زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۶۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
بچه ها می دونید امسال مثل پارسال ۵ جا دعوت به مصاحبه می کنن؟یا نه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط mahsa_mb.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)arghavansabz نوشته شده توسط:  یعنی سال پیش با این رتبه برای روزانه اصفهان دعوت شدن؟ شما مطمئنی؟ اخه ظاهرا اخرین رتبه پارسال ۹۲ بوده برای روزانه.

کاش میشد فهمید هر کی تو رشته خودش چه رتبه ای داره؟ اخه این چه مدلشه؟ از کجا بدونیم رتبه واقعیمون چنده؟ سال ۹۳ یکی از بچه های اصفهان با رتبه ۶۷ دعوت به مصاحبه شد تو اصفهان و قبول شد. کسی از اخرین رتبه مجاز پارسال برای اصفهان خبر داره؟
ارسال: #۶۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
سلام. یه سوال داشتم چه موقع برای دادن آزمون دکتری مناسبه ؟ ترم ۳ یا ترم ۴ کارشناسی ارشد ؟ اخه این موقع ها که همه سرشون تو بایان نامه است که ؟
ارسال: #۶۴
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ق.ظ
بچه ها به نظرم یه آمار ، لااقل از اونایی که رتبه زیر ۱۰۰ دارن بگیریم که مشخص بشه چه تعداد نرم افزاری، هوش مصنوعی، it و چه تعداد رتبه ها مریوط به معماری بودن؟
ارسال: #۶۵
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرم یه آمار ، لااقل از اونایی که رتبه زیر ۱۰۰ دارن بگیریم که مشخص بشه چه تعداد نرم افزاری، هوش مصنوعی، it و چه تعداد رتبه ها مریوط به معماری بودن؟

این رتبه ای که اعلام کردن توی کل گرایش های کامپیوتر و آی تی هستش. کل ظرفیت های کامپیوتر و آی تی روزانه حدود ۱۵۰ نفر یا بیشتره. بنابر این رتبه ی شما به راحتی دعوت به مصاحبه میشه. مخصوصا که اصفهان دانشگاه شهرستانیه و مسلما رتبه های بالاتری نسبت به تهران میگیره
از طرف دیگه چون اکثر دانشگاه ها یه مرحله آزمون و یه مرحله مصاحبه میگیرن بنابراین نسبت به سال قبل تعداد بیشتری دعوت به آزمون و مصاحبه میشن.
تا اونجایی که من میدونم دانشگاه بهشتی و فردوسی و تبریز آزمون میگیرن. احتمالا دانشگاه های دیگه هم بعضیاشون بگیرن!
بنابراین باید تعداد بیشتری دعوت بشن تا یه مرحله از فیلتر آزمون و یه مرحله از فیلتر مصاحبه بگذرن!! به خصوص که امسال برای اینکه دست دانشگاه ها بازتر باشه واسه انتخاب دانشجو، خیلیا معتقدن این آزمون سنجش فقط حکم یه غربالگری اولیه رو داره

به نظرم شما باید خیلی امیدوار باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb , crevice
ارسال: #۶۶
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ
از بچه ها آیا کسی هست که سال های گذشته به مصاحبه دعوت شده باشه؟ اگر دعوت شدن آیا اساتید لیست اولویت های انتخابی اون ها را از قبل داشتن؟ مثلا یکی که دانشگاه مادر خودش رو در اولویت های بعدی بزنه، آیا اساتید این اولویت بندی ما ها رو در روز مصاحبه خواهن داشت؟ چون میترسم اگر دانشگاه خودم رو در اولویت پایین بزنم برام بد تموم بشه. یکی از دوستای من رشته بیوتکنولوژی میگفتش که در مصاحبه دانشگاه الزهرا براشون مهم بوده ک کدوم دانشگاه رو اول زدن....
ارسال: #۶۷
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)arghavansabz نوشته شده توسط:  یعنی سال پیش با این رتبه برای روزانه اصفهان دعوت شدن؟ شما مطمئنی؟ اخه ظاهرا اخرین رتبه پارسال ۹۲ بوده برای روزانه.

