زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سورپرایز سنجش! شبکه و رایانش امن زیرمجموعه IT باقی ماند...

ارسال: #۳۱
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ
RE: سورپرایز سنجش! شبکه و رایانش امن زیرمجموعه IT باقی ماند...
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)dj_2010 نوشته شده توسط:  سلام یه سوال دانشگاه پیام نور ک ثبت نامش جدا هست پس چرا واسه کارت که میخای بخری سریال علاقه مندی به پیام نور و غیرانتفاعی ارشد ۹۵ داره؟؟

زیرا اون ارشد فراگیره که جداست و شهریش بیشتره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ
من از هنرستان اومدیم تو دانشگاه فقط سخت افزار یا نرم افزار داشتیم وردی ۸۴ اصن ای تی نداشت کاردانی الانم فکر نکنم داشته باشه.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط friends.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  ...........

دوست عزیز شما سوالاتو از اون دوستان نبایدبپرسی مسلما دوستان شنید هاشونو گفتن هدفشون هم خیر بوده .... بلکه سوال و جواب رو از سنجش بکنید که متاسفانه هیچ احترامی برای جوون های این مملکت قائل نیستن فقط می تونم بگم برا هممون متاسفم که باید اینجوری با هامون رفتار شه....

-------------------شد که چه بهتر نشدم فدا سرت زندگی جریان داره------------------
۲
۰
ارسال: #۳۴
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ
سلام
واسه درس معماری یک منبع خوب و مناسب و قابل فهم معرفی کنین
که بشه خوب شروع کرد و خوب تست زد
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط آمین.)
برا اعصاب خودتون مسلسل باشید ..........خخخخخخخخ...اول و اخر ما دخترا که باید ظرف بوشوریم چه زیر مجموعش بشه چه نشه.......خخخ...شوخی بود یه کم فضا عوض شه..مرسی دوستان خبر دادید

