زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۲۵۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان ، دو تا سوال :
۱- برای گسسته کدوم جلدها و چند فصل از گریمالدی باید خونده بشه تا همه سرفصل های آزمون رو پوشش بده ؟
۲- واسه ساختمان داده و الگوریتم چند فصل از CLRS رو باید خوند ؟

کتب تستی رو بخون و هر جا به مشکل برخوردی به کتاب های مرجع رجوع کن.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdid86 , Happiness.72
ارسال: #۲۵۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان خیلی جالبه لااقل واسه من که برخی دوستان اخبار جار و جنجال اساتید رو منعکس میکنن تو این گروه
ب....
ضمنا امضای خودتون رو به منابع تغییر بدین ...
من منبع ندارم چیکار کنم؟ ...

به مصاحبه های بچه های ۹۴ مراجعه کنید دوستان رتبه برتری منابع رو گفتن
سوالی هم بود راجع به منبع خاصی اینجا بپرسین اگه دوستان اطلاعات داشته باشن حتما توضیح میدن .
۱
۰
ارسال: #۲۵۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  من منبع ندارم چیکار کنم؟
رشته ای که می خواید کنکور بدید و گرایشتون چیه ؟ منبع نداشتن که سرآغاز بلاتکلیفیه ! اطلاعات کامل بدید راهنماییتون کنیم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۲۵۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان ، دو تا سوال :
۱- برای گسسته کدوم جلدها و چند فصل از گریمالدی باید خونده بشه تا همه سرفصل های آزمون رو پوشش بده ؟

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
من حدود ۹ سال پیش فارغ التحصیل شدم ، تقریبا هیچی از درسها هم یادم نمونده ، واسه همین فکر کردم باید با کتاب مرجع شروع کنم ، به نظر شما و بقیه دوستان با خوندن کتاب های تستی و رفع اشکال با کتاب های مرجع می تونم مطالب دروس مختلف رو خوب بفهمم و واسه کنکور آماده بشم ؟
۰
۰
ارسال: #۲۶۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  من حدود ۹ سال پیش فارغ التحصیل شدم ، تقریبا هیچی از درسها هم یادم نمونده ، واسه همین فکر کردم باید با کتاب مرجع شروع کنم ، به نظر شما و بقیه دوستان با خوندن کتاب های تستی و رفع اشکال با کتاب های مرجع می تونم مطالب دروس مختلف رو خوب بفهمم و واسه کنکور آماده بشم ؟
کتاب مرجع خوندن وقتتون رو میگیره، کتاب کنکوری بخونید چون مطالب مهم کتاب های مرجع و تکنیک های مهم رو توی کتاب ها آوردن، هر جا نفهمیدین به PDF کتاب های مرجع مراجعه کنید

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdid86 , Sector
ارسال: #۲۶۱
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان ، دو تا سوال :

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
من حدود ۹ سال پیش فارغ التحصیل شدم ، تقریبا هیچی از درسها هم یادم نمونده ، واسه همین فکر کردم باید با کتاب مرجع شروع کنم ، به نظر شما و بقیه دوستان با خوندن کتاب های تستی و رفع اشکال با کتاب های مرجع می تونم مطالب دروس مختلف رو خوب بفهمم و واسه کنکور آماده بشم ؟
برای اینکه کمتر زمان رو از دست بدین بهتره یکی دو تا کتاب رو از کتب تستی شروع کنید و ادامه بدین و با مرجع رفع اشکال کنید اگه خیلی هم براتون سخت بود این روش که مطمئنا اینطور نیست چون کتب تستی کنکوری معمولا کم حجم تر و بهتر هستن اونوقت برید سراغ مرجع وانی بعد برید سراغ کتب تست

من میگم اول کتب کنکوری و بعد رفع اشکال با مرجع بازم ببینید سلیقه خودتون چطوریه هر جور بهتر بود ادامه بدین

موفق باشید ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdid86
ارسال: #۲۶۲
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ
دوستان ترجمه راس رو به صورت پی دی اف دارین؟
ترجمه clrs رو چطور؟
۰
۰
ارسال: #۲۶۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)سمیه ۴۰۷۱ نوشته شده توسط:  دوستان ترجمه راس رو به صورت پی دی اف دارین؟
ترجمه clrs رو چطور؟
راس ترجمه دکتر حاج رسولی ها رو سرچ کنید پیدا میشه اما این ترجمه واقعا بد هست، هیچی ازش متوجه نمیشید، نسخه اصلی رو بخونید خیلی بهتر از اینه

