زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرهنگ آشتی

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ
فرهنگ آشتی
این چند روز اخیر درگیری‌های زیادی بین کاربران و مدیران، مدیران و مدیران، و .... پیش اومده. متاسفانه ما عادت بسیار بدی که داریم اینه، که به شدت از عذرخواهی از همدیگه می‌ترسیم و حاضریم تن به هر کاری بدیم و قضیه رو بدتر کنیم اما حاضر نشیم برای اشتباهاتمون عذرخواهی کنیم.

من ادامه کار مانشت رو با این شرایط اصلاً به صلاح نمی‌دونم. وقتی به کسی تذکری داده می‌شه خوب بهتره به تذکر یه خرده هم فکر کنه. نه اینکه سریع موضع‌گیری کنه و به فکر زمین زدن طرف مقابل باشه. مدیر‌های ما واقعاً مدیرهای دلسوزی هستند و تذکرات اونها در جهت کنترل اوضاع مانشت هست. طبیعی است که ممکنه برخی اوقات اشتباه کنند، اشتباه ایشان هم با گزارش خطا اول به خودشون و بعد به مدیرهای بالاسریشون قابل اصلاح هست.
کسانی مثل فرداد با انگیزه‌ کمک به بچه‌ها توی انجمن فعالیت می‌کنند و باعث رشد بسیاری از بخش‌های آن شده‌اند. اینکه به خاطر ۴ تا اخطار و یا تذکر که به ما داده باهاش بد باشیم اصلاً خوب نیست. خوب واقعاً باید در مورد تذکرات فکر کنیم و اگه منطقی نبود به فرد بالاسری گزارش بدیم.
اگه مدیرهای دلسوز مانشت نبودن الان بعید می‌دونم سایت مانشت بدون فیلترشکن بالا می‌اومد!!!

خبر بد اما استفعای فرداد از مسئولیتش هست. من از عصر به خاطر نامه ایشون سردرد دارم و نارحت هستم. ایشون توی این مدت توهین‌های فراوانی رو تحمل کردن. توهین‌هایی که به خاطر دلسوزی ایشون بهشون می‌شد.

ان شا الله که فرداد جان مجدداً به جمع ما اضافه بشوند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , **sara** , parsaNA , ف.ش , fatima1537 , موج , ronaldo , Morteza_s , mamat , parimehraban , Msccom , pos , delta , yas67 , انرژی مثبت , Helmaa , HRZ , behtarin , naimeh , sina_n , javadjj , ایرسا , Fardad-A , robot110
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
RE: فرهنگ آشتی
انشاالله بر میگرده‌، میدونم . و اینبار مباحث درسی رو تقویت میکنیم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
فرهنگ آشتی
انشاءالله که فرداد برگرده و همه ما تحملمون و جنبه انتقادمون رو بالا ببریم.فعالیتهای ایشون کاملا دلسوزانه است.من که موندم چطور وقت میکنن این همه فعالیت کنن.من از پارسال تابستان با مانشت بودم‌، ایشون رو دیدم که خیلی دلسوز و در فکر رشد و ارتقاء مانشت و اعضاءهستن.من که نمیتونم اینطور باشم.تشکر ویژه از ایشون و جناب دکتر که به فکر رفع کدورتها هستن
۶
۱
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
فرهنگ آشتی
سلام خدمت همه دوستان خوبم .

تصمیم گرفتم که چند کلمه ای رو با بچه‌ها و مدیران تالار صحبت کنم. اول از همه از محبت دوستان تشکر می کنم که تو این مدت به یاد من بودند که در راس اونها نیمای عزیز هستند که واقعا به من لطف دارند‌، همین جا از همه تشکر می کنم . اما این به این معنی نیست که من یه گروهی از مانشتی‌ها رو با خودم همراه کرده باشم و بخوام خودم رو از صف سایر مانشتی‌ها جدا کنم . به هیچ وجه قصد من این نبوده و دوستانی هم که به من لطف دارند شک ندارم که با من هم عقیده هستند .

