زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰

ارسال: #۶۶۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ
RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  ساره نرم افزاری دیگه؟ تو تکمیل ظرفیت مهر نمیدونم ولی توی بهمن احتمالش هست حتما
پارسال که دوست من با رتبه‌ی بد‌تر از شما علوم تحقیقات همدان قبول شد تکمیل ظرفیت بهمن

دوست عزیز علوم تحقیقات همدان اصلا قابل مقایسه با علوم وتحقیقات تهران نیست. از طرفی درخصوص بی اعتبار بودن مدرکشون هم تازگی ها خیلی حرف ها زده شده. دوست من علوم و تحقیقات کردستان بود. ترم دوم انصراف داد. از اینجا اطلاع رسانی می کنم که کسی علوم و تحقیقات شهرستان ها رو باور نکنه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۶۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ
سلام دوستان - من ترازم شده ۵۰۳۱ و رتبم ۱۵۴ محلات انتخاب کرده بودم - تراز آخرین نفر قبولی ۵۷۱۶ و رتبه ۲۶ بوده است - بنظرتون تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۶۶۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰
بچه ها امروز یکی از اقوام پدرم منزل ماتشریف داشت که برادرخانم او در سازمان دانشگاه آزاد اسلامی کارمیکنه بهش گفتم ازش سوال کنه کجاها امکان تکمیل ظرفیتش بیشترهست،درپاسخ به من گفت بیشترین امکان قبولی درحدود ۸۰درصدبرای علوم تحقیقات ودانشگاههای تهران هست چون کسانی که درمرحله اول این دانشگاهها قبول میشن تعداد ثبت نامی کمی دارند ودرمرحله تکمیل حتی تارتبه ۴برابر اول هم احتمال قبولی دارند درحالی که اگر شهرستان را برای تکمیل بزنند امکان قبولیشان کم میشود.اکثرا به دنبال دانشگاههای تراز پایین هستند درحالی که از واحدهای تراز بالا غفلت می کنند واین باعث قبول شدن رتبه های بالاتر دراین دانشگاهها هست.به احتمال خیلی زیاد هم گفت امسال دوبارتکمیل میگیرندالبته این راقطعی نگفت.پس تا۲۶صبرکنید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rainy , kiany
ارسال: #۶۶۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ
الان متوجه نشدم یعنی به پای انتخاب اولم برای هر دو دوره تکمیل ظرفیت بشینم

یا بزنم دانشگاه پایین تر. گرچه من دانشجو واحد خودم بودم
۱
۱
ارسال: #۶۶۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
به نظر من این انتخاب رو برای این گذاشتن که در صورت قبولی در واحد موردنظر دیگه به کسی انتقالی ندن.چون سال گذشته مشکلات زیادی در باب انتقال دانشجویان بود.لطفا به این نکته توجه داشته باشید که هرجا زدید دیگه به فکر انتقالی نباشید.شرایط میهمان شدن هم سخت شده.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۲
۰
ارسال: #۶۶۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ق.ظ، توسط shokoo.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال در مورد تکمیل ظرفیت دارم: من امسال تهران شمال قبول شدم، اگه ثبت نام نکنم تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شرکت داده می شم؟
ممنون
نه

نه...هرکس قبول شده دیگه لزومی نداره تکمیل شرکتش بدن...اون تکلیفش معلومه

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ق.ظ)mahdi_d3000 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گرامی
رتبه ۷۴ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۴۰۰توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده ،مرسی

دوست من احتمالش زیاده چون پارسال آخرین نفر ۷۰ بوده....اما خوب امسال انتخابیه...

پارسال دکتر محمد شفیعی رییس آموزش دانشگاه بود و اون تصمیم میگرفت که چند نفر تو تکمیل بگیرن...تصمیم ایشون برای تمام رشته های فنی ۷۰ نفر بود.حتی برای یکی از گرایش های مواد ۷۱ نفر گرفتن که اون یک نفر آخر مشکوکه !!!! ..امسال دیگه ایشون نیست و فرد جدید به نام دکتر کثیری این سمت رو داره ...احتمالا شاید با پارسال فرق کنه...شاید بیشتر...شایدم کمتر بگیرن...اما نظر من اینه که کمتر میگیرن..چون امسال نجف آباد تو دوتا گرایش کامپیوتر میخواد تکمیل بگیره و اگه هردوتارو ۷۰ تا تا بگیره میشه ۱۴۰ تا دانشجوی فوق..و با توجه به اینکه بعضی دروس مثل ریاضیات و یا سیستم عامل پیشرفته رو هر دو گروه باید بخونن باید این تعداد رو سه دسته یا ۴ دسته کنن و کلاس تشکیل بدن که نمیصرفه و اساتیدم وقتشون پره...مگر اینکه کلاسا با ۷۰ نفر تشکیل بشن که مسخرست...دیگه ارشد نیست اسمش

