زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۱۴۱
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام..دوستان من تو مبحث مرتبه ی زمانی و زمان اجرای ساختمان داده و الگوریتم مشکل دارم..داده رو از پوران میخونم(الگوریتم رو هنوز شروع نکردم)..تستایی رو هم که حل میکنم ازش و درست هم درمیاد بیشتر شانسیه بنظرم! چون روش حل خاصی براش ندارم..اگر راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم این مبحثو که مهم هم هست خوب یاد بگیرم ممنون میشم .
سلام. این مباحث تمرین زیاد میخواد. جلسات اول تا چهارم جزوه ی استاد یوسفی رو همراه وویس بخونید و بعد پوران. هر سوال رو براش وقت بذارید و trace کنید کامل. بعد از تمرین زیاد خیلی روان میشه براتون.

ممنونم..فقط اینکه این چهارجلسه اول و وویسشون تو همین مانشت هست؟ فرق نمیکنه جزوه و صدای قدیم باشه یا جدید؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۱۴۲
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  من الان ۱ماه هست توی خدمت هستم
و میگم قبول بشم چیکار باید بکنم؟ترخیص میشم و بعد از تحصیل باید بیام دوباره باقی خدمت انجام بدم؟
معلومه دیگه خدمتت حساب میشه ولی... موقتا ترخیص میشی، بعد از ارشد باز باید دفترچه اعزام بفرستی، هر چند ماه هم که خدمت کرده باشی محل اعزام مجدد بهت میگن آشخور(بدهست ولی میگن دیگهSmile) و دردسرهای مربوط به خودشو داره مثلا اگه زمان اعزام مجددت مدت سربازی برای همه اضافه شه شما هم باید مثل قوانین جدید رفتار کنی و شامل شما هم میشه مثلا ممکنه الان بتونی کسری یا چیزی بگیری ولی طبق قوانین آینده هیچ چیز معلوم نیست
نتیجه: اگه جای خوب قبول شی به این دردسرها میارزه البته کلی گفتم شرایط افراد هم متفاوته ، به نظرم عاقلانه اینه کل زمان خدمت بخونی ، خدمت تموم شد به احتمال ۹۰درصد اولین سال قبولی

ممنون از راهنمایت همین کارم میکنم انشالله اگر این (پا....ار )ها بزارن وقت اضافه هم میارم که بتونم بخونم و بقول معروف یه چیزی بشم.
امشب هم باید برم توی اتاق دژ بانی که نه در داره نه پیکر نگهبانی بدم و الانم باد داره با سرعت۹مایل همه بیچاره میکنه خدا به دادم برسه با این مملکت گل و بلبل
اینا رو نوشتم تا بعضی ها بدونن همیشه خدمت توی فلان ارگان هم خوب نیست تلاش کنید که مثل من پشیمان نشید.
۰
۰
ارسال: #۱۱۴۳
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سلام

شما می‌تونید تو وبینار رایگاه آخر هفته شرکت کنید، فقط کافیه تو سایت‌شون ثبت نام کنید. همچنین می‌تونی تو کلاس‌هاشون برای آمادگی کنکور که با کیفیت کلاس‌های تهران و با هزینه مناسب تر برگزار می‌شه، ثبت نام کنی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر در مورد کافه تدریس سوال دارید یا هر مشکلی تو سایت دارید، تیم پشتیبانی کافه تدریس تو سایت و تلگرامشون آماده پاسخ گویی هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
ارسال: #۱۱۴۴
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
سلام
خوبین؟
من دارم واسه ارشد میخونم ساله قبل کتابای مدرسانو خوندم اگه بخوام جزوه ای تو تمام درسام بخونم چی بخونم که تسلطم تو درسام بره بالاتر؟
اگه کسی هست تو سایت که جوابمو بده لطفا معرفی کنید.در مورد نحوه خوندنم دوست دارم بدونم.[/font]
۰
۰
ارسال: #۱۱۴۵
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  امشب هم باید برم توی اتاق دژ بانی که نه در داره نه پیکر نگهبانی بدم و الانم باد داره با سرعت۹مایل همه بیچاره میکنه
مواظب باش دژبانی نیوفتی خیلی نظامی گری شدیدی اونجا برقراره کوچکترین اشتباه=۲روز زندان+اضاف+بدبختی +....
۰
۰
ارسال: #۱۱۴۶
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ
دوستان من هر چقدر دنبال کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت گشتم,نتونستم تهیه کنم...الان یه pdf پیدا کردم که ۲۱۳ صفحه س...این pdf نمیتونه پوشش بده سوالات ارشد رو ؟ خود کتاب چند صفحه س دوستانی که دارن ؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۴۷
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  دوستانح من هر چقدر دنبال کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت گشتم,نتونستم تهیه کنم...الان یه pdf پیدا کردم که ۲۱۳ صفحه س...این pdf نمیتونه پوشش بده سوالات ارشد رو ؟ خود کتاب چند صفحه س دوستانی که دارن ؟
خود کتاب ۵۰۰ صفحه هستش منم بعد ۲ماه امروز تونستم پیدا کنم از اون جزوه هم دارم متاسفانه اصلا بدرد نمیخوره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70
ارسال: #۱۱۴۸
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سلام.من تازه میخوام از امشب به طور جدی درس برای ارشدو شروع کنم و میخوام تجارت بخونم.بنظرتون میتونم تو این فرصت باقی مونده؟وقت کم نیست تا ی رتبه ۲رقمی؟بنظرتون چکارا کنم چیارو بیشتر بخونم مهمتره؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۱۱۴۹
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ب.ظ)zodian نوشته شده توسط:  سلام.من تازه میخوام از امشب به طور جدی درس برای ارشدو شروع کنم و میخوام تجارت بخونم.بنظرتون میتونم تو این فرصت باقی مونده؟وقت کم نیست تا ی رتبه ۲رقمی؟بنظرتون چکارا کنم چیارو بیشتر بخونم مهمتره؟

