زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشد بی رویه کاربران مبلغ یک موسسه خاص

ارسال: #۱۶
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ
RE: رشد بی رویه کاربران مبلغ یک موسسه خاص
از حق نکذریم بعضی منابع خوبند ولی دلیل نمیشه که اکر یک موسسه در کتبش مدار منطقی را خوب توضیح داده معماری یا دروس دیکر را خوب توضیح بده به نظر من هیچ موسسه ای اونقدر کامل نیست.مانند دانشکاه ها که یکی در هوش قویه و دیکر در معماری موسسات هم هر کدام در بخشی از منابع اساتید و کتاب خوب دارن.

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازمهسا
ارسال: #۱۷
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  از حق نکذریم بعضی منابع خوبند ولی دلیل نمیشه که اکر یک موسسه در کتبش مدار منطقی را خوب توضیح داده معماری یا دروس دیکر را خوب توضیح بده به نظر من هیچ موسسه ای اونقدر کامل نیست.مانند دانشکاه ها که یکی در هوش قویه و دیکر در معماری موسسات هم هر کدام در بخشی از منابع اساتید و کتاب خوب دارن.
موافقم
۱
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ
هاهاهاها!عصبانی شدن بعضی هاچقدباحاله!
من واقعآدلیل این همه حساسیت چندنفررومتوجه نمیشم.یه دوستی توی پستشون نوشتن این تبلیغات باعث گمراهی میشه خب اینجادرسته خیلیادارن تبلیغ میکنن ولی توهمون تبلیغشون که نمیتونن دروغ بگن درواقع واقعیت هاروبازگومیکنن من نمیدونم حساسیتتون به مدرسان یاهرموسسه دیگه ای براچیه ....
یه ضرب المثلی هست که میگن تانباشدچیزکی مردم نگویندچیزها...خب حتمااین چیزایی که راجبش صحبت میکنن هست!
درضمن این صحبت هایا بقول شمااین تبلیغات به هیچ کسی به زورالقانمیشه خداعقل داره راه وچاه روهم به انسان نشون داده انسان مختااار است دوستان عزیز....
۲
۸
ارسال: #۱۹
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)anaa نوشته شده توسط:  هاهاهاها!عصبانی شدن بعضی هاچقدباحاله!
من واقعآدلیل این همه حساسیت چندنفررومتوجه نمیشم.یه دوستی توی پستشون نوشتن این تبلیغات باعث گمراهی میشه خب اینجادرسته خیلیادارن تبلیغ میکنن ولی توهمون تبلیغشون که نمیتونن دروغ بگن درواقع واقعیت هاروبازگومیکنن من نمیدونم حساسیتتون به مدرسان یاهرموسسه دیگه ای براچیه ....
یه ضرب المثلی هست که میگن تانباشدچیزکی مردم نگویندچیزها...خب حتمااین چیزایی که راجبش صحبت میکنن هست!
درضمن این صحبت هایا بقول شمااین تبلیغات به هیچ کسی به زورالقانمیشه خداعقل داره راه وچاه روهم به انسان نشون داده انسان مختااار است دوستان عزیز....
اینکه شما از عصبانیت بقیه خوشحال میشید که خیلی بده!!!
اینکه میگید کسی نمیتونه تو یبلیغات دروغ بگه هم نمیدونم ناشی از ساده پنداری است یا چیز دیگه.
حالا خوبه هر از گاهی گند کار بعضی تبلیغات همچین در میاد که نگو.
یه اصطلاحی در تبلیغات هست که میگه" تو تبلیغ کن ولو دروغ تا همه امتحان کنن و بفهمن که دروغه تو بار خودت را بستی."

