زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۴۸۱
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)zj44 نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ق.ظ)zj44 نوشته شده توسط:  سلام
منم هستم
به دلیل مشکلاتی از اول آبان شروع می کنم
اما انگیزه اش رو دارم
چند تا سوال دارم
۱/ برای نظریه واقعا چی باید خوند؟؟؟ چون من گرایش شبکه می خوام شرکت کنم که به احتمال ۹۰ درصد زیر گروه کامپیوتره ، خودم هم کارشناسی آی تی خوندم ونظریه رو فقط پاس کردم
۲/ واقعا آزمون های سنجش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۳/ به نظرتون سنجش شرکت کنم یا چهار تا آزمون پارسه؟؟؟؟

ممنون از همگی
موفق باشیدSmileSmile

کسی نیست جواب منو بده؟
سلام دوست عزیز.
نظریه فقط ک فقط لینز و صدالبته تمریناش به شدت مهم هستن و هر سال هم از همون سوال میاد. بعلاوه سوالات مانشت رو هم بخونید و راه حلهارو چک کنید گاها دوستان یه راه حلهای زیبایی برای حل سوالات ارائه میدن . من همیشه نظریه رو از پسش بر اومدم و روالم همین بوده. امیدوارم شما هم موفق باشید

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۲
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
نظریه فقط ک فقط لینز و صدالبته تمریناش به شدت مهم هستن و هر سال هم از همون سوال میاد. بعلاوه سوالات مانشت رو هم بخونید و راه حلهارو چک کنید گاها دوستان یه راه حلهای زیبایی برای حل سوالات ارائه میدن . من همیشه نظریه رو از پسش بر اومدم و روالم همین بوده. امیدوارم شما هم موفق باشید
سلام. ببخشید یه سوال داشتم..
برای نظریه غیر از روش نوشتن رشته هایی که یه گرامر تولید میکنه چطور میشه زبان رو بدست آورد؟! کلا روش اشتقاق خیلی سخته برام که زبان رو ازش حدس بزنم و تو کتاب شاپوری هم اصلا توضیح نداده.. آیا تو کتاب لینز توضیح داده که از اون بخونم؟!
۰
۰
ارسال: #۴۸۳
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
سلام. ببخشید یه سوال داشتم..
برای نظریه غیر از روش نوشتن رشته هایی که یه گرامر تولید میکنه چطور میشه زبان رو بدست آورد؟! کلا روش اشتقاق خیلی سخته برام که زبان رو ازش حدس بزنم و تو کتاب شاپوری هم اصلا توضیح نداده.. آیا تو کتاب لینز توضیح داده که از اون بخونم؟!
دوست عزیز
منبع اصلی و مورد تایید وزارت علوم کتاب پیتر لینز هس
شما بهتره لینز رو بخونید + یک منبع تستی میتونه پارسه باشه یا پوران
تمریناتش هم خیلی مهمن
من خوندم اینطور میخونم نظریه رو که
اول یه مبحث مثلا گرامر منظم رو اول از لینز میخونم
بعد تمرین های این مبخث رو حل میکنم
بعدش میرم کتاب پوران رو تستاش و درسنامه اش رو هم به طور خلاصه میخونم و تستاش هم میزنم
امیدوارم کمکتون کرده باشم

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۴۸۴
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ق.ظ
سلام.بچه ها میشه راهنماییم کنید .من تا حداقل ۱۵ابان به خاطر کارای زیادی که دارم نمیتونم جدی درس خوندن شروع کنم تاالانم هیچی نخوندم.ولی میخام هرجورشده تواین ده روز باقی مونده خودم عادت بدم به درس خوندن.میخام اگه شد درس معماری بخونم.الان کتاب من چاپ یازدهم پوران .فک کنم کتاب جدید پوران چاپ هفدهم .کسی میدونه معماری پوران چقدر تغییر کرده وهمینطور فیلمای معماری شریف استاد گودرزی کدوم جلساتش درمورد حافظه وحافظه نانو و کنترل ریزبرنامه ریزی شده وcpuوپایپلاین .واقعا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
۰
۰
ارسال: #۴۸۵
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوست عزیز
تمریناتش هم خیلی مهمن
بعدش میرم کتاب پوران رو تستاش و درسنامه اش رو هم به طور خلاصه میخونم و تستاش هم میزنم