(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ)Hamed_pba نوشته شده توسط:  دوستان کمک!
وقتی یه رشته تو یه واحد دانشگاهی ترازش انقدر بالاس تو بقیه‌ی واحدها هم به نسبت، همون قدر تراز بالاست یا ربطی نداره؟
مثلا نرم افزار نجف آباد، تراز آخرین فرد قبولش ۷۰۰۰ بوده (اعلام نتایج، نه تکمیل ظرفیت اول)؛ میشه نتیجه گرفت نرم افزار یه دانشگاه نامعتبر هم ترازش بالاست؟!
بستگی داره...مثلا علوم تحقیقات اصفهان امسال ترازش میره بالا چون هرکی نجف آباد نیاورده اونجارو میزنه و چون نجف آباد ترازش بالاست اونجا هم بالا میره..اما مثلا محلات تراز نفر آخرش همین الان بدون تکمیل ظرفیت روی ۵۶۰۰ هست...متاسفانه...دیگه تو تکمیل ترازش بالا نمیاد به نظر من...چون کسی که ترازش خوب هست اونجارو نمیزنه تا توی یه شهر کوچیک ارشد بخونه...پس بستگی داره که اون واحد نا معتبر که میگی نزدیک یه واحد معتبر باشه یا نه...و تنها راه نجات بچه هایی که توی دانشگاه معتبری مثل نجف آباد قبول نشدن و میخوان تو شهر خودشون باشن ، باشه یا نه...
۲
۱
ارسال: #۶۶۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط banou.)
بچه ها فک کنم اونایی که در ابتدا دانشگاه آزاد رو واسه آزمون انتخاب کردند واسه تکمیل هم باید از بین واحدهای دانشگاه آزاد یکی رو انتخاب کنند نه از بین واحدهای علوم تحقیقات و بالعکس.به این نکته دقت کنید.زنگ بزنید یا اس ام اس بدید به یه سایت خبرگزاری که این سئوالات رو از یکی مقامات مسئول بپرسند و رفع ابهام بشه.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۲
۱
ارسال: #۶۶۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط javid_1110.)
.....
۲
۲
ارسال: #۶۶۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  این کنکور دانشگاه آزاد هیچی نداشت اقلا برای من ۴۰ تا منفی در یک شب داشت Smile :o
Big Grin Big Grin Big Grin دقیقا
من ترازم ۶۸۶۱ شده رتبه ۱۱۶انتخابم تهران جنوب بوده به نظرتون تو تکمیل ظرفیت شانسی واسه علوم تحقیقات دارم؟
شما از دانشگاهتون راضی؟؟
۱
۰
ارسال: #۶۷۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ق.ظ
اگه واحد تو ارشد دادی همون واحدی باشه که توش کارشناسی خوندی سهمیه داره؟
۲
۰
ارسال: #۶۷۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ق.ظ)lfc4win نوشته شده توسط:  اگه واحد تو ارشد دادی همون واحدی باشه که توش کارشناسی خوندی سهمیه داره؟
آره فکر کنم تاثیر داره..چقدر یا چند درصدو نمی دونم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lfc4win
ارسال: #۶۷۲
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط sepand.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  نه همون کارنامه رو نشون میده

بیخیال منم بوشهر هوش قبول شدم نرفتم... مگه چیه؟ اسمون که به زمین نیومده

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  الان کارنامه پارسالمو دیدم شده بودم ۱۰۰ علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت هوش قبول شده بودم نفهمیده بودم
اونا هم نه سمس دادن نه زنگ زدن
دارم از غصه میمیرم
حالا سال ۲ بودم Sad((
در کمال نا امیدی حالا باید وایستم که شاید امسال تکمیل ظرفیت قبول شم
خیلی ناراحتم
بیخیال بابا
منم پارسال هوش بوهشر قبول شدم نرفتم
مگه چیه؟ اسمون که به زمین نرسده
۱
۰
ارسال: #۶۷۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
تو رو خدا بچه ها کمک کنید به هم من ترازم ۵۶۸۳ رتبم ۱۴۹ نرم افزار قزوین زده بودم می خوام کرمانشاه قبول شم جند در صاحتمال قبولیم به علوم تحقیقات کرمانشاه است ؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۶۷۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  لطفا در مورد معماری هر کسی اطلاعی داره بزاره من ۶۹ معماری علوم تحقیقات شدم آخرین رتبه قبولی امسال ۲۶ بوده موندم چه کنم؟ بچه هایی که پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شدن لطفا مشاوره بدن ؟

mitonam beporsam nomre kolet chand bode?
۱
۱
ارسال: #۶۷۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  نه همون کارنامه رو نشون میده

بیخیال منم بوشهر هوش قبول شدم نرفتم... مگه چیه؟ اسمون که به زمین نیومده

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  الان کارنامه پارسالمو دیدم شده بودم ۱۰۰ علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت هوش قبول شده بودم نفهمیده بودم
اونا هم نه سمس دادن نه زنگ زدن
دارم از غصه میمیرم
حالا سال ۲ بودم Sad((
در کمال نا امیدی حالا باید وایستم که شاید امسال تکمیل ظرفیت قبول شم
خیلی ناراحتم
بیخیال بابا
منم پارسال هوش بوهشر قبول شدم نرفتم
مگه چیه؟ اسمون که به زمین نرسده

سلام اگه خیلی برات مهمه...برو اسمتو بنویس..فقط برای ترمایی که نبودی مرخصی اجباری رد میکنن...جزء سنواتتم میشه...و دوتا نصف شهریه ثابت ازت میگیرن تقریبا دوتا ۵۰۰ هزار تومن..قانونه که تا یک سال بعد میتونی ثبت نام داشته باشی اگه جایی قبول شدی اسمت تا یک سال رزروه
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۳۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۰۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۳۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۸۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close