زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دریافت کلید اولیه آزمون ارشد ۹۵!!

ارسال: #۳۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
RE: دریافت کلید اولیه آزمون ارشد ۹۵!!
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ق.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من درصدام اینان.
ریاضی منفی ۲
مشترکا ۳۱ درصد
تخصصی نرم هم ۴۰ درصد. بقیه درسا هم سفید
بنظرتون امیدی به قبولی هست؟
سلام.معدلتون هم بگید. اونوقت میشه ترازتون رو بر اساس کنکور سال پیش حساب کرد،و بر اساس ترازتون و تراز رتبه های سال پیش،رتبتونو حدس زد.
ببخشید من معدلم ۱۵/۹۹ هست و درصدای مشترک رو شما ۲۹ درصد بگیرید. تازه متوجه شدم دوتا از سوالام غلط بودن. خب الان رتبه و ترازم تقریبا چقده؟
بر اساس سال پیش ترازتون ۴۷۸۸ میشه.که این تراز در سال پیش متعلق به رتبه های بین ۳۸۰ تا ۴۰۰ بوده.
البته این فقط مربوط به سال پیشه.و ممکنه امسال فرق کنه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi
ارسال: #۳۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ
سلام به همه
بچه ها من درصدام اینه
زبان صفر ریاضی ۲۵ مشترک ۲۲/۲۲ تخصصی هوش ۲۵
بنظرتون با این درصدا شبانه میشه قبول شد؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ ق.ظ)balrug نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Fot30 isdateline='1462986662' نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ)balrug نوشته شده توسط:  ممنون از کلید سوالاتتون
من منتظر سنجش موندم و این پست شما رو ندیدم

من ریاضی ۶ درصد
مشترک ۵۵ درصد
تخصصی معماری ۱۸ درصد زدم

به نظرتون امیدی هست؟
تخصصی امسال واقعا سخت بود

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۸ ب.ظ)arman.sanahmadi@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام دوستان این کلیدهای اولیه دو سوال اخر سیستم عامل رو غلط حل نکرده؟
به نظر که درست میاد... من همین گزینه ها رو زدم

سوال ۷۳ سیستم و۷۲ کلید غلط هستن
سوال ۷۳ گزینه ۲ صحیح هستش
سوال ۷۲ گزینه که ۱۰ فرایند داره

سوال ۶۹ و ۷۰ سیستم هم که از دم غلط هست
تو سوال ۶۹ واحد میلی ثانیه هست که نانو ثانیه خواسته شده که اصلا جواب تو گزینه نیست
سوال ۷۰ که اصلا شماره سیلندر ها پرتن و همخوانی نداره

کلیدی که سازمان سنجش گذاشته کاملا درسته

سوال ۶۹ واقعا مسخره بود و من نتونستم به جواب برسم نمیدونم چی میشه
سوال ۷۰ جدای از اشتباه تایپی اگه از الگوریتم آسانسور و c-scan استفاده کنیم ۴۵۳ تا جابه جایی میشه
سوال ۷۱ هم جدای از اشتباهات تایپی گزینه ۳ میشه ولی میانگین زمان بازگشت من ۵۳.۳ شدش که جای تعجب داره!
سوال ۷۲ که تعداد پراسس های پشت سمافور Y رو میخواد ۱۰ میشه که همون گزینه ۴ هست
سوال ۷۳ که حداقل منابع رو میخواد تا دچار بنبست نشه گزینه ۳ میشه که ۹-۵ هست چون حداکثر میزان درخواست های منابع در لحظه این مقداره

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Mehrdadhg نوشته شده توسط:  سلام
در مورد اون سوال معماری تعداد جمع ها توی روش های add &shift و booth بنظر جواب درست ۲۰و۵ هست ولی تو کلید جواب ۲۰و۶ رو درست اعلام کرده نظرتون چیه ؟

دقیقا
به نظرتون با اعتراض کردن میشه کلید رو تغییر داد؟

دوست عزیز شما سوال اخر سیستم رو گزینه ۵ و ۹ زدی دلیل نمیشه استدالال شما درست باشه،چ شما مخالف باشی یا نباشی جوابش ۴ ،۷ میشه
خیلی بدیهه حداقل رو خواسته سیستم نخواد وارد بن بست بشه نیاز به ۴ ،۷ تا منبع حداق داره،با فرمول بن بست باید هر سطح تعیین کنده گراف تقدم تاخر رو اندازه بگیرید بعد ماکس مقدار رو برای هر منبع استفاده کنید
تو سوال ۷۰ سرجلسه نمیشه شما بری دنبال حدس و گمان
که
۲۲۵ ۲۵۵ ۲۵۲ ...
کدوم درسته؟!
شما میگی ۲۵۵ ولی از کجا؟! از اینکه گزینه یک شده؟!
این سوال حذفیه
سوال ۷۲ کلیدسنجش گزینه۳ هست که باید۴ بشه

