زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر کدام انتشارات را بگیرم

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ
سلام
کتاب مجموعه سوالات (بانک سوال) کدام موسسه را بگیرم که غلط کمی داشته باشه و بصورت مفهومی و قابل فهم پاسخ ها را توضیح داده باشه
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ
RE: کتاب مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر کدام انتشارات را بگیرم
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)saeedssn نوشته شده توسط:  سلام
کتاب مجموعه سوالات (بانک سوال) کدام موسسه را بگیرم که غلط کمی داشته باشه و بصورت مفهومی و قابل فهم پاسخ ها را توضیح داده باشه
بنده شنیدم بانک سوالات پارسه خوبه.خودمم احتمالا همینو میگیرم.حالا دوستان با تجربه هم نظرشونو بدن استفاده کنیم ماهمCool

آبی تر از آنیم که بیرنگ بمانیم
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ
بانک پارسه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط boof.)
من از دوستانی که پارسه داشتن شنیدم پارسه خوب نیست میگفتن سنجش بگیر! راست و دروغش رو نمیدونم
۲
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ
با تشکر از نظرات خوب دوستان
استفاده کردیم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ ق.ظ
پوران ونصیر فقط خوب هستن پارسه اشغاله
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط reza.ilka.)
به نظرم پوران از همشون بهتره. حداقل نویسنده هاش بهترن: سوالات ۸۵ تا ۹۴ رو داره. تالیف: هادی یوسفی + خلیلی فر - چاپ ۹۴/
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ق.ظ)reza.ilka نوشته شده توسط:  به نظرم پوران از همشون بهتره. حداقل نویسنده هاش بهترن: سوالات ۸۵ تا ۹۴ رو داره. تالیف: هادی یوسفی + خلیلی فر - چاپ ۹۴/
بانک پارسه خوب نیس؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط R4MT1N.)
چیزی که تو خرید کتاب بانک سوال باید واستون مهم باشه، میزان حوصله طراح سوال برای دادن یه جواب قانع کننده و کامل به سوال هاست !
پارسه از این حیث خیلی خوب عمل کرده و اصلا ندیدم هیچ سوالیو از سر باز کنی جواب بده ! شده چنتا از سوالایی که اصن نمونه شو ندیده بودم و نمیدونستم چطوری باید حل کنم، با جواب پارسه یاد گرفتم !

برعکسش کتاب مدرسان، که فک میکنم صرفا اسم استاد رو کتاب خورده و کار اصلی مال چنتا از دانشجوهاشون باشه ! هر سوالی که یه کم پیچش داشته رو این طوری جواب داده : "صورت سوال + گزینه جواب" !!

سنجش نداشتم ولی پیشنهاد میکنم کلا سراغ سنجش نرید !! از آزمونای بیخود پارسالش معلومه که کلا روند تخیلی ای رو در پیش گرفتن ! کار سمت دولتی شدن بره این مسائل (سمبل کردن) طبیعی میشه !...

پیشنهاد من اینه که شما یه کتابی که سوال های هر سال رو جداگونه داشته باشه تهیه کنید (مثل مدرسان) و در کنارش بانک تست پارسه رو هم تهیه کنین ! مدرسان و پارسه مکمل های خوبی هستن در کنار همدیگه چون احتمال داره پارسه بعضی از تست ها رو نداشته باشه تو خودش.

---------------------------------------------------
یه نکته دیگه ای رو هم عرض کنم خدمت دوستان که به نظر من بهتره بانک تست رو بذارین واسه ماه های آخر. از الان برین سراغ سوال های تالیفی کتاب هایی که تهیه کردین و روی مفاهیم تمرکز کنین! ما که اینجوری جواب گرفتیم Smile

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedssn , faraaz_mb
ارسال: #۱۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط fatima.sr68.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  چیزی که تو خرید کتاب بانک سوال باید واستون مهم باشه، میزان حوصله طراح سوال برای دادن یه جواب قانع کننده و کامل به سوال هاست !
پارسه از این حیث خیلی خوب عمل کرده و اصلا ندیدم هیچ سوالیو از سر باز کنی جواب بده ! شده چنتا از سوالایی که اصن نمونه شو ندیده بودم و نمیدونستم چطوری باید حل کنم، با جواب پارسه یاد گرفتم !

برعکسش کتاب مدرسان، که فک میکنم صرفا اسم استاد رو کتاب خورده و کار اصلی مال چنتا از دانشجوهاشون باشه ! هر سوالی که یه کم پیچش داشته رو این طوری جواب داده : "صورت سوال + گزینه جواب" !!

سنجش نداشتم ولی پیشنهاد میکنم کلا سراغ سنجش نرید !! از آزمونای بیخود پارسالش معلومه که کلا روند تخیلی ای رو در پیش گرفتن ! کار سمت دولتی شدن بره این مسائل (سمبل کردن) طبیعی میشه !...

پیشنهاد من اینه که شما یه کتابی که سوال های هر سال رو جداگونه داشته باشه تهیه کنید (مثل مدرسان) و در کنارش بانک تست پارسه رو هم تهیه کنین ! مدرسان و پارسه مکمل های خوبی هستن در کنار همدیگه چون احتمال داره پارسه بعضی از تست ها رو نداشته باشه تو خودش.

یه نکته دیگه ای رو هم عرض کنم خدمت دوستان که به نظر من بهتره بانک تست رو بذارین واسه ماه های آخر. از الان برین سراغ سوال های تالیفی کتاب هایی که تهیه کردین و روی مفاهیم تمرکز کنین! ما که اینجوری جواب گرفتیم Smile
سلام، ببخشید شما پارسال آزمونای سنجش رو شرکت کردین؟ من به دکتر یوسفی گفتم میگن سوالای آزمونای سنجش خوب نیست، ایشون گفتن کسایی که میگن خوب نیست ازشون بپرس سوالای پارسال رو دیدن؟؟؟؟؟؟ بعد گفتن از پارسال کیفیت سوالات خوب شده!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  چیزی که تو خرید کتاب بانک سوال باید واستون مهم باشه، میزان حوصله طراح سوال برای دادن یه جواب قانع کننده و کامل به سوال هاست !

سلام، ببخشید شما پارسال آزمونای سنجش رو شرکت کردین؟ من به دکتر یوسفی گفتم میگن سوالای آزمونای سنجش خوب نیست، ایشون گفتن کسایی که میگن خوب نیست ازشون بپرس سوالای پارسال رو دیدن؟؟؟؟؟؟ بعد گفتن از پارسال کیفیت سوالات خوب شده!

بله من پارسال شرکت میکردم و خیلی هم پشیمون شدم از ثبت نامش
نمیدونم قبلا چجوری بوده که پارسال بهتر!!! شده !

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۸۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۷۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۰۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۲۹ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close