زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۴۷۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط MANO.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
سلام کسی میدونه مدیریت کانال پخش همگانی کجای کتاب شبکه کراس و راس ترجمه ملکیان و کتاب پارسه میشه ؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۴۷۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)MANO نوشته شده توسط:  سلام کسی میدونه مدیریت کانال پخش همگانی کجای کتاب شبکه کراس و راس ترجمه ملکیان و کتاب پارسه میشه ؟

فصل ۵ کراس و ۷ و ۸ پارسه.

حالا شمام اگه هوش مصنوعی پارسه رو داری از بخش پاسخنامه تست های ارضا محدودیت برام عکس بگیر تا ثواب کنی و بری بهشت Big Grin
خیلی ممنون Smile

نه متاسفانه من هوش پارسه رو ندارم
۱
۰
ارسال: #۱۴۷۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط hosein 94.)
سلام بچه ها آزمون سنجش تو تهران کدوم منطقه برگزار میشن؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۷۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط davood_2016.)
در مجموع از این ۲ هفته که شروع کردم از پیشرفت راضی بودم ولی از ساعات مطالعه خیلی نه. البته بخش عمده ای رو بلد بودم و بیشتر حالت یادآوری داشت. تعداد درسهای ما به نسبت نرم و آی تی کمتره ولی به هر حال کار می برن. یه تصمیم مهم باید در مورد ساختمان داده ها، الگوریتم و گسسته بگیرم. بخشی از تست ها روتین هستند و می تونم حل کنم ولی در مواردی که حالت حل مسئله دارن و باید دنبال رابطه بازگشی یا بهترین الگوریتم ممکن باشیم ضعف دارم. فکر می کنم باید تصمیم بگیرم که بشینم اون قدر مسئله حل کنم (مثل کتاب ۶۰۰ تست) که تستهاشونو بزنم یا اینکه نه برم درسهای دیگه رو تقویت کنم. تنوع مسائل این ۳ درس زیاد بودن. باید فکر کنم شایدم فقط روی حل مسئله فصول گراف و درخت کار کنم و برای بقیه ی فصول در حد تست های متوسط کار کنم.

(۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها آزمون سنجش تو تهران کدوم منطقه برگزار میشن؟؟؟

فکر کنم حدودای میدون فردوسی. تا ۲-۳ سال قبل که اونجا بود.
۰
۰
ارسال: #۱۴۷۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ
سلام . دوستان میدونم شاید اینجا جاش نباشه ولی از اونجا که اینجا پر رفت و امد هست خواستم بگم اگر کسی لطف و مرحمت کنه و احیانا پاسخ تشریحی سوالات درس منطق مال ارشد علوم کامپیوتر رو داره مخصوصا ۹۳و ۹۴ رو. اگه لطف کنه میدونم وقت گیره و این پاسخ ها رو به صورت عکس و فایل تو سایت بذاره خیلی ممنون میشم. چون من هیچ منبع حل سوالی برای این درس ندارم و نمیدونم چطور باید با خیلی از سوالات برخورد کنم . اگه اینکارو بکنید بسیار سپاسگذار میشم.تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۴۷۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان
من حافظه برگ برگ سازی و مسایلشو متوجه نمیشم کسی میتونه کمک کنه که چکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۷۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان
بالاخره کتابا تموم شد الکی مثلاBig Grin ازمون یک چهارم اخرم تموم شد...خسته نباشین
بچه ها میدونین رتبه هایی ک تو مدرسان میاریم چجوریاست؟ میگن رتبه کنکور هم با ی نسبت دو سه برابر همین حدود میشه.....درسته ایا؟!Huh

روزتان را با تکه شکسته های دیروز آغاز نکنید. هر روزی که بیدار می شویم ، اولین روز از باقی عمرمان است...
۰
۱
ارسال: #۱۴۷۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ب.ظ)fatemeh7192 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بالاخره کتابا تموم شد الکی مثلاBig Grin ازمون یک چهارم اخرم تموم شد...خسته نباشین
بچه ها میدونین رتبه هایی ک تو مدرسان میاریم چجوریاست؟ میگن رتبه کنکور هم با ی نسبت دو سه برابر همین حدود میشه.....درسته ایا؟!Huh

خوبه. تبریک می گم. امیدوارم با مرور بتونید تا آزمون نهایی آمادگی رو حفظ کنید.
در مورد نتیجه آزمون و مقایسه اش با کنکور اطلاعات ندارم. راستش من به شخصه به آزمون های آزمایشی به چشم دیدارهای دوستانه فوتبال نگاه می کنم. نتیجه خوب بگیریم خوبه ولی نه خیلی باید از رتبه های خوب خوشحال شد و نه خیلی از رتبه های بد ناراحت. تمرینه برای آزمون نهایی.
۱
۰
ارسال: #۱۴۷۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ب.ظ)fatemeh7192 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

خوبه. تبریک می گم. امیدوارم با مرور بتونید تا آزمون نهایی آمادگی رو حفظ کنید.
در مورد نتیجه آزمون و مقایسه اش با کنکور اطلاعات ندارم. راستش من به شخصه به آزمون های آزمایشی به چشم دیدارهای دوستانه فوتبال نگاه می کنم. نتیجه خوب بگیریم خوبه ولی نه خیلی باید از رتبه های خوب خوشحال شد و نه خیلی از رتبه های بد ناراحت. تمرینه برای آزمون نهایی.

