زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۸۹۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  با این وضع یک سوال
من زبان کامپیوتر رو در بازه ۷۰ تا ۸۰ درصد زدم و از ۱۰ لغت ۹ صحیح داشتم واقعا زبانش آسون بود و ریدینگ هاش سخت نبود البته من چون برای تافل آماده میشدم شاید راحت بوده برام
حالا کارنامه بیاد دقیق مشخص میشه
اصلا زبان با ضریب ۱ تاثیری داره؟
تو ای تی که سخت تر بود این درصد بین ۵۰ تا ۶۰ هستش
شنیدم ضریب ۱ زیاد تاثیری نداره

البته شنیدم تاثیر زیادی نداره
من از زبان ایتی هیچی نتونستم بزنم ولی زبان کامپیوتر خیلی راحت بود هف تایی زدم از لغتها درستن
کاش سوالا برعکس بودSadSad

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۹۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ
من مشترک رو اصلا خوب نزدم . بین ۱۵ تا ۲۰ میشه. با این وجود کلا ناامید شدم..
۰
۰
ارسال: #۱۸۹۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  من از زبان ایتی هیچی نتونستم بزنم ولی زبان کامپیوتر خیلی راحت بود هف تایی زدم از لغتها درستن
کاش سوالا برعکس بود
بله دقیقا
همیشه زبان آی تی مشکل تر است
من یک ساعت و نیم برای زبان آی تی زمان گذاشتم
چون حس کردم شاید بتونه ضعف رو جبران کنه
ولی کامپیوتر آسون نبود جوک بود مخصوا ریدینگ هاش
۰
۰
ارسال: #۱۸۹۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۶ ق.ظ
دوستان با این وضع کنکور به نظرتون با ۲۰ درصد مشترک و ۲۰ درصد تخصصی میتوان امیدوار بود به قبولی؟ ''گرایش نرم

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۱۸۹۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۱۱ ق.ظ
جالبه که موقع تغییر دروس کانال های موسسه ها اساتید کنکور کلی سر و صدا کردن ولی الان هیچکی هیچی نمیگه !
۱
۰
ارسال: #۱۸۹۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط saeedmihan.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان با این وضع کنکور به نظرتون با ۲۰ درصد مشترک و ۲۰ درصد تخصصی میتوان امیدوار بود به قبولی؟ ''گرایش نرم

چیزی که مشخص هست برای همه خیلی سخت بوده پس ۲۰% امسال ارزش بیشتری نسبت به ۲۰% پارسال داره..
پارسال با این درصدا رتبه حدود ۱۰۰۰ میشد

ضمن اینکه بعضی از اساتید میگفتن امسال شانس قبولی بیشتره و تعداد شرکت کنندگان کلاساشون کمتر

تعداد سوالات زیادتر شده بود نسبت به قبل + ۶۰ دقیقه زمان کمتر شده بود!
حذفیات شون از اصلاحیه حذف نشده بود + افزودنی ها اضافه شده بود!
آخر نفهمیدیم رو چه حسابی کار می کنن، سال دیگه هم خدا می دونه چه بلایی سر کنکور بیاد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۹۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ)soroush_a نوشته شده توسط:  دوستان معماری و نرم افزار
به نظر من ما باید اعتراض کنیم چون نه تنها حقمونه بلکه وظیفه هم هست. سکوت در مقابل این ناحقی آشکار، کار درستی نیست.

آیه ۱۶۵ سوره اعراف:
"فَلَمَّا نَسُوا۟ مَا ذُکِّرُوا۟ بِهِۦٓ أَنجَیْنَا ٱلَّذِینَ یَنْهَوْنَ عَنِ ٱلسُّوٓءِ" سکوت در برابر فسق و فساد و عدم قطع رابطه با ستمگران، شرکت در فسق و ظلم و موجب اشتراک با ظالمین در عذاب است.
یامبر صلی الله علیه و آله:
انَّ النّاسَ اِذا رَاَوُا الظّالِمَ فَلَمْ یَاْخُذوا عَلى یَدَیْهِ اَوْشَکَ اَنْ یَعُمَّهُمُ اللّه ُ بِعِقابٍ مِنْهُ؛
مردم آنگاه که ظالم را ببینند و او را باز ندارند، انتظار مى رود که خداوند همه را به عذاب خود گرفتار سازد.
احتمالا تو عکس های اعتراض به رییس جمهور شدن ترامپ تو آمریکا دیدین که از این عبارات استفاده کرده بودن.

