زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک سال موندن برای ارشد

ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
یک سال موندن برای ارشد
سلام دوستان
من ترم ۸ نرم افزار هستم و این ترم فارغ التحصیل می شم. به دلیل این که شاغلم دو جا و دانشگاه هم می رم خیلی خیلی کم تونستم امسال مطالعه کنم. تصمیم دارم یه سال بمونم. از دوستانی که شرایطشون مانند من بوده می خواستم یه کم راهنماییم کنن.هدفم اینه که تهران قبول شم یا در ضورت اتافاقت غیر منتظره حداقل یه دانشگاه بهتر از دانشگاه خودم.
اولا که یه کم ته دل ناراحتم حس می کنم یه سال گذشته رو هدر دادم و الان هم ناچارم یه سال دیگه بمونم در حالی که همدوره ای هام می رن ارشد.
از طرفی شرایط نظام وظیفه چجوریه؟ تا جایی که می دونم تا یه سال پس از فارغ التحصیلی می تونم بمونم. آیا نیازه درسی رو حذف کنم و ۹ ترمه بشم؟
و این که از همین الان افکار منفی اومده تو سرم که اگه نشد چی و باید بری سربازی در حالی که یه سال هم الکی گذاشتی و این حرفا. Confused

ممنون می شم کمکم کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ
یک سال موندن برای ارشد
فقط یه چی بگم
اگه افکار منفی و دودلی ها رو قبل از شروع به خوندن ارشد برای خودت حل نکنی و یک تصمیم قاطع نگیری. تا روز آخر ولت نمی کنه و توی درس خوندن تاثیر شدیدی خواهد گذاشت و احتمال موفقیت خیلی کم میشه.
تمامی حساب کتابا رو قبل از شروع بکن بعد تصمیم بگیر چه کار کنی. همین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ
RE: یک سال موندن برای ارشد
سلام دوست عزیز
چون کار میکنی و سال اولتم هست زیاد نگران نباش
فقط بهت توصیه میکنم از همین الان برنامه بچین و خیلی ملایم شروع کن به کار کردن درسا اینجوری هم ماهای اخر بهت فشار نمیاد هم اینکه میتونی به کارای دیگت برسی و هم درسا تو ذهنت خوب جا میوفته
برای خدمتم فک نکنم مشکلی باشه تا یه سال ولی چنا از دوستای من ۳عنوان درسشونو نگه میداشتن برای سال دیگه چون شنیده بودم تاریخ پست کردن دفترچه برای فارغ التحصیلی کارشناسی ۶ماهه ولی فک کنم قانونشو برداشتن دقیق نمیدونم اینو
بازم پرس و جو کن

Sent from my C6802 using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ)samy.vivo نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
فقط بهت توصیه میکنم از همین الان برنامه بچین و خیلی ملایم شروع کن به کار کردن درسا اینجوری هم ماهای اخر بهت فشار نمیاد هم اینکه میتونی به کارای دیگت برسی و هم درسا تو ذهنت خوب جا میوفته
برای خدمتم فک نکنم مشکلی باشه تا یه سال ولی چنا از دوستای من ۳عنوان درسشونو نگه میداشتن برای سال دیگه چون شنیده بودم تاریخ پست کردن دفترچه برای فارغ التحصیلی کارشناسی ۶ماهه ولی فک کنم قانونشو برداشتن دقیق نمیدونم اینو
بازم پرس و جو کن

از بخش نظام وظیفه دانشگاه پرسیدم گفتن از زمان فارغ التحصیلی تا یک سال مهلت داری دفترچه رو بفرستی. این جوری یعنی تا تیر ماه سال آینده مشکلی برای سربازی نخواهم داشت.
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ)NarimanN2 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ)samy.vivo نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
بازم پرس و جو کن

از بخش نظام وظیفه دانشگاه پرسیدم گفتن از زمان فارغ التحصیلی تا یک سال مهلت داری دفترچه رو بفرستی. این جوری یعنی تا تیر ماه سال آینده مشکلی برای سربازی نخواهم داشت.
قانون جدید شده ۶ ماه، بعد از عید ۹۵ تصویب شد. اگر بمونی باید تا آذر دفترچه بفرستی، بعد که رتبت اومد و انتخاب رشته کردی جواب انتخاب رشته ام اومد باید بری نظام وظیفه بگی قبول شدم و بهت معافیت تحصیلی می‌دن، حالا ممکنه اعزامت قبل اومدن نتایج بیاد که احتمالش کمه، در این صورت میری ارشد ولی بعد ارشد موظفی درجا بقیه ی سربازی رو بری
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
یک سال موندن برای ارشد
منم رتبه مد نظرمو بدست نیاوردم منم هفت ترمه تموم کرده بودم غیر انتفاعی قبول میشم میخوام نرم یکسال بخونم خوب بخونم
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
یک سال موندن برای ارشد
منم مثل شمام، رتبه ام خوب نشده، نمیدونم چیکار کنم، درسایی مثل ساختمان و الگوریتم رو خیلی ضعیفم، میترسم یک سال دیگه هم بخونم باز هم نتونم رتبه خوبی بیارم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۷۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۰۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۷۳ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز HamidReza1 ۱۷ ۱۳,۳۸۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: khak
  درخواست زیر انجمن برای نتایج نهایی سال ۹۶ TRon ۴ ۲,۸۹۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۹۴ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close