ممنون ولی من منظورم ازمونا بود ک کتابارو تموم کردن ،من خودم یکم کمکاری کردم ک کتابام تموم نشدن باید جبرانشون کنم
اره منم موافقم ،از بچه ها شنیده بودم این جوریه ک خیلی درست نیست ،ب خیلی عوامل دیگه هم بستگی داره...
موفق باشینWink

روزتان را با تکه شکسته های دیروز آغاز نکنید. هر روزی که بیدار می شویم ، اولین روز از باقی عمرمان است...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016
ارسال: #۱۴۸۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
سلام
خوشحالم از این که به جمع دوستان خوب و پرانرژی پیوستم.

می خواستم نظر شما رو در مورد درس ریاضی مهندسی بدونم. من کتابشو تهیه کردم ولی اگر بخوام مطالبی که توی دانشگاه استادمون بهشون نرسیده تدریس کنه ، خودم از روی کتاب بخونم، خیلی انرژی و وقت لازم داره...
به نظرتون این فیلم هایی ریاضی مهندسی که توی مکتب خونه هست مال استاد میرامید حاجی میرصادقی از دانشگاه شریف به آدرس زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مفید هست؟ نظر شما در مورد این ویدئوها چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۸۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان
میشه لطف کنید بگید مهمترین فصلای معماری کدوما هستن.
آخه وقت نمیکنم همه فصلا رو بخونم.
مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۴۸۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)jahan19 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میشه لطف کنید بگید مهمترین فصلای معماری کدوما هستن.
آخه وقت نمیکنم همه فصلا رو بخونم.
مرسی

سلام. فصل ۱،۴،۶،۷،۸

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۱۴۸۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  سلام
خوشحالم از این که به جمع دوستان خوب و پرانرژی پیوستم.

می خواستم نظر شما رو در مورد درس ریاضی مهندسی بدونم. من کتابشو تهیه کردم ولی اگر بخوام مطالبی که توی دانشگاه استادمون بهشون نرسیده تدریس کنه ، خودم از روی کتاب بخونم، خیلی انرژی و وقت لازم داره...
به نظرتون این فیلم هایی ریاضی مهندسی که توی مکتب خونه هست مال استاد میرامید حاجی میرصادقی از دانشگاه شریف به آدرس زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مفید هست؟ نظر شما در مورد این ویدئوها چیه؟
سلام
خیلی خوش آمدید Smile
تعریف تدریس دکتر میرصادقی رو شنیدم. فکر می کنم مطالب خوبی در این فیلم آموزشی باشه. اما شاید برای کنکور یه سری مباحث لازم نباشه. دوستام از کتاب کنکور مدرسان شریف تعریف کرده بودند. به نظرم یه نگاهی بکنید. من قبلاً برای کنکور مهندسی خودم اونو خوندم راضی بودم. اگر گذرونده باشید و این کتاب هم برای شما ایده آل باشه، شاید دیگه نیاز به بررسی کل فیلم ها نباشه و فقط مواردی که اشکال دارید و ببینید بس باشه. اما اگه کلاً هدفتون کنکور نیست فیلم ها ایده آل هستند به نظرم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad_95
ارسال: #۱۴۸۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
دوستان با تجربه لطفا کمک کنید

من تست های الگوریتم ای تی رو برای دفعه اول هم که سوال رو دیدم چشم بسته میزنم ولی با الگوریتم تخصصی کامپیوتر خیلی مشکل دارم اصلا اعصابم رو خورد میکنن به نظرتون برای من که ای تی هستم نیاز رو تستهای کامپیوتر هم مسلط باشم یا همین کافیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۸۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  دوستان با تجربه لطفا کمک کنید

من تست های الگوریتم ای تی رو برای دفعه اول هم که سوال رو دیدم چشم بسته میزنم ولی با الگوریتم تخصصی کامپیوتر خیلی مشکل دارم اصلا اعصابم رو خورد میکنن به نظرتون برای من که ای تی هستم نیاز رو تستهای کامپیوتر هم مسلط باشم یا همین کافیه؟

اصلا کافی نیست و قطعا باید روی تست های مهندسی هم تسلط پیدا کنی

One day the hands of fate must be forced
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good arman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۵۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۸۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۰۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close