پس نظر که دادم کجا رفت..ای بابا
۳
۰
ارسال: #۳۶
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ
خندم میگیره !!! سنجش خیلی باحالی حرف نداری تو سوپرایز کردن!! یعنی عملا دانشجوهای IT شدن وسیله ی خنده ی اینا!!!!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۳
۰
ارسال: #۳۷
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ
سلام
پارسال من و چند تا از بچه های همین گروه جز افرادی بودیم که رفتیم وزارت علوم،و چون فقط ۴ ماه به کنکور باقی مانده بود،و بعد از پیگیریهای زیاد، اخر قبول کردن که تغییرات رشته ای تی را به حالت قبل برگردونن ولی گفتن که فقط امسال( یعنی پارسال) و از سال دیگه (یعنی امسال) حتما حتما جز مجموعه مهندسی کامپیوتر میاد.
حتی فکر میکنم که تو سایت سنجش هم به این موضوع اشاره ای شروع بود.
واقعا هم گرایش رایانش امن باید جز مجموعه کامپیوتر باشه ،چون الگوریتمهای ریاضی زیادی داره و حتی یکی از دوستان که علوم کامپیوتر ارشد خونده بود ،گرایشش تو دانشگاه امنیت بوده.
خودم که پارسال شبکه علوم تحقیقات قبول شدم و مردد بودم که برم یا نرم ،مدتی رفتم دانشگاه تحقیق کردم و دیدم که واقعا اشتباهه جزئ گرایشهای ای تی گذاشتن ،چون باید معماری طرف خوب باشه و کلی محاسبات داره که حتی لیسانسهای برق و مخابرات ترجیح میدن بیان این گرایش و واقعا وقتی سد کنکور ارشد را رد میکنن ،انها در دانشگاه موفق ترن!چون سیگنال خوندن و اصلا بهتر سیستم را درک میکنن.
متاسفانه وقتی وزارت علوم روی مساله به این مهمی اتفاق نظر نداره ،وای به حال دانشگا هها
۵
۳
ارسال: #۳۸
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ
فقط میتونم بگم خدارو هزار مرتبه شکر خبر بینهایت خوشحال کننده ای بود.
امیدوارم سال دیگه هم همینطور بمونه
واقعا خیلی ظلم بود در حق ماکه با تلاش رفتیم IT و موقعیت های کامپیوترو کنار گذاشتیم به خاطر شبکه و امنیت.
اینجوری عملا رشته قوی و آینده داری مثل IT بی ارزش می شد و کلی از موقعیت های شغلی از دست می رفت، از اونور شرکت کنندگان کامپیوتر خیلی زیاد و رقابت خیلی شدید و ظرفیت ها کم میشد، من واقعا نمیدونم منطق این وزارت علوم و سازمان سنجش برای این کارهاشون چیه!!!
حداقل اگه میخوان تغییری اعمال کنن از یه دوره شروع کنن مثلا تو کنکور کارشناسی IT نگیرن و اون دوره رو جدا کنن نه اینکه ما بعد ۴ سال درس خوندن وسط راه بفهمیم هرچی خوندیم هیچی
منکه با فهمیدن اینکه این دو گرایش وسط درسمون رفتن زیرگروه کامپیوتر به کل انگیزه مو از دست داده بودم و از زندگی ناامید شده بودم Sad
به خدا کاراشون یک ذره استدلال و منطق پشتش نیست فقط دارن با سرنوشت یک سری جوون بازی می کنن و هر سری دچار استرس و سردرگمی و تزلزلشون میکنن.
۴
۰
ارسال: #۳۹
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  با سلام
طبق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، گرایش های شبکه های کامپیوتری و رایانش امن زیرمجموعه مهندسی فناوری اطلاعات باقی موند!
من فقط یه سوال دارم از اونایی که میگفتن استادم خودش در گوشم گفت! دایی ام از خود وزیر علوم پرسید! پسرخاله بابام از یه منبع موثق شنید! استاد فلانی که خودش طراحه سر کلاسش گفته، یه آشنا داریم کارمند سنجشه برام آمار گرفته و ..... چه جوابی برای داوطلبین دارید؟
دوستان من خدایی نکرده قصد بی احترامی ندارم ولی منظورم اینه که قبلا هم از این اتفاقات در سایر رشته ها زیاد افتاده بود و باید تا اعلام دفترچه کنکور صبر می کردید. اگر کسی تا الان تکلیف دروسی که در هر دو حالت (آیتی یا کامپیوتر) مشترک بودند را مشخص می کرد الان وقت برای مطالعه دروس دیگر در هر کدام از حالت ها داشت...

شما کارت خیلی درسته جدی میگم
۲
۱
ارسال: #۴۰
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
۱) اطلاعیه مدرسان هم درباره شبکه و امنیت شبکه (رایانش امن Big Grin) رو از لینک زیر ببینید
دوستانی هم که آزمون مدرسان رو میدن اکیدا بخوننش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

============================================================
۲) این هم از تغییرات پارسه توی سایتش که قبلا شبکه و امنیت رو برده بود زیرمجموعه کامپیوتر، مجددا تغییر داده
گرایش های کامپیوتر :

گرایش های آیتی :

============================================================
واقعا رایانش امن اسم خیلی زشت و بی معنی تری هست نسبت به امنیت شبکه
خداوکیلی به هرکی بگم رایانش امن، دو ساعت باید توضیح بدم چی هست

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ
تکلیف دکترا چی میشه؟ آی تی رو بردن زیرمجموعه کامپیوتر! نکنه اون رو هم می خوان برگردونن؟
کل ساختار آموزش کشور همینجوریه. نمونه ش همین ساختار ۳-۶-۳ که جدیدا راه انداختن.
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط ali_titani.)
(۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  تکلیف دکترا چی میشه؟ آی تی رو بردن زیرمجموعه کامپیوتر! نکنه اون رو هم می خوان برگردونن؟
کل ساختار آموزش کشور همینجوریه. نمونه ش همین ساختار ۳-۶-۳ که جدیدا راه انداختن.

