زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۳۷۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  متاسفانه برام غیر قابل باور هست، افتضاحه کلید سنجش

زبان ۳۰
مشترک ۵۳
تخصصی مشترک ۵۰
مدیریت ۲۵
معماری ۳۸

نمیدونم چی شده، سوال ۷۶ و ۷۷ پایگاه که مطمئنم سنجش غلط زده، ای به روح پدرت

اگه تخمین بزنید ممنون میشم
برام گرایش امنیت مهمه
شما مشترک عالی زدید. منم با پایگاها موافقم من ۷۶ هردو ناپذیرا زدم ۷۷ هم تا سطح ۳nf فقط ۷۷ شک کردم که نکنه کلید کاندید و نباید کلید در نظر می گرفتیم

کلا join و group by نمیشه آپدیت کرد
سوال ۷۷ هم میشه گزینه ۱، به این میگن وابستگی معکوس، شاسکول طراح سوال بهش گفته وابستگی جزیی، یعنی من نمیدونم این طراح ها رو قلاب میندازن میگیرن یا با تور میگیرن
بخدا وقت گذاشتن برای ۶ تا سوال نباید خیلی هزینه داشته باشه، که آدم بخواد خودشو مدیون دنیا و آخرت یه سری جوون کنه که الان ۷ ۸ ماهه همه فکرش شده کنکور
خدا کنه. مشترک چجوری خوندید انقد عالی زدید؟ من یه عالمه هم وقت گذاشتم البته فصل اعداد گسسته رو نخوندم ولی هیچکدومو با اطمینان نتونستم جواب بدم. ۷ تا مشترک زدم که یکیشم غلط بود
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۳۷۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ
کنکور ای تی خیلی سخت بود یا من خیلی خراب کردم . کلا ۲۵ تا جواب دادم و مطمئن نیستم درست هست یا نه!!!
خیلی نگرانم ..
نظر شما چیه دوستان ...

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۱
۰
ارسال: #۲۳۷۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  متاسفانه برام غیر قابل باور هست، افتضاحه کلید سنجش

زبان ۳۰
مشترک ۵۳
تخصصی مشترک ۵۰
مدیریت ۲۵
معماری ۳۸

برام گرایش امنیت مهمه
شما مشترک عالی زدید. منم با پایگاها موافقم من ۷۶ هردو ناپذیرا زدم ۷۷ هم تا سطح ۳nf فقط ۷۷ شک کردم که نکنه کلید کاندید و نباید کلید در نظر می گرفتیم

سوال ۷۷ هم میشه گزینه ۱، به این میگن وابستگی معکوس، شاسکول طراح سوال بهش گفته وابستگی جزیی، یعنی من نمیدونم این طراح ها رو قلاب میندازن میگیرن یا با تور میگیرن
بخدا وقت گذاشتن برای ۶ تا سوال نباید خیلی هزینه داشته باشه، که آدم بخواد خودشو مدیون دنیا و آخرت یه سری جوون کنه که الان ۷ ۸ ماهه همه فکرش شده کنکور
خدا کنه. مشترک چجوری خوندید انقد عالی زدید؟ من یه عالمه هم وقت گذاشتم البته فصل اعداد گسسته رو نخوندم ولی هیچکدومو با اطمینان نتونستم جواب بدم. ۷ تا مشترک زدم که یکیشم غلط بود

کلا ساختمان و طراحی رو خیلی خوندم
خدایی ۵ تا ۵۰ ۵۰ داشتم که نزدم، دوتاش رو هم زدم پاک کردم. حالا میبینم همه درست بودن، خدایی سرم درد میکنه اینقدر پشیمونم که چرا اینا رو نزدم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال: #۲۳۷۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
بچه ها به نظرتون با این درصدا امیدی به قبولی هس؟
زبان ۳۲
دروس مشترک ۱۰
تخصصی ۳۸/۵

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۱
۰
ارسال: #۲۳۷۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  