ممنون از جوابتون
در سوال ۷۳ گفته شده میزان منابع چقدر باشند تا بنبست پیش نیاید. صراحتا سوال از پیشگیری از وقوع بنبست حرف میزنه که فرمولش میشه [tex]Sigma\: \max<\: n m[/tex]
این سوال مشابه سوال کارشناسی ارشد آی تی ۸۵ هست... من از خودم حرفی نمیزنم

سوال ۷۰ هم نیازی به حدس و گمان نیست... طراح سوال تعداد سیلندرها رو ۲۵۶ عدد (۰تا۲۵۵) فرض کرده و اشتباها این مقدار (۰ تا ۲۲۵) تایپ شده
من برای اطمینان فرض کردم چون سیلندر شماره ۲۴۰ خارج از سیلندرهای موجود هست حذف میشه ولی با این فرض جواب بسیار کمتر بدست میومد که در گزینه ها نبود...

درضمن ان شاالله بعد از اومدن نتایج من میتونم بهتون اثبات کنم که خودم این گزینه رو زدم و اصلا برای اینکه سنجش میگه این گزینه درسته همچین حرفی نزدم
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
با اون همه استرس!!!نمیدونم شما چ طور تونستین حدس بزنین!؟ من ب شخصه ک کاملا گیج شدم....
فک میکنم انصاف نیست ک تست رو حذف نکنن، چون خود من تو اون لحظه ب حدی استرس داشتم ک حتی درست نمیتونستم بخونم سوالا رو چ برسه حدس بزنم طراح محترم کجا غلط تایپی داشتند و تازه درستش چی میشه!!!
۱
۰
ارسال: #۳۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
فرمولی که خودتون نوشتید : [tex]Sigma\: \max\: <\: n\: m[/tex]

یرای منبع A: اول فرض کنیم که فرایند p1 به تنهایی اجرا شه. که میشه m>3
بعد فرایند p2 , p3 اجرا شن که میشه ۲+۳<m+2 و در نتیجه m>3
و در نهایت فرآیندهای p4 و P5 و P6 اجرا شن که میشه m>6 . این یه شیوه اجرا. یه شیوه دیگه
اول P1 که میشه m>3
بعد P2 که میشه m>1
بعد P3 و P4 که میشه m>5 و در نهایت P5 و P6 که میشه m>3 .یه شیوه اجرا دیگه هم هستت که اگه اشتراک بگیری در نهایت میشه m>6. در نتیجه m>= 7 . دوستی که نه به دست آوردید. روش حلتون چطور بوده؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط balrug.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  فرمولی که خودتون نوشتید : [tex]Sigma\: \max\: <\: n\: m[/tex]

و در نهایت فرآیندهای p4 و P5 و P6 اجرا شن که میشه m>6 . این یه شیوه اجرا. یه شیوه دیگه
اول P1 که میشه m>3
بعد P2 که میشه m>1
بعد P3 و P4 که میشه m>5 و در نهایت P5 و P6 که میشه m>3 .یه شیوه اجرا دیگه هم هستت که اگه اشتراک بگیری در نهایت میشه m>6. در نتیجه m>= 7 . دوستی که نه به دست آوردید. روش حلتون چطور بوده؟

نه دوست من، این فرمول میگه هرپراسسی هر لحظه ای که میاد باید بتونه حداکثر نیازش از منابع رو بگیره تا بنبست پیش نیاد(خیلی محتاطه)
بنابراین اگه حساب سرانگشتی هم بکنیم در لحظه اول که P1 هست حداقل باید۴و۲ منبع
در لحظه ۲ که p2 p3 هستند مجموع نیازهاشون یعنی ۵ و۵ منبع
در لحظه ۳ که p4 p5 p6 هستند مجموع نیازهاشون یعنی ۹و۴ منبع رو داشته باشیم پس برای اجرای بدون نگرانی این پراسس ها با این روند اجرا نیاز به ۹و۵ منبع هستش

