زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۱۱۱
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط davood_2016.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۱۳ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  

دوستان من مصاحبه ی رتبه های برتر پارسال رو درمانشت خوندم، بعضی ها ساعات مطالعشون کم بود مثلا رتبه ی ۳ هوش که نوشته بود تا ساعت ۴ ظهر سرکار بوده و از ساعت ۴:۴۵ تا ۱۲ شب می خونده، به نظرم مفید بودن ساعات مطالعه از همه چی مهمتره، و اینکه ادم دوره داشته باشه، من روزی ۱ ساعت رو به جعبه ی لایتنر اختصاص میدم و واقعا عالیه، شاید زحمت زیاد داشته باشه و وقتم رو بگیره، ولی همه ی مطالب یادم میمونه.
شما چه درساییو با لایتنر میخونین؟

(۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  بچه ها میدونم ک اینجا جای طرح این موضوع نیست پیشاپیش از همه دوستان معذرت میخوام.
کسی هست ک کلاسهای مدار الکتریکی دکتر زرگر رو شرکت کنه یا شرکت کرده باشه؟؟؟
واقعا ب جزوه ایشون نیاز دارم.
من مدارالکتریکی پاس نکردم و الان برای کنکور هوش ب این درس نیاز دارم.
ممنون میشم از دوستانی ک بهم کمک کنن

Sent from my C5502 using Tapatalk
دوستم همون که تو کانال هست کامله و تطابق داره با جزوه ش ، اوایلش ممکنه یکم جابه جا باشه ،باید تو جزوه بگردی اون قسمتی که داره میگه رو پیدا کنی

سلام وقت بخیر، هر چی که حفظی باشه و باید یادم بمونه، از فرمول های ریاضی مهندسی تا زبان و حتی سیستم عامل، الآن دو بار جعبه لایتنرم خالی شده، و برگه ها رو جای دیگه گذاشتم تا دوباره نزدیک کنکور مرور کنم، ولی واقعاً اثرش رو دیدم، یعنی سر جلسه ی آزمایشی که میشینم مثل یک فیلم همه چی و همه فرمول ها میاد جلو چشمم، واقعا باید به آقای لایتنر دست مریزاد گفت، وقتی از خونه ی اخر بیاد بیرون دیگه محاله از یاد بره.

سیستمش خیلی جالبه. انگار مرور خودکار شده. چیزای لازم تکرار میشه نه هر چیزی. البته من بعد از خانه ی آخر هم تکرار می کنم ولی با فاصله ۱۲-۱۳ روز. واسه چیزای حفظی خیلی خوبه. برای تحلیلی هم به نظرم می تونه مفید باشه. یک نکته این هست که برای موارد تحلیلی بهتره ذهنو به فعالیت وادار کنه. یعنی مثلا کل راه حل رو برای یه مسئله بیارم شاید جالب نباشه ولی تحلیل اینکه چطوری باید حل بشه و چرا اینطوری باید حل بشه مفیدتره. وقتی هم هرروز آدم کلی کارت بلد باشه و جلو می بره خیالش راحته از چیزایی که خونده و یه انرژی خوبم میده. مزیت دیگه اش مطالعه فعاله. اشکالش هم زمان گذاشتن روی درست کردن کارتهاست.

برای موارد مهم که لایتنر خوبه. ولی به نظرتون بعضی موارد حفظی که شاید به ندرت ازش سوال بیاد براش کارت درست کنیم؟ دلیلی داره یه کارت کم اهمیت تا کنکور مدام تکرار بشه؟ فکر کنم اینا رو یه بار خلاصه بنویسیم برای روزای آخر بس باشه. نظر شما چیه؟

(۱۴ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
دلم خیلی گرفته.چند روزه نمیتونم خوب درس بخونم.حوصله درس رو ندارم.احساس میکنم دیوار های خونه دارن منو میخورن.خسته شدم از بس توو خونه موندم.هرکاری هم میکنم ساعت درس خوندنم از ۵ ساعت بیشتر نمیشه.تازه این ۵ ساعتم خورده خورده در طول کل روز شده انقد و زبانم جزعش هست.امروزم که تا الان فقط ۳ ساعت خوندم.اینجوری که هیچجا قبول نمیشم Sad
فکر کنم باید برم کتاب خونه درس بخونم. Sad
اوایل خیلی امیدوار بودم.الان دیگه واقعا انرژی واسم نمونده.هیچی بدتر از این نیست ادم همش توی خونه باشه.احساس میکنم فکرم داره تحلیل میره.تازه احساس میکنم دارم چاقم میشم از بس خوردم خوابیدم Smile))))) خخ
ببخشید که ناامیدی هام رو اوردم و بیان کردم.شما ها بخونید بچه ها