کاش میشد فهمید هر کی تو رشته خودش چه رتبه ای داره؟ اخه این چه مدلشه؟ از کجا بدونیم رتبه واقعیمون چنده؟ سال ۹۳ یکی از بچه های اصفهان با رتبه ۶۷ دعوت به مصاحبه شد تو اصفهان و قبول شد. کسی از اخرین رتبه مجاز پارسال برای اصفهان خبر داره؟
نگران نباشین؛ شما با این رتبه اگه نظر استادی روتون مثبت باشه تو دانشگاه خودتون راحت هم مجاز ب مصاحبه و هم قبولید Smile
من تازه با رتبه ی ۶۰۰و خورده یی امید دارم واسه قبولی روزانه ی یونی خومون دارم تازه!! Big Grin (ارزو بر جوانان مگه عیبه ؟! Big Grin)
پ.ن: حالا ک بیشتر فکر میکنم کاش یکم خونده بودم Angel استادم منو با کله میگرفتا (بازم ارزو بر جوانان عیب نیستBig Grin )
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb
ارسال: #۶۸
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  از بچه ها آیا کسی هست که سال های گذشته به مصاحبه دعوت شده باشه؟ اگر دعوت شدن آیا اساتید لیست اولویت های انتخابی اون ها را از قبل داشتن؟ مثلا یکی که دانشگاه مادر خودش رو در اولویت های بعدی بزنه، آیا اساتید این اولویت بندی ما ها رو در روز مصاحبه خواهن داشت؟ چون میترسم اگر دانشگاه خودم رو در اولویت پایین بزنم برام بد تموم بشه. یکی از دوستای من رشته بیوتکنولوژی میگفتش که در مصاحبه دانشگاه الزهرا براشون مهم بوده ک کدوم دانشگاه رو اول زدن....
پارسال من مصاحبه دانشگاه اصفهان رفتم و در مورد اینکه انتخاب چندم م هست سوالی نپرسیدن. مصاحبه هم به نسبت دانشگاه های دیگه خوب بود چون هم کارهای پژوهشی رو خلاصه بررسی کردن و هم سوال آموزشی پرسیدن. البته من قبول نشدم. دانشگاهی که خوندی فک کنم مهمترین فاکتور باشه بعدش کارهای پژوهشی.
ارسال: #۶۹
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط hani89.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)arghavansabz نوشته شده توسط:  یعنی سال پیش با این رتبه برای روزانه اصفهان دعوت شدن؟ شما مطمئنی؟ اخه ظاهرا اخرین رتبه پارسال ۹۲ بوده برای روزانه.

مهساجان شما که اگه انتخاب اولت اصفهان باشه قبولی حتما
دانشگاه محل تحصیلت بوده و رتبه ت برای اصفهان خیلی خوبه

(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  از بچه ها آیا کسی هست که سال های گذشته به مصاحبه دعوت شده باشه؟ اگر دعوت شدن آیا اساتید لیست اولویت های انتخابی اون ها را از قبل داشتن؟ مثلا یکی که دانشگاه مادر خودش رو در اولویت های بعدی بزنه، آیا اساتید این اولویت بندی ما ها رو در روز مصاحبه خواهن داشت؟ چون میترسم اگر دانشگاه خودم رو در اولویت پایین بزنم برام بد تموم بشه. یکی از دوستای من رشته بیوتکنولوژی میگفتش که در مصاحبه دانشگاه الزهرا براشون مهم بوده ک کدوم دانشگاه رو اول زدن....

