زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵

ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ، توسط modaresan sharif.)
سلام
داوطلبان عزیز به دلیل استقبال و پیگیری شما دوستان عزیز جهت ثبت نام در آزمونهای حضوری و استفاده از تخفیف ۵۰ درصد،برای سومین سال متوالی موسسه مدرسان شریف اقدام به ثبت نام شما دوستان گرامی خواهد کرد.
روند برخورداری از این تخفیف به این شکل می باشد که طبق سالهای گذشته یکی از دوستان نماینده می شود و اسامی افراد،نام دانشگاه،شماره موبایل،شهر یا محل ثبت نام و رشته متقاضی را برای موسسه ارسال می نماید .سپس بعد از هماهنگی با نمایندگی های مدرسان شریف در سراسر کشور شما عزیزان می توانید ثبت نام خود را با تخفیف در شهر خود انجام دهید.
انشاا... امسال شما نیز از قبولی ها و افتخارات مدرسان شریف باشید.
نماینده امسال :saeid.dehnavi73@gmail.com
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran.amanat , nazanin2013 , ali hoseini , sinoa
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵
(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  سلام
داوطلبان عزیز به دلیل استقبال و پیگیری شما دوستان عزیز جهت ثبت نام در آزمونهای حضوری و استفاده از تخفیف ۵۰ درصد،برای سومین سال متوالی موسسه مدرسان شریف اقدام به ثبت نام شما دوستان گرامی خواهد کرد.
روند برخورداری از این تخفیف به این شکل می باشد که طبق سالهای گذشته یکی از دوستان نماینده می شود و اسامی افراد،نام دانشگاه،شماره موبایل،شهر یا محل ثبت نام و رشته متقاضی را برای موسسه ارسال می نماید .سپس بعد از هماهنگی با نمایندگی های مدرسان شریف در سراسر کشور شما عزیزان می توانید ثبت نام خود را با تخفیف در شهر خود انجام دهید.
انشاا... امسال شما نیز از قبولی ها و افتخارات مدرسان شریف باشید.
نماینده امسال :saeid.dehnavi73@gmail.com

سلام دوستان
بنده سعید دهنوی هستم و امسال افتخار دارم برای ارسال لیست متقاضیان تخفیف ۵۰ درصدی مدرسان شریف در خدمتتون باشم.البته این تاپیکی هست که خود موسسه مدرسان شریف ایجاد کرده خودم هم تاپیکی در بخش اخبار با همین موضوع ایجاد کرده ام که شما میتوانید به هرکدام از ایمیل های اعلام شده در این دو تاپیک ایمیل بزنید و اعلام آمادگی کنید
لازمه عرض کنم که تا الان ۱۸ نفر از دوستان اعلام آمادگی کرده اند و من به احترام دوستان دیگه تا شنبه ۲۰ تیر لیست رو نمیفرستم که دوستانی که از طریق این تاپیک اطلاع پیدا کردند هم بتونن از تخفیف استفاده کنند.
موفق باشید

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali hoseini
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  بنده سعید دهنوی هستم و امسال افتخار دارم برای ارسال لیست متقاضیان تخفیف ۵۰ درصدی مدرسان شریف در خدمتتون باشم.البته این تاپیکی هست که خود موسسه مدرسان شریف ایجاد کرده خودم هم تاپیکی در بخش اخبار با همین موضوع ایجاد کرده ام که شما میتوانید به هرکدام از ایمیل های اعلام شده در این دو تاپیک ایمیل بزنید و اعلام آمادگی کنید
در بخش اخبار نباید تاپیک موسسات رو می‌زدین.
به همین مکان منتقل شد.
موفق باشید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
سلام ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون این آزمون ها همراه با مشاوره هم هست؟ آزمون های اینترنتی هم شامل میشه؟
۲
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)shafiee123 نوشته شده توسط:  سلام ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون این آزمون ها همراه با مشاوره هم هست؟ آزمون های اینترنتی هم شامل میشه؟

سلام بله شامل آزمون اینترنتی هم هست و در رابطه با مشاوره هم فکر میکنم به نمایندگی شهر خودتون بستگی داشته باشه ولی معمولا همه نمایندگی ها مشاوره دارند.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali hoseini , ملینا ارشد
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ
سلام تشکر ولی توی سایت مدرسان ک نگاه کردم برای ازمون های اینترنتی هزینه بیشتری باید پرداخت بشه؟الان کلا اگه ثبت نام کنیم چند میشه؟تشکر
۲
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۳ ب.ظ، توسط modaresan sharif.)
سلام دوستان عزیز