من چون تست مشابهش رو زدم(نه دقیقا به این شکل) اینطور سوال رو حل میکنم
ممکنه من هم اشتباه کنم و انسان جایز الخطاست

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)narges.h91 نوشته شده توسط:  با اون همه استرس!!!نمیدونم شما چ طور تونستین حدس بزنین!؟ من ب شخصه ک کاملا گیج شدم....
فک میکنم انصاف نیست ک تست رو حذف نکنن، چون خود من تو اون لحظه ب حدی استرس داشتم ک حتی درست نمیتونستم بخونم سوالا رو چ برسه حدس بزنم طراح محترم کجا غلط تایپی داشتند و تازه درستش چی میشه!!!
اولا من قصد ادامه تحصیل در رشته معماری کامپیوتر رو دارم و رقابت توش خیلی کمتر از نرم افزاره پس استرس کمتری داشتم
تایمم خیلی بیشتر بود چون زبان رو نزدم اصلا!!

شاید سر سوالات مشترک استرس نداشتم ولی به جاش سر سوالات تخصصی با اون سوالات خیلی گنگ استرسم جبران شد!Big Grin

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  فرمولی که خودتون نوشتید : [tex]Sigma\: \max\: <\: n\: m[/tex]

اول P1 که میشه m>3
بعد P2 که میشه m>1

در ضمن میشه برای گزینه ۷.۴ مثال نقض هم آورد
در لحظه ای که هر سه پراسس p4 p5 p6 هم زمان اجرا میشوند نیازشان به منبع A در آن هنگام ۹ واحد است درصورتی که ۷ منبع آزاد یافت میشود... بنابراین ""احتمال"" بنبست وجود دارد

اما اگه ۹.۵ فرض کنید در هیچ حالتی هیچ پراسسی منتظر پراسس دیگر نمیشود و هیچ حالت بنبستی رخ نمیدهد
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ق.ظ)balrug نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  فرمولی که خودتون نوشتید : [tex]Sigma\: \max\: <\: n\: m[/tex]

اول P1 که میشه m>3
بعد P2 که میشه m>1

نه دوست من، این فرمول میگه هرپراسسی هر لحظه ای که میاد باید بتونه حداکثر نیازش از منابع رو بگیره تا بنبست پیش نیاد(خیلی محتاطه)
بنابراین اگه حساب سرانگشتی هم بکنیم در لحظه اول که P1 هست حداقل باید۴و۲ منبع
در لحظه ۲ که p2 p3 هستند مجموع نیازهاشون یعنی ۵ و۵ منبع
در لحظه ۳ که p4 p5 p6 هستند مجموع نیازهاشون یعنی ۹و۴ منبع رو داشته باشیم پس برای اجرای بدون نگرانی این پراسس ها با این روند اجرا نیاز به ۹و۵ منبع هستش

من چون تست مشابهش رو زدم(نه دقیقا به این شکل) اینطور سوال رو حل میکنم
ممکنه من هم اشتباه کنم و انسان جایز الخطاست

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)narges.h91 نوشته شده توسط:  با اون همه استرس!!!نمیدونم شما چ طور تونستین حدس بزنین!؟ من ب شخصه ک کاملا گیج شدم....
اولا من قصد ادامه تحصیل در رشته معماری کامپیوتر رو دارم و رقابت توش خیلی کمتر از نرم افزاره پس استرس کمتری داشتم
تایمم خیلی بیشتر بود چون زبان رو نزدم اصلا!!

شاید سر سوالات مشترک استرس نداشتم ولی به جاش سر سوالات تخصصی با اون سوالات خیلی گنگ استرسم جبران شد!Big Grin

اول P1 که میشه m>3
بعد P2 که میشه m>1

در ضمن میشه برای گزینه ۷.۴ مثال نقض هم آورد
در لحظه ای که هر سه پراسس p4 p5 p6 هم زمان اجرا میشوند نیازشان به منبع A در آن هنگام ۹ واحد است درصورتی که ۷ منبع آزاد یافت میشود... بنابراین ""احتمال"" بنبست وجود دارد

اما اگه ۹.۵ فرض کنید در هیچ حالتی هیچ پراسسی منتظر پراسس دیگر نمیشود و هیچ حالت بنبستی رخ نمیدهد
ممنون بابت پاسخ تون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۵۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۸۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۶,۸۸۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۷۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close