زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چی بگم واقعا ؟؟!!

ارسال: #۳۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ
قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
آقا اینا انگار سختشونه درست و ساده جواب بدن. روال سال ۹۴ است ینی چی؟کدوم ۹۴؟ قبل از تغییر ، بعد از تغییر؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  آقا اینا انگار سختشونه درست و ساده جواب بدن. روال سال ۹۴ است ینی چی؟کدوم ۹۴؟ قبل از تغییر ، بعد از تغییر؟

روال سال ۹۴ منظور بدون تغییره به نظر من. ینی همون زیرگروه IT میمونه.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  آقا اینا انگار سختشونه درست و ساده جواب بدن. روال سال ۹۴ است ینی چی؟کدوم ۹۴؟ قبل از تغییر ، بعد از تغییر؟
روال اجرای آزمون ۹۴، یعنی زیرمجموعه آیتی!
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ
به نظر من تا ثبت نام باید صبر کنیم. اصلا چیزی مشخص نیست.
جواب سازمان سنجش هم کاملاً گنگه.
به نظر من دوستانی که میخوان شبکه/امنیت بخونن تا زمان ثبت نام همون درسای مهندسیو بخونن، بعدش مشخص میشه دیگه. نهایتش از آذرماه دوتا درس رو اضافه بخونن.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
۹۴ یعنی زیر مجموعه آیتی
بخدا حالم دیگه داره بهم میخوره
برا من فرق نمیکنه اینوری یا اونوری
تو بعضی دانشگاه ها مثل CIA ، شبکه زیر مجموعه آیتی هست (لینکشم یکی از دوستان گذاشته بودن، خواستید بگید پیدا کنم بذارم)، و تو بعضی دانشگاه زیرمجموعه کامپیوتر، و کلا هم برام فرقی نمیکنه چی بشه، فقط دوست دارم یه چیزی بشه Big Grin

در کل لعنت بهشون که ما رو آویزون گذاشتن
من همین دیروز که دوستمون نوشتن قطعی شد، آمار پارسه، دو کتاب برای نظریه و مدار منطقی پوران رو خریدم
قبلا هم که هوش و نرم افزار رو خریده بودم، مردم از بس پول دادم Big Grin

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال: #۳۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ
عرفان راست میگه. تا آذر دروسی و بخونین که تو هر دو مجموعه مشترکن. مخصوصاً زبان. از آذر تا اردیبهشت ۵ ماه وقت هست برا خوندن بقیه دروس ! میتونین بقیه دروس و خیلی شیک تموم کنید!
الان بشینین زبان، ساختمان گسسته، ساختمان داده، سیستم عامل، معماری، شبکه های کامپیوتری، پایگاه داده و طراحی الگوریتم بخونین که تو هر دو مجموعه مشترکن. بعد آذر هم بقیه دروس و بخونین. اصلا تجربه نشون داده اضافه کردن تدریجی درسها خیلی مؤثره ! بچه هایی هم که گرایش تجارت یا آی تی میخان قبول شن از الان میتونن شروع کنن برا خوندن همه درسها و به جای معماری مدیریت بخونن.

من خودم با سیستم عامل شروع کردم و ی ماه فقط سیستم عامل خوندم بعد بقیه دروس و به برنامم اضافه کردم. الان بجای استرس بهتره شروع کنید به درس خوندن فعال.

برا همه دانشجوهای آی تی آرزوی موفقیت دارم. تجربه نشون داده همه بچه های مانشت موفق میشن. چون پیگیر هستن. پس شما هم حتماً موفق میشین. چون خیلی از رقیباتون هنوز نمیدونن که اصلاً تغییراتی به این صورت وجود داره !!!
۶
۰
ارسال: #۳۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط mk1992.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)mk1992 نوشته شده توسط:  ممکنه بچه های آی تی یه مقدار از این تغییرات ناراحت باشن، اما این تغییرات لازم بود و دیر یا زود باید انجام میشد.
فقط نمی دونم چرا هر تغییر مثبتی تو نظام آموزشی ما اتفاق میفته درست یه سال بعد من و هم دوه ای های منه!
=======
زمین و زمان مخالفن ومنطق میارن به دلیل ضعیف بودن ریاضی و سلطه دو دانشگاه شریف و امیر کبیر مثل بقیه همه چیزهای شبانه این سرزمین اینم یه شبه عوض شد برخلاف تمام دنیا
ممنون میشم از جانب خودت صحبت کنین نه همه ایتی ها

دوست گرامی، من کی از طرف بچه های آی تی حرف زدم؟
من نظر خودمو گفتم، اونم به عنوان یه کامپیوتری!
به هر حال وقتی در سطح کارشناسی رشته آی تی شده زیر مجموعه کامپیوتر و سرفصل درسهاش تغییراتی داشته، منطقاً در سطح ارشد هم باید بعد چهار سال متناسب با اون، تغییراتی داده بشه. البته نمی دونم چهار سال شده یا نه.
۲
۰
ارسال: #۳۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ
خوش به حال ما سخت افزاری ها

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازمهسا
ارسال: #۳۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان
امروز سازمان سنجش در جواب به سوال من گفت:
با سلام
همانند سال ۹۴ عمل خواهد شد مگر اینکه دفتر گسترش شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم تغییری ایجاد و اعلام کند
با سپاس

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام.اگه شبکه زیر مجموعه کامپیوتر بشه دروسی که باید بخونیم چیه...؟
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)alirezabedi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با سلام
همانند سال ۹۴ عمل خواهد شد مگر اینکه دفتر گسترش شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم تغییری ایجاد و اعلام کند
با سپاس

