زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۳۴۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
سلام دوستان کسی میدونه نتایج دانشگاه آزاد کی میاد؟!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی میدونه نتایج دانشگاه آزاد کی میاد؟!
نیمه دوم شهریور
۰
۰
ارسال: #۳۴۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
خدایا هر کس که رتبه اش لب مرزی هست طرف مرز خوبه قبول بشه RolleyesRolleyes
الهی آمین

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۲۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , enigma2 , حسین۹۴ , hatame , maryam.raz , dr.a_AI , mohsen-z , arefeh.hp , hamedfayez , sajadabbasi , saeedeivazi , asterah , MohandesKocholu , Ametrine , roger670 , hamsargol , RASPINA , bita225
ارسال: #۳۴۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
دعاتون بیست بود ..
۱
۰
ارسال: #۳۵۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
کاش حداقل اگه تا ۳ ساعت آینده (امروز) نمیاد، سر ۱۲:۰۰ بیاد. یعنی ابتدای ۹ام. اینجوری خندوانه رو که دیدیم و تموم شد نتیجه کنکورمونم آماده است.
۲
۱
ارسال: #۳۵۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  خدایا هر کس که رتبه اش لب مرزی هست طرف مرز خوبه قبول بشه RolleyesRolleyes
الهی آمین

من الان یه چیزی برام سواله اون یه نفری که منفی داده فازش چیه ؟ :دی ؟ یعنی میخواد ملت قبول نشن ؟ از مرز خوشش نمیاد ؟
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۵۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  چقدر سرده اینجا Smile))) شوخیو بذارید برای بعد نتایج .حال و هوای عجیبیه، با اینکه مطمئنم فردا بعد ار ظهر نتایجو می زنند، باز فقط دارم رفرش می کنم....از خونه تکون نخوردم...
ما شوخی می کنیم سره هممون گرم شه، کمتر فکر کنیم بعد اعلام نتایج که دیگه حالی نمی مونه
با رتبه ۳۸، حالی نمی مونه؟‌Smile)))من چی بگم پس؟ Big Grin والا من ۳۸ بود رتبم الان رفته بودم مسافرت Smile))‌هفته دیگه میومدم نتایجو میدیدم

وقتی همه خوشحال نباشن حالی واسه شادی و سرخوشی نمی مونه، من بعد اعلام زیاد مانشت نمیام دلم می گیره یاده پارساله خودم می افتم دلم واسه بچه ها غصه دار میشهSad
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۳۵۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ
۱۷ شهریور
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  چقدر سرده اینجا Smile))) شوخیو بذارید برای بعد نتایج .حال و هوای عجیبیه، با اینکه مطمئنم فردا بعد ار ظهر نتایجو می زنند، باز فقط دارم رفرش می کنم....از خونه تکون نخوردم...
ما شوخی می کنیم سره هممون گرم شه، کمتر فکر کنیم بعد اعلام نتایج که دیگه حالی نمی مونه
با رتبه ۳۸، حالی نمی مونه؟‌Smile)))من چی بگم پس؟ Big Grin والا من ۳۸ بود رتبم الان رفته بودم مسافرت Smile))‌هفته دیگه میومدم نتایجو میدیدم

اره والااااااااااااا
میدونی یاد این بچه درس خونا افتادم ک شب امتحان خودشونو خفه کرده بودن از بس درس خونده بودن بعد صب روز امتحان میگفتم وااااااااای ما خیلی استرس داریم ما هیچییییییی نخوندیم!!!!!!!....بعد قیافه ی منی ک هنوز نصف کتابم مونده بود اینجوری بودDodgy

الان حکایت ایشون و من اینجوری شده!Big Grin
من خودم از اونایی بودم و هستم که ۱۲ شبی که امتحان دارم میرم کتابی ، جزوه ای چیزی گیر بیارم شروع کنم بعد تا هفت صبح یه کله می خوندم بعدشم با یه قیافه ای میرفتم سره امتحان انگار قراره ۲۲ بشم استاد قراره کم لطفی کنه بهم ۲۰ بدهSmile
۲
۰
ارسال: #۳۵۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  ستون کارشناسی ارشد توی سایت سنجش اومد بالا! بوى نتایج میاد...

میخواستم همینو بگم که دیدم شما زحمتشو کشیدیSmile
بله منم میخواستم بگم یه دوستی قبلا گفته بود این کارشناسی ارشد بیاد بالا ، انتظار ما هم تموم میشه
دوست گرامی ممنون از پیش بینیت!
۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
بشتابید...
نرم افراز رفرش کننده سایت سنجش... Big Grin
لینک دانلود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پسورد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۳۵۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
اخبار گفت ۸ شب !!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۵۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
الان خبر ۲۱ گفت فردا نتایج ساعت ۲۰ روی سایته
به نظرم سنجشیاا غیر مستقیم میخواستن بگن بابا رفرش نکنید سایتو .... بووووق بووقققق
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۳۵۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط faza.)
[تصویر:  379302_efe-cinco.jpg]
SadSadSad
Huh
[تصویر:  379302_stockimages-f1-button-keyboard-co...00x199.jpg]
Undecided
Confused
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , pe.esf , Elena_71 , tohidi4503
ارسال: #۳۶۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)enigma2 نوشته شده توسط:  اخبار گفت ۸ شب !!!!!!

دستشون درد نکنه دیگه یه دفعه میزاشتن ۱۰ ام اعلام میکردن دیگه Angry
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۰۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۳۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close