زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم

ارسال: #۱۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ ق.ظ، توسط hamedfayez.)
RE: ۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
سوالی بود که منم پارسال داشتم و شریف رو انتخاب کردم و کاملا از انتخابم راضی ام
البته رتبتون هم کاملا لب مرز هستش پارسال همونطور که دوستمون گفتن رتبه ۳۱ قبول نشد در صورتی که ۶ نفر از کسانی که جلوی من بودن(نفر ۱۵) شریف رو نزده بودن و من نفر ۹ ام قبولی بودم
ممنون Blush اساتید خوب اونجا کیان و فیلدشون چیه؟ من به سیگنال علاقه ای ندارم و تمایلم به learning و social network هست.
اساتید واسه دانشجوهاشون تا چه حد supporter هستن؟ اصلا استادای خوب دانشجویی که شریفی نبوده رو قبول می کنن؟
راستی به نظرتون سختگیری شریف افراطی نیست؟

سلام
اون رتبه ۳۱ پارسال که میگفتن اومد :دی :دی
اول از همه بابت رتبه تبریک بهتون میگم
چند تا از مزایا و معایب تهران شریف رو بهتون میگم
یکی اینکه شریف یه جورایی مجبورتون میکنن ۴ ترمه تموم کنین و تهران یه جورایی کارتون پیش میره که ۵ یا ۶ ترمه تموم کنین
ولی تهران تهش حداقل یکی دو مقاله رو میدید ( اصلا دلیله اینکه ۵-۶ ترمه میشید اینه که استادا میگن مقاله میخوایم و از تزتون مقاله در بیارید )
تو زمینه هایی که گفتین تهران کار میشه و به نظرم هم قوی کار میشه ، ( آزمایشگاه شبکه های اجتماعی دانشگاه تهران رو میتونید به سایتش سری بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در زمینه Reinforcment Learning همه که اگه بخواید کار کنید فکر نکنم توی ایران کسی بهتر و مسلط تر از دکتر نیلی باشه.
در مورد سختگیری هم همه جا استاد سختگیر داره همه جا هم استاده منطقی. فقط یخورده کم و زیاد دارن زیاد روی این مسئله فکر نکنین تفاوت آنچنانی نیست.
امیدوارم موفق باشید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۱۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
البته رتبتون هم کاملا لب مرز هستش پارسال همونطور که دوستمون گفتن رتبه ۳۱ قبول نشد در صورتی که ۶ نفر از کسانی که جلوی من بودن(نفر ۱۵) شریف رو نزده بودن و من نفر ۹ ام قبولی بودم
ممنون Blush اساتید خوب اونجا کیان و فیلدشون چیه؟ من به سیگنال علاقه ای ندارم و تمایلم به learning و social network هست.
اساتید واسه دانشجوهاشون تا چه حد supporter هستن؟ اصلا استادای خوب دانشجویی که شریفی نبوده رو قبول می کنن؟

سوال رو از من نپرسیدین اما به کلمه social network حساس شدمSmile
دانشگاه تهران دکتر اسدپور متمرکز روی شبکه اجتماعی کار میکنن. میتونین زمینه های تحقیقاتیشون رو مطالعه بفرمایید.
یه چیزی هم بگم:
در دانشگاه تهران همه چی بهینسSmile نه سخت نه آسونSmile
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  

دانشگاه تهران دکتر اسدپور متمرکز روی شبکه اجتماعی کار میکنن. میتونین زمینه های تحقیقاتیشون رو مطالعه بفرمایید.
یه چیزی هم بگم:
حقیقتا این آرزومه همه چی بهینه باشه، توی شریف همه چی سخته مثلا تصمیم میگیری با دار زدن بمیری یا شلیک گلوله موقع انتخاب واحد این حس رو دارم Smile))
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط ~FatemE~.)
ممنون دوستان Smile
(حسابی از شریف ترسیدم Undecided )
تا جایی که فهمیدم اگه دکتر اسدپور قبول کنن که دانشجوشون بشم خوشبخت شدم و به عشقم سوشال رسیدم Heart Smile
وگرنه شریف بهتره چون تعداد اساتید خوبش بیشتره، درسته؟ یا کس دیگه ایم تو تهران هست تو این دو زمینه فعال باشه؟

راستی درمورد معدلم که پرسیدید همون ۱۷/۷۵ هست ولی با حساب ضریب سختی دانشگاهمون شده ۱۹ ولی اینکه چرا واسه علوم همون ۱۷/۷۵ رو درنظر گرفتن هنوز واسه خودمم سواله!