فکر می کنم تنوع بد نباشه. منم همش خونه باشم حوصلم سر می ره. ۲-۳ روز کتابخونه ۲-۳ روز خونه فکر کنم بهتره. تنوع در خوندن دروس هم خوبه. حتی تنوع در مدت مطالعه و استراحت روزانه به شرطی که حد نصاب مطالعه رعایت بشه. من شاید خوندن نظریه رو خیلی با علاقه ۲-۳ ساعت انجام بدم ولی گسسته احتمالاً اینطوری نیست شاید ۰/۵ ساعت مطالعه بذارم ۵ تا ۱۰ دقیقه استراحت.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: deep-romance
ارسال: #۱۱۱۲
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ق.ظ
سلام دوستان عزیز از همه شما دعوت میشه به گروه کنکوری های ارشد it بپیوندید تا انرژی درس خوندنتون رو تجدید کنید و مطالبتون رو به اشتراک گذاشته و به بحث و تبادل اطلاعات بپردازید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۱۱۳
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

یه روز دیگه با بچه های گل مانشت

یه سایت بهتون معرفی می کنم تا خیالتون از بابت الگوریتم های مسخره ساختمان و طراحی الگوریتم راحت بشه

اما این سایت چه می کنه ؟

توی این سایت افرادی اومدن الگوریتم های معروف و شایدم غیر معروف رو به صورت انیمیشن پیاده سازی کردن ! جالبه نه ؟

این سایت یک بخش جستجو داره که با وارد کردن اسم الگوریتم در بخش سرچ می تونید آموزش اون الگوریتم رو ببینید

حتی خودتون میتونید آموزش یک الگوریتم رو با نام خودتون در این سایت قرار بدید، پس معطلش نکنید و به این سایت سر بزنید

آدرس سایت هست :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در پایان هم اگر براتون مفید بود، فاتحه ای برای جمیع رفتگان اللخصوص مادربزرگ بنده حقیر بفرستید

به امید موفقیت هممون

سلام
سایت جالبی بود ....ممنون از معرفیتون
موفق باشیWink

روزتان را با تکه شکسته های دیروز آغاز نکنید. هر روزی که بیدار می شویم ، اولین روز از باقی عمرمان است...
۰
۰
ارسال: #۱۱۱۴
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
دوستان شما چه طور خلاصه نویسی می کنید؟آیا روش فرمالی وجود داره که باید ازش تبعیت کرد یا نه به شرایط هر کس بستگی داره؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
۰
۱
ارسال: #۱۱۱۵
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ
سلام بر دوستان کنکوری عزیز
بچه یه خواهشی داشتم هر کی کتاب پایگاه داده پارسه رو میتونه از صفحه ۶۶ تا ۷۱ عکس بگیره بفرسته برام؟این صفحات کنده شدن گم شدن وبه شدت لازم دارم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
ارسال: #۱۱۱۶
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  دورود بر همه
نمیشه معماری رو از کنکور حذف کنن؟
کتاب معماری پوران رو دارم میخونم.پارسه رو هم دارم.خیلی سرفصلاشون متفاوته نمیدونم چرا اینجوریه
گرچه من پوران رو میخونم فقط
کسی نمیدونه واسه ی فهم بهتر مطالب معماری چه کاری میشه کرد؟
خوندن منبعش جواب میده؟؟؟؟؟

فیلم های کلاس دکتر گودرزی استاد دانشگاه شریف
من تغییر رشته ای بودم هیچ پیش نیازی پاس نکردم بعد دیدن این فیلم ها معماری درس میدادم .. الانم افتخار دارم سر کلاسشون نشستم و لذت میبرم

آقا جای ما هم ازشون تشکر کن، راستی چه درسی رو با ایشون داری ؟
منبع معماری که خوندی چی بود ؟ این تالار درس معماری که میری انگار شدی آلیس در سرزمین عجایب، یکی میگه این خوبه یکی میگه اون خوبه، گیج شدم اصن، شما حساب کن معماری من تعطیل کلا صفر صفر، یه منبع که به دردم بخوره چی میتونه باشه ؟

Sent from my iPad Air

از من صفر تر بودی که از شیمی اومدم میخواستم معماری بخونم ؟ فیلم های معماری کلاس دکتر گودرزی رو دیدم .. منبعم این بود
همین معماری هم باهاش دارم .. چون تغییر رشته ای بودم باید جبرانی پاس می کردم

سلام دوست عزیز میشه لطفا بگین این فیلم های اقای گودرزی رو کجا میشه گیر اورد ؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۱۷
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  فیلم های کلاس دکتر گودرزی استاد دانشگاه شریف
من تغییر رشته ای بودم هیچ پیش نیازی پاس نکردم بعد دیدن این فیلم ها معماری درس میدادم .. الانم افتخار دارم سر کلاسشون نشستم و لذت میبرم

آقا جای ما هم ازشون تشکر کن، راستی چه درسی رو با ایشون داری ؟
منبع معماری که خوندی چی بود ؟ این تالار درس معماری که میری انگار شدی آلیس در سرزمین عجایب، یکی میگه این خوبه یکی میگه اون خوبه، گیج شدم اصن، شما حساب کن معماری من تعطیل کلا صفر صفر، یه منبع که به دردم بخوره چی میتونه باشه ؟

