زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۴۰۶
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ
ظلم چرا اخه ؟ به نظر من که بهتر شده
کسی که از نظر تحقیقاتی و پژوهش قوی تره برتری بیشتری داره نسبت به بقیه دانشجویان دقیقا مثل کشور های پیشرفته
دوستانی هم که میگن مقاله میخرن سیستم های پیشرفته زیادی خوشبختانه ایران داره ( در واقع بهتره بگیم خریداری کرده ) که مقالات رو تشخیص میده که قبلا ارائه شدن یا نه
من خودم شخصا مقاله ای ندادم که از این بابت بگم خوبه فقط دارم میگم کلیات این طرح خیلی خیلی موافقم ولی با یه چیزش مشکل دارم که متاسفانه هنوز مسئولین یاد نگرفتن که وقتی خوابیدن و از خواب شیرین بیدار شدن نیان طرح بدن واسه سال بعد
بلکه چنین طرح هایی حتما باید مدت دار باشن برای اجرایی شدن
۲
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۰۷
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  ظلم چرا اخه ؟ به نظر من که بهتر شده
کسی که از نظر تحقیقاتی و پژوهش قوی تره برتری بیشتری داره نسبت به بقیه دانشجویان دقیقا مثل کشور های پیشرفته
دوستانی هم که میگن مقاله میخرن سیستم های پیشرفته زیادی خوشبختانه ایران داره ( در واقع بهتره بگیم خریداری کرده ) که مقالات رو تشخیص میده که قبلا ارائه شدن یا نه
من خودم شخصا مقاله ای ندادم که از این بابت بگم خوبه فقط دارم میگم کلیات این طرح خیلی خیلی موافقم ولی با یه چیزش مشکل دارم که متاسفانه هنوز مسئولین یاد نگرفتن که وقتی خوابیدن و از خواب شیرین بیدار شدن نیان طرح بدن واسه سال بعد

مقاله هایی که داخلی هم هستند قبوله یا فقط باید ISI باشه!؟

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۰
۰
ارسال: #۴۰۸
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط payam7.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  ظلم چرا اخه ؟ به نظر من که بهتر شده

بله طرح طرح خوبی هست ولی طبق گفته خودتون ب شرطی واسه چند سال آینده اجرایی شه که دانشجویان جدید خودشون وفق بدن نه واسه ۶ ماه دیگه !!!!!
ضمن اینکه طرح درست اجرا شه و پارتی بازی و سلایق مصاحبه کننده درش دخیل نباشه !!!
در هر صورت بدترین خبری بود که شنیدم خدا عاقبت این کنکور ۹۵ رو بخیر کنه . تمام انرژیم واسه درس خوند گرفته شد بعد خوندن این خبر
یعنی یکی دو سال از عمرت رو بزاری بعد بری مصاحبه کننده محترم خیلی راحت ردت کنه Angry

این کانال تلگرامه که سایت ماهان گذاشته
مربوط به همه ی رشته هاس
آموزش زبان عمومی میزاره + اخبار و ....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۴۰۹
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)

فرمایش شما در صورتی درسته که دانشگاه هامون مثل دانشگاه های غرب پژوهش محور باشند نه جزوه محور.شرایط آموزش، هیات علمی، و امکانت تحقیقاتی در دانشگاه ها برابر باشند. دانشجویان در طول دوران کارشناسی با اصول پژوهش و تحقیق آشنا بشن و واحدهای درسی مرتبط داشته باشند.
با وجود همه اینها خود اساتید مصاحبه کننده روابط رو در نمره مصاحبه اعمال نکنند.کاری که الان کاملا رایجه و امکان نداره استادی از دانشگاه شریف یک دانشجوی پیام نور تربت جام رو به دانشجوی خودش ترجیح بده حتی اگر بار علمی بیشتری داشته باشه.
خانه آموزش عالی در کشور ما از پایبست ویران است و قبل از اعمال چنین تغیراتی لازمه که در پایه اصلاحات داشته باشیم. در چنین شرایطی تقلید راه رفتن خارجی ها مارو از همین لنگیدن خودمون هم می اندازه.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , zorkide
ارسال: #۴۱۰
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ
هر دم از این باغ بری می رسد...!
آخه یعنی چی، همه ی تغییرات سر کنکور ۹۵ به فکرشون رسیده :|
بجز اساتید چندتا دانشگاه سرشناس و خوب، بقیه اساتید هم مقاله های معتبر ندارن، اینا چه توقعی دارن :/
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba
ارسال: #۴۱۱
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ)mahshidminj نوشته شده توسط:  هر دم از این باغ بری می رسد...!
بجز اساتید چندتا دانشگاه سرشناس و خوب، بقیه اساتید هم مقاله های معتبر ندارن، اینا چه توقعی دارن :/