مثلا" فلان موسسه میزنه جامعه آماری ۱۵۰۰ نفر . شما اصلا" چجوری میخوای بفهمی که دروغه؟؟ اگه هم یه براورد آماری کنی مثلا" تو سه چهار تا شهر بزرگ برآورد کنی حالا چجوری میخوای به بقیه بگی که این موسسه دروغگوست.
یا وقتی نتایج کنکور را میزنن پول میدن به دو سه تا رتبه تک رقمی و بعد باهاش قرارداد میبندن که مثلا" سال قبل تو اون موسسه بوده و کنکورهای آزمایشی اونجا را شرکت کرده یا موفقیتش ناشی از کتابهای اون موسسه بوده و کلی دانشجوی ساده هم خام میشن.
میدونید که گاهی موردش به دادگاه هم کشیده میشه و معلوم میشه دروغ بوده تبلیغات.
۷
۳
ارسال: #۲۰
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط anaa.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  [quote='anaa' pid='386012' dateline='1443350907']
ولی توهمون تبلیغشون که نمیتونن دروغ بگن درواقع واقعیت هاروبازگومیکنن من نمیدونم حساسیتتون به مدرسان یاهرموسسه دیگه ای براچیه ....
چرا نمی تونن دروغ بگن؟
تبلیغات همراه با مبالغه است.
اینکه یه نفر داره سوال می پرسه می خواد کسی که قبلا استفاده کرده راهنماییش کنه نه کسی که داره اونجا کار می کنه بیاد و بخاطر فروش بیشتر ۱۰۰ تا اکانت درست کنه و خودش رو جای پشت کنکوری ها جا بزنه و اطلاعات بده.
این کار فریبه دوست عزیز. کسی که میاد خودشو جای کسی دیگه معرفی می کنه و ۱۰۰۰ تا هویت مجازی برای خودش درست می کنه برای پول خودش برای خودش برای سود خودش شما اسمش رو چی می زارید؟ این کمک به همنوعه؟
یک ضرب المثل هم هست میگه مشک آن است که خود...

چرا دوست عزیز تبلیغات تاثیر داره. درست انسان عقل داره ولی تبلیغات هم بی تاثیر نیست. این همه شرکت های بزرگ هزینه های زیادی برای تبلیغات می کنند یعنی بی تاثیره؟
در ضمن اگر بی تاثیره چرا پس تبلیغ می کنید؟ تبلیغ نکنید درست نیست.
دیگه این چند تا موسسه رو بچه ها خوب می شناسن. اگرم کسی سوالی می پرسه می خواد از کسانی که سالای قبل استفاده کردن نظرشون رو بپرسه تا به نتیجه ی جامعی برسه.
دیگه حرفی ندارم با کسانی که n تا اکانت می سازند و با اکانت دیگه میان از اکانت قبلی دفاع می کنن.
موفق باشید.

من نه ازکسی دفاع میکنم ونه ازکسی بدمیگم ولی شنیدم که میگن آدم هاوقتی نمیتونن به کسی یاچیزی برسن سعی درخراب کردن وبدجلوه دادن آن شخص یا هرچیزی که موردنظرباشه رودارند!
حالااین شده قضییه بچه های اینجا!مگه حرف منوتاییدنکردین که آدمی عقل داره بله کسی که عقل داره همه ی گفته هاواطلاعات رومیذاره کنارهم وسپس بوسیله عقل وقدرت انتخاب چیزی که موردپسندهست روانتخاب میکنه این بحث هایی هم که ماالان داریم میکنیم بحث یکی دوروزنیست خیلی وقته این صحبت هاتوبازارهست چون خیلی وقته قدرت تودستای کسی هست که بحث هاراجبش شکل میگیره من به شماحق میدم چون هرکسی دیگه هم باشه دوس داره صاحب این قدرت باشه!ولی خب...
راجبه اینکه میگین تبلیغات ودروغ گفتن..
بالاخره حرف دروغ تا یه جابیشترنمیتونه پیش بره اگه دروغ باشه یه جادست دروغگورومیشه!یه نفرمیره برمیگرده میگه دروغه دومین نفرمیره برمیگرده میگه دروغه تاهزاران نفرکه دیگه به دنبال این دروغ نمیرن که! والاماازوقتی وارداین بحث هاشدیم ویادداریم موسسه Xبعنوان برندبازارداره فعالیت میکنه!
من برای تک تک این عزیزان آرزودارم روزی بتونن ماننددیگرعزیزان موفق وتلاشگربه فعالیت بپردازند.

