زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵

ارسال: #۲۸۶
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ
شرمنده
ولی هنوز با من تماس نگرفتن ... با کسی تماس گرفته شده؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۷
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵
با منم تماسی گرفته نشده هنوز
۰
۰
ارسال: #۲۸۸
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
سلام
دوستان عزیز ببخشید که بنده دخالت میکنم
یکی از مواردی که کار تخفیف تون به سرانجام نمیرسه اینه که از کانال های مختلف اقدام کردید. یک نفر میره با شخصی صحبت میکنه که مسئول تخفیف های گروهی تهران هست. یکی میره با کارمند دیگه ای صحبت میکنه که مسئول نمایندگی هاست. یکی همین جوری زنگ میزنه و از منشی از همه چی بی خبر پشت تلفن میپرسه و یکی زنگ میزنه به مدیر یک دفتر شهرستانی که اصلا نمیدونه مانشت چیه که تخفیف داشته باشه....
ضمن احترام به همه دوستانی که زحمت می کشند تا اعضا راحت تر ثبت نام کنند، به نظر من اگه قراره سایتی باشه که شما برید اسامی رو بفرستید، خود موسسه سایت داره و همونجا میتونه براحتی صفحه ای رو آماده کنه، اگر هم بحث سامانه پیامکی باشه موسسه خودش با همون شماره اصلی ۰۲۱۸۴۳۸۸ سامانه پیامکی داره و نیاز به خط جدیدی نیست!!
یکی از مشکلات اینه که ظاهرا افرادی (نه همه) میخوان اینجا اسم جمع کنند و با بردن اسامی زیاد به موسسه درصد کوچیکی هم شده برای خودشون بردارن و وقتی اینها یه سری اسم میبرن موسسه کلی زمان میبره تا چانه زنی کنند و بتونند حق بیشتری برای خودشون بگیرن! از طرف دیگه حساب کنید شهرستانها قرار باشه ۳۰% تخفیف بدن و یه پولی هم موسسه به این افراد بده. یه هزینه برگزاری آزمون هم که دارند. فکر می کنید دفتر شهرستانی چند درصد میگیره! بدهکار هم میشه اینجوری و اونا هم قبول نمی کنند و .....
یک نفر مسئول بشه. بدون هیچ سایت و سامانه پیامکی، اسامی رو منسجم کنه و بره موسسه با لیست تفکیک شده تهران و شهرستان. لیست تهران رو بدید به مسئول ثبت نام گروهی و لیست شهرستان رو بدید به مسئول نمایندگی ها... همونجا یک قرار زمانی مشخص بذارید که مثلا تا سه روز هماهنگی با شهرستانها بشه و یک هفته بچه ها وقت داشته باشند بروند ثبت نام و ...
معمولا هماهنگ کننده را رایگان هم ثبت نام میکنند ولی لطفا اگر حوصله و وقت دارید، مسئولیت بگیرید. سیستم های اداری اینچنینی (بخش های پشتیبانی خیلی بیشتر از بخش های اصلی، قدرت و گستردگی دارند) اعصاب فولادی میخواد که کاری انجام بشه...
۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط abbas1368.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  سلام
یکی از مواردی که کار تخفیف تون به سرانجام نمیرسه اینه که از کانال های مختلف اقدام کردید. یک نفر میره با شخصی صحبت میکنه که مسئول تخفیف های گروهی تهران هست. یکی میره با کارمند دیگه ای صحبت میکنه که مسئول نمایندگی هاست. یکی همین جوری زنگ میزنه و از منشی از همه چی بی خبر پشت تلفن میپرسه و یکی زنگ میزنه به مدیر یک دفتر شهرستانی که اصلا نمیدونه مانشت چیه که تخفیف داشته باشه....
ضمن احترام به همه دوستانی که زحمت می کشند تا اعضا راحت تر ثبت نام کنند، به نظر من اگه قراره سایتی باشه که شما برید اسامی رو بفرستید، خود موسسه سایت داره و همونجا میتونه براحتی صفحه ای رو آماده کنه، اگر هم بحث سامانه پیامکی باشه موسسه خودش با همون شماره اصلی ۰۲۱۸۴۳۸۸ سامانه پیامکی داره و نیاز به خط جدیدی نیست!!
یکی از مشکلات اینه که ظاهرا افرادی (نه همه) میخوان اینجا اسم جمع کنند و با بردن اسامی زیاد به موسسه درصد کوچیکی هم شده برای خودشون بردارن و وقتی اینها یه سری اسم میبرن موسسه کلی زمان میبره تا چانه زنی کنند و بتونند حق بیشتری برای خودشون بگیرن! از طرف دیگه حساب کنید شهرستانها قرار باشه ۳۰% تخفیف بدن و یه پولی هم موسسه به این افراد بده. یه هزینه برگزاری آزمون هم که دارند. فکر می کنید دفتر شهرستانی چند درصد میگیره! بدهکار هم میشه اینجوری و اونا هم قبول نمی کنند و .....
یک نفر مسئول بشه. بدون هیچ سایت و سامانه پیامکی، اسامی رو منسجم کنه و بره موسسه با لیست تفکیک شده تهران و شهرستان. لیست تهران رو بدید به مسئول ثبت نام گروهی و لیست شهرستان رو بدید به مسئول نمایندگی ها... همونجا یک قرار زمانی مشخص بذارید که مثلا تا سه روز هماهنگی با شهرستانها بشه و یک هفته بچه ها وقت داشته باشند بروند ثبت نام و ...
معمولا هماهنگ کننده را رایگان هم ثبت نام میکنند ولی لطفا اگر حوصله و وقت دارید، مسئولیت بگیرید. سیستم های اداری اینچنینی (بخش های پشتیبانی خیلی بیشتر از بخش های اصلی، قدرت و گستردگی دارند) اعصاب فولادی میخواد که کاری انجام بشه...

