زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه!

ارسال: #۱۵۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط morteza.)
RE: کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه!
(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من هنوز تصمیم جدی نگرفتم برای همین این تایپیک رو زدم گفتم ببینم واقعا چند نفر به جد تصمیم گرفتن بگن Big Grin

یعنی شما دو تا نام کاربری دارین دیگه؟ Smile

عی بابا همه شو تکذیب می کنم این تاپیکو من زدم! فقط هم یه دونه نام کاربری دارم Dodgy
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ)morteza نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من هنوز تصمیم جدی نگرفتم برای همین این تایپیک رو زدم گفتم ببینم واقعا چند نفر به جد تصمیم گرفتن بگن Big Grin

یعنی شما دو تا نام کاربری دارین دیگه؟ Smile

عی بابا همه شو تکذیب می کنم این تاپیکو من زدم! فقط هم یه دونه نام کاربری دارم Dodgy

آقا راست می گه این تایپیک رو ایشون زدن گفتم فردا یه وقت اون دنیا سوال پیچم نکنن !Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۵۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط morteza.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  اما راستش شاید بیشتر دنبال اینم یکی بهم بگه مسیر تو رشته خودته و تو میتونی تو رشته ات یک ستاره باشی!!
اما بزارید راستشو من بگم بهتون!

به نظر من شما اون تَهِ تَهِ دلتون عاشق پزشکی هستین و اون علاقه هنوز براتون مهمه مخصوصا که همسرتون هم پزشکه و هر روز با این مساله یک جورایی روبرو میشین و بخشی از ذهنتون رو به خودش معطوف می کنه بنابراین باید برید دنبالش

اینکه میگید دوست دارید کسی بهتون بگه بمون تو همین رشته ی خودت ستاره شو! احتمالا به خاطر یک سری دلایلی هست که شما رو از رفتن به سمت پزشکی منع میکنه و شما بین ادامه رشته خودتون و علاقه قدیمی موندین پس بهتره همه چی رو برای خودتون واضح کنین سعی کنین اون دلایل رو که باعث شده نرید سمت علاقه خودتون پیدا کنید بعد سبک سنگین کنین ببینی واقعا می ارزه یا نه اگر می ارزه پزشکی بخونین با توجه به علاقه ای هم که دارین بهتره برین به سمتش اگر هم که نه دیگه هر وقت اون علاقه قدیمی سر باز کرد مطمئن هستین که راه عقلانی رو اومدین و احتمالا دچار افسردگی نمیشین

کاش یکی هم بود اینطوری واس خودم مشاوره میداد Wink
۱
۲
ارسال: #۱۵۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ ب.ظ)morteza نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  اما راستش شاید بیشتر دنبال اینم یکی بهم بگه مسیر تو رشته خودته و تو میتونی تو رشته ات یک ستاره باشی!!
اما بزارید راستشو من بگم بهتون!

به نظر من شما اون تَهِ تَهِ دلتون عاشق پزشکی هستین و اون علاقه هنوز براتون مهمه مخصوصا که همسرتون هم پزشکه و هر روز با این مساله یک جورایی روبرو میشین و بخشی از ذهنتون رو به خودش معطوف می کنه بنابراین باید برید دنبالش

اینکه میگید دوست دارید کسی بهتون بگه بمون تو همین رشته ی خودت ستاره شو! احتمالا به خاطر یک سری دلایلی هست که شما رو از رفتن به سمت پزشکی منع میکنه و شما بین ادامه رشته خودتون و علاقه قدیمی موندین پس بهتره همه چی رو برای خودتون واضح کنین سعی کنین اون دلایل رو که باعث شده نرید سمت علاقه خودتون پیدا کنید بعد سبک سنگین کنین ببینی واقعا می ارزه یا نه اگر می ارزه پزشکی بخونین با توجه به علاقه ای هم که دارین بهتره برین به سمتش اگر هم که نه دیگه هر وقت اون علاقه قدیمی سر باز کرد مطمئن هستین که راه عقلانی رو اومدین و احتمالا دچار افسردگی نمیشین

کاش یکی هم بود اینطوری واس خودم مشاوره میداد Wink

می خوای من برات مشاور باشم Big Grin ..................... وای به حال کسی که من مشاورش باشم Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza
ارسال: #۱۵۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  ...اما راستش شاید بیشتر دنبال اینم یکی بهم بگه مسیر تو رشته خودته و تو میتونی تو رشته ات یک ستاره باشی!!