آفرین. حرفتون دقیقا حرف دل منه. آخه کدوم دانشجویی در دوره کارشناسی مقاله داره ؟! Undecided
اصلا ملاک گزینش اساتید در مصاحبه چه فاکتورهایی هستش ؟!!!
این طرح خیلی مسخره و بی پایه و اساسه
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Ms. Saba
ارسال: #۴۱۲
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)s.software نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ)mahshidminj نوشته شده توسط:  هر دم از این باغ بری می رسد...!

آفرین. حرفتون دقیقا حرف دل منه. آخه کدوم دانشجویی در دوره کارشناسی مقاله داره ؟! Undecided
فکر کنم معدل کارشناسی و دانشگاه کارشناسی ملاک باشه برای مصاحبه
۰
۰
ارسال: #۴۱۳
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)s.software نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ)mahshidminj نوشته شده توسط:  هر دم از این باغ بری می رسد...!

فکر کنم معدل کارشناسی و دانشگاه کارشناسی ملاک باشه برای مصاحبه

دیگه چه بدتر Huh
معدل و دانشگاه هیچکدومشون ملاک های خوبی برای پذیرش دانشجو نیستن .
معدل که واقعا بدتر. ممکنه کسی به هر علتی نتونسته ۱ ترم یا بیشتر نمرات خوبی کسب کنه و از طرف دیگه برعکس، یعنی دانشجوهایی که به ناحق در طول دوران تحصیل نمرات بالا گرفتن چه با تقلب چه روش های دیگه ..
اینکار اگر اجرایی بشه خیلی خیلی تبعیض و بی عدالتیه SadSad
۰
۱
ارسال: #۴۱۴
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ق.ظ، توسط MaHyaR-MHR.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  ظلم چرا اخه ؟ به نظر من که بهتر شده

مقاله هایی که داخلی هم هستند قبوله یا فقط باید ISI باشه!؟
مقاله داخلی هم ظاهرا محسوب میشن

من نمیدونم چرا به این نظر من منفی دادن :دی خیلی جالبه دقیقا حرفی بود که بقیه زدن فقط طرح کلی رو موافقت کردم و بعدش گفتم که واسه سال بعد مناسب نیست :دی
از همین جا خیلی راحت میشه فهمید متاسفانه اکثر دانشجویان ایران بدون اینکه کل مقاله یا نظری رو بخونن سعی به نظر دادن در موردش میکنن . بگذریم واسه من مهم نیست هر جور که دوس دارین از پستم برداشت کنین

(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  ظلم چرا اخه ؟ به نظر من که بهتر شده

بله طرح طرح خوبی هست ولی طبق گفته خودتون ب شرطی واسه چند سال آینده اجرایی شه که دانشجویان جدید خودشون وفق بدن نه واسه ۶ ماه دیگه !!!!!
ضمن اینکه طرح درست اجرا شه و پارتی بازی و سلایق مصاحبه کننده درش دخیل نباشه !!!
در هر صورت بدترین خبری بود که شنیدم خدا عاقبت این کنکور ۹۵ رو بخیر کنه . تمام انرژیم واسه درس خوند گرفته شد بعد خوندن این خبر
یعنی یکی دو سال از عمرت رو بزاری بعد بری مصاحبه کننده محترم خیلی راحت ردت کنه Angry