نمی دونم منظور دکتر از این که من این روزها به ضرر مانشت هستم چیه ولی اگه این جریاناتی که فرمودید رو منظورتونه‌، من همین جا از همه معذرت می خام و خواهش می کنم که دیگه این مساله رو ادامه ندند . هر چی بوده تمام شده رفته . بنده سر یه سری مسائل مدیریتی که به خود دکتر عرض کردم استعفا دادم و کماکان هم نظرم مثل سابق پابرجاست .

نیومدم اینجا که دوباره روز از نو روزی از نو‌، نیومدم که از کسی ایراد بگیرم که خودم پر از ایرادم . اتفاقا بر عکس‌، اومدم که عذر خواهی کنم . هم از فرداد هم از آقای دکتر و هم از کلیه اعضای مانشت که به هدفهای علمی وارد سایت می شند و نا خاسته با چنین تاپیک هایی مواجه می شند و ممکنه که رنجیده خاطر بشند . آقا فرداد‌! من از شما هیچی تو دلم نیست و فقط مشکلم اختلاف روش مدیریتی بود که اعمال سلیقه ای می شد و نخاستم ادمه بدم. اما از شخص شما هیچ کینه ای در دل ندارم و نخواهم داشت . براتون آرزوی پیروزی و شادکامی رو دارم . امیدوارم که شما هم منو ببخشید .

من مانند گذشته در تالار رفت و آمد می کنم و هر زمان که کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم .

به امید روزهای بهتر برای مانشت

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , delta , hsh88 , Maryam-X , Fardad-A
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ق.ظ
فرهنگ آشتی
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  من مانند گذشته در تالار رفت و آمد می کنم و هر زمان که کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی‌کنم.

از طرف خودم و بقیه بهتون خوش آمد‌ می‌گم. ان شا الله با برگشت فرداد به مدیرکلی جمع ما صمیمی‌تر بشه.

۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , موج , Morteza_s , **sara** , parimehraban , Fardad-A
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط parsaNA.)
فرهنگ آشتی
ممنون آقای دکتر . باز هم همین جا از فرداد خواهش می کنم که به مدیریت برگردند که حضور ایشون برای مانشت لازمه . من رو هم دوست خودشون بدونند Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Morteza_s , **sara** , parimehraban , fatima1537 , Fardad-A
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
فرهنگ آشتی
اول فکر کردم تبلیغ روزنامه است(فرهنگ اشتی)‌: دی
جدای از شوخی امیدواریم مانشت برگرد به روزهای خوبی که داشت
محیط با نشاط وصمیمی درکنار جو علمی عالی که داره
میتونه قدم اولی برای انجام کارهای بزرگ باشه !
به امید فضای علمی و دوستانه به مراتب عالی‌تر از گذشته درمانشت

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
فرهنگ آشتی
سلام به همه دوستان
ویژه به پارسانای عزیز
اسم خیلی قشنگی داره این تاپیک
انشالله یه روز دکتر سالن همایشهای برج میلاد رو اجاره کنند همه بیایم اونجا آشتی کنون شیرینی بخوریم Smile

۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Mansoureh
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط mamat.)
فرهنگ آشتی
اینجاست که میگن سایه یه بزرکتر باید همیشه رو سرمون باشه.
من چند روزی بود از این حرفها و مجادله‌ها دلم گرفته بود آخه یه جورایی با مانشت اخت شدم و به فکر این افتاده بودم نکنه مانشت با این وضع کم کم از بین بره.
به هر حال از فرداد عزیز خواهش میکنم حالا که با بزرگتری کردن دکتر مسائل داره حل میشه برگرده و دیگه بهقول فردوسی پور به حرف و حدیث‌ها پایان بده.
با تشکر دوستار همه مانشتی‌ها mamat