البته خوب بستگی داره اون "یکی" کی باشه... مثلا اگه من بهتون بگم دلتون آروم میشه؟؟؟...
راستش من با روحیات و علاقه ها و اخلاقتون آشنا نیستم ولی بعضی وقتا دقیقا مث الان شما، فقط دنبال این بودم که یه نفر، فقط یه نفر بیاد و بگه بمون!..تو همین راه بمون و ادامه بده... Blush
الانم میخوام بهتون بگم "مسیر شما تو رشته خودتونه.. شما می تونید تو رشته خودتون یه ستاره باشید!...Rolleyes .. سردرگم نباشید...این احساس ها بالا و پایین این جاده ست...به آرومی از روشون عبور کنید و چشمتون رو از روی هدف تون برندارید"

شاد و سلامت و موفق باشید ان شاالله

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)urania نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  ...اما راستش شاید بیشتر دنبال اینم یکی بهم بگه مسیر تو رشته خودته و تو میتونی تو رشته ات یک ستاره باشی!!

البته خوب بستگی داره اون "یکی" کی باشه... مثلا اگه من بهتون بگم دلتون آروم میشه؟؟؟...
راستش من با روحیات و علاقه ها و اخلاقتون آشنا نیستم ولی بعضی وقتا دقیقا مث الان شما، فقط دنبال این بودم که یه نفر، فقط یه نفر بیاد و بگه بمون!..تو همین راه بمون و ادامه بده... Blush
الانم میخوام بهتون بگم "مسیر شما تو رشته خودتونه.. شما می تونید تو رشته خودتون یه ستاره باشید!...Rolleyes .. سردرگم نباشید...این احساس ها بالا و پایین این جاده ست...به آرومی از روشون عبور کنید و چشمتون رو از روی هدف تون برندارید"

شاد و سلامت و موفق باشید ان شاالله

اعتبار آدم ها به حضورشان نیست ...
به دلهره ای ست که در نبودشان درست می کنند...

خیلی خوب بود این جمله... مرسیHeartHeartTongueTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۱۵۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  این حس به منم منتقل شد یه عالمه کتاب خریدم و یک ماه خوندم ولی واقعا با علاقه توی زندگیم اونطوری درس نخوندم مامانم می گفت اشتیاقت بیش از حد زیاده من به خاطر پولش نمی خوندم فقط رویاهای زیادی توی سرم دارم از نوع انسان دوستانهBig GrinBig Grin
ای رتبم هم بدک نشد به نظرم اگه کسی مرد خوندن باشه قبول می شه واقعا به امید خدا میتونه قبول شده ولی مرد کهن می خواد دیگهBig Grin
الان دارین پزشکی میخونین؟ رتبتون چندشد؟ درساش چطور بود مثلا زیست؟چطور خوندین؟
راستش فرداد خان حرف درستی زدن اینجا سایت کامپیوتره
ولی خوب چون پرسیدین می گم رتبم بدک نشد ولی خوندن زیست کنکوری یه کار واقعا سختی هست من کتابای یه انتشارات خوب رو گرفتم سرچ کنید مشخصه که بهترین انتشارات توی زیست کدومه ولی خوب باید زیادی تلاش کنید در ضمن کتابای زیست به هم مرتبط اند تستهای ترکیبی هم که فراوان مطرح می شن به طور کلی می گن روزانه بایستی ۲ الی ۳ ساعت فقط زیست بخونید رتبم هم به خاطر درسای ریاضی و فیزیک و عمومی ها بود که بدک نشد
راستی اقا فرداد این مطلب ۲/۵ تا ۳ تومن مستنده ها
خود سنجش اعلام کرده بحث دور زدن هم مستثنی هستش
دیگه دوستان خود دانید فقط بگم که لطفا علاقه با احساس های آنی اشتباه نشه هااا
یه وفتی هم می بینی که برای خودت از اونجا یا اون شغل یه مدینه ی فاضله درست کردی می ری توش می بینی فقط دورنما داره لطفا قبلش فکر کنید من کتابامو دادم به یه نفر دیگه هم بی خیال شدم چون فهمیدم که زود تصمیم گرفته بودم و خوب من به کتابای زیست علاقه داشتم اما صرف علاقه به کتاب زیست نمی تونیم بگیم به پزشکی علاقه داریم یه کم این مقاله های تخصصی رو بخونید متوجه جریانات می شید
تصمیم های درستی رو بگیرید موفق باشید