زبان ۳۰
مشترک ۵۳
تخصصی مشترک ۵۰
مدیریت ۲۵
معماری ۳۸

برام گرایش امنیت مهمه

حرفتون درسته! احتمالا شما هم از پارسه خوندین که میگین join و group by نمیشه. منم با اطمینان همین گزینه رو زدم و الان شوکه بودم! سرچ که بکنید توی داکیومنتای اوراکل و اس کیو ال گفته که یه نوعی از join قابل انجامه ولی گفته قطعا outer join قابل انجام نیست. صورت سوال مشخص نکرده که چه نوع جوینی هست! پس میتونیم اعتراض کنیم . سوال نرمال سازیم واقعا خیلی مسخرست کلیدشون :|
با این رنج درصداتون رتبه چند میشه مطلعید؟
۱
۰
ارسال: #۲۳۷۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ
سلام به همه

به نظر من سوال ۴۷ ساختمان و ۱۱۶ تخصصی نرم افزار کلید اشتباه اعلام شده.

حل سوال ۱۱۶ تخصصی نرم افزار- الگوریتم هافمن:
[تصویر:  403363_jg9b_444.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۲۳۷۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
سلام. اول از همه ممنون از IranianWizard که لینک کلیدهارو پیدا کرد خیلی حال کردم :دی
من نمیخواستم نگاه کنم خیلی استرس داشتم ولی بالاخره نگاه کردم

زبان بین ۶۰ تا ۶۶ چون بعضی سوالات رو یادم رفته بود چی زدم حالا شما حد پایین رو در نظر بگیرین
ریاضی ۱۲
مشترک ۳۴/۵
تخصصی نرم ۲۹/۲

بنظرتون تهران جایی قبول میشم؟ شبانه هارو هم میزنم

با تشکر
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۲۳۷۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  

زبان ۳۰
مشترک ۵۳
تخصصی مشترک ۵۰
مدیریت ۲۵
معماری ۳۸

برام گرایش امنیت مهمه

حرفتون درسته! احتمالا شما هم از پارسه خوندین که میگین join و group by نمیشه. منم با اطمینان همین گزینه رو زدم و الان شوکه بودم! سرچ که بکنید توی داکیومنتای اوراکل و اس کیو ال گفته که یه نوعی از join قابل انجامه ولی گفته قطعا outer join قابل انجام نیست. صورت سوال مشخص نکرده که چه نوع جوینی هست! پس میتونیم اعتراض کنیم . سوال نرمال سازیم واقعا خیلی مسخرست کلیدشون :|

من پارسه نخوندم، کتاب پایگاه داده نارنجی دکترخلیلی فر رو خوندم. اونم همین رو گفته
در مورد رتبه هم نمیدونم، اصلا مطلع نیستم
میشه شما هم درصداتون رو بگید

۱
۰
ارسال: #۲۳۷۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط mmm1374.)
آره دقیقا
منم اینطور سوالی تو کتاب قدسی دیدم که جوابش در اومده بود یک سوم ، و از نصف کمتر بود

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۱
۰
ارسال: #۲۳۸۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ)saeid1389 نوشته شده توسط:  سلام به همه

به نظر من سوال ۴۷ ساختمان و ۱۱۶ تخصصی نرم افزار کلید اشتباه اعلام شده.

حل سوال ۱۱۶ تخصصی نرم افزار- الگوریتم هافمن:
[تصویر:  403363_jg9b_444.jpg]

سلام
حاجی این سوال خیلی واضحه که برابر میشن
اثباتش توکتاب قدسی هست تو کتاب تارنجی پوران هم این سواله عینن با جواب هست
کلید سنجش هم درسته
۱
۰
ارسال: #۲۳۸۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
از این همه داوطلب فقط ۵ نفر درصدهاشون رو گفتن!!!!!!!!!
آقا خواهشاً همه درصدهاشون رو بگن تا مطمئن بشیم که همه خراب کردن، نه فقط خودمون
۱
۰
ارسال: #۲۳۸۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  سوالاتی که به نظر من در این کلیدی که در حال حاضر همه دیدیم مشکوکن جوابها :
۴۷
۶۴
۷۳
۱۰۶
۱۰۹
۱۱۳
۱۱۷