شمابیاباسندومدرک بگواین جامعه آماری دروغه چراکسی باورنکنه!
چطوراینجاازهمه چی صحبت بعمل میادبیاهمینجا توهمین سایتم بگو نمیخوادخیلی فکرکنی که اگه دروغ بودکجابگم که همه بفهمن شماکه ماشاالله راههای زیادی بلدین واسه خراب کردن بقیه..

درضمن دررابطه بارتبه های تک رقمی شمامیتونیدبریدتوچندتاازدانشگاههای معتبرکه بچه های همین موسسه بودن ورتبه شدن بپرسین تامتوجه صحت ماجرابشید!
مدرسان دیگه نمیتونه به دانشگاهم پول بده بگه ایناروبعنوان دانشجوبپذیراونجادیگه خودتون متوجه راست ودروغ ماجرامیشید.
۰
۶
ارسال: #۲۱
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ)anaa نوشته شده توسط:  من نه ازکسی دفاع میکنم ونه ازکسی بدمیگم ولی شنیدم که میگن آدم هاوقتی نمیتونن به کسی یاچیزی برسن سعی درخراب کردن وبدجلوه دادن آن شخص یا هرچیزی که موردنظرباشه رودارند!
حالااین شده قضییه بچه های اینجا!مگه حرف منوتاییدنکردین که آدمی عقل داره بله کسی که عقل داره همه ی گفته هاواطلاعات رومیذاره کنارهم وسپس بوسیله عقل وقدرت انتخاب چیزی که موردپسندهست روانتخاب میکنه این بحث هایی هم که ماالان داریم میکنیم بحث یکی دوروزنیست خیلی وقته این صحبت هاتوبازارهست چون خیلی وقته قدرت تودستای کسی هست که بحث هاراجبش شکل میگیره من به شماحق میدم چون هرکسی دیگه هم باشه دوس داره صاحب این قدرت باشه!ولی خب...
راجبه اینکه میگین تبلیغات ودروغ گفتن..
بالاخره حرف دروغ تا یه جابیشترنمیتونه پیش بره اگه دروغ باشه یه جادست دروغگورومیشه!یه نفرمیره برمیگرده میگه دروغه دومین نفرمیره برمیگرده میگه دروغه تاهزاران نفرکه دیگه به دنبال این دروغ نمیرن که! والاماازوقتی وارداین بحث هاشدیم ویادداریم موسسه Xبعنوان برندبازارداره فعالیت میکنه!
من برای تک تک این عزیزان آرزودارم روزی بتونن ماننددیگرعزیزان موفق وتلاشگربه فعالیت بپردازند.

(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
شمابیاباسندومدرک بگواین جامعه آماری دروغه چراکسی باورنکنه!
چطوراینجاازهمه چی صحبت بعمل میادبیاهمینجا توهمین سایتم بگو نمیخوادخیلی فکرکنی که اگه دروغ بودکجابگم که همه بفهمن شماکه ماشاالله راههای زیادی بلدین واسه خراب کردن بقیه..