این کانال تلگرامه که سایت ماهان گذاشته
مربوط به همه ی رشته هاس
آموزش زبان عمومی میزاره + اخبار و ....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برای سال بعد اجرا نمیشه دوست عزیز شک نکنید . آخه کجا گفته که میخوان سال بعد اجراش کنن که استرس به خودتون میدین این استرس تمام انرژیتونو میگیره نمیذاره تمرکز کنین رو هدفتون .
در مورد پارتی بازی ها هم دقیقا موافقم با نظرتون از قدیم هم همین بوده متاسفانه

(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  

فرمایش شما در صورتی درسته که دانشگاه هامون مثل دانشگاه های غرب پژوهش محور باشند نه جزوه محور.شرایط آموزش، هیات علمی، و امکانت تحقیقاتی در دانشگاه ها برابر باشند. دانشجویان در طول دوران کارشناسی با اصول پژوهش و تحقیق آشنا بشن و واحدهای درسی مرتبط داشته باشند.
با وجود همه اینها خود اساتید مصاحبه کننده روابط رو در نمره مصاحبه اعمال نکنند.کاری که الان کاملا رایجه و امکان نداره استادی از دانشگاه شریف یک دانشجوی پیام نور تربت جام رو به دانشجوی خودش ترجیح بده حتی اگر بار علمی بیشتری داشته باشه.
خانه آموزش عالی در کشور ما از پایبست ویران است و قبل از اعمال چنین تغیراتی لازمه که در پایه اصلاحات داشته باشیم. در چنین شرایطی تقلید راه رفتن خارجی ها مارو از همین لنگیدن خودمون هم می اندازه.
اکثر دانشگاههای ایران پژوهش محور هستن خودم کارشناسی رو جایی بودم که اساتیدش مجبور میکردن کارهایی تحقیقاتی کنیم و ارائه بدیم مقاله های ارائه شده هم با توجه به سیستمی که قبلا ذکر کردم تست میشد که از اینترنت یا رفرنس های دیگه کپی نشده باشه بعدش میرفت واسه کشوری
روابط متاسفانه تو ایران حرف اول رو میزنه . ولی دست رو دست گذاشتن و پسش رفتن راه اشتباه هم کار درستی نیست دیگه خودت دانشجویی اینو بهتر باید بدونی وقتی راهی رو میدونی اشتباهه دیگه عقلانی نیست اونو ادامه بدی
تنها راه درست کردنشم اینه که کشور های پیشرفته رو آنالیز کنی و ببینی چرا و چجوری به اینجا رسیدن نه اینکه دست رو دست بذاریم و فقط اعتراض کنیم
۱
۲
ارسال: #۴۱۵
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ
سلام.
شورشو دراوردن خوبه که سواد دارن فکر نمیکنند ظلم میشه.اخه کی میاد تو کارشناسی مقاله بده.انتظارشون زیاده بخدا.شیطونه میگه برو بزنشون سر عقل بیاین
۱
۱
ارسال: #۴۱۶
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ
خدا به دادمون برسهSadConfused
۰
۰
ارسال: #۴۱۷
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
اینا تغییراتشون را باید از دو سه سال قبل اطلاع رسانی کنن.

هر تغییری پیش میاد ضررش به ما میرسه.
ما کاردانی درس تنظیم خانواده را پاس کردیم تو کارشناسی هم گفتن باید پاس کنیم، پرسیدیم چرا گفتن اون واسه ناباروری بود این واسه باروریه !
۳
۰
ارسال: #۴۱۸
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ
بنده هم از امروز شروع کردم.
۰
۱
ارسال: #۴۱۹
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ)shahmoradi نوشته شده توسط:  بنده هم از امروز شروع کردم.
موفق باشین
۰
۳
ارسال: #۴۲۰
۲۹ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ)shahmoradi نوشته شده توسط:  بنده هم از امروز شروع کردم.
موفق باشین
ممنون و همچنین.
دوستان من توی انتخاب منبع برای پایگاه داده و برنامه سازی تردید دارم.
پایگاه داده کتاب مقسمی یا پارسه؟
برنامه سازی کلا نمیدونم چی بخونم. ظاهرا منبع درستی نداره.
در ضمن به نظرم خیلی خوب میشه که دوستان منابعشونو بگن تا سایر دوستان هم بتونن استفاده کنن.

Sent from my SM-N910G using Tapatalk
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۴۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۵۸۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۸۸۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close