زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

واسه ارشد آی تی ادامه بدم یا برم سراغ زبان ؟

ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان.
من پارسال کنکور آی تی دادم و رتبم ۲۴۸ شد و دوباره شروع کردم واسه کنکور ۹۵ بخونم. چون میخواستم فقط یکی از دانشگاههای تهران ارشد بخونم. تا الان هم کل درسا به جز مدیریت رو تقریبا یه دور خوندم. ولی چند روزه واسه ادامه دودل شدم و از اونجایی که علاقه خیلی زیادی به زبان انگلیسی دارم و الان سطح Upper Intermediate هستم تصمیم گرفتم آی تی رو بذارم کنار و شروع کنم واسه آیلتس بخونم و بعدش در زمینه آموزش زبان و ترجمه وارد بازار کار شم. میدونم که فقط سه ماه تا کنکور مونده ولی من تو این سه ماه میتونم به سطح تسلط خوبی تو زبان برسم. و از اونجایی که متاهل هستم واقعا نمیدونم ارشد آی تی به دردم میخوره یا نه؟
میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟ واقعا به راهنمایی دوستان باتجربه خیلی نیاز دارم.

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
سلام دوست عزیز
من شرایط خیلی مشابهی با شما دارم فقط یا این تفاوت که من چتد سال میشه از کنکورم گذشته
و در حال حاضر چند هفته ای میشه شروع کردم برا ارشد میخونم و از طرفی برای اقامتم نیاز به مدرک تافل دارم که سه روز هفته کلاس میرم به طور کلی برنامه ریزی کردم که به زبان و درسای ارشد برسم و میدونم که میشه
برنامه ریزی کنین میتونین به هر دوتاش برسین
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zorkide
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ
RE: واسه ارشد آی تی ادامه بدم یا برم سراغ زبان ؟
دوستان واقعا نظری ندارین؟
من به راهنماییتون خیلی نیاز دارم‌.

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
۰
۰
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
RE: واسه ارشد آی تی ادامه بدم یا برم سراغ زبان ؟
سلام
شما که تا الان کلی هزینه کردین برای ارشد(وقت) . پس به نظر من ادامه بدید برای ارشد و در کنارش زبان هم بخونید
در هر صورت مدرک ارشد داشتن یه مقدار به دردتون خواهد خورد
میتونید ارشد بخونید و در کنارش کار ترجمه و ... هم ادامه بدید
قبول شدن ارشد دریه دانشگاه خوب با یه پشتکار خوب میتونه درهایی رو برای شما باز کنه و این در ها در تهران و دانشگاههای تهران بیشتر هم خواهد بود
در کل من اگه جای شما بودم برای ارشد ادامه میدادم

دست از طلب ندارم تا کام من براید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zorkide

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۴۶۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۹۱۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  فروش کتاب زبان ارشد دکتر خلیلی somaye1372 ۰ ۱,۷۲۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: somaye1372
  حل تشریحی ارشد نظریه زبان ها و ماشین ها ۹۴ تا ۹۷ Sanazzz ۰ ۳,۴۵۸ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close