زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۳۱۲۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  یه سوالی برام پیش اومده
اصولاً موسساتی مثل مدرسان و پارسه دلیلی نداره که بخوان به هر کسی زنگ بزنن
اونها قطعاً فقط به افرادی زنگ میزنند (یا با مشخصاتشون در سایت سنجش ثبت نام میکنند) که در آزمونهای آزمایشی رتبه های تک رقمی آورده باشند.
من خودم از ۱۰ تا آزمونی که در مدرسان دادم، ۲ بار رتبه های تک رقمی ۳ و ۸ آوردم که هر ۲ بار هم در آزمونهای جامع این رتبه ها رو آوردم. ولی با این حال از مدرسان به من زنگ نزدن
حالا سوال من اینه که این افرادی که مدعی هستند مدرسان باهاشون تماس گرفته حتماً باید رتبه های خیلی خوبی در آزمونهای مدرسان آورده باشند. پس قطعاً باید کنکور رو هم خوب داده باشند.
ولی متاسفانه بعضی از همین افراد که اسم نمیبرم، قبلاً زمانی که کلید منتشر شده بود مدعی بودند که اینقدر درصدهاشون خراب بوده که اصلاً روشون نمیشه اونها رو بگن
پس چند حالت پیش میاد :
۱- این افراد درصدهای خیلی خوبی دارن ولی نمیدونم به چه دلیلی نمیخوان بگن
۲- ادعای تماس موسسات کاملاً کذبه
۳- موسسات اینقدر بیکار هستند که به همه زنگ میزنند. (این حالت خوشبینانه است که دوستان رو رفع اتهام میکنهBig GrinBig GrinBig Grin)
به نظر شما کدوم گزینه درستهHuhHuh
از اینکه دقیقا سیستم مدرسان برای داشتم شماره داوطلبی چیه خبر ندارم، اما با من دقیقا ۱ روز بعد از کنکور تماس گرفتن و شماره داوطلبی خواستن. تماس هم از خود دفتر مرکزی موسسه مدرسان نبود بلکه از نمایندگی شهر خودمون بود. منم چون رتبم خوب نمیشد (تک رقمی نمیشدم) شماره رو دادم که دسگه تماس نگیرن. ضمنا من رتبه خیلی خوبی هم نداشتم، آزمایشی هام دو رقمی بودن همه.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۲۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان وقت بخیر، راستش یه مشکلی پیدا کردم که جایی بهتر از اینجا برای کمک گرفتن پیدا نکردم.
دوستان یه هارد اکسترنال دارم که حدودا ۵۰۰ گیگابایت از اطلاعاتش ناپدید شده بدون اینکه ظرفیت هارد تغییر پیدا کنه، جالب اینجاس که فایل ها نه hide شدن و نه system protected چون تیک هر دو رو زدم نشون نداد، از دستور attrib داخل خط فرمان هم استفاده کردم جواب نداد، از برنامه های ویروس کش اوتوران و set attributes هم استفاده کردم به همراه آنتی ویروس ناد ۳۲ جواب ندادن، تنها چیزی که جواب میده ریکاوری که اونم چند روز وقت میخواد البته جالب اینه که تو ریکاوری هم فایل هام در زیر شاخه فایل های موجود هارد نشون میده نه فایل های حذف شده.
اگه از دوستان چنین مشکل غریب الوقوعی رو تجربه کردن لطفا راهنمایی کنن، خیلی کنجکاوم ببینم این چه بلایی سر هارد اومده. اینم بگم فکر کنم بعد از وصل کردن هارد به تلوزیون اینجوری شده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۱۲۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)jupiter72 نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر، راستش یه مشکلی پیدا کردم که جایی بهتر از اینجا برای کمک گرفتن پیدا نکردم.
دوستان یه هارد اکسترنال دارم که حدودا ۵۰۰ گیگابایت از اطلاعاتش ناپدید شده بدون اینکه ظرفیت هارد تغییر پیدا کنه، جالب اینجاس که فایل ها نه hide شدن و نه system protected چون تیک هر دو رو زدم نشون نداد، از دستور attrib داخل خط فرمان هم استفاده کردم جواب نداد، از برنامه های ویروس کش اوتوران و set attributes هم استفاده کردم به همراه آنتی ویروس ناد ۳۲ جواب ندادن، تنها چیزی که جواب میده ریکاوری که اونم چند روز وقت میخواد البته جالب اینه که تو ریکاوری هم فایل هام در زیر شاخه فایل های موجود هارد نشون میده نه فایل های حذف شده.
اگه از دوستان چنین مشکل غریب الوقوعی رو تجربه کردن لطفا راهنمایی کنن، خیلی کنجکاوم ببینم این چه بلایی سر هارد اومده. اینم بگم فکر کنم بعد از وصل کردن هارد به تلوزیون اینجوری شده

