زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط admin.)
شریف یا تهران؟ مسئله این استExclamation

فایل‌(های) پیوست شده

۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , admin , RezaTaheri , viase , Jooybari , d_felfelak , gunnersregister , tohidi4503 , alirezaei , RinoOo , mlma , tiran22 , DANEiL , قاصدک۲۳ , dr.a_AI , Iranian Wizard , salam az ma
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ
۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم
امسال ظرفیتا رو برای همه ی
رشته ها حداکثر ۲۰ تا کردن
پارسال رتبه۳۱ شریف قبول نشد
که ظرفیت ۲۲ نفر بود.
تو این شرایط فقط ناپلئون می تونه کمکت کنه
۱
۲
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  تو این شرایط فقط ناپلئون می تونه کمکت کنه
نیازی به ناپلئون نیست ایشون قبل از اینکه رتبه ۲۸ هوش باشند، رتبه ۲ علوم هستند!

---------------------------------------------------------------------
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  شریف یا تهران؟ مسئله این است
تبریک میگم
شریف ; )
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط Leoeuler.)
علوم که نمی خواد بره
هوش میخواد بزنه

درست تر اینه که مینوشتید رتبه ۲ مهندسی دانش
۲
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ
هوش شریف رو احتمال زیاد قبول می‌شید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ
RE: 28 هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  شریف یا تهران؟ مسئله این استExclamation

بسیار تبریک میگم. امیدوارم در ادامه که انتخاب رشته و دانشگاهتون هست، موفق باشین. سعی کنین به دور از حواشی، عاقلانه تصمیم بگیرین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط alisahaf70.)
تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
سوالی بود که منم پارسال داشتم و شریف رو انتخاب کردم و کاملا از انتخابم راضی ام
البته رتبتون هم کاملا لب مرز هستش پارسال همونطور که دوستمون گفتن رتبه ۳۱ قبول نشد در صورتی که ۶ نفر از کسانی که جلوی من بودن(نفر ۱۵) شریف رو نزده بودن و من نفر ۹ ام قبولی بودم
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سلام. تبریک میگم.
به نظرم انتخاب اولتون برای هوش مصنوعی قبول می‌شید. چه شریف چه تهران.
نکته جالب برای من معدلتونه. Smile
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
البته رتبتون هم کاملا لب مرز هستش پارسال همونطور که دوستمون گفتن رتبه ۳۱ قبول نشد در صورتی که ۶ نفر از کسانی که جلوی من بودن(نفر ۱۵) شریف رو نزده بودن و من نفر ۹ ام قبولی بودم
ممنون Blush اساتید خوب اونجا کیان و فیلدشون چیه؟ من به سیگنال علاقه ای ندارم و تمایلم به learning و social network هست.
اساتید واسه دانشجوهاشون تا چه حد supporter هستن؟ اصلا استادای خوب دانشجویی که شریفی نبوده رو قبول می کنن؟
راستی به نظرتون سختگیری شریف افراطی نیست؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ
بهتون تبریک میگم انشاالله در باقی مراحل هم موفق باشین
ببخشین شما معدل اصلی و رشته ی کارشناسیتون چی بوده؟ اختلاف بین معدل موثر در علوم و مهندسی در کارنامتون زیاد هست
شما مدار الکتریکی هم خونده بودین؟ در کنکوری چطوری زدین؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
ممنون Blush اساتید خوب اونجا کیان و فیلدشون چیه؟ من به سیگنال علاقه ای ندارم و تمایلم به learning و social network هست.
اساتید واسه دانشجوهاشون تا چه حد supporter هستن؟ اصلا استادای خوب دانشجویی که شریفی نبوده رو قبول می کنن؟
راستی به نظرتون سختگیری شریف افراطی نیست؟

اساتید رو برید توی سایت گروه هوش همه رو با زمینه کاریشون نوشته در این دو زمینه که گفتید شریف اوضاع بهتری داره به خصوص لرنینگ توی زمینه سوشال تهران هم قویه
سخت گیری شریف زیاد هست ولی واقعا به چیزی که یاد میگیرید ارزش داره دوران پرفشاری داره ولی ارزش داره
استادها بستگی داره استادایی داریم که ساعت ۹ شب میان دنبال دانشجو که حتما پروپوزالش برسه و نمره ازش کم نشه و اساتیدی هم هستن که اسم شما رو هم یادشون نمیمونه. اگر رزومه و به خصوص معدل خوبی داشته باشید به راحتی قبولتون میکنن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
خیلی تبریک می گم! ایشالا شریف رو می یارید. موفق باشید Smile
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ق.ظ
تبریک می‌گمSmile
اگر به مباحث کاگنیتیو ساینس علاقه دارید تهران گزینه‌ی مناسبیه.(دکتر نیلی)
در زمینه‌ی سوشال نتورک تو تهران کار میشه. شریف رو نمیدونم.
در غیر این موارد به نظرم شریف شاید انتخاب بهتری باشه.
من خودم قبل از کنکور میخواستم هوش تهران بزنم. ولی بعدا نظرم عوض شد. ولی خب رتبه‌ی هوشم به شریف نمی‌رسید. (الان نرم افزار میخونم)
البته نظر اساتیدمون این نبود. حتی تعجب میکردن که کسی بین هوش تهران و شریف به سمت شریف متمایل باشه.
ولی خب هوش تهران چون درساش و استاداش با برق کنترل مشترکن، خیلی سخت می‌گذره به آدم. ولی نمی‌دونم خروجیش چطور درمیاد.
درهرحال امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشیدSmile
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ق.ظ
RE: ۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)

بستگی داره. در کل مزایا و معایب خودش رو داره.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ ق.ظ
RE: ۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)

بستگی داره. در کل مزایا و معایب خودش رو داره.

برزان چطوری Big Grin
درسته کاملا مزایا و معایب خودشو داره ولی به صورت برآیندی نگاه کنی بهتر میشه هیچ جا صد در صد نیست Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۶۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۰۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  درخواست معرفی چند کتاب در موضوعات بهینه سازی الگوریتمها و هوش مصنوعی ۴M!N ۰ ۱,۴۵۲ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ۴M!N
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۲۱۰ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
Smile تجارب من (۲۸ هوش، ۲ علوم) ~FatemE~ ۱۲ ۸,۹۴۱ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  ۱۸۰ معماری، ۷۷۹ هوش، ۵۸۹ نرم افزار، ۸۹۳ الگوریتم uzarcf ۲ ۳,۴۷۹ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: f.amirdadi
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۱۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  ازاد علوم تحقیقات یا شبانه بوعلی همدان هوش مصنوعی ؟ moeinp ۱ ۲,۵۴۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: shbeheshti

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close