درضمن دررابطه بارتبه های تک رقمی شمامیتونیدبریدتوچندتاازدانشگاههای معتبرکه بچه های همین موسسه بودن ورتبه شدن بپرسین تامتوجه صحت ماجرابشید!
مدرسان دیگه نمیتونه به دانشگاهم پول بده بگه ایناروبعنوان دانشجوبپذیراونجادیگه خودتون متوجه راست ودروغ ماجرامیشید.
هاهاهاها!!!! عصبانی شدن بعضیا چقدر با حاله!!!!!Big GrinTongueBig Grin(نقل از گفتار شما در دو پست بالاتر)
اولا" سر ۴ تا دانشجو و پشت کنکوری کلاه گذاشتن و با تبلیغات دروغ جیبشون را خالی کردن اسمش قدرت نیست. حالا اینکار توسط هر کی انجام بشه . Big GrinTongueBig Grin
دوما" شما که مدعی هستی جامعه آماریت ۱۵۰۰ نفره میشه تو سایت اسم و نام دانشگاه جامعه آماریت رو بزنی. من میگم شما ۳۰۰-۴۰۰ تا هم جامعه آماری نداریBig GrinTongue
اثبات ادعا با مدعیه . شما مدعی هستی جامعه آماریت از همه بیشتره.
بذار یه مثال ساده بزنم :
اگه کسی یه کم در حد متوسط هوش داشته باشه میتونه جامعه آماریت را تخمین بزنه. همین جا تو همین سایت موسسه تون خودش را تیکه پاره کرده از تبلیغ و صدتا بازاریاب بکار گرفته .
بشمار ببین چند نفر از کل کشور ثبت نام کرده اند تو گرایشهای مختلف. اسامی و تعدادشون هست. (حالا اینکه همین اسامی که اعلام شده چند تا اسم الکی تو هر لیست وجود داره که وجود خارجی ندارند را خدا عالمهSmile) اینو که دیگه نمیتونی انکار کنیBig GrinTongue
سوما"بهتره زیاد سراغ قبولیهای دانشگاه نروید. در مورد موسسه مربوطه بهتره کمی در سوابق مطبوعات بگردی و ببینی که سال قبل که یه نفر از اونایی که رتبه بود و پول گرفته بود اومد گفت پول را نمیخوام و دانشگاه شریف هم از ش حمایت کرد. چه گندی زد طرف به کل موسسه . بد نیست قبل از استخدام یه نگاهی به سوابق موسسه ای که ازش پورسانت میگیری هم نگاه کنی.Big GrinBig GrinBig Grin

من برای اون موسسه متاسفم که اقلا" یه ادم یه کم باهوش را جذب نمیکنه که وارد این بحثها نشه . اینجور دفاع کردن ته مانده آبروی موسسه مربوطه را هم بباد میده.
الآن هم شما دیگه اکانتت سوخت . بنظرم برو بیرون یه اکانت دیگه درست کن بیا تو.
نمیدونم چرا همه اکانت ها را هم با جنسیت خانم میسازیTongueBig Grin اینم نکته روانشناسی داره Tongue
۲
۱
ارسال: #۲۲
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط anaa.)
[quote='Aurora' pid='386047' dateline='1443361858']

[/quote]
اخه ماشاهدفعالیت خیلی ازموسسات منابع اساتید مولفان خاص توی مانشت هستیم ولی ظاهرآفقط مشکل سرمدرسان هست اینم چیزواضحیه نیازبه گفتن من نیست.
تاحالاداشتن راجبه اینکه دروغه وجامعه آماری اینطوریه و رتبه هادروغه وپول میدن میخرن صحبت میشدحالاکه ماواقعیت هارو بازکردیم فرمایش میکنن که مامیگیم اینجاتبلیغ نکنید..
آفرین شماخوبید!

[quote='A L I' pid='386054' dateline='1443364463']

قرارشدبرای ادعای اینکه فلان موسسه دروغ میگه باسندومدرک حرف بزنی نه این حرفای الکی که فقط خودتوآدمک هات خندتون میگیره البته یه وقتاییم هست که آدم خیلی عصبی میشه ازعصبانیت زیادخنده اش میگیره!بگذریم
بالاخره آدم وقتی کم میاره دست به خیلی کارامیزنه مثل شمادروغ وتوهین وخیلی چیزای دیگه!
درضمن نتیجه ی کاراون پشت کنکوری هاودانشجویانی که شمابابی درایتی کامل راجبش صحبت میکنی رو یه جماعت دارن میبینن
بازهم دستم به درگاه خداست برای شماعزیزان که اونقدربهتون درایت وقدرت بده که بتونیدجزیی ازقدرت بقیه رودردست بگیریدهرچند قرارگرفتن توهمچین موقعیت هایی ارزش انسانی میخوادکه خداوندنصیب خیلیانکرده...!
۰
۴
ارسال: #۲۳
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط A L I.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ)anaa نوشته شده توسط:  [quote='Aurora' pid='386047' dateline='1443361858']