خیلی ممنونم از راهنماییتون لطف کردین : )
اطلاع ندارین این بحث بدست آوردن زبان از گرامر رو تو لینز توضیح داده یا نه؟ و یا آیا تمرین زیاد براش آورده؟ چون واقعا بدست آوردن زبان از روش اشتقاق یجور حدس زدن میشه دیگه درسته؟!
۰
۰
ارسال: #۴۸۶
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان!
خداقوت!
من تا امروز پراکنده میخوندم! همش احساس میکنم برنامه ای که ریختم اشتاباهه! از فردا میخوام خوب بخونم. برنامم اینجوریه که سه تا درس رو انتخاب کردم مباحثش رو قسمت بندی کردم هرمبحثی رو میخونم و از فرداش تستاش رو میزنم.به نظرتون اینجوری خوبه؟ این سه تا درس تا اخر ابان تموم میشه.و بعد بقیه درسا.به نظرتون تموم میشن همه درسا؟ خوبه؟اگه بده کمک کنین تو رو خدا
۰
۰
ارسال: #۴۸۷
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ
سلام دوستان
من دانشجوی ترم اخر مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)هستم.از وقتی متوجه شدم کنکور امسال اردیبهشت برگزار میشه تصمیم گرفتم همین امسال واس ارشد بخونم
بنظرتون از الان شروع کنم میتونم دولتی در بیام ؟
و من میخوام شهر خودمون قبول بشم و شهر ما فقط هوش مصنوعی داره بنظرتون هوش مصنوعی اصلا خوبه ؟اینده ای داره ؟و یا یه رشته ی دیگه رو انتخاب کنم وبصورت مجازی بخونم ؟
چطور برنامه بریزم ؟
منابع کتاب بهتره یا ویس؟
میشه یمقدار راهنماییم کنید
ممنون از لطفتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۴۸۸
۰۶ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوست عزیز
تمریناتش هم خیلی مهمن

خیلی ممنونم از راهنماییتون لطف کردین : )
اطلاع ندارین این بحث بدست آوردن زبان از گرامر رو تو لینز توضیح داده یا نه؟ و یا آیا تمرین زیاد براش آورده؟ چون واقعا بدست آوردن زبان از روش اشتقاق یجور حدس زدن میشه دیگه درسته؟!

دوست عزیز گرامر اصلا سخت نیست به شرط اینکه تمرین و تمرین داشته باشید. به دست آوردن زبان هم مبحث خاصی نداره که توضیح داده بشه. شما با دیدن گرامر و تولید چند تا از جملاتش باید یه ارتباطی پیدا کنید بینشون. نگران نباشید زود دستتون میاد مثل بازی میمونه. من به عنوان سرگرمی نظریه حل میکردم همیشه

مثلا یه راه که برای تست خوب باشه اینه که شما یه رشته ای که گرامرتون تولید میکنه رو در نظر بگیرید و بعد با گزینه هاتون چک کنید ببینید کدوم زبان میتونه اون رشته رو تولید کنه. ولی خب بازم شما باید تمرین انقدر حل بکنید که دستتون بیاد چه محدودیتایی برای رشته هاتون بذارید که چندتا گزینه قادر به تولید این رشته نباشه.کلا همه ی اینا با حل تمرین و تست به دست میاد.

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰
ارسال: #۴۸۹
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ق.ظ
دوستان اگه با آزمون ها پیش برم ( مباحث رو سال قبل یه دور خوندم ولی خلاصه ندارم) نمیتونم خلاصه کنم و تست بزنم؟ همه کسانی که موفق شدند با آزمون ها فقط تست می زنند و مرور میکنند؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۴۹۰
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوست عزیز گرامر اصلا سخت نیست به شرط اینکه تمرین و تمرین داشته باشید. به دست آوردن زبان هم مبحث خاصی نداره که توضیح داده بشه. شما با دیدن گرامر و تولید چند تا از جملاتش باید یه ارتباطی پیدا کنید بینشون. نگران نباشید زود دستتون میاد مثل بازی میمونه. من به عنوان سرگرمی نظریه حل میکردم همیشه

