زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارشناسی فناوری اطلاعات پیام نور یا کامپیوتر و نرم افزار دانشگاه آزاد

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ق.ظ
سلام
به نظرتون کدوم یکی بهتره‌؟
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات پیام نور یا مهندسی کامپیوتر و نرم افزار دانشگاه آزاد ؟
خودم فناوری و اطلاعات رو دوست دارم ولی همه بهم میگن پیام نور خوب نیست، سخته، و از این حرف ها Huh
از لحاظ بازار کار کدوم بهتره ؟
اگه میشه راهنمایی کنید.
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط Morris.)
سلام.
پیام نور سخت نیست.
خیلی ها رو می شناسم که پیام نور درس می خونن.
این شعار یک پیام نوریه : ما پیام نوری ها کل کتابو می خونیم می ریم امتحان می دیم ولی شما دانشگاه سراسری ها یه جزوه دارین از همون سوال می آد.
کلا از یک پیام نوری در مورد سخت یا آسون بودن دانشگاه سوال نپرسید چون اندکی از آن ها واجد شرایط جواب دادن به شما هستند.

خب البته بستگی به شعبه دانشگاه آزاد و پیام نوری داره که در موردش صحبت می شه. مثلا اگر شما دانشجوی دانشگاه آزاد تهران باشید به طور حتم سخت گیری بیشتری رو متحمل می شید از کسی که دانشجوی پیام نور شعبه شهر ماست ولی معمولا دانشگاه آزاد کمتر از پیام نور سخت گیری می کنه (البته در شرایط برابر).

به نظر من (تاکید می کنم که نظر شخصی من است) در اون رشته ای تحصیل کنید که علاقه بیشتری به آن دارید. برای فهمیدن علاقتون هم می تونید با یک مشاوری که به کارش وارده مشورت کنبد و اون پارامتر های زیادیو بررسی میکنه و می فهمه که علاقه شما به چه رشته ای است.

در نهایت برایتان آرزوی موفقیت دارم.

PS : در مورد قسمت مشاوره بیشتر توضیح می دم تا منظورمو بهتر درک کنید. مثلا خیلی از پشت کنکوری ها فکر می کنند که به رشته مکانیک علاقه دراند ولی وقتی وارد دانشگاه می شوند می فهمند که رشته مورد علاقه آن ها به عنوان مثال عمران بوده است.
معمولا کسانی که به تجسم فضایی و مسائل مربوط به هندسه علاقه دارند یا به عنوان مثال مباحث فیزیک مکانیک را می پسندند به رشته مکانیک علاقه مند هستند، در مقابل آن هایی که به مباحث ریاضیات گسسته و نظریه اعداد علاقه دارند رشته مهندسی نرم افزار را می پسندند یا کسانی که از تجسم موضوعات ضمنی و فضاهای مجازی لذت می برند به رشته برق کنترل علاقه مندی نشان می دهند.
البته پارامتر های زیادی وجود دراه و این ها فقط مثال هستند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sia7asH

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close