زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۸۸۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.یکسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید قسمت استعدادهای درخشان سمت راست صفحه...در مورد شرایط جذب استعدا های درخشان در مقطع ارشد در انتهای اطلاعیه ذکر شده نتایج اولیه ارشد در اوایل خرداد ماه اعلام خواهد شد..باز خودتون ببینید تحلیلتون رو اعلام کنید..ممنون

نوشته: "دفترچه شماره ۲ راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی‌ارشد) سال ۹۵ از طریق همین اطلاعیه متعاقباً (اوایل خردادماه) در دسترس قرار داده می‌شود."
فکر نمیکنم ربطی به نتایج داشته باشه. همون که دوستان گفتن احتمالا ۲۰ئم به بعد بیاد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۸۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط Densike.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۸ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  مسلما همه سوالای غلط رو حذف نمیکنن
من حالا که نگاه به سوالات شبکه و پاسخ دکتر حقیقت میکنم فقط یکی از سوالات شبکه رو جواب ندادم (اون هم اصلا روش فکر نکردم، چون دیدم وقتم میسوزه)، هر پنج تای دیگه رو به جواب رسیدم منتهی کو گزینه درست؟!!، خدایی بعضی سوالات شبکه ۴ ۵ بار سرجلسه حل کردم، توی همه حل ها به یک جواب میرسیدم ولی توی گزینه ها نبود، نمیتونستم از زحمتی که کشیدم دوری کنم. به هرحال اینا نهایتا ۲ ۳ سوال غلط رو حذف کنن اونم از کل سوالات.
تنبلی بعضی از طراحان سوال به ضرر همه بچه ها میشه. امیدوارم که سال دیگه سنجش به جای انداختن تور برای گرفتن طراحای سوال، از قلاب استفاده کنه تا اساتید با سواد و پرحوصله و دلسوز دانشجو رو برای طرح سوال انتخاب کنه

امیدوارم که نتیجه زحمتت رو بگیری ... ولی سوال ۵۹ چون جوابی نزدیک با جواب واقعیش توی گزینه ها هست و با بقیه گزینه ها اختلاف کافی داره فکر کنم حذف نکنن ... ولی ۵۷ و ۵۸ قطعا باید حذف شه

سلام
پس به نظرتون ۵۹ فقط تغییر گزینه داره؟

مگه الان جواب رو چی اعلام کرده سنجش ؟

گزینه ۲ عدد ۱۶۵۰
آره این جواب که غلطه عوض میشه ..

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: newuser
ارسال: #۲۸۸۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۸ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  امیدوارم که نتیجه زحمتت رو بگیری ... ولی سوال ۵۹ چون جوابی نزدیک با جواب واقعیش توی گزینه ها هست و با بقیه گزینه ها اختلاف کافی داره فکر کنم حذف نکنن ... ولی ۵۷ و ۵۸ قطعا باید حذف شه

سلام
پس به نظرتون ۵۹ فقط تغییر گزینه داره؟

مگه الان جواب رو چی اعلام کرده سنجش ؟

گزینه ۲ عدد ۱۶۵۰
آره این جواب که غلطه عوض میشه ..

آره نزدیک ترین گزینه همون گزینه ۴ عدد ۸۲۰ هست

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
۰
۰
ارسال: #۲۸۸۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  من همون ۸۲۰ رو زدم . . .

حیف اون همه وقتی که برا شبکه حروم کردم . . .

خب ۸۲۰ درسته دیگه .. البته فکر کنم جوابش ۸۳۰ میشد ولی ۸۲۰ نزدیک ترین گزینه می باشد

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
ارسال: #۲۸۸۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ
دوستان تو این تاپیک لطفا درصدهای احتمالی خودتون رو بارید تا به یه جمع بندی معقولانه برسیم
نرم افزار و آیتی ۹۵ منتظر هستیم آ ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان با تاکید دوباره ...
همکاری لطفا ...
۰
۰
ارسال: #۲۸۸۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان راسته که میگن تو سوالات ارشد امسال ای تی ۳ تا از سوالای شبکه و یک سوال هوش (هرس آلفا بتا) فاقد جواب صحیح است؟
میگن دکتر طرقی حقیقت نظرش اینه و گفته که حتما اعتراض بدید . اینجوری زحمات خیلیا هدر میره!!!Huh
نظر شما در این مورد چیه؟
میشه صورت ۳ تا سوال غلط شبکه رو برام بفرستین ؟

سوالات ۵۷ و ۵۸ و ۵۹ که دکتر حقیقت پاسخهای صحیح رو به بچه ها داده بود واسه سازمان سنجش بفرستن.

