زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولویت دانشگاهها برای ارشد نرم افزار. علم و صنعت یا بهشتی؟! مساله اینست!

ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط ahmad8990.)
سلام به همه دوستان گرامی
کسی میتونه اولویت دانشگاه ها برای انتخاب رشته نرم افزار رو بگه؟
به نظرتون نرم افزار بهشتی بهتره یا علم و صنعت؟!
Huh
هیئت علمی هاشونو مقایسه کردم, علم و صنعت به نظر خیلی قوی تره! پس چرا میگن بهشتی بهتره؟!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ
معلومه که شهید بهشتی دوست عزیز

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ
RE: اولویت دانشگاهها برای ارشد نرم افزار. علم و صنعت یا بهشتی؟! مساله اینست!
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  معلومه که شهید بهشتی دوست عزیز
این نظر شماست
من نظرم علم وصنعته
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط Mahsash.)
این سوال همیشه مطرح می‌شه هیچ موقع هم جواب درستی واسش پیدا نمی‌شه.
ولی من شخصا بهشتی رو ترجیح می‌دم.هم به لحاظ جو کلیش و هم اینکه فارغ‌التحصیلای لیسانسشون که تو ارشد می‌بینیم رو مقایسه می‌کنم و می‌بینم بچه‌های بهشتی قوی‌ترن.
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط Amoojan.)
به نظرم نرم افزار بهشتی قوی تر باشه... ولی درباره هوش مصنوعی همیچین نظری ندارم... برای هوش مصنوعی ببینید تو چه زمینه ای میخواین کار کنین بعد اساتید رو مقایسه کنید...
ولی در کل اصل دانشجویه... چه تو علم و صنعت چه تو بهشتی

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ق.ظ
جفتش در یک سطح هستن، برای اپلای کردن، برای گرفتن توصیه نامه، برین اساتید ۲ دانشگاه رو نگاه کنین ببینین وزنه کدومش سنگین تره.
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
به نظر من هم شهید بهشتی الان خیلی قوی شده. چند تا از دوستان کار درست خود من هم الان اونجا هستند. اساتید قبلی این دانشگاه هم اساتید خوبی هستند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , haveking
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۱ ب.ظ
در مورد هوش بهشتی هم میگین خواهشا که تو چه فیلدایی قویه و مقایسه ش با علمو صنعت
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ
سلام،
من تو هردو دانشگاه درس خوندم. در سخت افزار شهید بهشتی جلوتر هست، علتش وجود دکتر ناوی هست که h-index بیست و خورده‌ای دارند و خیلی سطح دانشگاه رو بالا بردند. در هوش مصنوعی و نرم‌افزار ، مخصوصا نرم‌افزار علم و صنعت خیلی بالاتر هست و دو استاد تمام داره، دکتر فتحی، دکتر شریفی و دکتر آنالویی که کل ایران میشناسند ایشون رو و خیلی قوی هستند. در ضمن دانشگاه علم و صنعت دانشگاه صنعتی هست و امکانات خیلی بهتری از شهید بهشتی داره.
۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  من تو هردو دانشگاه درس خوندم. در سخت افزار شهید بهشتی جلوتر هست، علتش وجود دکتر ناوی هست که h-index بیست و خورده‌ای دارند و خیلی سطح دانشگاه رو بالا بردند.
خب این حرفتون نشون میده که یا از اساس اطلاعات ریسرچی ندارید (اعم از کیفیت و ضریب اعتبار مقالات، اهمیت فیلدی که کار میشه، تعداد self-reference) یا حداقل در مورد کارها و مقالات جناب دکتر ناوی.
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  من تو هردو دانشگاه درس خوندم. در سخت افزار شهید بهشتی جلوتر هست، علتش وجود دکتر ناوی هست که h-index بیست و خورده‌ای دارند و خیلی سطح دانشگاه رو بالا بردند.
خب این حرفتون نشون میده که یا از اساس اطلاعات ریسرچی ندارید (اعم از کیفیت و ضریب اعتبار مقالات، اهمیت فیلدی که کار میشه، تعداد self-reference) یا حداقل در مورد کارها و مقالات جناب دکتر ناوی.