مثلا یه راه که برای تست خوب باشه اینه که شما یه رشته ای که گرامرتون تولید میکنه رو در نظر بگیرید و بعد با گزینه هاتون چک کنید ببینید کدوم زبان میتونه اون رشته رو تولید کنه. ولی خب بازم شما باید تمرین انقدر حل بکنید که دستتون بیاد چه محدودیتایی برای رشته هاتون بذارید که چندتا گزینه قادر به تولید این رشته نباشه.کلا همه ی اینا با حل تمرین و تست به دست میاد.
سلام ممنووون پس راهی جز پیدا کردن رشته هایی که میسازه نداره. به قول شما با تمرین دستم میاد... فک کردم شاید روش های دیگه ای باشن. مرسی مرسی فراوان Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۴۹۱
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط ماه و خورشید.)
(۰۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Sahar.ENC نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها برای معماری اولین آزمون پارسه باید چند تا از فیلم های استاد گودرزی رو دید ؟ و کدوم فصل های پوران رو باید خوند ؟
لطفا زود جواب بدین . برای برنامه ریزیم لازم دارم

سلام دوست عزیز. من از فیلم ها تا جلسه ۱۸ رو نگاه کردم و پوران رو هم هنوز نخوندم فقط فهرستش رو نگاه کردم در این حد میدونم:از فیلم ها میشه از جلسه چهارم (مرور مدارات منطقی) تا پایان جلسه ۱۷ ام تقریبا مباحث ازمون اولی رو پوشش میده البته تقریبا, از کتاب پوران چاپ ۱۶ام میشه فصل های ۳و ۴و ۵ و۸/موفق باشیدSmile

(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ق.ظ)naiad نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها میشه راهنماییم کنید .من تا حداقل ۱۵ابان به خاطر کارای زیادی که دارم نمیتونم جدی درس خوندن شروع کنم تاالانم هیچی نخوندم.ولی میخام هرجورشده تواین ده روز باقی مونده خودم عادت بدم به درس خوندن.میخام اگه شد درس معماری بخونم.الان کتاب من چاپ یازدهم پوران .فک کنم کتاب جدید پوران چاپ هفدهم .کسی میدونه معماری پوران چقدر تغییر کرده وهمینطور فیلمای معماری شریف استاد گودرزی کدوم جلساتش درمورد حافظه وحافظه نانو و کنترل ریزبرنامه ریزی شده وcpuوپایپلاین .واقعا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز در مورد تغییرات کتاب نمیدونم .ولی فیلم ها از جلسه ۵ام تا پایان جلسه ۱۷ام(مباحث: یه کم برنامه نویسی اسمبلی دستورات- زبان RTL -طراحی کامپیوتر پایه به صورت سخت افزاری و به صورت کنترل ریز برنامه ریزی شده)حافظه ها هم از جلسه ۱۸ شروع میشه که من تا اینجا بیشتر نگاه نکردم دیگه بقیه رو نمیدونم ببخشید.دکتر گودرزی همیشه اول هر جلسه از جلسات قبل مرور دارند میتونید بقیه رو ۵دقیقه اول هر جلسه رو نگاه کنید متوجه میشید.موفق باشیدSmile
۰
۰
ارسال: #۴۹۲
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ
سلام
من هنوز شروع نکردم
بعضی کتابام چاپ ۹۰ هست بعضی ها هم ندارم
کم کم میخام شرو کنم. البته قراره اگه خدا بخواد یه چندوقت دیگه سرکارم برم
هدفم تهرانه. اما دوست ندارم ۱۰۰ درصد وقتمو بزارم رو درس و ارشد. چون یکبار تجربه اش کردم
برام دعا کنین که مهر ۹۵ دانشگاه تهران ببینمتون Smile))
میخام امسال علوم کنکور بدم. اما انگار اینجا کسی علومی نیست Sad((
۰
۰
ارسال: #۴۹۳
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ
میشه به اینجا سر بزنید و راهنمایی کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال: #۴۹۴
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
از اول هفته داشتم خوب پیش میرفتمConfused
یهو زد و وسط هفته یه مشکلی و مریضی برای یکی از اعضای خانواده پیش اومد
کل کارای خونه و مهمون داری افتاد گردن من
دعا کنید بتونم خودم رو برای ازمون ۲۲ام سنجش حاضر کنم
۰
۰
ارسال: #۴۹۵
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ
کانال تخصصی اپلای و تحصیل در خارج از کشور

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۰۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۱۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close