زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فراخوان جذب هیئت علمی شهریور ۹۴

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsaan_gh , Bahar_HS
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط A L I.)
تعداد مورد نیاز: ۱ نفر یا ۲ نفر

شرایط: پذیرش در این اعلام نیازبه تعداد مشخص شده توسط دانشگاه صورت میگیرد.

معنی ساده و روانش یعنی اینکه :
داوطلبین عزیز یکی دو نفر از دوست و آشناها هستن که میخواهیم بگیریم. Big Grin
توقف بیجا مانع کسب است.

از طرفی همه هم پیمانی یا طرح سربازی میخوان.
یعنی تا مجوز استخدام تون تو هیئت دولت تصویب بشه اگه اون دانشگاه غیرانتفاعی منصرف نشه و مثلا" خواجه نصیر باشه که منحل نمیشه , جون ادم به لبش میرسه و همه فرصتهای استخدامی ممکن دیگه را از دست میده.

دوستانی که همیشه تو این سایت میپرسن بریم فلان دانشگاه مجازی فلان دانشگاه پشت کوه .... لطفا" توجه کنن که واقعا" وقتی شما دکترات میگیری دیگه احتمالا" تو رشته کامپیوتر فقط فلان دانشگاه دورافتاده یه نفر هیئت علمی میخواد اونهم اگه اشناو فامیل نباشند شرایطش اینه :مدرک دکترا از شریف با معدل بالای ۱۹/
نمیخوام کسی را ناامید کنم ولی رشته ما در مقاطع تکمیلی در ایران آینده ای نداره. و البته در خارج هم فقط ادامه تحصیل گاهی خوبه نه اشتغال.
میدونید که هیئت علمی های موجود بازنشستگی عادی ندارن که دلخوش اونهم بشیم و گاها" میبینید طرف ۷۰ سالشه هنوز تو دانشگاهه. اکثرا" بازنشستگی ندارند .

اونایی هم که هی تو شک اند برن پزشکی یا بمونن . دیگه تکلیفشون را میتونن روشن کنن.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , ali77 , Parisa-SH , Bahar_HS
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ
این برای دانشگاه آزاد هست؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۰
۰
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ
RE: فراخوان جذب هیئت علمی شهریور ۹۴
با کمی تلاش در انتخاب جملات، به راحتی و سرراستی میشه مدیریت تحصیلات تکمیلی رو زیر سوال برد؛
هیچ نیازی به استفاده از ادبیاتی که مناطق دورافتاده رو تحقیر میکنه نیست؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری , so@
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ق.ظ)equilibrium نوشته شده توسط:  با کمی تلاش در انتخاب جملات، به راحتی و سرراستی میشه مدیریت تحصیلات تکمیلی رو زیر سوال برد؛
هیچ نیازی به استفاده از ادبیاتی که مناطق دورافتاده رو تحقیر میکنه نیست؛
شما نگاهتون تحقیرآمیزه وگرنه اون اسم را برای بسیاری از نقاط دورافتاده بکار میبرند. هیچوقت اسامی مناطق تحقیرآمیز نیستن فقط حکایت از محرومیت اون مناطق دارند.محرومیت هم تحقیر نیست عدم توجه اونایی هست که تو اطاقهای شیشه ای تو شهرها نشستن .
داریم مناطقی که دبیرستان بهشون خیلی دورتر از دانشگاه علمی کاربردی یا غیرانتفاعی است.
کسی نیست بپرسه آخه ۶۰-۷۰ تا دانشجوی ارشد مجازی برای یه دانشگاه توسط یعنی چی؟؟؟

بهتر نیست بجای ایراد به ظاهر قضایا به اصل و عمق مطلب توجه کنیم و حواس بقیه را از اصل موضوع پرت نکنیم.؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط A L I.)
من از پستم اون واژه را برداشتم ولی معنی اون واژه را ازدید خودم میگم.
"....... این میشه "یعنی بزبان ساده و واضح یا صریح یا بی رودرواسی بخواهیم یه حرفی بزنیم و ملاحظه و پرده پوشی نخواهیم درش بکنیم میگیم لری اش اینجوری میشه. بنظرم این لفظ ........ این میشه نشان از روراستی و صداقت قوم لر داره که خیلی واضح و صریح منظورشون را میگن.
بارها من این را از زبان افراد مختلف حتی یکی از اساتیدمون که لر بودن شنیده ام.
۵
۱
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ
سرکار خانم آفاق
من از اول هم همچین قصدی نداشتم که بکسی توهین کنم یا تمسخر کنم و برداشتم همانی بود که عرض کردم .
چون بارها این لفظ را شنیده ام برداشتم اینجوری بوده.
اگه برداشت عمومی مطابق گفته شماست من صمیمانه از شما و همه دوستان لُر عذرخواهی میکنم .
من احترام زیادی برای اقوام ایرانی بخصوص این قوم محترم و خوب قائل هستم.
دوستان خوبی دارم که اهل بروجرد هستند و همیشه جز خوبی و محبت و بزرگواری ازشون ندیده ام.
من پست اولم را ادیت میکنم نقل قول شما را هم برمیدارم.
ببخشید و حلال کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , غضنفری
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط ali_titani.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  زمان ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ شروع و تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۰ ادامه دارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
با تجربه شرکت در تمامی فراخوان های وزارت علوم از سال ۹۰ تا کنون که شامل انتخاب بیش از ۳۷ دانشگاه (۱۰ دانشگاه دولتی بسیار معتبر، ۱۷ دانشگاه دولتی در مناطق دور و نزدیک، ۸ موسسه غیرانتفاعی و دو پژوهشکده) در هفت یا هشت دوره از فراخوان هست عرض می کنم که اگر از قبل با دانشگاه مور نظر توافق کامل نکرده باشید. احتمال موفقیت از طریق فراخوان حدودا ۱% خواهد بود! و حدود هفتاد درصد سر کاری کامل هست که حتی هیچ پاسخی داده نمی شود حتی پاسخ منفی!
و البته خودم در دانشگاه آزاد مشغولم که دو سال پیش بدون فراخوان هم جذب شدم! با اینکه دانشگاه آزاد هم ۳ سالی هست با فراخوان جذب میکنه!

(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  چون بارها این لفظ را شنیده ام برداشتم اینجوری بوده.
اگه برداشت عمومی مطابق گفته شماست من صمیمانه از شما و همه دوستان لُر عذرخواهی میکنم .
من جمله شما را توهین برداشت نمی کنم. استاد عزیز جناب دکتر آذر (که در حال حاضر معاون رییس جمهور و رییس مرکز آمار هم هستند) و اصالتا لر هستند بارها سرکلاسشون از این اصطلاحات استفاده می کنند. "اگه لری بخوام بگم..." و یا "لری جواب بده ببینم چی میگی"! شفاف، ساده و بی آلایش سخن گفتن مزیت هست و نه عیب. با اینحال برداشت ها قطعا متفاوته
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۶۴۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۹۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۳۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Sad اعزام اول شهریور کمک iman_amani ۸ ۵,۸۸۱ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sina72
  دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور Cina ۶ ۵,۹۰۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: B_Radmanesh
  مجلات داخلی (علمی پژوهشی ) با مدت زمان داوری کم javad1369 ۰ ۲,۲۴۳ ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: javad1369
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۶۰ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۶۰ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۰۱۶ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی ali.arr74 ۰ ۱,۸۴۴ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close