زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۷۲۱
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  سلام
من ترم آخر علوم کامپیوترم و میخوام واس ارشد تغییر رشته بدم یا گرایشای آی تی یا مهندسی کامپیوتر وچندتا سوال Smile

-- از نظربازار کار و... کدوم گرایش پیشنهاد میشه ؟ من خودم اگه معماری کامپیوتر گزینه ی خوبی باشه دوس دارم این گرایش رو برم . Huh
-- کدوم دانشگاه سطحش تو رشته های کامپیوتری بالاتره ؟ Huh
-- کدوم موسسه واسه آزمون و بسته های آموزشیش بهتره ؟ Huh
با تشکر ^_^ Angel
----آی تی بازارش فکر کنم کمتر از نرم افزاره ولی اگه کارت درست باشه گمون کنم دستمزدت بالاتر باشه بازم برعکسشم میتونه درست باشه سخت افزار که میتونی میکروکنترلر و Dsp و Arm و Fpga و البته کارای نرم افزار و آی تی و رباتیک و ... همه کار میتونی انجام بدی ولی یه کم باید به کارای الکترونیک و عملی علاقه داشته باشی(توی قبولی ارشد هم رقابت این گرایش از نرم افزار کمتره)
به نظرم کار خیلی به گرایش ربطی نداره
---این سوال خیلی کلی هست و نمیشه واقعا جواب قطعی داد
------ من آزمون نرفتم ولی دنبال بسته آموزشی نباش از هر درس بهترین کتاب منتشر شده تو همون درسو بخون

مرسی ، آزمون رو واس این میخوام چون الان واقعا نمیدونم چجور و از کجا شروع کنم Sad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۲۲
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  در لینک زیر لغات زبان زیر ذره بین به تدریج هر چند روز یکبار قرار داده میشه
این کتاب توصیه اول اکثریت رتبه های برتر هستش
می تونید اپ memrise رو هم نصب کنید تا به راحتی لغات رو Review کنینg

موفق باشیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام دوست عزیز
من نویسنده کتاب زیر ذره بین هستم
بازنشر کتاب در سایت ممرایز نه تنها اخلاقی نیست بلکه از نظر قانونی دارای اشکال است. اشکال شرعی و حرام بودن این مساله که بسیار بسیار مبرهن است.
با وجود این تفاسیر نمی دونم چرا کتاب رو بازنشر دادید
منتظر پاسخ سریع و حذف کتاب هستم از این سایت و ممرایز هستم.
هادی جهانشاهی
ایمیل برای ارتباط
Generalenglish.ir [at] gmail.com
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71
ارسال: #۷۲۳
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  سلام
من ترم آخر علوم کامپیوترم و میخوام واس ارشد تغییر رشته بدم یا گرایشای آی تی یا مهندسی کامپیوتر وچندتا سوال Smile

-- از نظربازار کار و... کدوم گرایش پیشنهاد میشه ؟ من خودم اگه معماری کامپیوتر گزینه ی خوبی باشه دوس دارم این گرایش رو برم . Huh
-- کدوم دانشگاه سطحش تو رشته های کامپیوتری بالاتره ؟ Huh
-- کدوم موسسه واسه آزمون و بسته های آموزشیش بهتره ؟ Huh
با تشکر ^_^ Angel
----آی تی بازارش فکر کنم کمتر از نرم افزاره ولی اگه کارت درست باشه گمون کنم دستمزدت بالاتر باشه بازم برعکسشم میتونه درست باشه سخت افزار که میتونی میکروکنترلر و Dsp و Arm و Fpga و البته کارای نرم افزار و آی تی و رباتیک و ... همه کار میتونی انجام بدی ولی یه کم باید به کارای الکترونیک و عملی علاقه داشته باشی(توی قبولی ارشد هم رقابت این گرایش از نرم افزار کمتره)
به نظرم کار خیلی به گرایش ربطی نداره
---این سوال خیلی کلی هست و نمیشه واقعا جواب قطعی داد
------ من آزمون نرفتم ولی دنبال بسته آموزشی نباش از هر درس بهترین کتاب منتشر شده تو همون درسو بخون