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  تبریک می‌گمSmile
متشکرم Smile
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  اگر به مباحث کاگنیتیو ساینس علاقه دارید تهران گزینه‌ی مناسبیه.(دکتر نیلی)
البته به شخصه فکر میکنم دکتر نیلی ارزش تهران رفتن رو نداشته باشند. (به خاطر تجربه دوستم که دانشجوی ایشون بود)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  البته نظر اساتیدمون این نبود. حتی تعجب میکردن که کسی بین هوش تهران و شریف به سمت شریف متمایل باشه.
نظر منم تا چند روز پیش همین بود. البته دلایل خاص خودم رو داشتم (جو اهمیت دادن زیاد به درس و زیرآب زنی) که فهمیدم این جو بین ارشدها کمتر هست. اساتید شما دلیلشون چی بود؟
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  ولی خب هوش تهران چون درساش و استاداش با برق کنترل مشترکن، خیلی سخت می‌گذره به آدم. ولی نمی‌دونم خروجیش چطور درمیاد.
درهرحال امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشیدSmile
مگه شریف هم همینطوری نیست که اساتیدش دید سیگنالی و برقی دارند؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط Densike.)
تبریک میگم خیلی زیاد
راجب بحث ها دخالت نمیکنم ولی راجب هوش شریف سوال داشتید میتونم جواب بدم چون من تزم هوش شد کلا از شبکه جدا شدم و تا الان فقط واحد هوشی دارم استاد راهنمام هم از گروه هوش هست یکم اطلاعات دارم

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ق.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  

یه چیزی هم بگم:
حقیقتا این آرزومه همه چی بهینه باشه، توی شریف همه چی سخته مثلا تصمیم میگیری با دار زدن بمیری یا شلیک گلوله موقع انتخاب واحد این حس رو دارم Smile))

صحاف تو مگه امتحان و تمرین نداری اینجا چکار میکنی ؟ رامینم Smile))))

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط alisahaf70.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  ممنون دوستان Smile
(حسابی از شریف ترسیدم Undecided )
تا جایی که فهمیدم اگه دکتر اسدپور قبول کنن که دانشجوشون بشم خوشبخت شدم و به عشقم سوشال رسیدم Heart Smile
وگرنه شریف بهتره چون تعداد اساتید خوبش بیشتره، درسته؟ یا کس دیگه ایم تو تهران هست تو این دو زمینه فعال باشه؟

راستی درمورد معدلم که پرسیدید همون ۱۷/۷۵ هست ولی با حساب ضریب سختی دانشگاهمون شده ۱۹ ولی اینکه چرا واسه علوم همون ۱۷/۷۵ رو درنظر گرفتن هنوز واسه خودمم سواله!

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  تبریک می‌گمSmile
متشکرم Smile
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  اگر به مباحث کاگنیتیو ساینس علاقه دارید تهران گزینه‌ی مناسبیه.(دکتر نیلی)
البته به شخصه فکر میکنم دکتر نیلی ارزش تهران رفتن رو نداشته باشند. (به خاطر تجربه دوستم که دانشجوی ایشون بود)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  البته نظر اساتیدمون این نبود. حتی تعجب میکردن که کسی بین هوش تهران و شریف به سمت شریف متمایل باشه.
نظر منم تا چند روز پیش همین بود. البته دلایل خاص خودم رو داشتم (جو اهمیت دادن زیاد به درس و زیرآب زنی) که فهمیدم این جو بین ارشدها کمتر هست. اساتید شما دلیلشون چی بود؟
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  ولی خب هوش تهران چون درساش و استاداش با برق کنترل مشترکن، خیلی سخت می‌گذره به آدم. ولی نمی‌دونم خروجیش چطور درمیاد.
درهرحال امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشیدSmile
مگه شریف هم همینطوری نیست که اساتیدش دید سیگنالی و برقی دارند؟

