زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰

ارسال: #۶۱۶
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ق.ظ
دوستان من رفتم ثبت نام کردم برا این ترم نجف آباد رفتم شهریه‌ام کامل دادم ۱۷۸۰۰۰۰ بعد که با سختی زیاد تمام مراحل ثبت نام تموم شد رفتم دانشکده که برگه انتخاب واحدمو بگرم بهم گفتند ما دیگه پذیرش نداریم برا این ترم آااااا شاید بندازیمتون برای بهمن گفتند اگه می خوایی پول تو برو پس بگیر انصراف بدهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱باورتون میشه پول گرفتند می گند ما شاگرد نمی خوایم می خواست دانشگاه تکمیل نزنه ما به اندازه ای که ظرفیت داشتیم دانشجو گرفتیم یعنی اگه یکم زود‌تر میرفتم برا ثبت نام می گرفتنم انگار رفتم صف نونوایییی که پخت تموم شده ااااااااااا گفتند تو نمی خواد دنبال دلیل و منطق برییییییییییی باید بپذیری یا انصراف بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!۱
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۱۷
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ق.ظ
RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ)ati نوشته شده توسط:  دوستان من رفتم ثبت نام کردم برا این ترم نجف آباد رفتم شهریه‌ام کامل دادم ۱۷۸۰۰۰۰ بعد که با سختی زیاد تمام مراحل ثبت نام تموم شد رفتم دانشکده که برگه انتخاب واحدمو بگرم بهم گفتند ما دیگه پذیرش نداریم برا این ترم آااااا شاید بندازیمتون برای بهمن گفتند اگه می خوایی پول تو برو پس بگیر انصراف بدهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱باورتون میشه پول گرفتند می گند ما شاگرد نمی خوایم می خواست دانشگاه تکمیل نزنه ما به اندازه ای که ظرفیت داشتیم دانشجو گرفتیم یعنی اگه یکم زود‌تر میرفتم برا ثبت نام می گرفتنم انگار رفتم صف نونوایییی که پخت تموم شده ااااااااااا گفتند تو نمی خواد دنبال دلیل و منطق برییییییییییی باید بپذیری یا انصراف بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!۱

Huh Exclamation Huh
۰
۰
ارسال: #۶۱۸
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ)ati نوشته شده توسط:  دوستان من رفتم ثبت نام کردم برا این ترم نجف آباد رفتم شهریه‌ام کامل دادم ۱۷۸۰۰۰۰ بعد که با سختی زیاد تمام مراحل ثبت نام تموم شد رفتم دانشکده که برگه انتخاب واحدمو بگرم بهم گفتند ما دیگه پذیرش نداریم برا این ترم آااااا شاید بندازیمتون برای بهمن گفتند اگه می خوایی پول تو برو پس بگیر انصراف بدهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱باورتون میشه پول گرفتند می گند ما شاگرد نمی خوایم می خواست دانشگاه تکمیل نزنه ما به اندازه ای که ظرفیت داشتیم دانشجو گرفتیم یعنی اگه یکم زود‌تر میرفتم برا ثبت نام می گرفتنم انگار رفتم صف نونوایییی که پخت تموم شده ااااااااااا گفتند تو نمی خواد دنبال دلیل و منطق برییییییییییی باید بپذیری یا انصراف بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!۱

چه بد! یعنی رسما" ملت رو به بازی گرفتن!
۰
۰
ارسال: #۶۱۹
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ
نیلوفر جون من زنگ زدم تهران مرکز، گفتن فعلا" برای ثبت نام اقدام نکنین. شماره تلفن گرفت و گفت خودشون تماس میگیرن!
می ترسم منم مثل این دوستمون تو صف نونوایی دیر رسیده باشم!
آخه الان فهمیدم کرمانشاه هم نرم افزار آورده و می تونم همون تهران مرکز ثبت نام کنم و بعدش انتقالی بگیرم شهر خودم.
فقط الان مشکل ثبت نامو دارم. شما خبر نداری چرا فعلا" ثبت نام نمیکنن؟
ثبت نام تاخیری هست؟
۰
۰
ارسال: #۶۲۰
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ ب.ظ
کمترین تراز
بچه‌ها کسی خبرداره که کمترین تراز قبولی نرم تو مهر چند بوده؟؟؟من تا ۵۸۰۰ دیدم قبول شدن..

اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه..

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
ارسال: #۶۲۱
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  نیلوفر جون من زنگ زدم تهران مرکز، گفتن فعلا" برای ثبت نام اقدام نکنین. شماره تلفن گرفت و گفت خودشون تماس میگیرن!
بابا بازم به انصاف تهران مرکز زنگ زدید گفتند نیایند ما که شب قبلش sms دادند تبریک گفتند و گفتند برید تو سایت دانشگاه ثبت نام اولیه رو بکنید بعد بیان دانشگاه خبری از نگرفتن نبود که Sad
۰
۰
ارسال: #۶۲۲
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط p_plusplus.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ)ati نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  نیلوفر جون من زنگ زدم تهران مرکز، گفتن فعلا" برای ثبت نام اقدام نکنین. شماره تلفن گرفت و گفت خودشون تماس میگیرن!
بابا بازم به انصاف تهران مرکز زنگ زدید گفتند نیایند ما که شب قبلش sms دادند تبریک گفتند و گفتند برید تو سایت دانشگاه ثبت نام اولیه رو بکنید بعد بیان دانشگاه خبری از نگرفتن نبود که Sad

آخه مگه کارشون قانونیه؟ اگه مهر ثبت نام نمی کنن که دیگه نباید پول ترم اولو ازتون بگیرن!