(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ق.ظ)good arman نوشته شده توسط:  نه تنها اون سه تا بلکه دو سوال مهندسی نرم افزار خارج سر فصل بود
الگوریتم یک سوال گزینه غلط داشت البته ساختمان هم غلط داشت علاوه بر سختیشون
سوال کوله پشتی با دقت ووسواس بهش دقت کنید غلط بود کلیدش
شبکه سه سوال غلط
سیستم یه سوال دو کلیدی
هرس هم یه دونه
پایگاه هم یه دونه
معماری هم یه دونه
سرجمع ببینید اینهمه سوال چقدر در رتبه هر فردی تاثیر خواد داشت با توجه وسنگینی سوالات امسال در هر درصدی رتبه های خیلی از افراد جابه جا میشه
نتیجه اینکه بنظر من کنکور نصفش شانسه به جز افراد نابغه سطح خیلی بالا
امسال دیگه با این سوالات سنگین و اینهمه سوالات غلط و مورد دار خیلی شانسی تر شد
ضمنا تنوع سوالات در درسهای مشترک اصلا نداشت
ولی من امسال واسه مهندسی نرم افزار کتاب اسلام ناظمی رو که منبع هست خوندم همه سوالا رو از اون کتاب داده بودن هیچ کدوم از سوالات خارج از سر فصل نبود من ۵ تا رو درست زدم!!

به نظرتون سازمان این همه سوال اشتباه رو چیکار میکنه ؟ من از قبولشدگان سالهای گذشته شنیدم که فقط نهایتش ۱ یا ۲ سوال حذف میشه به بقیه اعتراضات اهمیت نمیدن!Confused

=====================
دوست عزیز اولا سوال ۵۰ و ۵۴ ت و سر فصل نبود مهندسی نرم
تیم های مدیرتی اقای مانتی تو ویرایش ۵ بود ۲۰۰۴ بعدش در ویرایش های بعدی حذف شد
گزینه دو سه سوال ۵۰ خارج سرفصل
اگر هم اورده چرا وزارت علوم میگه نسخه اخر؟ تناقض در سوال
طبق ویرایش ۵ هم تیم مدیریتی الگوری باز دقیقا معادل cd هست چون cd‌هم مثل الگوی باز کنستانتین بین ا بین cc dd‌هست
ضمنا کی گفته کتاب اقای اسلام ناظمی مرجع هست؟
به ما که گفتن پرسمن مرجع هست البته کمی سامرویل..
سوال ۵۴ هم به همین صورت
البته طراحان پولدار محترم انقدر مشغله و اوضاع مالی خوبی دارند به خودشون اجازه نمیدهند ۲ساعت سوال طراحی کنند ۵سوال از فصل ۲۷ ۲۶ ۲۵ پرسمن بود که میشد ۱۱ ۱۳ پارسه یا ۱۰ مدرسان....
به هر روی بهتره با انصاف صحبت کنید
تمام بچه هایی که عمیق و درست خونده ان اگر نگم ۹۰٪ بچه های ایتی از کنکور امسال بخصوص مشترک مینالند شما با چه منطقی میفرمایین؟
تک به تک باهاتون حاظرم بحث کنم
سوالات مشترک غلط دار مورد دار زیاد داشت بنظرم من حداقل ۷ موردش مشترک
بعلاوه بسیار سنگین وسخت بود بسیار زمانبر
عدم تنوع موضوعی ما در هر درسی ۶سوال داریم کم شانسی هست که با عدم تنوع موضوعی بدتر ه مشد
نهایتا خود طراح هم قول بهت میدم سوالاتو عوض کنیم با همین سبک قول میدم نتونه ۲۴ دقیقه بیشتر رتبه های برتر بزنه
در کل نمیخام توجیه کنم من نظرم این سوالات واقعا ناجوانمردانه بود
مهندس اولا من نگفتم که سوالات آسون بود !!! ثانیا من گفتم هر کی اسلام ناظمی میخوند میتونست مهندسی نرم افرار رو کامل بزنه و در نهایت حرف من اینه بعضی از دوستان احساسی برخورد میکنند و میخوان برای هر سوالی که نزدن و یا غلط زدن بهانه بیارن!!! و اگر هم سوالی رو که طبق کلید درست زدند و گزینه صحیح توش نیست میگن اون سوال هیچ مشکلی نداره !!! در کل دوستان هر طور که باب میلشونه حرف میزنن.Big GrinWink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , NarimanN2 , Fot30
ارسال: #۲۸۸۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.یکسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید قسمت استعدادهای درخشان سمت راست صفحه...در مورد شرایط جذب استعدا های درخشان در مقطع ارشد در انتهای اطلاعیه ذکر شده نتایج اولیه ارشد در اوایل خرداد ماه اعلام خواهد شد..باز خودتون ببینید تحلیلتون رو اعلام کنید..ممنون