خدایی در مقابل تهران اصلا دید سیگنالی ندارن شریف بیشتر دید ریاضیاتی دارن

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  تبریک میگم خیلی زیاد
راجب بحث ها دخالت نمیکنم ولی راجب هوش شریف سوال داشتید میتونم جواب بدم چون من تزم هوش شد کلا از شبکه جدا شدم و تا الان فقط واحد هوشی دارم استاد راهنمام هم از گروه هوش هست یکم اطلاعات دارم

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ق.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  

یه چیزی هم بگم:

صحاف تو مگه امتحان و تمرین نداری اینجا چکار میکنی ؟ رامینم Smile))))

چه سریعم پسرخاله میشه از کی تا حالا استاد تو توی گروه هوشه Smile))
اوخ اوخ یادم نبود باید ارائم رو از تو بگیرم
اصلا هر چی تو بگی من دارم شبکه میخونم Smile))
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ق.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  

سلام
اون رتبه ۳۱ پارسال که میگفتن اومد :دی :دی
اول از همه بابت رتبه تبریک بهتون میگم
چند تا از مزایا و معایب تهران شریف رو بهتون میگم
یکی اینکه شریف یه جورایی مجبورتون میکنن ۴ ترمه تموم کنین و تهران یه جورایی کارتون پیش میره که ۵ یا ۶ ترمه تموم کنین
ولی تهران تهش حداقل یکی دو مقاله رو میدید ( اصلا دلیله اینکه ۵-۶ ترمه میشید اینه که استادا میگن مقاله میخوایم و از تزتون مقاله در بیارید )
تو زمینه هایی که گفتین تهران کار میشه و به نظرم هم قوی کار میشه ، ( آزمایشگاه شبکه های اجتماعی دانشگاه تهران رو میتونید به سایتش سری بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در زمینه Reinforcment Learning همه که اگه بخواید کار کنید فکر نکنم توی ایران کسی بهتر و مسلط تر از دکتر نیلی باشه.
در مورد سختگیری هم همه جا استاد سختگیر داره همه جا هم استاده منطقی. فقط یخورده کم و زیاد دارن زیاد روی این مسئله فکر نکنین تفاوت آنچنانی نیست.
امیدوارم موفق باشید

شریف معمولا چون از ترم ۱ میگن روی تز کار کنید معمولا همون ۴ ترمه تموم میکنن بچه ها و همون سال اول هم مقاله میدن ولی تا ترم ۵ مشکلی وجود ندارم(طبق قانون جدید ) ... اگر بخواید لرنینگ کار کنیو قطعا شریف بهتره و اگر بخواین social کار کنید تهران

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
من لازم دونستم یه چیزی رو اینجا متذکر بشم و اونم اینکه خداییش ما تا الان درسی نداشتیم که نیازی به دیده سیگنالی داشته باشه ! نمیدونم این استدلال از کجا میاد ؟ نکته مهم دیگه هم اینکه دانشگاه تهران همه درسای دانشکده برق و کامپیوتر رو عملا توی گرایش هوش میشه گرفت، یعنی از بین درسای نرم افزار و آی تی و هوش و کنترل و مهندسی پزشکی انتخابه آزادانه ای دارید و هر درسی از این گرایشها ربطی به هوش داشته باشه رو میتونین بگیرین.
یه نکته منفی اونم اینه که بین دو درس رباتیک و رباتیک پیشرفته بایستی یکی رو بگیرید. که رباتیک دیده کنترلی داره ولی رباتیک پیشرفته بیشتر حالته الگوریتمه و مباحثش مسیریابیه عمدتا.
در مباحث cognitive و Social و NLP هم اینجا قوی کار میشه.
پینوشت:
به نظره من حتما زمینه ای که میخواد کار کنید رو جستجو کنید و ببینید استادا و افراد خبره در اون زمینه کجا هستند چونکه وقتی رفتید دانشگاه مجبورید بر اساس تخصص های اساتید همون دانشگاه تزتون رو بردارید و پیش ببرید و اگه در اون زمینه استادی کار نکنه یا کم کار بکنه و تخصص لازمه رو نداشته باشه کار شما خیلی سخت میشه.
نکته دوم هم اینکه اگه خیلی مردد بودید حتما از دانشجوهای هر کدام از دانشگاها و اساتید سوال بپرسید تا دید داشته باشید و انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.
نظره شخصی من هم اینه که اگه دوست دارید ارشدتون زودتر تموم شه حتما برید شریف، دانشگاه تهران معمولا اساتید شما رو به یه بهونه ۵ ترمه یا ۶ ترمه میکنن و تعداد کسایی که اینجا هوش ۴ ترمه تموم میکنن انگشت شماره.