مرسی ، آزمون رو واس این میخوام چون الان واقعا نمیدونم چجور و از کجا شروع کنم Sad
من شروع خوندنم از دروس مشترک بود(چون خیلی سرنوشت سازه) ولی به دروس تخصصی علاقه بیشتری دارم دروس تخصصی در اولویت دوم باشن(به نظر خودم البتهSmile) بعد ریاضی و زبان . از مشترک هم ببین اول کدوم درسو خوب بلدی من از منطقی بعدش معماری بعد os شروع کردم الان دارم نظریه رو میخونم ریاضی و تخصصی رو هم موازی با بقیه فعلا ریاضی احتمالا ۱ یا ۲ ماه بعد تخصصی(ریاضی وقتگیرتره دیگه)
۰
۰
ارسال: #۷۲۴
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ
پارسال الگوریتم مقسمی خریدم . برای ۹۴ هست .
امسال پوران بخرم یا همون مقسمی خوبه در کنارش ۶۰۰ مسئله بخرم؟
چون رتبه برترا میگن پوران . واسه همین پرسیدم

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۷۲۵
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)generalenglish نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  در لینک زیر لغات زبان زیر ذره بین به تدریج هر چند روز یکبار قرار داده میشه
این کتاب توصیه اول اکثریت رتبه های برتر هستش
می تونید اپ memrise رو هم نصب کنید تا به راحتی لغات رو Review کنینg

موفق باشیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام دوست عزیز
من نویسنده کتاب زیر ذره بین هستم
بازنشر کتاب در سایت ممرایز نه تنها اخلاقی نیست بلکه از نظر قانونی دارای اشکال است. اشکال شرعی و حرام بودن این مساله که بسیار بسیار مبرهن است.
با وجود این تفاسیر نمی دونم چرا کتاب رو بازنشر دادید
منتظر پاسخ سریع و حذف کتاب هستم از این سایت و ممرایز هستم.
هادی جهانشاهی
ایمیل برای ارتباط
Generalenglish.ir [at] gmail.com
خوب شد پیام دادین من کتابتونو دارم خیلی از کتابای دیگه سرتره ولی یه بدی که داره اینه که لغات رو گفتین معنی شو باید تو لغتنامه بعد از پیدا کنیم خیلی وقت آدمو میگیره!! تو چاپ های جدید اصلاح شده؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , mhd.mzk
ارسال: #۷۲۶
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ
سلام
برای درس طراحی الگوریتم هیچ کدوم کتابا به اندازه مدرسان شریف کامل نیست
بهتره درسنامه مدرسان بخونید + کتاب ۶۰۰ تست قدسی و نارنجی پوران پژوهش
موفق باشی

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Saman
ارسال: #۷۲۷
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ)mojtaba1993 نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  تو فک کن یکی لیسانسشو نرم افزار بگیره ارشد برق-قدرت! یه جورایی جدا از همن قبول داری؟ به نظرم به سخت افزار(معماری) و هوش یه نگاهی داشته باش زودتر هم انتخاب گرایشتو شروع کن چون دروس تخصصیشون خوندن وقتگیره

آره خدایی قبول دارم اینوBig Grin سایتی سراغ ندارید که خیلی خوب این دو تا گرایش معماری و هوش رو توضیح داده باشه؟ و اینکه من ۳ واحد اختیاریم مونده! کدوم درس مهم تره که الان بردارم و تطبیق بزنم برا ارشد؟
سایت که همینجاBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۲۸
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  مرسی ، آزمون رو واس این میخوام چون الان واقعا نمیدونم چجور و از کجا شروع کنم Sad
من شروع خوندنم از دروس مشترک بود(چون خیلی سرنوشت سازه) ولی به دروس تخصصی علاقه بیشتری دارم دروس تخصصی در اولویت دوم باشن(به نظر خودم البتهSmile) بعد ریاضی و زبان . از مشترک هم ببین اول کدوم درسو خوب بلدی من از منطقی بعدش معماری بعد os شروع کردم الان دارم نظریه رو میخونم ریاضی و تخصصی رو هم موازی با بقیه فعلا ریاضی احتمالا ۱ یا ۲ ماه بعد تخصصی(ریاضی وقتگیرتره دیگه)