سلام
اگه تا فرردین حساب کنیم ، ۵ ماه مونده . که می تونید بخونید . برای تجارت که حتما باید مدیریت بخونید . از درسای دیگه هم تا جایی که رسیدید تلاش کنید مفهومی بخونید . می رسید انشالله ..
کم بخونید و مفید بهتره تا اینکه همه رو بخونید و ... اشتباه پارسال من همین بود . که فقط می خواستم ی جورایی درسا رو تموم کنم . ولی شمااین کار نکنید
موفق باشیم

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۱۱۵۰
۰۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ
۵۰ درصد بخونیم جمه بندی کنیم بهتره ۱۰۰ درصد بخونیم بدون جمع بندی و مرور
توصیه یکی از کنکوری های سال قبل به من بود که خیلی می تونه برای ما سال اولی ها راهگشا باشه

...Let it Go
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال: #۱۱۵۱
۰۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  دوستان من هر چقدر دنبال کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت گشتم,نتونستم تهیه کنم...الان یه pdf پیدا کردم که ۲۱۳ صفحه س...این pdf نمیتونه پوشش بده سوالات ارشد رو ؟ خود کتاب چند صفحه س دوستانی که دارن ؟
۱۰۰ جزوه و کتاب بدرد نخور خوندنش اثر یه نصفه کتاب خوب رو هم نمیکنهSmile
به نظرم این جزوه ها رو بذار کنار فقط کتاب حقیقت رو بگیر اگه وقت خوندن همه فصلها رو نداری این چند فصل رو فقط بخون:
فصل زمان بندی پردازنده و الگوریتم هاش
فصل همروندی (این فصل فقط ظاهر ترسناک داره یاد بگیری به نظرم به احتمال۹۰ درصد سوال بیاد میزنی من که با این فصل خیلی راحتم فقط یکم قلق داره)
دو فصل کتاب که مدیریت حافظه و صفحه بندی و قطعه بندی و ایناست تقریبا هر سال سوال اومده این فصل ها رو بخون یکم خوش شناس باشی ممکنه همه سوالا رو بزنی
در آخر اگه وقت کردی فصل بن بست رو هم بخون
به نظرم برای کسی که دیر شروع کرده همین فصل ها بسه همینا رو خوب یاد بگیر همه تستاشو حداقل ۳ بار بزن اگه هم دیدی جایی رو نمیفهمی تو همینجا بگو شاید به مفاهیم فصل هایی که نخوندی مربوط بشه بچه ها همه کمک میکنن و بهت ارجاع میدیم مثلا فلان صفحه بخون برای فهم کامل مطالب(البته بعیده چون حقیقت اینقدر توضیح میده که اصلا نیازی به هیچ پیش زمینه ای نیست)
در آخر اگه هم کتاب میخوای بهم پیام خصوصی بده
موفق باشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70
ارسال: #۱۱۵۲
۰۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته درس و کنکور نباشید..
راستش من یه سری کتاب هادی یوسفی دارم (داده و الگوریتم و گسسته و ...)
مال سال ۸۹ ه خواستم ببینم کسی بررسی کرده که ایا تغییر زیادی داشته یا نه ؟؟؟
بعد یه سوال دیگه کسی تا حالا از سایت پوران خرید کرده؟ چون باعث تعجبه هزینه پستش رایگانه در حالی که سایت های دیگه ده تومن هزینه پست میگیرن حالا پوران چجوری کتاب ۱۲ هزار تومنی و میخوا بدون پول پست بفرسته؟
ممنون میشم جواب بدید
سلام
من داده والگوریتم و معماری رو که داشتم فکر کنم ۸۷ و ۸۹ بود و با چاپ های جدید خیلی فرق داره
به نظر من حتما باید بگیری