اخه ماشاهدفعالیت خیلی ازموسسات منابع اساتید مولفان خاص توی مانشت هستیم ولی ظاهرآفقط مشکل سرمدرسان هست اینم چیزواضحیه نیازبه گفتن من نیست.
تاحالاداشتن راجبه اینکه دروغه وجامعه آماری اینطوریه و رتبه هادروغه وپول میدن میخرن صحبت میشدحالاکه ماواقعیت هارو بازکردیم فرمایش میکنن که مامیگیم اینجاتبلیغ نکنید..
آفرین شماخوبید!

[quote='A L I' pid='386054' dateline='1443364463']

قرارشدبرای ادعای اینکه فلان موسسه دروغ میگه باسندومدرک حرف بزنی نه این حرفای الکی که فقط خودتوآدمک هات خندتون میگیره البته یه وقتاییم هست که آدم خیلی عصبی میشه ازعصبانیت زیادخنده اش میگیره!بگذریم
بالاخره آدم وقتی کم میاره دست به خیلی کارامیزنه مثل شمادروغ وتوهین وخیلی چیزای دیگه!
درضمن نتیجه ی کاراون پشت کنکوری هاودانشجویانی که شمابابی درایتی کامل راجبش صحبت میکنی رو یه جماعت دارن میبینن
بازهم دستم به درگاه خداست برای شماعزیزان که اونقدربهتون درایت وقدرت بده که بتونیدجزیی ازقدرت بقیه رودردست بگیریدهرچند قرارگرفتن توهمچین موقعیت هایی ارزش انسانی میخوادکه خداوندنصیب خیلیانکرده...!
شما بنظرم یه وقتی بذار "نقل قول کردن در پاسخ" را در این فروم آموزش ببین. کاش حداقل یه بازاریاب از رشته کامپیوتر برامون میفرستادن.

در مورد بقیه موسسات هم همین نظرات کم و بیش هست شما نگران نباش خدائیش ما نمیخوایم جای موسسه شما را بدیم بکس دیگه !

راجع به قدرت هم یه بار توضیح دادم. از طرفی من کاملا" مدیران موسسه شما را میشناسم و میدونم که چقدر کارهاشون خداییه . ولی خب اینجا نمیشه گفت ریا میشهBig Grin

ببخشید مدیران محترم مانشت ایشون داره خودش میگه بازریاب همون موسسه خاصه. ماشالله همچین پر رو هم هست که مثل بقیه شون که وقتی دست شون رو میشه خودشون میرن بیرون ، این یکی بیرون برو نیست . اگه میشه بن اش کنید خیلی داره وقت همه را تلف میکنه.
۱
۱
ارسال: #۲۴
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ
@anaa سوالی که مطرح!!! الان شما داخل ۱۸ سالگی چطوری فارغ التحصیل کارشناسی و مشاوره برا ارشد میدی:|

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۲
۰
ارسال: #۲۵
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ
سلام.
من متوجه منظور این پست نشدم! میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
نکنه مقصودتون این باشه که هیچ کس حق اظهار نظر و تعریف و انتقاد از یک کتاب خاص رو نداره !
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط abolfazl pepco.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ)ha.n نوشته شده توسط:  سلام.
من متوجه منظور این پست نشدم! میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
نکنه مقصودتون این باشه که هیچ کس حق اظهار نظر و تعریف و انتقاد از یک کتاب خاص رو نداره !

اتفاقا انتقاد کنند ولی تعریف بی خودی نکنند که وقتی کتاب را خریدیم ببینیم به هیچ دردی نمیخورد یا انتقاد الکی که مارا از خرید کتاب منصرف کنند درسته هرکس عقل خودشو داره ولی نمیشه که تمام کتابهای مدار یک کتابخونه را خوند تا ببینیم کدوم بهتره هدف همه کاربران از ایجاد این تایپیک راهنمایی درست کاربران است

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۴۱۱ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۷۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close