من شاغلم و راهم دوره. می ترسم تا تهران برم بعدش هم دست از پا درازتر برم گردونن!
متین جون از اینا هیچی بعید نیست!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin77
ارسال: #۶۲۳
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ
سلام بچه ها
دلم براتون تنگ شده ...
من دیروز و امروز تهران جتوب بودم برای ثبت نام...مدیر گروه رشته ما که نبود ولی اکثر رشته‌ها ورودی بهمن شدند...وضعیت رشته کامپیوتر هم شنبه مشخص می شه...
و پروسه ثبت نام هنوز هم مسخره بود...صفهای طولانی و ... این دانشگاه آزاد درست بشو نیست...

اشکی که هنگام شکست میریزیم... عرقیست که هنگام تلاش نریخته ایم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khoofi66
ارسال: #۶۲۴
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ
بچه‌ها برای ثبت نام حتما باید ریز نمرات رو ببریم؟
۰
۰
ارسال: #۶۲۵
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ق.ظ)maniya نوشته شده توسط:  بچه‌ها برای ثبت نام حتما باید ریز نمرات رو ببریم؟

نه می تونید گواهی موقت رو ببرید فعلا" و با یه چند میلیونی سفته!
۰
۰
ارسال: #۶۲۶
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
دلم براتون تنگ شده ...
من دیروز و امروز تهران جتوب بودم برای ثبت نام...مدیر گروه رشته ما که نبود ولی اکثر رشته‌ها ورودی بهمن شدند...وضعیت رشته کامپیوتر هم شنبه مشخص می شه...
و پروسه ثبت نام هنوز هم مسخره بود...صفهای طولانی و ... این دانشگاه آزاد درست بشو نیست...

به شما واحد دادن یا فقط ثبت نام کردین؟ شنبه برای ثبت نام رفته بودین یا یکشنبه؟
۰
۰
ارسال: #۶۲۷
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ ب.ظ
دوستان دلم واسه اینجا اومدن و از استرس گفتن تنگ شده..................ولی چه خوب شد قبول شدیما............... Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba59
ارسال: #۶۲۸
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط saba59.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ق.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  به شما واحد دادن یا فقط ثبت نام کردین؟ شنبه برای ثبت نام رفته بودین یا یکشنبه؟

من شنبه رفتم گفتند ۲ شنبه بیا...۲ شنبه رفتم مدارک تحویل دادم ولی ثبت نام نهایی موند برای شنبه ۱۶ مهر که رئیس گروه کامپیوتریها از سفر برگرده...شما چطور؟ کارت به کجا رسید؟
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  دوستان دلم واسه اینجا اومدن و از استرس گفتن تنگ شده..................ولی چه خوب شد قبول شدیما............... Smile

به به نیلو جان می بینم که در اسرع وقت پروفایلت رو آپدیت کردی...هفته پیش پارسه بودم و چقدر از اینکه دیگه پشت کنکوری نیستم به خودم می بالیدم Wink

اشکی که هنگام شکست میریزیم... عرقیست که هنگام تلاش نریخته ایم...
۰
۰
ارسال: #۶۲۹
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ ق.ظ
نیلوفر جون کلاسات از کی شروع میشن؟
۰
۰
ارسال: #۶۳۰
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۹ ق.ظ
سلام
من هم شبکه قزوین قبول شدم‌، چهار سال و نیم دیگه می تونم از معافیت کفالت استفاده کنم،اول آبان دارم اعزام میشم!
نمی دونم برم ارشد و لفت و لوچ بدم تا سربازی معاف بشم یا برم امریه و بعد، ارشد مثلا پولی دولتی شیراز یا همون آزاد بخونم؟
تا چند ترم میشه نرفت و نصف شهریه داد؟ آیا قطعا همون دو ترم ؟ آیا اون دو ترم جز سنوات محسوب میشه ؟ یا من برم تمدید کنم و دوره ارشد رو از بهمن شروع کنم تا بتونم معافیت بگیرم ؟ نهایت زمان برای ارشد خوندن چقدر ؟ آیا با کمسیون میشه یک ترم هم اضافه تو دانشگاه موند؟خیلی گیج شدم آخه با همین پول و زمان می تونم برم سربازی و بعد برم مثلا ترکیه ارشد بخونم

khoofi66 جان شما باید از دانشگاه نامه ببری که قبول شدی و براحتی موعد اعزامت رو تمدید کنی‌، یکی از دوستان من که تکمیل ظرفیت بهمن ۸۹ قبول شده بود و اصلا نمی خواست بره شهریور۹۰ به خاطر تمدید رفت از دانشگاه نامه گرفت حتی ثبت نام هم نکرد و اعزامشو آبان کرد.

Matin77 خان که قزوین رفته بودی‌، رشته و گرایش شما چیه ؟ آیا شبکه هم موند بهمن ؟ اگه از بهمن بریم مهر هم جز سنوات حساب میشه؟ شهریه ثابت چقدر؟ کلا چقدر شد؟

ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khoofi66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۱۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۰۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۹۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۹۷ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۶۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۵۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۳۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۳۴۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close