کلا میخوام بگم این وظیفه انسانی ما هست. چون شاید به احتمال زیاد برای من که یک سال وقت گذاشتم برای رتبه آووردن، سودی نداشته باشه ولی برای آیندگان شاید سودی داشته باشه. من که از حق خودم نمیگذرم, حالا اگه خواستید میتونیم یه کمپین یا اعتراض دسته جمعی راه بندازیم
فکر کنم اعتراض فایده ای نداره . سنجش رویه اش همیشه همین بوده و احتمالا در اینده هم همین خواهد بود گوشش هم به کسی بدهکار نیست فقط این وسط کنکورهای ۹۶ ضرر کردن
۰
۰
ارسال: #۱۸۹۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ق.ظ
همچنین دوستان اون سوال پایگاه کلید کاندید ab و ad نمیشه
تا جایی که من می دونم کلید نباید عضو زائد داشته باشه که d داشت یکی از اعضای کلید رو بر می گردوند
پس میشه ab تنها
۰
۰
ارسال: #۱۸۹۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط soroush_a.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان با این وضع کنکور به نظرتون با ۲۰ درصد مشترک و ۲۰ درصد تخصصی میتوان امیدوار بود به قبولی؟ ''گرایش نرم

چیزی که مشخص هست برای همه خیلی سخت بوده پس ۲۰% امسال ارزش بیشتری نسبت به ۲۰% پارسال داره..
پارسال با این درصدا رتبه حدود ۱۰۰۰ میشد

ضمن اینکه بعضی از اساتید میگفتن امسال شانس قبولی بیشتره و تعداد شرکت کنندگان کلاساشون کمتر

تعداد سوالات زیادتر شده بود نسبت به قبل + ۶۰ دقیقه زمان کمتر شده بود!
حذفیات شون از اصلاحیه حذف نشده بود + افزودنی ها اضافه شده بود!
آخر نفهمیدیم رو چه حسابی کار می کنن، سال دیگه هم خدا می دونه چه بلایی سر کنکور بیاد

چیزی که الان از همه چیز بیشتر مشخصه اینه که هیچ چیز مشخص نیست. هیچ کس نُرم واقعی که همیشه تست میزد رو نتونست بزنه. به این اساتید به اصطلاح کنکوری هم هیچ اعتماد نکن

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ق.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  جالبه که موقع تغییر دروس کانال های موسسه ها اساتید کنکور کلی سر و صدا کردن ولی الان هیچکی هیچی نمیگه !

خیلی طبیعیه
اونجوری کلاساشون لطمه میخورد و سود کمتری میکردن ولی الان که دیگه براشون فرقی نداره
۰
۰
ارسال: #۱۹۰۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط مهران ۱۲۱.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ق.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  همچنین دوستان اون سوال پایگاه کلید کاندید ab و ad نمیشه
تا جایی که من می دونم کلید نباید عضو زائد داشته باشه که d داشت یکی از اعضای کلید رو بر می گردوند
پس میشه ab تنها

دوست عزیز D عضو زائد نیست چون اگر نباشه A به تنهایی کلید نیست . D در صورتی زائد است که A خودش بتونه همه خصیصه های دیگرو تولید کنه.

هرچند واقعا منم کامل مطمئن نیستم

اگه خواستید به کتاب استاد کیوان پور رجوع کنید مثال صفحه ۲۱۴
۰
۰
ارسال: #۱۹۰۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط saeedmihan.)
بنظرتون رو چه رتبه ای میشه حساب کرد؟

درصدای حدودی، حالا یکم پایین بالا
زبان ۲۰%
مبانی مدیریت ۵۰%
مشترک ۲۰%
تخصصی ۳۰%
۰
۰
ارسال: #۱۹۰۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ق.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  بنظرتون رو چه رتبه ای میشه حساب کرد؟

زبان ۲۰%
مبانی مدیریت ۵۰%
مشترک ۲۰%
تخصصی ۳۰%

منم درصدهام تقریبا هموناس بستگی به دوستان رقیبمون داره که میگن مشترک آسون بوده.

درضمن یکی از سوالای سیستم عامل (TLB)فاقد داده کافی بود باید اعتراض بدیم.
۰
۰
ارسال: #۱۹۰۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط Innocence.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ق.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  بنظرتون رو چه رتبه ای میشه حساب کرد؟

زبان ۲۰%
مبانی مدیریت ۵۰%
مشترک ۲۰%
تخصصی ۳۰%

حدود ۶۰۰
البته معدلتون رو نگفتین

بابا دمت گرم چطوری مدیریت با این سوالای داغون ۵۰ زدی
خوش به حالت من امیدی ندارم اصن به مدیریت و درصدش
۰
۰
ارسال: #۱۹۰۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۱ ق.ظ، توسط naghmeh70.)
اون سوال ساختمان گسسته چی میشد که میگفت چند عدد طبیعی برای اول شدن هست ؟
و سوال هوش که درباره ی ربات برف پاکن بود ؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۰۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط dany00.)
سلام دوستان
سوالات ایتی مدیریت مسخره به تمام معنا بود داده طراحی هم که بیشترش یه مبحث در کل میتونم بگم ما داریم بخاطر یه مشت عوضی حرومزاده خودمون ازار میدیم .امسال که اینطور سال دیگه چطور میشه؟؟؟؟
هیچکدوم جوابی قطعا ندارین، هیچ معلومه داریم چیکار میکنیم؟؟ هرسال به یه ساز این عوضیا میرقصیم. میخوام اینو بگم ما خودمون بهشون ازادی هرکاری دادیم چون ما با اونا کنار میایم و کوتاه میایم نه اونا با ما. من یکی عمرا دیگه کنکور بدم یا اصلا بخوام برم دانشگاهها دیگه پولمو بریزم تو جیب امثال اینا. پولو بندازی جلوی سگ بهتره تا اینا. کتابام میفروشفم هرکی خواست به این ای دی تلگرامم پیام بده @danysta
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close