من باید وقت بیشتری روی دروس تخصصی بزارم چون درسای سخت افزار همشون واسم جدیدن ونخوندم قبلا Sad همزمان با هم شروع میکنم تخصصی و مشترک رو Smile
۰
۰
ارسال: #۷۲۹
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  خوب شد پیام دادین من کتابتونو دارم خیلی از کتابای دیگه سرتره ولی یه بدی که داره اینه که لغات رو گفتین معنی شو باید تو لغتنامه بعد از پیدا کنیم خیلی وقت آدمو میگیره!! تو چاپ های جدید اصلاح شده؟
چاپ جدید خیلی خوب شده

...Let it Go
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال: #۷۳۰
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  مرسی ، آزمون رو واس این میخوام چون الان واقعا نمیدونم چجور و از کجا شروع کنم Sad

من باید وقت بیشتری روی دروس تخصصی بزارم چون درسای سخت افزار همشون واسم جدیدن ونخوندم قبلا Sad همزمان با هم شروع میکنم تخصصی و مشترک رو Smile
من تخصصی رو هنوز شروع نکردم دیگه شروع کن هر جا نفهمیدی بگو من یا بچه ها همه جواب میدیم البته اگه اون مطلبو بلد باشیمBig Grin
تقریبا از درسای مشترک دل خوشی ندارم ولی مجبوری زمان زیادی بذاری چون خیلی تاثیر داره مرحله بعد تخصصیه
۰
۰
ارسال: #۷۳۱
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط ma3a.)
سلام دوستان
من کارشناسیم رشته ی ریاضی بوده ولی برای ارشد قصد دارم ارشد IT رو بخونم
ولی هیچ اطلاعاتی از منابع ندارم
میخام منو راهنمایی کنید که چه درسایی یا کتابایی و باید بخونم و از چه کتاب تست های رو بگیرم
فقط تورو خدا نامیدم نکنید و نگید از ریاضی اومدی و نمیتونی
من با امیدواری وارد این سایت شدم
به امید اینکه راهنمایاتون راهگشام باشه
مرسی از همه

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اون ساختمانه رو نگه دار واسه ترکوندن، عالیه، من هیچی بارم نیس به لطف هتل آزاد
پایگاه هم که اوکی هستی توی تخصصی می تونی ازش استفاده کنی
متوسط هارو هم سعی کن بیاری برسونی به خوبا، هوش فیلم های رهنمون رو ببین، زبان لغت کار کن با زبان تخصصی، گرامرها رو اکثرا بلدی از زمان دبیرستان چیزی نیست، مهندسی نرم هم پارسه بخون صد میزنی چیزی نداره،طراحی الگوریتم رو من توش ضعف دارم خودم دنبال راه کارم،گسسته هم منطق گذاره ها میاد، گراف هم میاد احتمالا، شمارش هم میاد، زیاد روش تکیه نکن چون قابل پیش بینی نیست اما فصول مهم مثل گراف و منطق گذاره هارو بخون
اما ضعیف ها، شبکه که یه پارسه اس یه کراس جفت رو مطالعه کن و تاکید بر حل مسئله فقط حل مسئله، نهایتش یه سوال غیر مسئله ای بدن اونم مربوط به بحث روتینگ و IP ها میشه، پس مسئله باید حل کنی
معماری فیلم های دکتر گودرزی رو از دانشگاه شریف ببین، سایت مکتب خونه
سیستم عامل هم وویس های کلاسی حقیقت رو گیر بیار، هم فاله هم تماشا، قشنگ درس میده وسط کلاساش هم خنده براست و حوصله ات سر نمیره، فصل های مهم سیستم عامل؛ الگوریتم های زمانبندی، مدیریت حافظه و حافظه مجازی اینا خیلی مهمه