من خیلی سوادی تو این زمینه ندارم، و تنها کاری که میکنم ریکاوری هست و اگه بدسکتور داشته باشه با نرم افزارهایی مثل hdllf یا hdd regenerator اونو تعمیر کنم
اما مورد مشابهی که من داشتم این بود که رم ریدر رو که حافظه گوشی روش بود رو دقیقا زدم به تلویزیون و بعد از اینکه از تلویزیون کشیدم هیچی روش نبود و رم ریدر سوخته بود، البته برا من با recovery جواب داد ولی بعدا فهمیدم که متاسفانه تلویزیون ما ولتاژ اضافی به رم ریدر و در نهایت به حافظه وارد کرده

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jupiter72
ارسال: #۳۱۲۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)jupiter72 نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر، راستش یه مشکلی پیدا کردم که جایی بهتر از اینجا برای کمک گرفتن پیدا نکردم.
سلام مشکل سخت افزاری ایجاد شده
اطلاعات بعیده که برگرده
اگر فرمت میشه فرمتش کنید و دوباره ازش استفاده کنید
در غیر این صورت کاملا از کار افتاده
۰
۰
ارسال: #۳۱۲۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  یه حسی میگه دوشنبه نتایج رو میزنن ولی برای اینکه سایت شلوغ نشه گفتن سه شنبه :|

خخخخخخخخخخ این جوانمردی به سنجش نیومده حالا سه شنبه ساعت ۱۱.۵۹ شب نزنه بهتره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , Paraande
ارسال: #۳۱۲۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
من سکته رو زدم همون روز امتحان خیلییییییییییییییییییییییییییی حس بدیه یکی بیاد نتیجه منو ببیند من نمیتونمSadSadSadSadSad
۱
۰
ارسال: #۳۱۲۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط jupiter72.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)jupiter72 نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر، راستش یه مشکلی پیدا کردم که جایی بهتر از اینجا برای کمک گرفتن پیدا نکردم.
سلام مشکل سخت افزاری ایجاد شده
اطلاعات بعیده که برگرده
اگر فرمت میشه فرمتش کنید و دوباره ازش استفاده کنید
در غیر این صورت کاملا از کار افتاده
سلام، سخت افزاری نیست چون با ریکاوری بر میگرده امتحان کردم ولی نمیخوام ریکاوری کنم چون هم زیادی طول میکشه و هم میخوام ریشه این مشکل پیدا کنم، ممنون از پاسخت

(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  دکتر تنهایی لطف کردن و بخش مربوط به کنکور ۹۵ رو ایجاد کردند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطف کنید اگر دوست داشتید به تفکیک رشته تو این قسمت کارنامه اولیه تون رو بذارید.
مثلا بنویسید: رتبه xx مهندسی کامپیوتر گرایش هوش. برای هر کارنامه هم یه تاپیک جدید ایجاد کنید.
اینجوری حداقل کارنامه های اولیه نیاز به جمع بندی نداره دیگه!! یه کم منظم میشه این قسمت انجمن.

من خودم استرسی تر از همتونم ... ولی خوب با حرص خوردن من یا شما مگه کاری درست میشه؟؟ Huh
با بدبینی بیشترین ضرر و آسیب رو خودمون میبینیم. فکر می کنید سنجش یا موسسات نگران حال من و شما هستن؟
انشاءالله بهترین نتیجه ای که انتظارش رو میکشیم اتفاق بیفته.