پس میشه شما توضیح بدید در این رابطه؟Blush
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ق.ظ
لطفا یکی این دو دانشگاه رو از نظر معماری و هوش مقایسه کنه
ممنون
۲
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  پس میشه شما توضیح بدید در این رابطه؟[تصویر:  blush.gif]
تصمیم گرفتم توو اون تاپیکی که اون روز هم معرفی کردید بنویسم ولی یه مقدار فکر که کردم دیدم ممکن هست بساط بشه، منصرف شدم.
شما فیلدی که دوست دارید کار کنید و جاهایی که فکر میکنید قبول بشید رو برام پیام کنید، من میگم حداقل اکیداً پیش کدوم استادا نرید.
در هر حال، روزانه/شبانه‌ی شریف، روزانه/شبانه‌ی تهران، روزانه/شبانه‌ی امیرکبیر، روزانه‌ی بهشتی رو اولویت بدید. البته اگه به زمینه‌ی کاری مهدی فاضلی توو علم و صنعت علاقه داشتید (روی هم رفته اگه به درسی مثل VLSI یا معماری کامپیوتر علاقه دارید به زمینه‌ی کاری ایشون هم خواهید داشت) و مطمئن هستید که شما رو انتخاب میکنه، علم و صنعت رو قبل‌تر بزنید. البته اگه به ریسرچ اینا علاقه دارید.
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط xathura.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  من تو هردو دانشگاه درس خوندم. در سخت افزار شهید بهشتی جلوتر هست، علتش وجود دکتر ناوی هست که h-index بیست و خورده‌ای دارند و خیلی سطح دانشگاه رو بالا بردند.

بنده اطلاعات کامل از زمینه‌های کاری دکتر ناوی دارم، مقالاتی که دادند و ژورنال‌هایی که مقالات توشون چاپ شده، بنده رویکرد ایشون رو به مقاله دادن قبول ندارم، ولی به هرحال از قدیم گفتند: به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
در ضمن اینجا بحث مقایسه دانشگاه علم و صنعت و شهید بهشتی است، نمیدونم دوستان شریفی کلا چه مشکلی با دکتر ناوی دارند. Smile

در کل جواب نهایی این هست که مهم خود فرده، استاد فقط میتونه یه زمینه بهتون معرفی کنه و راهنمایی کنه شما رو، مابقی بر عهده خودتون هست و به زحمت خودتون بستگی داره.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  به هرحال از قدیم گفتند: به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
در ضمن اینجا بحث مقایسه دانشگاه علم و صنعت و شهید بهشتی است، نمیدونم دوستان شریفی کلا چه مشکلی با دکتر ناوی دارند. [تصویر:  smile.gif]
خیر، اعتبار یک استاد رو با تعداد مقالات خوبش می‌سنجند نه تعداد مقالاتش. مقاله در ژورنالی که هنوز به مرحله‌ی impact factor نرسیده، از اعتبار یک استاد کم میکنه. خیلی از اساتید درست حسابی اجازه نمی‌دهند اسمشون حتی در ژورنال‌های elsevier بیفته (به جز یک یا دو ژورنال‌ش) چه به اینکه برن سمت ژورنالایی که ظرف یکی دو ماه اخیر به وجود آمده (در نتیجه هنوز در مرحله‌ی garbage in garbage out) هستند یا فیلدی کار کنند که ۱۰ سال پیش اومد و ۴ سال بعدش منسوخ شد.
حتی اگه مقالات ایشون در بهترین IEEE Transactionها هم چاپ شده باشه، کسی که نیم ساعت برای یک دانشجوی ارشدش وقت نمیذاره چه فایده‌ای داره؟ کار به جایی میرسه که ناظر جلسه (که اصلاً نباید در داوی پایان‌نامه دخالت کنه) هم به کیفیت کار اعتراض میکنه. یا مثلاً کار به جایی میرسه که داور به دانشجو میگه شما هندونه رو به درخت گلابی پیوند دادید.
مشکلی با دکتر ناوی نداریم ما، شما بزرگش کردید، من هم گفتم اونطور نیست. حرف شریفی‌ها نیست و اتفاقاً من از طریق ذکر خیر کسانی که از شهید بهشتی وارد شریف شدند با مسلک ایشون آشنا شدم. من صد در صد کارکردن با معیری رو به ناوی ترجیح میدم و کار کردن با کسی مثل فاضلی در علم و صنعت رو به هر دو.
این تاپیک راجع به نرم‌افزار هست بله، ولی پست شما راجع به کیوان ناوی رو صدها نفر دیدند که همین یک پست میتونه براشون گرون تموم بشه.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close