زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطــــــــــفا راهنماییم کنین

ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان
برای اموزش زبان جاوا دنبال یه مرکز اموزشی سمت غرب تهران هستم دوستان جایی میشناسین ؟
یا حداقل منبع مناسبی که بتونم خودم برم جلو...

با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ
RE: لطــــــــــفا راهنماییم کنین
از مقدماتی تا پیشرفته
برای برنامه نویسی وب و موبایل
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
RE: لطــــــــــفا راهنماییم کنین
بله حق با شماست
برای این زمینه ها میخوام یاد بگیرم
اگه جایی بشناسین ممنون میشم معرفی کنین
یا حداقل منابع مناسب
ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ
سلام
در مورد هر زبانی باید عرض کنم اگه واقعا انتخابتون رو کردید و مطمئن هستید که این زبان نیاز های شما رو برآورده میکنه
پس باید:
اول مفاهیم برنامه نویسی رو کامل یاد بگیرید اینجوری نباشه که دنبال یه محیط بگردید که کدها رو تو اون بنویسید بعد اجرا کنید و لذت ببرید
باید بدونید نوشته های شما چه فرایندی برای اجرا شدن رو طی میکنه
در دوره های رایگانی که هر فصل یکبار برگزار میکنیم سعی میشه دوستان شرکت کننده رو با مفاهیم آشنا کرد
یه برنامه نویس باید بدونه استاندارد هر زبان برنامه نویسی چیه - باید با دسته بندی زبان های برنامه نویسی آشنایی کامل داشته باشه و بدونه زبانی که انتخاب کرده چه قابلیت هایی داره - در جلسه ی قبل برنامه نویسی وقتی در مورد سرعت اجرای دو دستور بحث باز شد تا مدار و معماری پردازنده رفتیم و بحث کردیم خب وقتی برنامه نویسی با این مباحث برنامه نویسی رو شروع کنه عمق اطلاعاتش همیشه باز بازدهی بهتر در کدنویسی و نوشتن کدهای بهینه میشه
لذا شما باید اول مفاهیم رو یاد بگیرید بعد کلیات زبان جاوا رو بدونید و اینکه چه نگارش هایی داره با کتابخانه هاش اشنا بشید
بعد مسیرتون که مشخص شد دستورات رو یاد بگیرید اونم نه از روی کتاب ها و اموزشگاه ها چون اونچیزی که من میگم جایی تدریس نمیشه چون اعتقادشون بر اینه برنامه نویس نیاز نیست تا این حد بدونه ( ما از برنامه نویسی یادگرفتیم که یه عدد بگیریم بعد....)
بعد از مفاهیم و دستورات ابتدایی شما سرفصل های مختلف رو بررسی کنید و یه سرفصل اموزشی کامل برای خودتون پیدا کنید اونوقت برای یادگیری اون تلاش کنید بعنوان مثال در دوره ی رایگان ما در سرفصلی که اعلام کردیم فقط ۱۶ ساعت برای chapter 1,2 وقت گذاشتیم در حالی که قرار بود کل دوره ۳۰ ساعت باشه اما من شرط پایان دوره رو یادگرفتن همه ی دوستان گذاشتم و زور نزدیم که علم ۳۰ ساعتی رو به بقیه انتقال بدیم یا بگیم به اندازه ی انقد که پول دادن چون دوره هم رایگان در حال برگزاری هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در نهایت اینکه بهترین اموزگار خودتونید به شرطی که بلد باشید چجوری این فرایند یادگیری رو مدیریت کنید
در پناه خدا

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *afsoon*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۶۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۵۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  مولفه DC کمک کنین خواهشا Sanazzz ۴ ۳,۶۵۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ب.ظ
  کمک کنین لطفا Sanazzz ۲ ۲,۵۹۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ
  رتبه ۲۶۰۰دانشگاه ایوانکی تهران خواهشن راهنماییم کنید Matin rezaee ۱۵ ۸,۳۰۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  اگه کسی در حوزه داده کاویData Mining فعالیتی داشته لظفا راهنماییم کنه nasrinn ۱۲ ۸,۶۶۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasrinn
  لطفا هرکسی میتونه راهنماییم کنه،گرایش امنیت و شبکه cr7ms ۶ ۳,۱۴۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cr7ms
Exclamation دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من web33 ۳ ۳,۸۷۳ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: web33
  راهنماییم کنید لطفا - ۱۳۰ تجارت razieh123 ۰ ۸۲۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh123

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close