نوشته: "دفترچه شماره ۲ راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی‌ارشد) سال ۹۵ از طریق همین اطلاعیه متعاقباً (اوایل خردادماه) در دسترس قرار داده می‌شود."
فکر نمیکنم ربطی به نتایج داشته باشه. همون که دوستان گفتن احتمالا ۲۰ئم به بعد بیاد
دفترچه انتخاب رشته به نتایج اولیه ربط داره
دفترچه انتخاب رشته یک روز بعد از نتایج اولیه میاد
وقتی نتیجه نیومده باشه طرف چطور انتخاب رشته کنه

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p30SiNa
ارسال: #۲۸۸۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.یکسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید قسمت استعدادهای درخشان سمت راست صفحه...در مورد شرایط جذب استعدا های درخشان در مقطع ارشد در انتهای اطلاعیه ذکر شده نتایج اولیه ارشد در اوایل خرداد ماه اعلام خواهد شد..باز خودتون ببینید تحلیلتون رو اعلام کنید..ممنون

البته اینکه دفترچه انتخاب رشته به نتایج اولیه ربط داره درسته، ولی این دلیل نمیشه که حتماً نتایج باید قبل از دفترچه بیاد
روال سالهای قبل اینطور بوده که اول دفترچه میومده و بعد کارنامه اولیه
برای انتخاب رشته هم هیچ نیازی به کارنامه نیست
شما میتونید با فرض اینکه رتبتون ۱ میشه تمام انتخابهاتون رو بکنید و بعد از اینکه رتبتون رو دیدید، چند مورد اول که مطمئن هستید قبول نمیشید رو ازش حذف کنید. (البته این کار هم الزامی نیست مثلاً اگه شما رتبه ۱۵۰ بیارید ولی انتخاب اولتون شریف باشه، قطعاً شریف قبول نمیشید و مثل این میمونه که چنین انتخابی رو نداشتید)
در کل با توجه به اینکه تعداد انتخابهای ممکن خیلی زیاده و در مقایسه با تعداد دانشگاههایی که رشته مورد نظر شما رو پذیرش میکنند زیاد هستند، عملاً هیچ فرقی نمیکنه که شما چه رتبه ای بیارید
مهم اینه که دانشگاهههای مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بر اساس علاقه مرتب کنید که معمولاً کل این موارد به ۲۰ مورد هم نمیرسند و شما با توجه به رتبه ای که میارید ممکنه در یکی از این موارد قبول بشید
پس نتیجه میگیریم که برای انتخاب رشته نیازی به دونستن رتبه دقیقمون نداریم. (هرچند همه افراد یک رتبه حدودی از خودشون رو میدونند یا حداقل یک رنج رو میتونند در نظر بگیرند)
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال: #۲۸۸۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ق.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  

روال سالهای قبل اینطور بوده که اول دفترچه میومده و بعد کارنامه اولیه
پارسال کارنامه زودتر اومد

سال قبل (۹۴) - کارنامه زودتر از دفترچه
کارنامه اولیه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۲۰
دفترچه انتخاب رشته ۲۳ اردیبهشت ساعت ۱۸

سال ۹۳ - کارنامه و دفترچه در یک روز
کارنامه اولیه ۲۲ اردیبشهت
دفترچه انتخاب رشته ۲۲ اردیبهشت