نکته آخر:
پارسال آخرین رتبه قبولی شریف هم که کمتر از رتبه من باشه ۲۹ بود که هم دوره ای کارشناسی خوده بنده بود که از سهمیه رتبه اولیش قبول شده بود و رتبه دوم در بینه کسایی بود که از سهمیه رتبه اولیشون استفاده کرده بودند ! یعنی حتی رتبه ۲۹ هم بدون سهمیه شریف قبول نمیشد و حداقل یه نفر جلوترش هم بدون سهمیه قبول نمیشد که از سهمیه رتبه اولیش استفاده شده بود ( چونکه قانون سهمیه رتبه اولی اینه که ابتدا بدون سهمیه گزینش میشید و اگه قبول نشدید اونوقت سهمیه رتبه اولیتون اعمال میشه )

امیدوارم موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ
خدا رو شکر تهران قبول شدم Smile
راستش من اول شریف زده بودم ولی از روز بعد از انتخاب رشته پشیمون شدم! از وقتی هم با دکتر اسدپور صحبت کردم دیگه همش دعا می کردم شریف قبول نشم P: چون دید دکتر اسدپور کاملا application-based بود، مثل خودم و حتی کل تابستون کارایی که دکتر اسدپور گفته بودن انجام می دادم.
خلاصه فک نکنم هیچ کس به اندازه من از قبول نشدنش خوشحال شده باشه.Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۲۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  خدا رو شکر تهران قبول شدم Smile
راستش من اول شریف زده بودم ولی از روز بعد از انتخاب رشته پشیمون شدم! از وقتی هم با دکتر اسدپور صحبت کردم دیگه همش دعا می کردم شریف قبول نشم P: چون دید دکتر اسدپور کاملا application-based بود، مثل خودم و حتی کل تابستون کارایی که دکتر اسدپور گفته بودن انجام می دادم.
خلاصه فک نکنم هیچ کس به اندازه من از قبول نشدنش خوشحال شده باشه.Big Grin

سلام
تبریک عرض میکنم هم اینکه رتبه ی بالایی کسب کردین و هم بابت قبولی در دانشگاه مورد نظر
سوالی داشتم، آیا باید قبل از انتخاب رشته، از نوع آموزش و تخصص اساتید و دانشکده دانشگاه احتمالی اطلاعات کسب کنم؟
ممنونمSad
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ق.ظ)HamidReza1 نوشته شده توسط:  سوالی داشتم، آیا باید قبل از انتخاب رشته، از نوع آموزش و تخصص اساتید و دانشکده دانشگاه احتمالی اطلاعات کسب کنم؟
ممنونمSad
حتما حتما این کارو بکنید.
تو ارشد و دکتری آدم خودشه با استاد راهنماش! چه بسا یه دانشگاهی خیلی خوب نباشه ولی یه استاد خیلی قوی داشته باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HamidReza1
ارسال: #۲۷
۰۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ق.ظ)HamidReza1 نوشته شده توسط:  سوالی داشتم، آیا باید قبل از انتخاب رشته، از نوع آموزش و تخصص اساتید و دانشکده دانشگاه احتمالی اطلاعات کسب کنم؟
ممنونمSad
حتما حتما این کارو بکنید.
تو ارشد و دکتری آدم خودشه با استاد راهنماش! چه بسا یه دانشگاهی خیلی خوب نباشه ولی یه استاد خیلی قوی داشته باشه.

سلام

سپاسگزارم، موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۱۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۱۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  درخواست معرفی چند کتاب در موضوعات بهینه سازی الگوریتمها و هوش مصنوعی ۴M!N ۰ ۱,۴۵۲ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ۴M!N
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۲۱۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
Smile تجارب من (۲۸ هوش، ۲ علوم) ~FatemE~ ۱۲ ۸,۹۵۰ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  ۱۸۰ معماری، ۷۷۹ هوش، ۵۸۹ نرم افزار، ۸۹۳ الگوریتم uzarcf ۲ ۳,۴۸۱ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: f.amirdadi
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۱۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  ازاد علوم تحقیقات یا شبانه بوعلی همدان هوش مصنوعی ؟ moeinp ۱ ۲,۵۴۹ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: shbeheshti

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close