خب شما یه تماس با دفتر گسترش و برنامه ریزی وزارت علوم بگیرید .... ببینید چی جواب میدن Big Grin من دقیقا همینکارو کردم دیگه !!
و به صورت کاملا مطمئن به من گفتن که زیرگروه مهندسی کامپیوتر هستش .
قبلا که تماس میگرفتم میگفتن ما داریم با سنجش مکاتبه میکنیم و در حال بررسی در جلسه و ..... است ولی چند روز پیش که این پست رو زدم جواب قطعی رو بهم داد .
نمیدونم چرا سازمان سنجش مقاومت میکنه و جواب دو پهلو میده !!!! Angry اگه تصمیم گیرنده وزارت علومه که میگه زیرگروه کامپیوتره . من فکر میکنم اینا یه سیاسته که جواب به ما ندن تا وقتی که سازمان رسما توی سایت اعلام کنه .... شاید میگن یه وقت یه عده اعتراض میکنن که چرا یه سری زودتر میدونستن Huh نمیدونم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ب.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)alirezabedi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با سلام
با سپاس

خب شما یه تماس با دفتر گسترش و برنامه ریزی وزارت علوم بگیرید .... ببینید چی جواب میدن Big Grin من دقیقا همینکارو کردم دیگه !!
و به صورت کاملا مطمئن به من گفتن که زیرگروه مهندسی کامپیوتر هستش .
قبلا که تماس میگرفتم میگفتن ما داریم با سنجش مکاتبه میکنیم و در حال بررسی در جلسه و ..... است ولی چند روز پیش که این پست رو زدم جواب قطعی رو بهم داد .
نمیدونم چرا سازمان سنجش مقاومت میکنه و جواب دو پهلو میده !!!! Angry اگه تصمیم گیرنده وزارت علومه که میگه زیرگروه کامپیوتره . من فکر میکنم اینا یه سیاسته که جواب به ما ندن تا وقتی که سازمان رسما توی سایت اعلام کنه .... شاید میگن یه وقت یه عده اعتراض میکنن که چرا یه سری زودتر میدونستن Huh نمیدونم Big Grin

ببینید وزارت علوم یه تصمیم گیرنده هست و فقط تصمیم میگیره
ولی خب پیاده سازی آن (برگزاری آزمون، تنظیم مجدد گرایشها، تنظیم مجدد دفترچه، اصلاح برنامه تعیین رتبه ها، اصلاح برنامه تعیین رشته ها و دانشگاه ها براساس رتبه و چندین مورد دیگر) همگی با سازمان سنجش هست، و طبیعی هم هست که براش سخت باشه و تا آخرین لحظه خودش رو مخالف نشون بده. کلا هیچ جای دنیا با تغییرات حال نمیکنن نه تو ایران چون دردسر سازه
البته این وسط فقط ما ضرر میکنیم که وقتمون هدر میره

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
ارسال: #۴۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ
واقعا دیگه این دو گرایش توی آی تی نیستن؟ برای ارشد باید دروس کامپیوتر رو بخونیم؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط saharitst.)
هیچی قطعی نیست...باید تا زمان ثبت نام صبر کرد...میبینید که سنجش جواب قطعی نمیده ولی احتمالا ۶۰ در صد به نفع کامپیوتریاست ولی اشتباهه چون کامپیوتریها مشکلی تو کنکور ای تی دادن ندارند ولی ای تیها کلی درسی که حتی پاسم نکردند فقط باید برای این دو گرایش بخوانند ... به نظرم میزارن سال دیگه گرایشها رو تغییر میدن چون دیگه رشته ای به اسم ای تی نیست بلکه فقط کامپیوتره و از سال ۹۲ هم چارت رشته کامپیوتر گرایش ای تی با مهندسی ای فرق زیادی داره و اونها مشکلی برای شرکت تو کنکور ارشد کامپیوتر ندارند

من میخواهم پس میتوانم
۳
۰
ارسال: #۴۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ
منطقیش اینه که از سال دیگه اعمال بشه و اینکه جواب قظعی و اعلامیه رسمی نمی زنن شاید دلیلش همینه که تغییرات رو گذاشتن برای سال دیگه!!!!!!!
وگرنه اگه تصمیم قطعی گرفته بودن یه اعلامیه رسمی زدن نباید خیلی براشون سخت باشه، تازه درسرها و اعتراض های بعدی مبنی بر دیر اعلام شدن رو به جون نمی خریدن.
در هر صورت خیلی آدمای مزخرفین که یه جماعت رو معطل مسخره بازیهای خودشون کردن.
۵
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هزینه انجام تحلیل آماری پایان نامه=واقعا سیصد هزار تومان؟؟؟!!! roebuck ۰ ۱,۵۰۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: roebuck
  واقعا رشته من چیست؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات؟؟؟ سیدرضا بازیار ۳ ۲,۵۱۵ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  یعنی واقعا کسی با این موضوع مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ sarerahi ۴ ۴,۳۳۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ghaed
Exclamation دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من web33 ۳ ۳,۸۱۲ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: web33
  شبکه و امنیت، واقعا اول شریف یا امیر کبیر؟ neda.h ۱۰ ۵,۹۳۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه) ali136750 ۲ ۲,۱۹۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ali136750
Sad سوالات آزاد ۹۱ و ۹۲ و۹۳؟ کسی نبود؟ یعنی واقعا کسی یا جایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نازان ۲ ۲,۰۰۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: نازان
  ترجمه ی این جمله ها چی میشه؟یا بهتر بگم تیترها malayer ۰ ۲,۱۵۰ ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: malayer
  واقعا وایبر و واتس اپ به راحتی کنترل می شوند؟ n a z a n i n ۱ ۱,۹۹۶ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟ babak sanaei ۱۳ ۸,۲۲۷ ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marisa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close