زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۳۳۷۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط mahsa72.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  درصدای منم اینان:
زبان ۸۵.۰۶
ریاضی ۶.۲۵
مشترک ۵۵.۵۶
تخصصی معماری سفید
تخصصی هوش ۵۴.۷۶
تخصصی نرم افزار ۲۵
رتبه معماری ۳۲
رتبه هوش ۱۶
رتبه نرم افزار ۴۵
رتبه الگوریتم و محاسبات ۶۰
تبریک زبانتون چقدر عالیه

خیلی ممنون... درصد زبان خودمم شگفت زده کرد!! بیشتر دور و بر ۶۰-۷۰ انتظار داشتم بیاد!!
کاش ما هم از رتبمون خوب بشدخوش حال بشیم منم حس خل بودن اومد سراغمSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۷۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
بچه ها یک عده چطوری رتبه هاشونو میگن من چرا سایت سنجش پیدا نمیکنم
۰
۰
ارسال: #۳۳۷۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sepideh1373 نوشته شده توسط:  بچه ها یک عده چطوری رتبه هاشونو میگن من چرا سایت سنجش پیدا نمیکنم

صبح لینک رو پیدا کرده بودن که بعد سازمان سنجش لعن.... برداشت لینک رو AngryAngryAngryAngry

metaideh.com
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۷۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ
اینم جواب استادم ک کارمند سنجشه:

سلام تا امروز نهایی نشده بود. فک کنم بعدازظهر نهایی شده باشه. فردا هم باید اعلام بشه

ینی اونایی ک صب زده بودنو عوض کردن؟

نمیدونم لینکو گذاشتند یا نه. و اینکه اصلا اون لینکی ک شما میگید کار میکرد یا نه. ولی اگ کسی نتیجشو دیده احتمال تغییرشون وجود داره
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ
بچه ها با توجه به این کارنامه ها تا الان به نظرتون اونا که مشترک رو بالا زدن ترازشون بالاتره یا تخصصی هوشو؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  اینم جواب استادم ک کارمند سنجشه:

سلام تا امروز نهایی نشده بود. فک کنم بعدازظهر نهایی شده باشه. فردا هم باید اعلام بشه

نمیدونم لینکو گذاشتند یا نه. و اینکه اصلا اون لینکی ک شما میگید کار میکرد یا نه. ولی اگ کسی نتیجشو دیده احتمال تغییرشون وجود داره

خدایی این واقعیه؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط dokhtare payiz.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)arashsyh نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  اینم جواب استادم ک کارمند سنجشه:

خدایی این واقعیه؟
همین الان باهاش چتیدم
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط sara27.)
نمیدونم چیزی که امروز صبح دیدم عوض میشه یا نه.ولی من مال یکی از دوستام رو زدم.که همکلاسی بودیم.
ولی اصلا مال یکی دیگه رو باز کرد و پسر بود.اهل بیرجند بود.بنده خدا رتبه اش شده بود ۳۳۰۰
:
خودمم اصلا وقت نشد نگاه کنم واقعا مال خودمه
s
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
ولی بعید میدونم تغیر کرده باشه نتیجه
همونی هست که دوستان صبح دیدن
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۵
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  نمیدونم چیزی که امروز صبح دیدم عوض میشه یا نه.ولی من مال یکی از دوستام رو زدم.که همکلاسی بودیم.
ولی اصلا مال یکی دیگه رو باز کرد و پسر بود.اهل بیرجند بود.بنده خدا رتبه اش شده بود ۳۳۰۰
:
s
عجب چیزیConfusedSad
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۶
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  نمیدنم چیزی که امروز صبح دیدم عوض میشه یا نه.ولی من مال یکی از دوستام رو زدم.که همکلاسی بودیم.
:
s

مهم نیست برای کی بوده. مهم درصدها و رتبه بوده. اقا بیاید خودمون رو گول نزنیم. امسال هم کنکور راحت تر بوده و هم شرکت کننده بیشتر بوده. انتظار این میرفت که با درصد های مشابه سال قبل رتبه ی بدتری به دست بیاد.
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)babakrkb نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  نمیدنم چیزی که امروز صبح دیدم عوض میشه یا نه.ولی من مال یکی از دوستام رو زدم.که همکلاسی بودیم.
:
s

مهم نیست برای کی بوده. مهم درصدها و رتبه بوده. اقا بیاید خودمون رو گول نزنیم. امسال هم کنکور راحت تر بوده و هم شرکت کننده بیشتر بوده. انتظار این میرفت که با درصد های مشابه سال قبل رتبه ی بدتری به دست بیاد.

اره واقعا کنکور امسال اسون بود(اگه خونده بودی درس اسون بود واست)
ولی کاش موقع کنکور استرس نبود.
دیگه مهم نیس چی بشه کلا دیگه به کنکور امسال فک نمیکنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.n91
ارسال: #۳۳۸۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)babakrkb نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  نمیدنم چیزی که امروز صبح دیدم عوض میشه یا نه.ولی من مال یکی از دوستام رو زدم.که همکلاسی بودیم.
:
s

شما طبق چه سندی میگید امسال شرکت کننده بیشتر بوده
طبق آماری که خود سنجش بعد از پایان ثبت نام ارشد اعلام کرد، امسال تعداد کل شرکت کنندگان ارشد ۷ درصد از سال گذشته کمتر شده
اینم مدرک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته این آمار کلیه رشته هاست و ممکنه بعضی از رشته ها شرکت کنندشون بیشتر شده باشه (هرچند خیلی بعیده)
۰
۰
ارسال: #۳۳۸۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)babakrkb نوشته شده توسط:  
:
s

شما طبق چه سندی میگید امسال شرکت کننده بیشتر بوده
طبق آماری که خود سنجش بعد از پایان ثبت نام ارشد اعلام کرد، امسال تعداد کل شرکت کنندگان ارشد ۷ درصد از سال گذشته کمتر شده
اینم مدرک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته این آمار کلیه رشته هاست و ممکنه بعضی از رشته ها شرکت کنندشون بیشتر شده باشه (هرچند خیلی بعیده)

کنکور اسون بود شکی توش نیست.
ولی دلیلی نداره شرکت کننده زیاد باشه تاثیری رو رتبه ها بذاره.(مث امسال که میگفتن چون کنکور افتاده اردیبهشت درصدا میره بالا)
کلا توی رشته مث ایتی زیر ۳۶۰ باشی شبانه شهرستان قبولی(بدون معدل)
درصدای قبولی شاید چند درصد بالا پاینن بشن .ولی آش همون آشهSleepy
۰
۰
ارسال: #۳۳۹۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  نمیدونم چیزی که امروز صبح دیدم عوض میشه یا نه.ولی من مال یکی از دوستام رو زدم.که همکلاسی بودیم.
:
s

جل الخالقHuh

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۲۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۷۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close