زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی ایمیل .edu داره ؟

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
کسی ایمیل .edu داره ؟
سلام دوستان

کسی ایمیل .edu داره ؟ یا احتمالا امکانش ساختش رو داشته باشه؟
example@example.edu

پیشاپیش ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: کسی ایمیل .edu داره ؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)dsaq.ir نوشته شده توسط:  سلام دوستان

کسی ایمیل .edu داره ؟ یا احتمالا امکانش ساختش رو داشته باشه؟
example@example.edu

پیشاپیش ممنون.

ببین اینجا می تونید پیدا کنید یا نه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون دوست عزیز ,
ولی اینجا نداشت چیزی Sad
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ
کسی ایمیل .edu داره ؟
edu. رو نمیشه ساخت حتماً باید یه دانشگاه برات این کار رو بکنه. قبلاً یکی از دانشگاه‌های آمریکا که open course داشت امکان ساخت این طور ایمیل رو میداد که بعداً برداشت و جاشت net. گذاشت.

توو ایران ظاهراً بیشترشون به ac.ir. ختم میشه ولی برا شریف به edu. ختم میشه، منتهی برا دانشجوها پیشوند دانشکده رو هم میگیره، مثلاً example@ce.sharif.edu

من هم با پیشوند دانشکده و هم بدون اون رو دارم، کارِت چیه؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: dsaq.ir , Pure Liveliness
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط dsaq.ir.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  edu. رو نمیشه ساخت حتماً باید یه دانشگاه برات این کار رو بکنه. قبلاً یکی از دانشگاه‌های آمریکا که open course داشت امکان ساخت این طور ایمیل رو میداد که بعداً برداشت و جاشت net. گذاشت.

توو ایران ظاهراً بیشترشون به ac.ir. ختم میشه ولی برا شریف به edu. ختم میشه، منتهی برا دانشجوها پیشوند دانشکده رو هم میگیره، مثلاً example@ce.sharif.edu

من هم با پیشوند دانشکده و هم بدون اون رو دارم، کارِت چیه؟ Big Grin

خیلی ممنون, خصوصی شد.
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط Amoojan.)
کسی ایمیل .edu داره ؟
داداش من بیا برو یه دامنه .edu برای خودت ثبت کن اسمشم بزار mut.edu که بشه Manesht University of Technology بعدشم به هرجا میخوای باهاش ایمیل بزن! Big Grin
ولی بی شوخی بیا برو یه دامنه .edu ثبت کن، روش برا خودت ایمیل بساز به هرجا میخوای بفرست...

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: dsaq.ir , The BesT
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  داداش من بیا برو یه دامنه .edu برای خودت ثبت کن اسمشم بزار mut.edu که بشه Manesht University of Technology بعدشم به هرجا میخوای باهاش ایمیل بزن! Big Grin
ولی بی شوخی بیا برو یه دامنه .edu ثبت کن، روش برا خودت ایمیل بساز به هرجا میخوای بفرست...
ممنون عزیز ,فک نکنم راحت بشه ثبت کرد, ولی تو سایتایه ثبت دامنه هم یه چند تاییشو گشتم edu ثبت نمی کردن. شما سراغ داری شرکتی؟
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ
کسی ایمیل .edu داره ؟
اره راست میگی منم فکر میکردم باید راحت باشه، چون کلی دانشگاه قلابی هست که دامنه .edu دارن... یه سرچی کردم، انگار باید یه سری مدارک برای جایی فرستاد...
پس اینم نمیشه! بریم یه راه دیگه پیدا کنیم! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: dsaq.ir , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۴۰ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۲۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۸۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۲۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۸۵۵ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۰۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۴۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۶۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۷۸۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close