clrs هم از سایت irstu.com دانلود کنید

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
ارسال: #۲۶۴
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان خیلی جالبه لااقل واسه من که برخی دوستان اخبار جار و جنجال اساتید رو منعکس میکنن تو این گروه
بیخیال بابا هر چی میخوان بگن خوب بگن
زیاد توجه نکنید و کار خودتون انجام بدین
دوستان طرف صحبت من با شخص خاصی نیست پس ناراحت نشین لطفا .
فقط سعی کنید تاپیکی رو بگذارید که دردی رو دوا کنه
نه نگرانی ها رو بیشتر
ضمنا امضای خودتون رو به منابع تغییر بدین لطفا
این سیستم عامل دکتر حقیقت ک میگن کدومه من ی پی دی اف ۲۱۳صفحه ای از دکتر حقیقت رو از سایت یادمانه دارم همونه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۲۶۵
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ)bayanh نوشته شده توسط:  این سیستم عامل دکتر حقیقت ک میگن کدومه من ی پی دی اف ۲۱۳صفحه ای از دکتر حقیقت رو از سایت یادمانه دارم همونه
منظور کتاب سیستم عامل نوشته دکتر حقیقت چاپ شده توسط انتشارات پارسه هست

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۲۶۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
اقا من دارم دیوونه میشم دیگه !!!
بعده پونزده شونزده روز گشتن و تحقیق با کلی وسواس منابع رو انتخاب کردم برای ای تی ۹۶،خب از هر انتشارات چند تا کتاب انتخاب کرده بودم،رفتم تو سایت هاشون دیدم بعضیا چاپ ۹۴ هستند مثلا و بعضی از بانک تست ها کنکور ۹۵ رو پوشش نمیدن و اینها ! خلاصه امروز به هر ۶ تا انتشاراتی زنگ زدم و امار کتاباشونو در اوردم اکثرا گفتن اواخر تابستون تا پاییز نسخه جدید بعضیا چاپ میشه و اینا ! پیش خودم گفتم خب من درسنامه هارو از الان شروع میکنم پاییز تست هارو میخرم که بروز باشه،اما وقتی با پارسه تماس گرفتم مسئولش گفت سیستم عامل و شبکه رو موجودی نداریم (سایتش اپدیت نشده) و تجدید چاپ هم نداریم چون دکتر حقیقت رفته و حالا معلوم نیست تمدید کنه قرارداشو اینا تا اخر مرداد معلوم شه شاید !!!!! یکی بگه من چیکار کنم دیگه فکرم قد نمیده !!! Sad
۱
۱
ارسال: #۲۶۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  سیستم عامل رو فول شو، هوش رو از روی یه کتاب پدر مادر دار بخون، پایگاه رو هم بخور تاکید می کنم بخورش
ممنون حتما
پایگاه رو شروع کردم پارسه میخونم بیشتر تمرکزم رو گذاشتم رو جبر رابطه ای
سیستم هم که پر از نکته هست باید خیلی باسش وقت بذارم
هوش رو هم که راهیان ویرایش شش رو میگیرم بخونم

بچه ها من کتاب شبکه کراس ترجمه دکتر ملکیان رو گرفتم
خیلی خوب ترجمه شده البته من مهندسی اینترنت ایشون رو هم داشتم کلا با تیپ کتابای ملکیان حال میکنم
فقط یه چی !
باید پنج فصل اولش رو بخونم فقط ؟

...Let it Go
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71
ارسال: #۲۶۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ
سلام دوستان
من یکی از افرادی هستم که پارسال اسیر تبلیغات موسسه های مختلف شدم و الان که به خودم نگاه میکنم میبینم که هیچ سودی که برام نداشت هیچ یک سال از عمر و جوانیم رفته و هیچ چیزی به دست نیاوردم به جز یک تجربه که امیدوارم امسال بتونم ازش استفاده کنم
راجب بعضی درسها من نظر شخصیم رو میگم
برای درس امار به نظر من بهتر از پارسه طورانی نیس که اگر بتونید جزوه و وییس رو گیر بیارید بهتره چون خود طورانی هم گفت که توی کتاب زیاده گویی زیاد داره
----برای محاسبات عددی هم به نظرم پوران
----برای گسسته هم جزوه و ویس یوسفی خوبه ولی من خیلی زیاد تعریف گسسته اجلالی رو شنیدم ولی من ایشون رو نمیشناسم انتخاب با خودتون هست
----ریاضی مهندسی هم اگر ضعیفی حذف کن
----ساختمان داده و طراحی الگوریتم به نظر من کسی که پایه نسبتا قوی داره از هادی یوسفی بخونه جزوه و وویسش هم توی اینترنت زیاد هست
ولی من امسال خودم میخوام ساختمان داده طورانی و الگوریتم سید جوادی رو بخونم
----نظریه زبان من به شما توصیه میکنم سمت شاپوری نرید روزهای اخر به حرف من میرسید چون اقای شاپوری متاسفانه فن بیانشون ضعیف هس به نظر من، و عمقی یاد نمیگیرد فقط در حد تست هایی که خودشون سر کلاس حل میکنن خوبه من خودم امسال هم کامپایلر و هم نظریه و هم پیاده سازی زبان های برنامه سازی رو از گارگهی میخونم چون هم کامپایلر و هم نظریه شاپوری رو تجربه کردم و ضرر کردم برای
---معماری ومدار هم بین هادی یوسفی و اجلالی یکی رو انتخاب کنید هرچند که امسال حقیقت میخواد مدار و معماری هم تدریس کنه (خدا به خیر کنه)
----پایگاه داده هم کیوانپور کافیه