بنظرم یه تعدادشون باید تجدید نظر بشه در پاسخشون

با سوال ۶۴ مخالفم رفیق
ی سرچی بزن تو نت دستت میاد که اعداد تو کنکور بی علامت بودن و لی ضرب بوث برا ضرب مکمل ۲ هستش،برای اینکه مکما دو کنیم عدد بی علامت رو باید یه صفر بذاریم سمت باارزش،چون Fبوده عدد باارزش و یه یک داره باعث میشه ۱به ۰ اتفاق بیفته تعداد جمع بشه ۶ تا

سوال ۴۷ و ۷۳ ک قطعا تصحیح میشه
۱۰۶ بعلت ابهام حذف میشه
سوال ۱۱۳ راس مبدا تاثیری در جواب نداره چندمین بودنش ربطی به جایگذاری مبدا تو ترتیب حالات تداره
چندمین شدن مستقل از راس مبدا هست
۱
۰
ارسال: #۲۳۸۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  منم سال دوممه که ایتی می خونم
اصن باورم نمیشه انقدر غلط زده باشمSad(
زبان ۳۰
مشترک ۱۸
تخصصی ۳۸
معماری ۶۶
بچه ها تو سوالای پایگاه مشکل نداشتین ؟ مثلا اون تقسیم؟
سوال ۸۵ هوش مط هرجور حساب میکنم گزینه ی ۴ میشه چون وقتی => اعمال کنیم دیگه به ازای همه از بین میره و نیازی به اسکولم نیست Sad
میشه یه نگاه بهش کنید. مثلا اومدم شک دارهامو نزنم اونایی که نزدم بیشترش درست بوده اینم از اونایی که مثلا مطمعن بودم Smile

بچه ها رو این سوال هوش نظری ندارید؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۲۳۸۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط ememem.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  [quote='فانوووس' pid='403355' dateline='1462906090']

من پارسه نخوندم، کتاب پایگاه داده نارنجی دکترخلیلی فر رو خوندم. اونم همین رو گفته

من اصن رشته اصلیم آیتی نبوده! من نرم بودم ولی به طرز جالبی فکر کنم رتبه ایتیم بهتر بشه نمیدونم! من نه شبکه خوندم نه هوش نه مهندسی نرم!(ولی یه سوال شبکه و یه سوال نرم زدم) خیلی دقیق حساب نکردم درصداو.شما درصداتونو با احتساب درست بودن این ۲ تا پایگاه حساب کردید؟
۱
۰
ارسال: #۲۳۸۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  [quote='فانوووس' pid='403355' dateline='1462906090']

من اصن رشته اصلیم آیتی نبوده! من نرم بودم ولی به طرز جالبی فکر کنم رتبه ایتیم بهتر بشه نمیدونم! من نه شبکه خوندم نه هوش نه مهندسی نرم!(ولی یه سوال شبکه و یه سوال نرم زدم) خیلی دقیق حساب نکردم درصداو.شما درصداتونو با احتساب درست بودن این ۲ تا پایگاه حساب کردید؟

نه دیگه، این دو تا رو غلط حساب کردم، اگه سنجش اصلاح کنه، میرسه به ۶۰درصد

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  منم سال دوممه که ایتی می خونم
اصن باورم نمیشه انقدر غلط زده باشمSad(
زبان ۳۰
مشترک ۱۸
تخصصی ۳۸
معماری ۶۶
بچه ها تو سوالای پایگاه مشکل نداشتین ؟ مثلا اون تقسیم؟
سوال ۸۵ هوش مط هرجور حساب میکنم گزینه ی ۴ میشه چون وقتی => اعمال کنیم دیگه به ازای همه از بین میره و نیازی به اسکولم نیست Sad
میشه یه نگاه بهش کنید. مثلا اومدم شک دارهامو نزنم اونایی که نزدم بیشترش درست بوده اینم از اونایی که مثلا مطمعن بودم Smile

بچه ها رو این سوال هوش نظری ندارید؟؟؟؟؟
واقعا این سوال خیلی سخت نبود که، میشد ۱ چون تو گزینه ۱، R(y) بدست میاد درصورتیکه باید نقیض R(y) باشه
خیلی راحت

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close