زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در فهم ماشین های میلی و مور

ارسال:

iCanDoIt پرسیده:

مشکل در فهم ماشین های میلی و مور

سلام و درود.

Heart

دوستان آخر فصل دوم کتاب نظریه فردین شاپوری اومده ماشین های میلی و مور رو توضیح داده. یه مثال هم ازشون زده ولی متاسفانه من اصلا سر در نمیارم چطوری کار می کنند اگه یه مثال با توضیح بزارید ممنون میشم

با تشکرHeart
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

saberz پاسخ داده:

RE: مشکل در فهم ماشین های میلی و مور

(۱۳ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  سلام و درود.

Heart

دوستان آخر فصل دوم کتاب نظریه فردین شاپوری اومده ماشین های میلی و مور رو توضیح داده. یه مثال هم ازشون زده ولی متاسفانه من اصلا سر در نمیارم چطوری کار می کنند اگه یه مثال با توضیح بزارید ممنون میشم

با تشکرHeart

دورود.این مبحث بیشتر در مدار منطقی مطرح هست تا نظریه زبانها.شما مدار منطقی بخونین بر این مباحثم مسلط میشین

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

سلام. وقت بخیر. به نظرم بهتره به کتاب مدار منطقی رجوع کنید.

۰
ارسال:

iCanDoIt پاسخ داده:

HeartBlush

اگه دوستان محبت کنند و یه مثال رو حل کنند(از اونایی که به فرض مثال میگه دو عدد x+y رو جمع کنند و در خروجی چاپ کند) رو توضیح بدن ممنون میشم من توی طرز کارش ایراد دارم.

با تشکرCool

ارسال:

iCanDoIt پاسخ داده:

(۱۴ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  HeartBlush

اگه دوستان محبت کنند و یه مثال رو حل کنند(از اونایی که به فرض مثال میگه دو عدد x+y رو جمع کنند و در خروجی چاپ کند) رو توضیح بدن ممنون میشم من توی طرز کارش ایراد دارم.

با تشکرCool

ببینید این لینک به شما کمک میکنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این صفحه هم‌اکنون متنی ندارد. شما می‌توانید در دیگر صفحه‌ها این عنوان را جستجو کنید، یا سیاهه‌های مرتبط را بگردید ولی شما اجازه ایجاد این صفحه را ندارید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۸۳ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۶۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۴۰ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۳۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۳۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۷۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۸۲۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  جزوه یا کتاب یادگیری ماشین پری ۲۷ ۴۳,۸۹۱ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close