زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴

ارسال: #۱۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط جواد صادق نژاد رودبنه.)
RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴
سلام
ینی قابل خوندن نیست ؟!!
اگه زحمتی نیست میشه همینجا آپلود کنید؟!!

واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!
نمیشه این وویس ها رو تو یه سایته دیگه آپلود کنید و لینکش رو همینجا بزارید تا منم بتونم دانلود کنم و ازش استفاده کنم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!
نمیشه این وویس ها رو تو یه سایته دیگه آپلود کنید و لینکش رو همینجا بزارید تا منم بتونم دانلود کنم و ازش استفاده کنم ؟
این مشکل برای منم هست. لینک در مدیافایر فقط ب صفحه عضویت میره که اونجا هم فایلی برای دانلود نیست...!! Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!
این مشکل برای منم هست. لینک در مدیافایر فقط ب صفحه عضویت میره که اونجا هم فایلی برای دانلود نیست...!! Huh

ممنون از استارتر تایپیک pure liveliness عزیزHeart

دوست عزیز این لینکو بزن برای ویس ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri , mrsh1372 , zahrabvf , Pure Liveliness , ArashDante , ali77 , elixxx
ارسال: #۱۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ممنون از استارتر تایپیک pure liveliness عزیزHeart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تشکر.دانلود شد.Big Grin
خیلی لطف کردید ♡♡♡
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , ali77
ارسال: #۲۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط mrsh1372.)
با سلام و تشکر از pure liveliness!
تو دانلود ویس ها مشکل داشتم اما به این جا انتقال دادم اگه دوست داشتید از لینک استفاده کنید.
موفق باشید!

لینک ها درست شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahrabvf , Pure Liveliness
ارسال: #۲۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
سلام
ممنونم دانلود شد رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: istak
ارسال: #۲۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ
فایل های ساختمان گسسته رو به صورت جلسه به جلسه آپلود کردم.البته حجمش بیشتر شد ولی قایل اول که همراه با ساختمان داده بود تو فایل جداگانه قرار گرفت جلسه دو و سه هم جدا شدن.

سپاس‌گزاری شده توسط: Majiid , Mahand , Pure Liveliness , .:tarannom:.
ارسال: #۲۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ق.ظ
سلام
خیلی از زحماتتون ممنونم
متاسفانه من ویس ساختمان داده رو نتونستم دانلود کنم، روش که کلیک می کنم سایت مدیافایر باز میشه ولی فایلا توش نیس، عضو هم هستم، میشه لطفا راهنمایی بفرمایین؟
ارسال: #۲۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!

ممنون از استارتر تایپیک pure liveliness عزیزHeart

این لینکی که گفتین ویسای گسسته س؟ من ویسای ساختمان رو نیاز دارم ولی پیدا نمی کنم، میشه لطفا راهنمایی کنین؟
ارسال: #۲۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  این لینکی که گفتین ویسای گسسته س؟ من ویسای ساختمان رو نیاز دارم ولی پیدا نمی کنم، میشه لطفا راهنمایی کنین؟
دوست خوبم این تاپیک مربوط به درس گسسته ست. و تا حالا ۳تا جزوه و ۲تا ویس (اگه اشتباه نکنم) گذاشته شده.
برای درس ساختمان داده به لینک زیر مراجعه کنید. (متاسفانه دوستمون هنوز ویس های ساختمان رو قرار ندادن.)

ارسال: #۲۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  این لینکی که گفتین ویسای گسسته س؟ من ویسای ساختمان رو نیاز دارم ولی پیدا نمی کنم، میشه لطفا راهنمایی کنین؟
دوست خوبم این تاپیک مربوط به درس گسسته ست. و تا حالا ۳تا جزوه و ۲تا ویس (اگه اشتباه نکنم) گذاشته شده.
برای درس ساختمان داده به لینک زیر مراجعه کنید. (متاسفانه دوستمون هنوز ویس های ساختمان رو قرار ندادن.)

خیلی از راهنماییتون ممنونم..
ارسال: #۲۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ
سلااام و درووود بر همه ی دوستان...
اقااا دستتون واقعااا طلاااا
ایشالله رتبتون مثل رتبه ی مرامتون ۱ بااشه...
فقط ی سوال...
بقیه ی جزوه و ویس رو نمی زارین؟؟
راستی جزوه ی صدای دکتر یوسفی گسسته سال های قبلم هر چی میگردم نیست....
خیلی ممنونتون میشم کمکم کنین...
مواظب خوبیاتون باشین...
بدروود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ
ببخشید میتونم بپرسم هزینه ی این کلاس ها چقدر هستش ؟
مرسی
ارسال: #۲۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ
سلام
ممنون از لطفتون
اما چهارم و پنجم و نمیشه دانلود کرد !
ارسال: #۳۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
سلااام و دروود مجدد...
اقااا خسته نباشین همگی...
واقعااا ممنونم واسه بخششتون...
ی مشکل داشتم...
من جزوه را تا ۳ دارمممم....و صدا رو تا ۴///
می خواستم بدونم همگی اینقدر دانلود کردن؟؟ و بیشتر از این آپ نشده عایاا؟؟
ممنونم میشم کمکم کنین...
بازم ممنونم از دوستان سخاوتمند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۵۴۵ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۶۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close