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۴
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ق.ظ، توسط Msccom.)
فرهنگ آشتی
از آقای دکتر ممنونم بخاطر بزرگتریشون.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۲
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
فرهنگ آشتی
فرداد جان به خاطر دخالت‌های من در امور مدیریتی مربوط به ایشان دلخور هستند. من همین‌جا از ایشون معذرت‌خواهی می‌کنم و به صورت رسمی تعهد می‌دم که در امور مدیریتی ایشون خصوصاً عزل و نصب‌ها دخالتی نداشته باشم. ان شا الله ایشون هم مجدد برگردند سر کار Smile

۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , Fardad-A
ارسال: #۱۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط Br2012.)
فرهنگ آشتی
فرداد جان معذرت میخوام .
اگه تو مدیر نباشی منم دیگه کلا نیستم‌،
۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , Fardad-A
ارسال: #۱۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  فرداد جان به خاطر دخالت‌های من در امور مدیریتی مربوط به ایشان دلخور هستند. من همین‌جا از ایشون معذرت‌خواهی می‌کنم و به صورت رسمی تعهد می‌دم که در امور مدیریتی ایشون خصوصاً عزل و نصب‌ها دخالتی نداشته باشم. ان شا الله ایشون هم مجدد برگردند سر کار Smile
من هیچوقت همچین جسارتی نمی کنم. همه میدونیم که فردی با مشخصات و نیت پاک شما کمتر تو این دوره زمونه پیدا میشه. از اینکه کاربران و مدیران با پستهاشون خیالم را راحت میکنن که اینقدر فهیمند خیلی خوشحال میشم. بنفع شما و مانشت هست که من مدیر نباشم.
بصورت یک کاربر عادی در خدمتتون هستم . کنار بچه‌ها و در خدمت شما و مدیران. من همیشه از شما ممنون بوده و هستم و اگه چیزی براتون نوشتم عذر میخوام بیشتر بخاطر این بود که از من دل بکنید. بنفع شما و مانشت نیست که از من حمایت بشه و من این را مطمئنم.
اجازه بدید کاربر عادی باشم. همه جوره در خدمتم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۱۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ
فرهنگ آشتی
مدیریت فرداد بی نظیر خدارا شکر ک پارسانا هم برگشت فرداد شما هم برگرد تا مانشت مثل روزای قبل باشه
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , hsh88 , Fardad-A
ارسال: #۱۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  فرداد جان معذرت میخوام .
اگه تو مدیر نباشی منم دیگه کلا نیستم‌،
من مخلص همه بچه های مانشتم ولی آنچه گفتم به مصلحت همه است .بخصوص مانشت.
از مدیران محترم هم خواهش میکنم برای حفظ جریان عادی امور از این حرفا نزنند. اگه به مصلحت هست من برم ضروریه که اونها بمونند. من هم کاربر عادیم و هر کاری از دستم بربیاد دریغ نمیکنم. فقط اخراجم نکنیدBig Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۳۶ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران برای ارشد نرم افزار خوبه؟ اساتیدش خوبن؟ rhf261 ۰ ۱,۹۵۹ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rhf261
Lightbulb انواع فرهنگ لغات در ترجمه متون انگلیسی asad.victory ۰ ۲,۳۸۴ ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: asad.victory
  دانشگاه علم و فرهنگ Paraande ۳ ۲,۸۰۸ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Paraande
  سمینار خانواده دکتر فرهنگ mojimbn ۰ ۱,۵۷۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mojimbn
  دانشگاه علم و فرهنگ fulgent ۱۲ ۹,۹۳۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Paraande
  رتبه ۴۴۶ علم و فرهنگ یا گیلان؟ benyamint ۸ ۴,۰۵۰ ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: amirph
  ۷۲۱ نرم افزار- غیر انتفاعی علم و فرهنگ a.mj ۰ ۱,۰۱۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: a.mj
  دانشگاه علم و فرهنگ به دانشجویان مقطع ارشد خوابگاه میده ؟ rahman9611 ۰ ۲,۶۱۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rahman9611
  آشتی باکتاب پس از ۱۴ سال Moazzam1388 ۳ ۳,۶۵۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close