همین دیگه

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
آموزش محور چجوریه ؟ به درد آینده و دکتری می خوره؟ هزینه زیاده؟
مثل خودگردانه؟
آموزش محور پایان نامه نداره و باید درس به جاش پاس کنید، بستگی داره از کجا بگیرید اگر از شریف و تهران و اینا باشه میشه روی دکتراش حساب کرد، هزینه اش رو میدونم که زیاده حالا دقیقش رو نمی دونم، چون به نظر من بالای یک و نیم زیاده حالا بقیه شاید بالاتر هم براشون زیاد نباشه، خود گردان رو برام یکی توضیح بده ممنون میشم

آموزش محور هیچ فرقی نداره و برای دکترا هم مشکلی پیش نمیاد اگه مقاله داشته باشید..اگه روزانه ی اموزش محور باشید هزینه ی نداره اگه شبانه هم باشید که هزینه اش مثله بقیه ی شبانه ها حساب میشه نه بیشتر
۰
۰
ارسال: #۷۳۲
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخام منو راهنمایی کنید که چه درسایی یا کتابایی و باید بخونم و از چه کتاب تست های رو بگیرم
مرسی از همه
اولا که بهتون خوش آمد میگم، ما هیچ کس رو نا امید نمیکنیم، اما به نظر من شما توی رشته مهندسی کامپیوتر موفق تر میشید چون لیسانس ریاضی دارید، مهندسی کامپیوتر اکثرا بچه ها ریاضی کم میزنن و شما میتونید اونجا بهتر نتیجه بگیرید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۷۳۳
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط ma3a.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  سلام دوستان
مرسی از همه
اولا که بهتون خوش آمد میگم، ما هیچ کس رو نا امید نمیکنیم، اما به نظر من شما توی رشته مهندسی کامپیوتر موفق تر میشید چون لیسانس ریاضی دارید، مهندسی کامپیوتر اکثرا بچه ها ریاضی کم میزنن و شما میتونید اونجا بهتر نتیجه بگیرید

مرسی که نامید نمیکنید کسیوSmile
راستش من خیلی دوست دارم رشته ی IT گرایش شبکه رو بخونم
چرا بنظرتون مهندسی کامپیوتر برام بهتره؟
یعنی ممکنه نتونم از پس IT بر بیام
ولی بازم IT رو ترجیح میدم
فقط منابع و کتاب تستاشو نمیدونم ونمیت=دونم از چه درسی شروع کنم برای خوندن
۰
۰
ارسال: #۷۳۴
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  من تخصصی رو هنوز شروع نکردم دیگه شروع کن هر جا نفهمیدی بگو من یا بچه ها همه جواب میدیم البته اگه اون مطلبو بلد باشیمBig Grin
تقریبا از درسای مشترک دل خوشی ندارم ولی مجبوری زمان زیادی بذاری چون خیلی تاثیر داره مرحله بعد تخصصیه

ممنون ! میشه بپرسم شما چه منابع و کتابایی رو میخونید واس ارشد ؟ Angel
۰
۰
ارسال: #۷۳۵
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  سلام دوستان
مرسی از همه

مرسی که نامید نمیکنید کسیوSmile
راستش من خیلی دوست دارم رشته ی IT گرایش شبکه رو بخونم
چرا بنظرتون مهندسی کامپیوتر برام بهتره؟
یعنی ممکنه نتونم از پس IT بر بیام
ولی بازم IT رو ترجیح میدم
فقط منابع و کتاب تستاشو نمیدونم ونمیت=دونم از چه درسی شروع کنم برای خوندن
چون ریاضی خوندید میگم، شما با زدن درصد بالای ریاضی میتونید کاستی های سایر دروس رو جبران کنید، توی IT دیگه به ثبات رسیده درصد داوطلب ها، اما کامپیوتر همچنان ریاضی ها پایینه و واسه کسی که ریاضیش خوبه میتونه برگ برنده باشه ! من پیشنهاد دادم بهتون، خودتون مختارید، گرایش شبکه هم ممکنه بره زیر گروه مجموعه مهندسی کامپیوتر و اکثر کسانی که شبکه میخوان الان دارن درسای کامپیوتر رو هم میخونن

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۷۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۰۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۸۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close