زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات درس مهندسی نرم افزار ازاد

ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
از دوستان کسی سوالات مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد سالهای پیش رو داره؟خیلی نیاز دارم.کتاب پوران پژوهش رو خریدم اما فقط دولتی رو داره.اگه داشتین و براتون مقدور بود آپلود کنید.ممنون میشم.Blush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shady205
ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط Avicenna.)
RE: سوالات درس مهندسی نرم افزار
سلام
سوالات کنکورهای گذشته دانشگاه آزاد رو براتون در قالب یک فایل متنی آماده کردم، تمام جستجوهای من به بیشتر از این شصت و چهار سوال ختم نشد، ولی خب حداقلش اینه که شامل سوالات سه سال گذشته هم هست.

غالب سوالات درس مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد نکته خاصی ندارند و حتی در خیلی از موارد غیر استاندارد هستند، برای همین سوالات بصورت گزینه ای پاسخ داده شده، جز دو تا سوال که بنظرم نیازمند توضیح بودند. با این حال اگه سوال یا جوابی نامفهوم بود ذکر کنید تا در موردش توضیح داده بشه. ضمنا دوستانی که این فایل رو دانلود می کنند، لطفا در صورتیکه به پاسخ سوالی شک داشتید یا احساس کردید که ممکنه بهش جواب درستی نداده باشم حتما مطرح کنید تا رفع ابهام یا در نهایت اصلاحش کنیم.

فایل‌(های) پیوست شده
Software Engineering-Azad Master.pdf
اندازه فایل: ۲۸۳/۶۹ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , *Najmeh* , mahi_24 , Shady205 , mehrnoosh1 , pani*joon , Aurora , LORD0098 , MoonRise , maedeh , milad00 , We ain't stopping , mrizvandi
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ
RE: سوالات درس مهندسی نرم افزار
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  سلام
سوالات کنکورهای گذشته دانشگاه آزاد رو براتون در قالب یک فایل متنی آماده کردم، تمام جستجوهای من به بیشتر از این شصت و چهار سوال ختم نشد، ولی خب حداقلش اینه که شامل سوالات سه سال گذشته هم هست.

غالب سوالات درس مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد نکته خاصی ندارند و حتی در خیلی از موارد غیر استاندارد هستند، برای همین سوالات بصورت گزینه ای پاسخ داده شده، جز دو تا سوال که بنظرم نیازمند توضیح بودند. با این حال اگه سوال یا جوابی نامفهوم بود ذکر کنید تا در موردش توضیح داده بشه. ضمنا دوستانی که این فایل رو دانلود می کنند، لطفا در صورتیکه به پاسخ سوالی شک داشتید یا احساس کردید که ممکنه بهش جواب درستی نداده باشم حتما مطرح کنید تا رفع ابهام یا در نهایت اصلاحش کنیم.

ممنون بابت سوالات.
فقط سوال ۶۱ و سوال ۵۹ تا اونجایی که من میدونم جوابهاشون اشتباه بود.
۶۱: non fun ها در طراحی مورد بررسی قرار میگیرند
۵۹: Re engineering هم در نگهداشت پیشگیرانه ضروری هستش
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط Avicenna.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)nilfam نوشته شده توسط:  ممنون بابت سوالات.
فقط سوال ۶۱ و سوال ۵۹ تا اونجایی که من میدونم جوابهاشون اشتباه بود.
۶۱: non fun ها در طراحی مورد بررسی قرار میگیرند
۵۹: Re engineering هم در نگهداشت پیشگیرانه ضروری هستش

سلام، خواهش میکنم، از تذکرتون ممنونم، در موردشون توضیح میدم، اگه موردی بود حتما بیان کنید. ضمنا دوستانی که این فایل رو دانلود کردند یا خواهند کرد هم حتما به توضیحات زیر در راستای ابهام زدایی توجه کنند:

- در مورد سوال ۵۹ ، نگهداری پیشگیرانه کاملا صحیح هست، اگه به متن تکمیلی موجود در فایل هم دقت کنید من دقیقا همین نگهداری رو تشریح و از لفظ "پیشگیرانه" استفاده کردم، فقط سهوا گزینه "چهار" انتخاب شده که در واقع طبق پاسخ تشریحی همون گزینه "اول" صحیح هست، از دقتی که داشتید ممنونم؛

- در مورد سوال ۶۱ ، معیار پاسخگویی نگاه سوال به مقوله نیازهای غیر وظیفه مندی یا غیر عملکردی هست، توجه کنید که سوال از لفظ رسیدگی استفاده کرده و من بررسی این نوع نیازمندی ها رو با دلایلی که ذکر میکنم مربوط به فاز تحلیل میدونم، بدیهی هست که این نیازمندی ها در فاز طراحی به مرحله پیاده سازی میرسند.

تکمیلی: بصورت کلی نیازمندی ها در هر نوع سیستم نرم افزاری به دو دسته (۱) عملکردی یا Functional و (۲) غیر عملکردی یا Non-Functional تقسیم میشن، نیازهای عملکردی همون مواردی مستقیمی هستند که نرم افزار برای پدید آوردن اونها بوجود میاد، در واقع معلوم میکنند که سیستم باید چه کاری رو انجام بده! برای مثال جزئیات ورودی، خروجی، پردازش ها و... . نیازهای غیرعملکردی اما بصورت غیرمستقیم در راستای ایجاد شرایطی برای بهتر انجام شدن نیازهای عملکردی سیستم گام برمیدارند و شبیه یک چتر پوششی به مسائل کیفی مثل تامین امنیت، رابط گرافیک کاربری، زمان پاسخ بهتر و... میپردازند.

لازم به ذکر هست که بخش مهمی از مرحله تحلیل صرف ارتباط با مشتری [ان] در جهت تعیین و تشریح نیازمندی های سیستم نرم افزاری میشه، هر دوی این نیازمندی ها هم تا زمان بررسی و رایزنی، جزئی از فاز تحلیل هستند. برای مثال جلسه مشترک مشتریان با تیم توسعه در زمینه ایجاد یک واسط گرافیکی کاربرپسند، جزئی از فاز تحلیل بحساب میاد. گفتنیه که فاز تحلیل در ویرایش هفتم مهندسی نرم افزار Pressman عموما با نام ارتباط یا Communication شناخته خواهد شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sararogue , mrizvandi
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ
چرا سوالا دانلود نمیشه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۹۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۵۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۰۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۶۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close