زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک برای انتخاب رشته بین آی تی و ام بی ای(فوری)

ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ق.ظ
درخواست کمک برای انتخاب رشته بین آی تی و‌ام بی ای(فوری)
سلام
خسته نباشید
من رشته‌ی ای تی خوندم
علاقه ای به نرم افزار نوشتن و کلا برنامه نویسی هم ندارم
چون جزو ده درصد بودم شرایط انتخاب دو رشته آی تی و‌ام بی ای رو برای اینده دارم(اینده یعنی تا چند روز دیگه باید جواب بدم)
می خوام بدونم چقدر از موفقیت توی ارشد آی تی وابسته به برنامه نویسیه و اینکه من الان کدوم رو انتخاب کنم بهتره
مرسی از راهنماییتون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
it و mba خیلی باهم فرق دارن به دروس هر کدوم ک نگاه کنید متوجه میشید برا mba‌ک ۳ تا بیشتر درس تو کنکور نیست خودتون باید تصمیم بگیرید ک کدومشا بیشتر دوست دارید هر دو رشته هم خوب هستن در mba تعداد شرکت کنندگان خیلی زیاد اگر یه نگاه به کارنامه پذیرفته شدگان کنید متوجه میشد ک درصدهای بالایی زدن شرکت کننده های قوی هم دارن it هم چون رشته شناور اونم دست کمی از mba نداره برا اینده نمیشه دقیق پیش بینی کرد ک چی میشه الان ک mba خیلی جا باز کرده اگر در مورد الان بحث کنیم فکر کنم mba بهتر باشه البته این نظر من اگر من شرایطشا داشتم و مطمئن بودم ک حتما یکی از این دو رشته را قبول میشم mba انتخاب میکردم بازم تصمیم با خودته
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , bahar68
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ ب.ظ
mbaتا چه رتبه ای پذیرش داره؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط bahar68.)
RE: درخواست کمک برای انتخاب رشته بین آی تی و‌ام بی ای(فوری)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  it و mba خیلی باهم فرق دارن به دروس هر کدوم ک نگاه کنید متوجه میشید برا mba‌ک ۳ تا بیشتر درس تو کنکور نیست خودتون باید تصمیم بگیرید ک کدومشا بیشتر دوست دارید هر دو رشته هم خوب هستن در mba تعداد شرکت کنندگان خیلی زیاد اگر یه نگاه به کارنامه پذیرفته شدگان کنید متوجه میشد ک درصدهای بالایی زدن شرکت کننده های قوی هم دارن it هم چون رشته شناور اونم دست کمی از mba نداره برا اینده نمیشه دقیق پیش بینی کرد ک چی میشه الان ک mba خیلی جا باز کرده اگر در مورد الان بحث کنیم فکر کنم mba بهتر باشه البته این نظر من اگر من شرایطشا داشتم و مطمئن بودم ک حتما یکی از این دو رشته را قبول میشم mba انتخاب میکردم بازم تصمیم با خودته

مرسی از راهنماییتون
من تا یک هفته دیگه باید یکی از این دو رو به انتخاب خودم انتخاب کنم و بشم دانشجوی ارشد
یعنی کنکور لازم نیست
چون جزو ۱۰ درصد دانشگاهمون هستم
بنابراین نیازی به خوندن ۳درس‌ام بی ای یا کتابای ای تی ندارم
الان فقط بحث اینده س
اینکه اینده کاری توی ایران برای یک دختر که علاقه ای به نوشتن نرم افزار و برنامه نویسی هم نداره توی کدوم رشته بهتره (اصلا نمی دونم ارشد ای تی برنامه نویسی داره یا نه)
با توجه به اینکه دانشگاه ما نفرات برتر رو توی ای تی گزینش میکنه و نفرات بعدیش رو برای‌ام بی ای می گیره
و این هم می دونم که ای تی دانشگاه ما قوی نیست

توی این مدت خیلی تحقیق کردم و بهم گفتن وقتی از یه رشته میری‌ام بی ای بعدا سر کار که بری نمی دونی کدوم تخصص رو معرفی کنی
اگه بگی مهندس آی تی میذارنت کارای کامپیوتری انجام بدی که چون ارشد‌ام بی ای داری برات سخته
اگه بگی مدیریت‌ام بی ای هم که هر چی توی این ۴ سال خوندی پر
میگن‌ام بی ای برای کسی خوبه که شاغله و می خواد برای ارتقای شغلی و درامد بیشتر یه تخصصی داشته باشه
دانشگاه ما با دانشگاه هند همکاری می کنه برای‌ام بی ای و اساتید از کره و هند میان ولی ای تی همه اساتیدش ایرانین و خیلیاشون اساتید دوره لیسانسم
بازم مرسی از راهنماییتون

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۲ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  mbaتا چه رتبه ای پذیرش داره؟

دانشگاه ما ؟
من رتبه ۳۰۰و۴۰۰ رو شنیدم ولی دقیق نمیدونم از کجا باید اطلاعات بگیرم
امسال دوستم با رتبه ۵۰۰ نتونست‌ام بی ای هیچ جا قبول شه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۷۹ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۹۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close