در کل یک چیزی بهتون میگم زیاد دور خودتون رو شلوغ نکنید و اسیر تبلیغات این استاد ها نشید و خودتون رو قاطی دعوا های استاد ها نکنید چون به قول خود اقای حقیقت که سرکلاس زد ایشون سالی ۳۰۰ میلیون تومن از این کنکور پول در میارند و این پول رو از من و شما به دست میارن پس به من و شما چه مربوط که کی چی میگه؟

زیاد حرف زدم ببخشید اخه خیلی دلم پره از دست استادها که میتونم در مورد تک تکشون کلی حرف بزنم همین استاد هایی که ادعای دلسوزی میکنن و بعضی دانشجو ها به خاطرشون با هم دعوا میکنن اگر پول نداشته باشی جوابت هم نمیدن

کلام اخر اینکه درس خوندن به استاد خوب داشتن نیس به خود ادم هست

یک شیرازی خسته غمگینSadSadSadSadSadSadSadSad
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , edward71 , Happiness.72 , roodantnt , Sector , پرهوده , mehdid86 , tohidi4503 , SEVES , pioneer01 , ele , azin95
ارسال: #۲۶۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  اقا من دارم دیوونه میشم دیگه !!!
بعده پونزده شونزده روز گشتن و تحقیق با کلی وسواس منابع رو انتخاب کردم برای ای تی ۹۶،خب از هر انتشارات چند تا کتاب انتخاب کرده بودم،رفتم تو سایت هاشون دیدم بعضیا چاپ ۹۴ هستند مثلا و بعضی از بانک تست ها کنکور ۹۵ رو پوشش نمیدن و اینها ! خلاصه امروز به هر ۶ تا انتشاراتی زنگ زدم و امار کتاباشونو در اوردم اکثرا گفتن اواخر تابستون تا پاییز نسخه جدید بعضیا چاپ میشه و اینا ! پیش خودم گفتم خب من درسنامه هارو از الان شروع میکنم پاییز تست هارو میخرم که بروز باشه،اما وقتی با پارسه تماس گرفتم مسئولش گفت سیستم عامل و شبکه رو موجودی نداریم (سایتش اپدیت نشده) و تجدید چاپ هم نداریم چون دکتر حقیقت رفته و حالا معلوم نیست تمدید کنه قرارداشو اینا تا اخر مرداد معلوم شه شاید !!!!! یکی بگه من چیکار کنم دیگه فکرم قد نمیده !!! Sad

اول اینکه این همه وسواس واقعا خوب نیست، واسه تحقیق و انتخاب منابع حداکثر یک هفته کافیه
دوم اینکه من قبلا هم گفتم کتابای خود من همش ویراش ۹۱ و ۹۲ و یکی دوتاش ویراست ۹۳ بود. فقط تستهای نارنجی پوران بود که تالیف ۹۴ بود. لزومی به خریدن کتاب های جدید نیست. شما قرار نیست همه تستهای کنکور رو ببینید، به نظر من بهتره که تستهای ۹۴ و ۹۵ رو اصلا نبینید و ۳ هفته تا یکماه مونده به کنکور از خودتون این دو کنکور رو آزمون بگیرید.
الان هم درسنامه رو بخونی که بعد اول مهر تست بزنی من قول میدم که موفق نمیشی، اینو اول گفتم که دیگه این فکر رو از سرت کنی بیرون
شما کتابایی بگیر که چاپ ۹۳ و ۹۴ باشن، کافی هست. مثلا برای آبی پوران چاپ ۹۴ رو سعی کن بگیر، ۹۵ لازم نیست. ولی برای بقیه کتابها ۹۳ هم کافیه

در مورد سیستم عامل حقیقت هم از سال ۹۱ تا حالا متن کتابش تغییر نکرده (من ۹۱ رو داشتم)، سعی کنید تو همین مانشت بنویسید کی کتاب برای فروش داره ازش بخرید (من از همون اول با خودم عهد کردم کتابای خودم رو هدیه کنم به یکی از دوستانم، وگرنه قابل شما و بچه های مانشت رو نداشت). فقط هر سال تستهای اون سال ته کتابش اضافه میشه که اونا رو هم میشه گیر آورد و خوند.

