:  436930_photo_2017_05_07_02_52_53.jpg]

[تصویر:  436930_94.jpg]

مرسی. آره فکر می کنم درسته. الان رفتم pdf رو ویرایش کردم. ممنون
دقیقا منم همین کارو کردم ...فکر نمیکنم بجز این نکته خاصی داشته باشه و B درسته

اقای سروشی ممنون از همه زحماتتون ولی لطف کنید در PDF برای سوال ۴۶ قید بفرمایید که دوگزینه ایست یعنی گزینه ۳ نیز میتونه درست باشه طبق گفته دکتر یوسفی
بنظرم این جواب برای سوال۹۴ مشکلی نداره
۰
۰
ارسال: #۲۵۴۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ
دوستان...سوال ۹۰ نباید به دلیل رعایت نکردن اتصالات علّی( casual links) گزینه ی ۴ بشه؟ چون که pو ¬p ناقض هم هستند ( اونجایی که تو شکل مشخص شده ) و نمیتونن پس از هم اجرا بشن.
[تصویر:  436987_Untitled.png]
۰
۰
ارسال: #۲۵۵۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی رو به استاد خلیلی فر اطلاع دادم
گفتند پاسخ سنجش صحیح است
پس هوش سوال ۸۹ درست هستش

دوست عزیر من همین الان این سوال به همراه دلایل و صفحه مربوطه در کتاب مرجع برای استاد خلیلی فر فرستادم و ایشون گفتند من بررسی میکنم و بزودی پاسخ میدم

من برای سوال ۸۹ هوش ای تی دلیل آوردم و عکسی از صفحه مربوط در راسل آوردم که گزینه ۴ غلطه و گزینه ۳ درست هست اگر کسی نطر دیگه ای داره لطفا دلایلش رو بگه تا من هم قانع بشم

عکس زیر مربوط به کتاب راهیان ارشد هست که دقیقا به همین موردی که در راسل هست اشاره کرده و گفته اگر t همواره صفر باشد (at all time ) اونوقت با شرط تغییر شرط خاتمه شبیه به اولین انتخاب می شود، گزینه ۴ گفته شده به سمت صفر برود و در مورد شرط خاتمه هم صحبت نکرده

حتی با فرض اینکه گزینه ۴ درست باشه با چه دلیل گزینه ۳ غلطه، پرتوی محلی حتی در بدترین حالت برابر با تپه نوردی می شود

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close