لیست متقاضیان تخفیف ۵۰ درصدی ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی ارشد ۹۵ مدرسان شریف گروه اول:
۱-خانم زینب کیانی
۲-خانم مهسا راسخ
۳-آقای محسن حسن پوری
۴-خانم مرضیه جلالی
۵-خانم الهام ترحم
۶-خانم ملیحه مرادی
۷- آقای صالح احمدی بازارده
۸- خانم الهام زین الدینی
۹-خانم سیما خطیبی
۱۰-آقای سید امیر محمد تجاره
۱۱-آقای هادی مالکی
۱۲-آقای سینا آبادی-
۱۳-آقای وحید محمودی
۱۴-آقای محمد اردی خانی
۱۵-خانم سمیرا رحیمی
۱۶-خانم عطیه سادات مظهری
۱۷-آقای کامبیز ابدالی
۱۸-آقای علیرضا محمدی
۱۹-آقای محمود تشکری دادگر
۲۰-آقای محمد متقی زاده
۲۱-آقای عزیز دادخواه
۲۲-سعید دهنوی
از تاریخ ۲۱ تیر ماه می توانید به نمایندگی های شهر خود مراجعه کنید.
موفق باشید

(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ)shafiee123 نوشته شده توسط:  سلام تشکر ولی توی سایت مدرسان ک نگاه کردم برای ازمون های اینترنتی هزینه بیشتری باید پرداخت بشه؟الان کلا اگه ثبت نام کنیم چند میشه؟تشکر

سلام دوست عزیز
آزمونها (هر ۱۴ مرحله یعنی هم ۸ مرحله حضوری و هم ۶ مرحله اینترنتی ) با تخفیف ۵۰ درصد می شود ۳۲۵ هزار تومان.
اگر فقط حضوری را بخواهید : ۲۹۰ هزار تومان
۱
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ
میشه یه توضیح دقیق بدید که الان تا کی وقت داریم واسه ثبت نام تو گروه دوم ؟
۱
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ)ali hoseini نوشته شده توسط:  میشه یه توضیح دقیق بدید که الان تا کی وقت داریم واسه ثبت نام تو گروه دوم ؟

سلام
شما میتونید مشخصاتتون رو واسه من اینیل کنید و هروقت تعداد اعضای گروهتون به حد نصاب ۲۰ نفر رسید من لیست رو برای موسسه میفرستم و بعدش میتونید ثبت نام کنید

۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ
آقای سعید دهنوی سلام..منم میخوام ثبت نام کنم ولی به ایمیلتون فرستاده نمیشه..من قاسم نوروزی ، میخوام هوش شرکت کنم.
۲
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ)g.norozi نوشته شده توسط:  آقای سعید دهنوی سلام..منم میخوام ثبت نام کنم ولی به ایمیلتون فرستاده نمیشه..من قاسم نوروزی ، میخوام هوش شرکت کنم.

آقای نوروزی سلام
من ایمیل شمارو دریافت کردم و هروقت گروهتون به حدنصاب ۲۰ نفر برسه لیست رو واسه مدرسان میفرستم و خبرتون میکنم.
موفق باشید

۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان
نماز و روزه هاتون قبول
برخی از دوستانی که اسمشون در گروه بود به نمایندگی شهرشون برای ثبت نام رفتند و خدا رو شکر ثبت نام نهایی انجام شد.
لازم به ذکر است که دوستان باقی مانده به دلیل هماهنگی با تمام شهرهای سراسر کشور تا ۱ مرداد ماه برای برخورداری از تخفیف حتما به نمایندگی شهر خود مراجعه کنند.
موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط ali hoseini.)
نمیشه فرصت ثبت نامو افزایش بدید آخه من مسافرت هستم در حال حاضر، در شهر خودم نیستم؟
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ)ali hoseini نوشته شده توسط:  نمیشه فرصت ثبت نامو افزایش بدید آخه من مسافرت هستم در حال حاضر، در شهر خودم نیستم؟

سلام آقای حسینی شما کدام نمایندگی قصد ثبت نام دارید؟
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ
سلام , ثبت نام گروه دوم تموم شده ؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۸۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۶۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۷۵۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۴۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۹۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۳۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۵۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close