ssucces isnt a result of spontaneous combustion.you must set your self on fire
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Petal , morteza
ارسال: #۱۵۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط A L I.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ق.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  این حس به منم منتقل شد یه عالمه کتاب خریدم و یک ماه خوندم ولی واقعا با علاقه توی زندگیم اونطوری درس نخوندم مامانم می گفت اشتیاقت بیش از حد زیاده من به خاطر پولش نمی خوندم فقط رویاهای زیادی توی سرم دارم از نوع انسان دوستانهBig GrinBig Grin
ای رتبم هم بدک نشد به نظرم اگه کسی مرد خوندن باشه قبول می شه واقعا به امید خدا میتونه قبول شده ولی مرد کهن می خواد دیگهBig Grin
ولی خوب چون پرسیدین می گم رتبم بدک نشد ولی خوندن زیست کنکوری یه کار واقعا سختی هست من کتابای یه انتشارات خوب رو گرفتم سرچ کنید مشخصه که بهترین انتشارات توی زیست کدومه ولی خوب باید زیادی تلاش کنید در ضمن کتابای زیست به هم مرتبط اند تستهای ترکیبی هم که فراوان مطرح می شن به طور کلی می گن روزانه بایستی ۲ الی ۳ ساعت فقط زیست بخونید رتبم هم به خاطر درسای ریاضی و فیزیک و عمومی ها بود که بدک نشد
یه وفتی هم می بینی که برای خودت از اونجا یا اون شغل یه مدینه ی فاضله درست کردی می ری توش می بینی فقط دورنما داره لطفا قبلش فکر کنید من کتابامو دادم به یه نفر دیگه هم بی خیال شدم چون فهمیدم که زود تصمیم گرفته بودم و خوب من به کتابای زیست علاقه داشتم اما صرف علاقه به کتاب زیست نمی تونیم بگیم به پزشکی علاقه داریم یه کم این مقاله های تخصصی رو بخونید متوجه جریانات می شید
حالا بدک یعنی چند بالاخره؟؟Tongue
نمیخوام بجای آقا فرداد جواب بدم ولی اگه شهریه شبانه را بگیرن در حد شهریه لیسانس پیام نوره و در حد همان ۱/۵ بشه. حالا مستند شما چیه ؟؟
دورزدن مستثنی است یعنی چی؟؟ کجا گفته ؟؟
من اینا را میپرسم چون یه همکار داریم که اونم میخواد امتحان بده.
سازمان سنجش خیلی جاها میگه فلان قدر میگیریم. مثلا" میگه اگه کسی تو کارشناسی اش با ارشدش فرق کنه و دروس پیش از لیسانس تو ارشد بهش بدن باید شهریه اش را بده ولی تا حالا از کسی نگرفته.
یه کم غیر طبیعیه که مثلا" یکی بره یه لیسانس روزانه بگیره و ۱۳۰ واحد بگذرونه بعد بخواد بره پزشکی و دو برابر لیسانس واحد بگذرونه مجبور باشه این دو برابر را شهریه بده. خب طرف میگه من میرم شهریه لیسانس روزانه ام را میدم و پزشکی را روزانه میخونم.
این یه حرف منطقیه و کسی نمیتونه بگه نه.
شبانه یه لیسانس روزانه که طرف دو سه سال پیش گذرونده به ده میلیون هم نمیرسه اگه شبانه حساب بشه.
من فک میکنم این حرفا مستند نیست. بهتره برید قبول شید بعد دنبال این چیزاش باشید.