متاسفانه خواهند داشت و لیست انتخاب رشته ما جلوشونه.. خیلی کار زشتی میکنن به نظرم. شاید نخوایم بدونن خب..
من با دو مشاور صحبت کردم و هر دو گفتن حتما دانشگاه محل تحصیلتون و انتخاب اول بزنین
من هم زیاد شنیدم میگن دانشگاهها میپرسن چرا ما رو انتخاب چندم زدین و براشون مهمه
ارسال: #۷۰
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ
چقدر خوبه که یه همچین جایی هست که جواب سوال هامونو میگیریم. همین سوال رو از سنجش پرسیدم و جوابی ندادن. ممنون بچه ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: hani89
ارسال: #۷۱
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط hani89.)
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرم یه آمار ، لااقل از اونایی که رتبه زیر ۱۰۰ دارن بگیریم که مشخص بشه چه تعداد نرم افزاری، هوش مصنوعی، it و چه تعداد رتبه ها مریوط به معماری بودن؟

این رتبه ای که اعلام کردن توی کل گرایش های کامپیوتر و آی تی هستش. کل ظرفیت های کامپیوتر و آی تی روزانه حدود ۱۵۰ نفر یا بیشتره. بنابر این رتبه ی شما به راحتی دعوت به مصاحبه میشه. مخصوصا که اصفهان دانشگاه شهرستانیه و مسلما رتبه های بالاتری نسبت به تهران میگیره
از طرف دیگه چون اکثر دانشگاه ها یه مرحله آزمون و یه مرحله مصاحبه میگیرن بنابراین نسبت به سال قبل تعداد بیشتری دعوت به آزمون و مصاحبه میشن.
تا اونجایی که من میدونم دانشگاه بهشتی و فردوسی و تبریز آزمون میگیرن. احتمالا دانشگاه های دیگه هم بعضیاشون بگیرن!
بنابراین باید تعداد بیشتری دعوت بشن تا یه مرحله از فیلتر آزمون و یه مرحله از فیلتر مصاحبه بگذرن!! به خصوص که امسال برای اینکه دست دانشگاه ها بازتر باشه واسه انتخاب دانشجو، خیلیا معتقدن این آزمون سنجش فقط حکم یه غربالگری اولیه رو داره

دانشگاه شهید بهشتی برای کامپیوتر هم آزمون میگیره؟؟ چه درسایی رو؟

دوستان یه سوالی؟
چطوری انتخاب رشته کردین؟
همه گرایشهای یه دانشگاه و اول زدین یا فقط گرایش خودتون رو؟
گرایشهای دیگه هم زدین؟
ارسال: #۷۲
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرم یه آمار ، لااقل از اونایی که رتبه زیر ۱۰۰ دارن بگیریم که مشخص بشه چه تعداد نرم افزاری، هوش مصنوعی، it و چه تعداد رتبه ها مریوط به معماری بودن؟

دانشگاه شهید بهشتی برای کامپیوتر هم آزمون میگیره؟؟ چه درسایی رو؟

دوستان یه سوالی؟
چطوری انتخاب رشته کردین؟
همه گرایشهای یه دانشگاه و اول زدین یا فقط گرایش خودتون رو؟
گرایشهای دیگه هم زدین؟

اول کل روزانه های گرایش خودمو زدم. نمیدونم اخراش رو چند تایی هوش هم بزنم یا نه؟! چون پایان نامه من بیشتر تو فیلد هوش بوده
ارسال: #۷۳
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط farahnaz.)
نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
سلام دوستان
بورسیه هایی که برای انتخاب رشته گذاشتن چی هست ؟ نوشتن بورس به کشور خارجه که انتخاب رشته کنیم از طرفی اسامی نهایی بورسیه ها اعلام شده ؟!! کسی اطلاعاتی در موردش داره ؟

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
ارسال: #۷۴
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
سلام

من هم رتبه ام ۲۲۱ شده و معماری هستم...
شانس دعوت به مصاحبه رو دارم؟
ارسال: #۷۵
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام

من هم رتبه ام ۲۲۱ شده و معماری هستم...
شانس دعوت به مصاحبه رو دارم؟

سلام.
اررشد کجا بودید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۸۰۹ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۸۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۷ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close