زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادگیری مهارت های تخصصی در کنار مطالعه کنکور

ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ ب.ظ
یادگیری مهارت های تخصصی در کنار مطالعه کنکور
با سلام
یه سوال داشتم میخواستم برای سال بعد ۱۳۹۶(از خدمت سربازی تازه اومدم همین امروزBig GrinBig GrinBig Grin) شروع به مطالعه کنم به نظر شما آیا میشه همزمان با مطالعه دروس ارشد مباحث دیگه رو هم یاد گرفت مثله fpga یا c/c++ و... به شرط برنامه ریزی دقیق
واقعیتش تو ارشد هم چیزی نیست که بعدش منتظر باشی که همه بیان سراغت واسه کار و تحقیق، میخام از همین الان هم تخصص داشته باشم و هم مدرک خوب
منتظر نظرتون هستم
باتشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ
RE: یادگیری مهارت های تخصصی در کنار مطالعه کنکور
سلام ،
اول تبریک میگم برای پایان خدمت سربازیتون ، اون چیزی که من دیدم تخصص خیلی خیلی مهم تر از مدرک هست ، شدن یا نشدنش بستگی به خودتون داره ، اکثر دوستان من هم شاغل بودن هم در حال یادگیری در زمینه های مختلف تخصصی هم درحال خوندن برای ارشد همشون هم ارشد جاهای خوب قبول شدن مصاحبه های بچه ها رو نگاه کنید یکی از بچه ها تو مصاحبه اش(فکر کنم برای همین امسال بود) گفته بود از ۷ صبح تا ۵ بعد از ظهر سر کار بود و رتبه ی ارشدش شد ۳ هوش ، شما اگه بتونی ۵ ساعت در روزتون رو کنار بذارید برای درس خوندن و تو اون ۵ ساعت هم با تمرکز کامل مطالعه داشته باشید مطمئن باشید حتما یه دانشگاه خوب قبول میشید و یکی از مهم ترین شرایط قبولی در ارشد داشتن اعتماد به نفس هست که متاسفانه خیلی ها ندارن. ارشد داشتن ربط مستقیمی به داشتن شغل مناسب نداره ولی ارشد داشتن در کنار تخصص خیلی خیلی راه رو براتون هموار میکنه در هر زمینه ای . به نظر من هم دنبال تخصص باشد هم خوندن برای ارشد که اگه خدایی نکرده نتیجه ی ارشد اون چیزی نشد که منتظرش بودید در عوضش در زمینه ی تخصصی خودتون رو قوی کردید و تک بعدی زندگی نکردید و بهترین روزای عمرتون رو فقط دنبال مدرک نبودید. یه استادی داشتم که همیشه میگفت طول و عرض زندگیتون رو با هم هماهنگ کنید الان میفهمم چی میگفت ،دیدم بچه هایی که یه سال دو سال سه سال پشت کنکور میمونن وفقط هم تمام تمرکز و زندگیشون رو میذارن رو همین کنکور اخرش هم مثلا یه دانشگاه خوب قبول میشن بعد که فارغ التحصیل میشن میرن تو بازار کار تازه میفهمن چه خبره و چقدر عقب هستن(مگه این که بخواید تدریس کنید !) ، یه مهندس بی سواد به درد هیچ چی و هیج جا نمیخوره شرکتی که دوستم کار میکنه مدیر فنیش کارشناسی داره واکثر نیروهای شرکت هم ارشد دارن و ایشون باید در مصاحبه ی تخصصی تایید کنه که فلانی تایید هست یا رده و اینجاس که ادم ارزش تخصص رو میفهمه
+فکر نمیکنم رشته ی شما نرم افزار باشه .
مصاحبه ی ایشون رو هم بخونید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AFGAHI , faezeh95 , d_felfelak
ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ
RE: یادگیری مهارت های تخصصی در کنار مطالعه کنکور
خیلی ممنون
لطف کردین که پیام دادین.
منم میخام یه جورایی هم تخصص داشته باشم هم مدرک که مکمل هم باشن. البته جز این راهی هم نیست تو کشوری ما باید بهترین باشی تا شاید بتونی یه ذره به خواسته هات برسی. ۵-۶ ساعت واسه ارشد میزارم ۳-۴ ساعت واسه تخصص وکار به نظرتون خوبه؟
بازم ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۸۷ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۵۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۶۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۳۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۲۵۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۳۸ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۰۶۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۳۴۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close