من خودم قول میدم به محض دیدن نتیجه م بیام اونجا کارنامه م رو بذارم تا بقیه روحیه بگیرن، اگه قابل پخش باشه Smile هرچند؛ الله اعلم
وقت بخیر دوست عزیز، حالا ایشالله وقتی خواستیم کارنامه بذاریم متن مصاحبه از کجا بیاریم؟ از سال های قبل کپی کنیم؟ همون متنی که توش چند تا سوال پرسیده و بچه ها جواب دادن که مثلا منابع چیا خوندن و...
۰
۰
ارسال: #۳۱۲۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ب.ظ)jupiter72 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  یه حسی میگه دوشنبه نتایج رو میزنن ولی برای اینکه سایت شلوغ نشه گفتن سه شنبه :|

پارسال ساعت ۴ صب زدن جوابا رو.
خب سه شنبه از شب دوشنبه ساعت ۱۲ به بعد شروع میشه.
اون موقع میزنن
۰
۰
ارسال: #۳۱۲۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ
دیدن رتبه ی استرسی داره که ی خورده طبیعیه ولی بیش از حدش که ما داریم بیشتر بخاطر جو هستند که به خودمون میدیم..
چ خوب چ بد بعدش نمیشه کارش کرد.
بیاین اینقدر جو ندیم ..
موفق باشیم..

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۳۱۳۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)jupiter72 نوشته شده توسط:  وقت بخیر دوست عزیز، حالا ایشالله وقتی خواستیم کارنامه بذاریم متن مصاحبه از کجا بیاریم؟ از سال های قبل کپی کنیم؟ همون متنی که توش چند تا سوال پرسیده و بچه ها جواب دادن که مثلا منابع چیا خوندن و...

فعلا کارنامه ها بیاد و یه جا جمع بندی بشه ... بعد دوستانی که رتبه های خوبی آوردن یا خودشون یا با هماهنگی مدیران سایت مصاحبه ها رو قرار خواهند داد. همون مصاحبه های سال های قبل هست قاعدتا.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال: #۳۱۳۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ
خسم شد بس مانشت اومدم.تا ببینم جوابی از کنکور اومده یا نه!
من که میدونم قبول نمیشم ولی نمیدونم چرا باز استرس دارمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نمیدونم شاید قسمت من اینه ادامه تحصیلی نداشته باشم.Undecided
۱
۰
ارسال: #۳۱۳۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ

سلام. پیشنهاد میکنم Hiren Boot DVD رو دانلود کنی و بوت کنی باهاش. کلی نرم افزار ریکاوری و حل مشکل پارتیشن و این چیزا داره که بد نیست باهاشون یکم کار کنی. خوبیش اینه بیرون از ویندوز بوت میشه و نرم افزارا اجرا میشن و یه سری محدودیت هارو ندارن
داخلش یه ویندوز XP پرتبل و آماده هم داره میتونی باهاش بالا بیای از رو دی وی دی و اونجا هم یه سری نرم افزار مدیریت و رفع مشکل دیسک و پارتیشن و این چیزا داره
۰
۰
ارسال: #۳۱۳۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط:  من سکته رو زدم همون روز امتحان خیلییییییییییییییییییییییییییی حس بدیه یکی بیاد نتیجه منو ببیند من نمیتونمSadSadSadSadSad

شما مشخصاتتون رو بزارین اینجا ما نگاه میکنیم کارنامتون رو هم میذاریم همین جا ببینیدSmileSmileSmileSmileSmileSmile

metaideh.com
۰
۰
ارسال: #۳۱۳۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ب.ظ)jupiter72 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  یه حسی میگه دوشنبه نتایج رو میزنن ولی برای اینکه سایت شلوغ نشه گفتن سه شنبه :|

اون موقع میزنن
پارسال تا جایی که من یادمه ۷-۸ شب بود
سال قبلشم ۵-۶ بوده
به نظر من که عصر میزنن
۰
۰
ارسال: #۳۱۳۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ب.ظ)jupiter72 نوشته شده توسط:  

اون موقع میزنن
۴صبح نبود که. قبل از ۹ شب بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۴۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۹۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close