Sent from my iPad Air

از من صفر تر بودی که از شیمی اومدم میخواستم معماری بخونم ؟ فیلم های معماری کلاس دکتر گودرزی رو دیدم .. منبعم این بود
همین معماری هم باهاش دارم .. چون تغییر رشته ای بودم باید جبرانی پاس می کردم

سلام دوست عزیز میشه لطفا بگین این فیلم های اقای گودرزی رو کجا میشه گیر اورد ؟؟

درود

لینک خدمت شما :

Sent from my iPad Air

سلام ممنونم دوست عزیز لطف کردین Shy
۰
۰
ارسال: #۱۱۱۸
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۳۷ ب.ظ
سلام دوستان من هنوز شبکه هیچی نخوندم و وقت نمیکنم کتاب مرجع بخونم بهترین کتاب تست برای شبکه چی هست و

چه کتابی درسنامه خوبی داره که بشه شبکه رو خوب فهمید و به سوالای کنکور جواب داد ؟ لطفا اگه کسی تجربه یا اطلاعی

داره لطف کنه و منو راهنمایی کنه. ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۱۱۹
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

یه روز دیگه با بچه های گل مانشت

یه سایت بهتون معرفی می کنم تا خیالتون از بابت الگوریتم های مسخره ساختمان و طراحی الگوریتم راحت بشه

اما این سایت چه می کنه ؟

توی این سایت افرادی اومدن الگوریتم های معروف و شایدم غیر معروف رو به صورت انیمیشن پیاده سازی کردن ! جالبه نه ؟

این سایت یک بخش جستجو داره که با وارد کردن اسم الگوریتم در بخش سرچ می تونید آموزش اون الگوریتم رو ببینید

حتی خودتون میتونید آموزش یک الگوریتم رو با نام خودتون در این سایت قرار بدید، پس معطلش نکنید و به این سایت سر بزنید

آدرس سایت هست :

در پایان هم اگر براتون مفید بود، فاتحه ای برای جمیع رفتگان اللخصوص مادربزرگ بنده حقیر بفرستید

به امید موفقیت هممون
عجب سایتی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdea
خدا مادر بزرگتون رو بیامرزه

اشک هایی که بعد از جنگ ریخته می شود***عرق های هستند که باید قبل از جنگ ریخته میشدند اما نشدند.(هیتلر بزرگ)
۰
۰
ارسال: #۱۱۲۰
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ
توضیع موضوعی IT جدید
سلام دوستان
امیدوارم همگی موفق و سرحال باشید

کسی توضیع موضوعی IT برای سالهای اخیر رو داره؟ (۹۴ و قبل)
۰
۰
ارسال: #۱۱۲۱
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ ب.ظ)tehran_it_93 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امیدوارم همگی موفق و سرحال باشید

کسی توضیع موضوعی IT برای سالهای اخیر رو داره؟ (۹۴ و قبل)

منم بهش نیاز دارم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱۲۲
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ
سلام
در مورد فیلمای معماری دکترگودرزی می خواستم بگم برای من عالی بودن
واقعا کمکم کردن
به نظرم جزوه نوشتن هم نمی خواد که کلی وقت آدمو بگیره
من کتاب معماری پوران رو میذاشتم جلوم، نکاتی که تو کتاب نبود رو بهش اضافه میکردم
الان سوالات معماری رو خیلی بهتر درک میکنم

«بسیار سفر باید .... تا پخته شود خامی»
۰
۰
ارسال: #۱۱۲۳
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  سلام
در مورد فیلمای معماری دکترگودرزی می خواستم بگم برای من عالی بودن
واقعا کمکم کردن
به نظرم جزوه نوشتن هم نمی خواد که کلی وقت آدمو بگیره
من کتاب معماری پوران رو میذاشتم جلوم، نکاتی که تو کتاب نبود رو بهش اضافه میکردم
الان سوالات معماری رو خیلی بهتر درک میکنم

سلام. فیلم های معماری شریف فصل محاسبات رو نداره ؟ از فصل دوم پوران یعنی کارایی شروع میشه درسته؟؟؟

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۱۱۲۴
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ق.ظ
آقا الان چند باره درخواست میدم Sad

یکی نبود بگه هوش پارسه هر فصلش چند تا تست داره؟؟؟

گناه دارم.مگه نه ؟؟ Big Grin
کمک کنید بابا آسمون به زمین نمیاد که :|

سگ جنگ کرده بدرد پلنگ***بترسد ز روباه شیر ناکرده جنگ
۰
۰
ارسال: #۱۱۲۵
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ ب.ظ
بچه ها من ی مبحثه که بعضی جاهاشو نمیفهمم
اخرین تستی هم که اومده مربوط به سال ۸۲ میشه؟؟؟
به نظرتون ازش رد بشم؟؟؟ یا وقت بذارم روش؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۸۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close