زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اینو باید زد سر در مانشت - چگونه هوشمندانه سوال کنیم

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ
اینو باید زد سر در مانشت - چگونه هوشمندانه سوال کنیم
حس کردم این مقاله خیلی به درد بچه های کنکوری بخوره که بتونند سوالات خودشون رو مشخص بپرسند و مشخص جواب بگیرند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , fo-eng , shayesteNEY , MShariati , signal+ , neghab01 , elahe-comp , berkeley , Bahar_HS
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
RE: اینو باید زد سر در مانشت - چگونه هوشمندانه سوال کنیم
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  حس کردم این مقاله خیلی به درد بچه های کنکوری بخوره که بتونند سوالات خودشون رو مشخص بپرسند و مشخص جواب بگیرند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام من تو مصاحبتون خوندم که گفته بودین از سایت مکتوبخونه ویدیو معماری رو گرفتین من تو سایت رفتم چیزی پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ
RE: اینو باید زد سر در مانشت - چگونه هوشمندانه سوال کنیم
تو سایت نمیدونم به چه دلیلی از صفحه اول لینک درس موجود نیست ولی اگه توی گوگل سرچ کنید لینکش ظاهر میشه.
معماری مکتبخونه گودرزی

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۸۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۴۵۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close