بحث دکتری صرفا بحث آی تی و کامپیوتر نیست. کلا از حدود ۲۷۰ رشته گرایش به ۶۹ رشته گرایش کاهش دادن. مثلا همه گرایش های برق یکی شدند. یا همه گرایش های مکانیک که به ۲۰ تا هم میرسه و ...
هم هزینه آزمون برای سنجش کم میشه و هم آزمونی که سنجش داره برگزار میکنه یک آزمون اولیه هست و دانشگاهها بعد خودشون آزمون تخصصی می گیرند. بنابراین اینجا احتمال دا شدن رشته آی تی تقریبا بعیده و همون دفترچه ای که سنجش مرداد ماه منتشر کرد ملاک عمل هست
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ
ما ورودی های ۹۴ هم پارسال این وضعیت و داشتیم .
واقعا واسه سنجش میشه تاسف خورد .
در ضمن گفتم چندتا نکته رو هم بگم شاید جالب باشه .
۱)اکثرا دوستانی که باهاشون اینجا هم کلاسی هستم بر خلاف من که IT هستم نرم افزار هستند . ۹۰% ! (که اومدن شبکه) . پس بدونید رقیباتون خیلی بیشترن . تمام تلاشتون بکنید .
۲)وقتی برای کنکور IT ریاصیات و حذف کردن و نیست و ما نخوندیم اینجا آدم اذیت میشه . واقعا . مخصوصا تو درسایی مثل کدینگ .
سعی کنید زیاد از ریاضی دور نشید و یه جزوه ریاضی مهندسی و گیر بیارید و یه نگاه بندازید حتما . (بعد کنکور البته) (واسه دوستان شبکه)
ان شالله هم سنجش خراب کاریشو درست کنه .
۱
۰
ارسال: #۴۴
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)hossein5599 نوشته شده توسط:  والا بخدا . اگه می خواستین ارشد شبکه و امنیت بخونید خب از همون دوره لیسانس میومدین رشته ایتی . یا اگه قرار بود گرایش هوش و الگوریتم و نرم افزار بخونین از اول می رفتین رشته نرم افزار . اشتباه شما رو که نباید سنجش جبران کنه که . بابای من داره کچل میشه از دست شماها
عجب!! نظرت جالبه! و خنده دار البته.
یه بچه ۱۸ ساله که وارد دانشگاه میشه چه میدونه میخواد ارشد چی بخونه؟؟!
من اگه از آینده خبر داشتم از دبیرستان میرفتم تجربی میخوندم!

There is no there there.
۶
۰
ارسال: #۴۵
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)hossein5599 نوشته شده توسط:  والا بخدا . اگه می خواستین ارشد شبکه و امنیت بخونید خب از همون دوره لیسانس میومدین رشته ایتی . یا اگه قرار بود گرایش هوش و الگوریتم و نرم افزار بخونین از اول می رفتین رشته نرم افزار . اشتباه شما رو که نباید سنجش جبران کنه که . بابای من داره کچل میشه از دست شماها
عجب!! نظرت جالبه! و خنده دار البته.
یه بچه ۱۸ ساله که وارد دانشگاه میشه چه میدونه میخواد ارشد چی بخونه؟؟!
من اگه از آینده خبر داشتم از دبیرستان میرفتم تجربی میخوندم!

ببینید نظر شما محترم
ولی بعضی ها واقعا از روی علاقه یه رشته رو انتخاب میکنن، نه پول که بخوان تجربی بخونن
یعنی واقعا هستن به قول شما بچه ۱۸ ساله هایی که به محیط وب (شبکه یا تجارت الکترونیک) علاقه دارند. خود من نمیدونستم شبکه چیه ولی واقعا به وب و طراحی وب علاقه داشتم و دوست داشتم بدونم چجوری ایجاد میشه

ولی وقتی یه سازمان میشه یه تصمیم برا تعداد زیادی از جوونها میگیره نمیتونه شل کن سفت کن در بیاره
همینجوریش استرس زیاد هست
یه بار استرس زمان برگزاری کنکور
یه بار استرس نامعین بودن گرایش ها
و در نهایت هم استرس خود کنکور

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۴۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۶۷ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  جزوه آموزشی درخصوص رایانش ابری موبایل nilbarati ۰ ۱,۸۴۷ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۰۱۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close