(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ق.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  
حالا بدک یعنی چند بالاخره؟؟Tongue
نمیخوام بجای آقا فرداد جواب بدم ولی اگه شهریه شبانه را بگیرن در حد شهریه لیسانس پیام نوره و در حد همان ۱/۵ بشه. حالا مستند شما چیه ؟؟
دورزدن مستثنی است یعنی چی؟؟ کجا گفته ؟؟
من اینا را میپرسم چون یه همکار داریم که اونم میخواد امتحان بده.
سازمان سنجش خیلی جاها میگه فلان قدر میگیریم. مثلا" میگه اگه کسی تو کارشناسی اش با ارشدش فرق کنه و دروس پیش از لیسانس تو ارشد بهش بدن باید شهریه اش را بده ولی تا حالا از کسی نگرفته.
یه کم غیر طبیعیه که مثلا" یکی بره یه لیسانس روزانه بگیره و ۱۳۰ واحد بگذرونه بعد بخواد بره پزشکی و دو برابر لیسانس واحد بگذرونه مجبور باشه این دو برابر را شهریه بده. خب طرف میگه من میرم شهریه لیسانس روزانه ام را میدم و پزشکی را روزانه میخونم.
این یه حرف منطقیه و کسی نمیتونه بگه نه.
شبانه یه لیسانس روزانه که طرف دو سه سال پیش گذرونده به ده میلیون هم نمیرسه اگه حساب بشه.
من فک میکنم این حرفا مستند نیست. بهتره برید قبول شید بعد دنبال این چیزاش باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط elenaghasemi.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  در ضمن، بهترین راهنمای شما میتونن کسانی باشن که این راهو رفتن، با ادمهایی مشورت کنید که بعد مهندسی و در همین حدود سن شما، پزشکی خوندن، ببینید تا چه حد راضی هستن، وگرنه خیلی از ماها اینجا این تجربه رو نداریم و نمیتونیم با فرضیه هامون یک عمر ایندمونو تباه کنیم.

اینو دیگه از کجا پیدا کنیم؟HuhBig Grin
۱
۰
ارسال: #۱۶۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط Petal.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ق.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  راستش فرداد خان حرف درستی زدن اینجا سایت کامپیوتره
کتاباش زیاده گیج میشم اینجوری،کتابای کمک اموزشی و تستی رو یادتونه چیاخریده بودین؟
رتبتون حدودا چندشده بود؟ اطلاع دارین برای پرستاری چه رتبه ای میخواد؟

(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  من اینا را میپرسم چون یه همکار داریم که اونم میخواد امتحان بده.
همکارتون کتابارو تهیه کردن؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ)elenaghasemi نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  در ضمن، بهترین راهنمای شما میتونن کسانی باشن که این راهو رفتن، با ادمهایی مشورت کنید که بعد مهندسی و در همین حدود سن شما، پزشکی خوندن، ببینید تا چه حد راضی هستن، وگرنه خیلی از ماها اینجا این تجربه رو نداریم و نمیتونیم با فرضیه هامون یک عمر ایندمونو تباه کنیم.

اینو دیگه از کجا پیدا کنیم؟HuhBig Grin

این سوال منم هست دوستان کسی رو میشناسین که قبلا این راهور فته باشه؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ
مرسی.اما واقعا نمیدونم.
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سلام
به نظر اگه کسی واقعا علاقه داره بهتره سعی کنه منابعش را فراهم کنه وشروع کنه
اگه دنبال منابع هستید بهتره یک سری به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بزنه بچه ها تدریس ریاضی و فیزیکش حرف نداره دبیرش مسعودی
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Petal
ارسال: #۱۶۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط فرین.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  با سلام
من که از پارسال دوره خدمتم تصمیم داشتم کنکور تجربی رو شرکت کنم و آماده بودم.
دوستانی که تصمیم گرفتن در کنکور تجربی شرکت کنن لطفا با پیغام خصوصی اعلام آمادگی کنن که هماهنگی داشته باشیم.

سلام میخواستم بدونم هزینه ای که برا شهریه پرداخت کنیم هزینه پردیسه یا هزینه شبانه ؟

(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ۲/۵ تا ۳ تومن که نیست ولی اگه بفهمن روزانه خونده ترمی ۱ تا ۱/۵ را ازش میگیرن. حدود ۱۴ ترمه دیگه.
راست و دروغش پای اونایی که میگن ولی انگار به دانشجویان پزشکی وام خوبی در اینمورد میدن چون تعهد خدمت دارند و بعدا" از حقوقشون کم میکنن.
ضمن اینکه در دوران انترنی میتونن وقت آزادشون را کار کنن و پول بگیرن. یعنی ۲ سال آخر را .
این را گفتم که علاقمندان درگیر قسمت مالی اش نشن.

این تاپیک چقدر طولانی شد.!!
قبلنا آدمها اینقدر سخت تصمیم نمیگرفتند.

برادرم خواهرم، پسرم دخترم Smileاگه میخوای مهندسی بخونی بسم ا... شروع کن . وقت داری مهارت های مختلف پیدا کن . کار بی مزد بکن تا مجرب بشی و حقوق چند میلیونی بگیری.

