زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کافه کارآفرینی

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط A V A.)
کافه کارآفرینی
برنامه های کافه کارآفرینی رو دوست دارم. نمیدونم چند نفر تا حالا شرکت کردند و یا میشناسنش. معمولا کسانی که استارتاپ موفقی دازند مهمان های این برنامه هستند. دوباری که رفتم یکبارش شریف و یکبار امیرکبیر برگزار شده بود. و اینبار این برنامه در دانشگاه تهرانه. اطلاعیه رو که میخوندم دیدم که این برنامه مثل قبلیا نیست. حالت کارگاهی داره. برنامه های کافه رایگان هستند اما این برنامه یکم هم هزینه داره.
این هم لینک ثبت نام.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ازونجایی که خودم برنامه های کافه رو دوست دارم، برای علاقه مندان این تاپیک رو ایجاد کردم که برنامه های بعدی رو هم اطلاع رسانی کنم.
پی نوشت۱: خودم فقط یک شرکت کننده هستم و تمام!
پی نوشت۲: برای ثبت نام با کد تخفیف %۵۰ : cafekarafarini

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD , **sara** , targol , Aurora , Parisa-SH , Amir V , Bahar_HS
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: کافه کارآفرینی
(۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  برنامه های کافه کارآفرینی رو دوست دارم. نمیدونم چند نفر تا حالا شرکت کردند و یا میشناسنش. معمولا کسانی که استارتاپ موفقی دازند مهمان های این برنامه هستند. دوباری که رفتم یکبارش شریف و یکبار امیرکبیر برگزار شده بود. و اینبار این برنامه در دانشگاه تهرانه. اطلاعیه رو که میخوندم دیدم که این برنامه مثل قبلیا نیست. حالت کارگاهی داره. برنامه های کافه رایگان هستند اما این برنامه یکم هم هزینه داره.
این هم لینک ثبت نام.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ازونجایی که خودم برنامه های کافه رو دوست دارم، برای علاقه مندان این تاپیک رو ایجاد کردم که برنامه های بعدی رو هم اطلاع رسانی کنم.
پی نوشت۱: خودم فقط یک شرکت کننده هستم و تمام!
پی نوشت۲: برای ثبت نام با کد تخفیف %۵۰ : cafekarafarini

من هم اون برنامه ای که تو شریف برگزار شد رو شرکت کردم به نظرم جالب اومد. برنامه فردا را هم ثبت نام کردم. ممنون از شما بابت اطلاع رسانیتون.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close