من واقعا ۴تا درس رو فول بودم «طراحی، ساختمان، شبکه، پایگاه». اگه من امسال سرجلسه ی کنکور شبکه سال ۹۵ بودم که بارها گفتم چی رو بخونید، به پیر به پیغمبر با همینایی که من خوندم میشد ۵ تا از ۶ تاشو زد. کتاب سال ۹۱ یا ۹۲ شبکه حقیقت رو گیر بیارید، لایه های پایینی رو بخونید (برای رشته آیتی تا آخر فصل مربوط به لایه فیزیکی هم لازم نیست، این چند فصل، فصلهای سنگینی هم هستند، پس حذفش کمکتون میکنه) + راس کروس ترجمه ملکیان و تمارینش (ترجمه حاج رسولیها خوب نیست، ملکیان عالیه، حالا باز هم میاید در مورد حاج رسولیها سوال میکنید) + تستهای تالیفی حقیقت که تو مصاحبه م گذاشتم

دکتر حقیقت الان ۲ ۳ سال هست میخواد برای لایه های بالایی شبکه کتاب بده بیرون اما نداده، چه تضمینی که امسال هم بده بیرون
آقای طورانی الان سه چهار سال هست که میخواد کتاب ساختمانش رو بده بیرون ولی هنوز خبری ازش نیست. کتاب پوران عالیه خدایی. مشکل اینه که دروسی که دکتر یوسفی درس میده دروس سختی هستند، مثل ساختمان و طراحی و گسسته، برای همین یه خورده درکش مشکله ولی شدینه
حالا گیریم که حقیقت و طورانی هم کتاباشون رو بدن بیرون بخدا محتوا همون محتواست. خودتون رو درگیر نکنید، تا شما بخواید صبر کنید و منبع رو تغییر بدید و خودتون رو با منبع جدید وفق بدید و جیب بعضی ها پر پول بشه، اونی کسی که ساده بوده و یه کتاب قدیمی گرفته و خونده از شما میزنه جلو
پس همون کتابای قبلی رو بگیرید و بخونید و سعی کنید دیگه از حوزه انتخاب منبع بیاید بیرون و بشینید درس بخونید و توی مانشت به پرسش و پاسخ در مورد مطالبی که درکش براتون مشکل هست بپردازید تا انشااله موفق بشید

اگه لحنم تند بود ببخشید، خواستم به خودتون بیاید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , Happiness.72 , karimi482 , roodantnt , Sector , پرهوده , jaber23 , mehdid86 , Rasool Isaacnia , SEVES , niusha94 , fearless , einaki , azin95 , hirsoft , faraaz_mb
ارسال: #۲۷۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ
یه اختتامیه برای انتخاب منابع رشته IT بنویسم :

زبان عمومی : ۵۰۴ واژه - ۱۱۰۰ واژه - کتاب های زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (جلد اول برای لغت - جلد دوم برای گرامر)

- جلد اول ذره بین رو خریدید دیگه نیازی به ۵۰۴ و ۱۱۰۰ واژه نیست.

زبان تخصصی : زبان تخصصی کامپیوتر و IT - نوشته دکتر مظفری - انتشارات پارسه

- مطالعه سایت Technet برای آشنایی با متون تخصصی کامپیوتر و IT

ساختمان داده : ساختمان داده پوران - دکتر یوسفی کتاب آبی + کتاب نارنجیش + ۶۰۰ مسئله نوشته دکتر قدسی

ساختمان گسسته : ساختمان گسسته دکتر یوسفی + برای فهم بیشتر ریاضیات گسسته گریمالدی جلد اول تا سوم - انتشارات فاطمی

طراحی الگوریتم : طراحی الگوریتم دکتر یوسفی + ۶۰۰ مسئله

مهندسی نرم افزار : مهندسی نرم افزار انتشارات پارسه نوشته زنجانی

شبکه : لایه های پایین کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت انتشارات پارسه، لایه های بالا کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس ترجمه دکتر ملکیان انتشارات نص

مدیریت : مبانی مدیریت رابینز ترجمه دکتر اعرابی و همکاران

سیستم عامل : سیستم های عامل دکتر حقیقت انتشارات پارسه (انتشارات گوتنبرگ سوال کنید احتمالا داشته باشنش)

هوش مصنوعی : هوش مصنوعی راهیان ارشد ویرایش ششم

پایگاه داده : پایگاه داده پارسه کیوان پور + کتاب نارنجی خلیلی فر

معماری : فیلم های معماری دکتر گودرزی دانشگاه شریف + کتاب معماری دکتر یوسفی

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , roodantnt , پرهوده , mehdid86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۲۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۶۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close