اگه میخوای پزشک بشی واسه چی اینجایی . برو تحقیق کن ببین کتابهاش چی اند . کمک آموزشی اش کدومان .

اگه هم میخوای غر بزنی و بگی فردا دکتر مهندس بشم باید فلان قدر بگیرم. پزشک بخوام بشم کنکورش سخته . ارشد بخوام بخونم فلانه. اپلای کنم اونجا شغل خوب کمه ....
عزیزم ببخشید اینها همه اش بهانه است.
گفتش که : در کنار جوی عاقل زپی پل میگشت.................... دیوانه پابرهنه از آب گذشت.

اشکال اینه که میلیونها نفر رفته اند دانشگاه و همان متوسط معلوماتی که من و تو داریم بقیه هم دارند . اگه میخوای شرایطت با بقیه فرق کنه باید کارایی را بکنی که بقیه نمیکنن.
راههای عادی را همه دارن میرن. من و تو هم رفتیم یا باید بریم مثل کنکور و دانشگاه و ارشد و دکترا و اپلای و .... ولی مطمئنا" نه اینجا و نه هیچ جای دنیا واسه هزاران آدم با سطح تقریبا" نزدیک هم و راه و روشهایی مشابه اتفاق خیلی خاصی نمی افته جز اینکه موقعیتهای مشابه اشتغال بطور مداوم دارن کم میشن.
پس باید متفاوت باشی. اگه مسیرت هم با بقیه یکی هست باید روشهات فرق کنه مهارتهات فرق کنه خلاصه باید نمود متفاوتی داشته باشی وگرنه حتی امیدوار بودن به اینکه موقعیت شغلی مشابه با بقیه را هم پیدا کنی شانس اش کم میشه.
و اگه برای بدست آوردن آرزوهات تلاش نکنی باید به آنچه بهت داده میشه راضی بشی.
پس هر رشته ای میخوای برو ولی کارهایی راباید بکنی که دیگران نمیکنن.
اینکارهایی که باید بکنی یه بخش اعظمش به تلاشت ،یه بخش اعظم دیگه اش به علاقه ات و یه بخش کوچکش هم به استعدادت در اون کار مرتبطه. پس بخودت نگاه کن . آینه بغل را هم بیخیال شو و به بقیه کاری نداشته باش چیکار میکنن.
من من ام . تو تویی.
حسن حسن است .
تقی تقی است . هر کی خودشه .
از هر راهی هم بری و با علاقه بری و تلاش کنی تا متفاوت باشی میرسی.
میخوای مهندس باش
میخوای برو دنبال هنر
میخوای برو دنبال پزشکی .
علاقه ات را گم نکن فقط
ببخشید که رک گفتم . ناراحت نشی یه وقت .

(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ)noorolhoda نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۳ ب.ظ)noorolhoda نوشته شده توسط:  سلام
برای کسی که لیسانس شبانه و ارشد روزانه خونده تکلیفش چیه؟
میتونه کنکور تجربی برای رشته های پزشکی درس بخونه یا نه؟
روزانه میتونه بخونه یا شبانه یا بین الملل؟

تو این بحث ها کسی نیست که به سوال من جواب بده؟!!!

شما برو بخون . اگه بهتون گفتن شهریه بدین بگو لیسانسم شبانه است. تو دفترچه تون گفتین لیسانس نه ارشدBig GrinBig Grin
دفترچه ملاکه. اگه دفترچه در موردی ساکته وزارت علوم یا بهداشت نمیتونه به نفع خودش تفسیر کنه. بنظرم اول قبول شید بعد برید دنبال چک و چانه هاش.
سختیش قبول شدنشه.
نهایتا" یه وامه دیگه.
من میخام دندون بخونم مطمئنی شهریه اش تو این حدوده منبعت چیه ؟ باید شهریه پردیسو پرداخت کنم یا شبانه من لیسانس روزانه دارم
۰
۰
ارسال: #۱۶۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط lucifer.)
قیمت ها امسال اینه : ترمی ۶ میلیون تومان ناقابلBig Grin

[تصویر:  377865_K6yg9.png]

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۳۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۰۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۵۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۷۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  دانلود ویرایش نهم کتاب سیلبرشاتس Operating System Concepts 9th 2013 yayarety ۶ ۱۵,۵۰۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SIGNAL3030
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۹۵۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close