زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میشه بیخیال شبکه شد؟

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ق.ظ
میشه بیخیال شبکه شد؟
میشه بیخیال شبکه شد؟
اگر وقتی که میخوام روی این درس بذارم روی دروس مشترک دیگه بذارم بهتر نیس(البته با توجه به اینکه با این درس میونه خوبی ندارم.)
کلا میخوام بدونم چقدر تاثیر داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ق.ظ
میشه بیخیال شبکه شد؟
ببین دوست عزیز شبکه درس یسیار شیرینی هست .از روی چی میخونی ؟از روی کتاب جدید دکتر حقیقت بخون عالیه بعدشم شبکه هر سوال نصف سوالاش تکراری هست چون زیاد تنوع سوال نداره

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ب.ظ
میشه بیخیال شبکه شد؟
به هیچ وجه !همچین کاری رو نکن.یه سوال هم تو مشترک یه سواله .از دستش نده.اگه بدونی دروس مشترک با ضریب ۴ چقدر تاثیر گذاره .دیگه از این فکرا نمیکنی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ
میشه بیخیال شبکه شد؟
شبکه رو اگه خوب بخونی، درس توپیه
اگر برات سخته که روش وقت بذاری، اقلا چند تا از فصلای مهمشو بخون (مثل کنترل خطا و...)اما اصلا قیدشو نزن که ۱۰۰ درصد ضرر میکنی
کتاب پارسه رو اگه گیر بیاری، خیلی عالیه. و کافی هم هست (من تنن باوم رو هم میخوندم، اما دیدم پارسه، به اندازه کافی جامع هست. البته پایه شبکم هم بد نبود)
موفق باشید

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۱
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط mamat.)
میشه بیخیال شبکه شد؟
ولی بنظر من اگه با کتاب دکتر حقیقت شروع کنی بخونی خیلی خوب گفته و تو دروس مشترک بیشتر افراد این درسو بیخیال میشن چون اغلب استادا تو دانشگاه برپایه کتاب تننباوم (به قول دکتر حقیقت دایرة المعارفی از شبکه هست) درس میدن ولی تو کنکور این کارساز نیست
شما اصلا کنار نذارش این توصیه منه
من اینو جواب دادم ولی این موضوع شما جاش تو بخش مشاوره ارشد ۹۱ است و به اونجا انتقال خواهد یافت

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۱
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ
میشه بیخیال شبکه شد؟
شبکه های کامپیوتری با رویکرد حل مسئله ویرایش سال ۹۰ هست
کتاب مال پارسه هست و میتونین از پارسه تکی بخرید
من خودم که تو شبکه پیاده بودم تا حالا ۴ فصل از این کتابو خوندم خیلی هم روونه اما ویرایش قبل این زیاد بدرد نمیخوره

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ ب.ظ
میشه بیخیال شبکه شد؟
یک سوال دارم

درس شبکه تو کنکور دولتی ازش سوال نمیاد؟

پس چرا تو آزاد میاد؟

من اگه بخوام هم برا دولتی تلاش کنم و در صورتی که قبول نشدم برا آزاد پس شبکه رو چیکتر کنم؟ با حجم زیاد درسایی که تو کنکور دولتی میاد خوندن شبکه برا آزاد واجبه؟

رشته انتخابی من نرم افزار هستش
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
میشه بیخیال شبکه شد؟
پوران کاملا تعریفی هست و واسه دانشگاه آزاد خوبه و در دولتی بیشتر فرمول میاد

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۰۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۱۷ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۳۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۶۹۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close