آبی که برآسود ، زمینش بخورد زود دریا شود آن رود که پیوسته روان است
۰
۰
ارسال: #۱۱۵۳
۰۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ، توسط naghmeh70.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ)وطن شیما نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  دوستانح من هر چقدر دنبال کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت گشتم,نتونستم تهیه کنم...الان یه pdf پیدا کردم که ۲۱۳ صفحه س...این pdf نمیتونه پوشش بده سوالات ارشد رو ؟ خود کتاب چند صفحه س دوستانی که دارن ؟
خود کتاب ۵۰۰ صفحه هستش منم بعد ۲ماه امروز تونستم پیدا کنم از اون جزوه هم دارم متاسفانه اصلا بدرد نمیخوره.
[/q
منم حتمن باید کتابشو تهیه کنم اما دیگه نمیدونم از کجا...موفق باشید.

(۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ق.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  [quote='naghmeh70' pid='426341' dateline='1479750100']
دوستان من هر چقدر دنبال کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت گشتم,نتونستم تهیه کنم...الان یه pdf پیدا کردم که ۲۱۳ صفحه س...این pdf نمیتونه پوشش بده سوالات ارشد رو ؟ خود کتاب چند صفحه س دوستانی که دارن ؟
۱۰۰ جزوه و کتاب بدرد نخور خوندنش اثر یه نصفه کتاب خوب رو هم نمیکنهSmile
به نظرم این جزوه ها رو بذار کنار فقط کتاب حقیقت رو بگیر اگه وقت خوندن همه فصلها رو نداری این چند فصل رو فقط بخون:
فصل زمان بندی پردازنده و الگوریتم هاش
فصل همروندی (این فصل فقط ظاهر ترسناک داره یاد بگیری به نظرم به احتمال۹۰ درصد سوال بیاد میزنی من که با این فصل خیلی راحتم فقط یکم قلق داره)
دو فصل کتاب که مدیریت حافظه و صفحه بندی و قطعه بندی و ایناست تقریبا هر سال سوال اومده این فصل ها رو بخون یکم خوش شناس باشی ممکنه همه سوالا رو بزنی
در آخر اگه وقت کردی فصل بن بست رو هم بخون
به نظرم برای کسی که دیر شروع کرده همین فصل ها بسه همینا رو خوب یاد بگیر همه تستاشو حداقل ۳ بار بزن اگه هم دیدی جایی رو نمیفهمی تو همینجا بگو شاید به مفاهیم فصل هایی که نخوندی مربوط بشه بچه ها همه کمک میکنن و بهت ارجاع میدیم مثلا فلان صفحه بخون برای فهم کامل مطالب(البته بعیده چون حقیقت اینقدر توضیح میده که اصلا نیازی به هیچ پیش زمینه ای نیست)
در آخر اگه هم کتاب میخوای بهم پیام خصوصی بده
موفق باشی
سپاس از راهننایی شما...خصوصی پیام دادم
۰
۰
ارسال: #۱۱۵۴
۰۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ
سلام بچه ها.همتون خسته نباشین.
من پارسال خیلی تلاش کردم برا ای تی نمیدونم چرا اخراش خراب شد از بس استرس داشتم نتونستم جمع و جور کنم
تازه الان اومدم اینجا از فکرش اومدم بیرون و میخوام دوباره شروع کنم با شماها ولی روحیمو خیلی از دست دادم چون هرچی فکرمیکنم همه درسامو خونده بودم ولی میخوام نتیجه زحمتامو بگیرم با تجربه ای که کسب کردم .ممنون میشم کمک کنین واگرکسی میخواد باهم بخونیم تابه روال قبل برگردم و دباره بیفتم تو خط تلاش به امید روزی که هممون نتیجه تلاشامونو بگیریمSmile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , roodantnt
ارسال: #۱۱۵۵
۰۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ب.ظ)fatemeh_It5 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.همتون خسته نباشین.
من پارسال خیلی تلاش کردم برا ای تی نمیدونم چرا اخراش خراب شد از بس استرس داشتم نتونستم جمع و جور کنم
تازه الان اومدم اینجا از فکرش اومدم بیرون و میخوام دوباره شروع کنم با شماها ولی روحیمو خیلی از دست دادم چون هرچی فکرمیکنم همه درسامو خونده بودم ولی میخوام نتیجه زحمتامو بگیرم با تجربه ای که کسب کردم .ممنون میشم کمک کنین واگرکسی میخواد باهم بخونیم تابه روال قبل برگردم و دباره بیفتم تو خط تلاش به امید روزی که هممون نتیجه تلاشامونو بگیریمSmile
مسلما درست جمع بندی نکرده بودید
ان شا الله امسال درست جمع بندی کنیم

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۵۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۰۱۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close