سال ۹۲- دفترچه زودتر از کارنامه
دفترچه انتخاب رشته ۲۱ اردیبهشت
کارنامه اولیه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۲۰

شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , NarimanN2
ارسال: #۲۸۹۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ
سنجش و اعلام نتایج ارشد کمتر از یک ماهه:۰محالههه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال: #۲۸۹۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سنجش و اعلام نتایج ارشد کمتر از یک ماهه:۰محالههه
کنکور سراسری که جامعه آماری اش بیشتره
کنکورش آخر تیر نتیجه اولیه اواسط مرداد نتیجه نهایی اواسط شهریور
سیستم سنجش اینجوری هست که نتیجه نهایی همه مقاطع کاردانی تا دکتری شهریور میاد
و نتیجه اولیه هم یه تاریخی وسط کنکور و نتیجه نهایی میاد به جز دکتری که ۱۵ اسفند کنکورش بود ۱۵ فروردین نتیجه اولیه و شهریور جواب نهایی
و دکتری هم به خاطر روند خیلی طولانی مصاحبه‌ به این شکل هست اگه مصاحبه نداشت دکتری نتیجه اولیه اش خرداد میومد
و اینکه سالهای قبل ارشد سه ماه بعدش کارنامه میومد به این دلیل نبود که زودتر نمیتونستن آماده کنند

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۲۸۹۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط p30SiNa.)
من یه اسکریپت کوچیک با PHP نوشتم و یه سری لینک بهش دادم که لینک های احتمالی اعلام نتایج اولیه ۹۵ هست رو بهش دادم
یعنی از سایت سنجش تموم لینک های اعلام نتایج اولیه (نهایی ها رو نه) رو گرفتم و به جای سال خودش، عدد ۹۵ رو گذاشتم. کد میاد دونه دونه لینک هارو چک میکنه و فقط header هاشو میگیره. نگاه میکنه ببینه کدوم یکی کد ۴۰۴ رو نداره. اونی که ۴۰۴ نداشته باشه یعنی اطلاعاتی درونش هست Big Grin
آخه برای کلید اولیه هم یکی دو روز زودتر لینکش فعال شد ولی دیرتر گذاشتن و یکی از دوستان زودتر لینکش رو پیدا کرد. شاید الانم این اتفاق بیوفته. Big Grin
حالا کدش رو هم گذاشتم دوستان چک کنن بازم اگه لینک احتمالی ای بود بگین اضافه کنم به لیستش Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
index.php
اندازه فایل: ۱/۴۷ KB
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , RezaTaheri
ارسال: #۲۸۹۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
امروز برای مدت تقریبی یکساعت سایت سازمان سنجش از دسترس خارج شد..فکر کنم اینقدر مراجعه دوستان به این سایت زیاد شده که قاط زده..من پیشنهادی که به دوستان سازمان دارم اینه اقا همین هفته نتایج رو بزن و خلاص کن خودتو..چه کاریه نتیجه ای که الان مشخصه بکشونیش تا ۲۲ خرداد..بد میگم بگو بد میگی ...خخخخخخ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95
ارسال: #۲۸۹۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۵ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  امروز برای مدت تقریبی یکساعت سایت سازمان سنجش از دسترس خارج شد..فکر کنم اینقدر مراجعه دوستان به این سایت زیاد شده که قاط زده..من پیشنهادی که به دوستان سازمان دارم اینه اقا همین هفته نتایج رو بزن و خلاص کن خودتو..چه کاریه نتیجه ای که الان مشخصه بکشونیش تا ۲۲ خرداد..بد میگم بگو بد میگی ...خخخخخخ
خیر دوست عزیز از دسترس خارج شدن سرورهای سایت سازمان سنجش به دلیل حملات DDOS که بر روی این سرورها انجام میشد بوده و نه ترافیک کاربران، یک موج جدید هک چند روزه راه افتاده و متاسفانه چندین سایت ارگان های کشور هک و یا به دلیل حملات دیگه از دسترس خارج شدن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۲۸۹۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ق.ظ
سلام
زبان ۶۴
مشترک ۲۱ SadSad
مدیریت ۱۷
تخصصی ۷۰
دانشگاه های تهران روزانه امیدی هست ؟

metaideh.com
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۴۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۱۴۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۹۹۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close