سلام شمایی که میای به راحتی درمورد دیگران نظر میدید مگه من دلال هستم که لیست جمع کنم ببرم موسسه درصدم را بگیرم درضمن من دانشجو هستم وامسال هم خودم کنکور ارشد دارم و کلا هم من خودم از ثبت نام آزمونهای پارسه منصرف شدم و آزمونهای سنجش را شرکت کردم،و چون بنده از اول لیست را جمع کردم تصمیم گرفتم اینکار را ادامه بدم و نه تنها سودی نبردم بلکه وقت زیادی از من گرفت اینکار
۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط ali_titani.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  سلام شمایی که میای به راحتی درمورد دیگران نظر میدید مگه من دلال هستم که لیست جمع کنم ببرم موسسه درصدم را بگیرم درضمن من دانشجو هستم وامسال هم خودم کنکور ارشد دارم و کلا هم من خودم از ثبت نام آزمونهای پارسه منصرف شدم و آزمونهای سنجش را شرکت کردم،و چون بنده از اول لیست را جمع کردم تصمیم گرفتم اینکار را ادامه بدم و نه تنها سودی نبردم بلکه وقت زیادی از من گرفت اینکار
اگه مطلب من رو کامل میخوندید میدید که هیچ جای این مطلب در مورد شما نیست دوست عزیز!
من فقط گفتم از طریق سایت یا سامانه های متفرقه ثبت نام نشه چون معمولا واسط هستند. تا جایی هم که من برخی پست ها را خوندم دیدم فقط روی لیست شما اقدام شده... و مجددا اینکه هیچ جای حرف من در مورد شما نبود.
ضمنا خوب بود به این جملات هم توجه میکردید :
"ضمن احترام به همه دوستانی که زحمت می کشند تا اعضا راحت تر ثبت نام کنند..."
" ظاهرا افرادی (نه همه) میخوان اینجا اسم جمع کنند "
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط abbas1368.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  سلام شمایی که میای به راحتی درمورد دیگران نظر میدید مگه من دلال هستم که لیست جمع کنم ببرم موسسه درصدم را بگیرم درضمن من دانشجو هستم وامسال هم خودم کنکور ارشد دارم و کلا هم من خودم از ثبت نام آزمونهای پارسه منصرف شدم و آزمونهای سنجش را شرکت کردم،و چون بنده از اول لیست را جمع کردم تصمیم گرفتم اینکار را ادامه بدم و نه تنها سودی نبردم بلکه وقت زیادی از من گرفت اینکار
اگه مطلب من رو کامل میخوندید میدید که هیچ جای این مطلب در مورد شما نیست دوست عزیز!
من فقط گفتم از طریق سایت یا سامانه های متفرقه ثبت نام نشه چون معمولا واسط هستند. تا جایی هم که من برخی پست ها را خوندم دیدم فقط روی لیست شما اقدام شده... و مجددا اینکه هیچ جای حرف من در مورد شما نبود.
ضمنا خوب بود به این جملات هم توجه میکردید :
"ضمن احترام به همه دوستانی که زحمت می کشند تا اعضا راحت تر ثبت نام کنند..."
" ظاهرا افرادی (نه همه) میخوان اینجا اسم جمع کنند "

به هرحال امیدوارم اگر بنده به خطا حرفی زدم شما بنده را ببخشید چون من واقعا بدون هیچگونه سود شخصی اینکار را کردم وتنها چیزی که به بنده رسید وقت گذاشتن برای تهیه لیست بود ودر هنگام جمع آوری لیست بنده اصلا تصمیم عوض شد برای آزمونهای آزمایش و خودم سنجش را انتخاب کردم

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ق.ظ)atefeh93 نوشته شده توسط:  شرمنده
ولی هنوز با من تماس نگرفتن ... با کسی تماس گرفته شده؟
بنده دو روز پیش با خانم علمدار صحبت کردن وگفتن که با تمام لیست تماس خواهند گرفت ولی باز شنبه زنگ میزنم با ایشان صحبت میکنم ،لطفا اگر از دوستان از طرف پارسه باهاشون تماس گرفتن اینجا اعلام کنن
۰
۰
ارسال: #۲۹۲
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ
سلام

من امروز رفتم نمایندگی شهرستان و ثبت نام کردم .

من توی گروه ۷۳ نفر اول بودم . ولی باهام تماس نگرفتن . اوایل این هفته خودم زنگ زدم پارسه با خانم باقری صحبت کردم . بعد اسمم رو پرسیدن و گفتن الان به نمایندگی شهرستان اطلاع میدن تا باهام تماس بگیرن . کمتر از ۱۰ دقیقه بعد از نمایندگی باهام تماس گرفتن و منم چند روز بعد ( که امروز باشه !! ) رفتم ثبت نام کردم .

ایام به کام
۰
۰
ارسال: #۲۹۳
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  سلام

سلام شمایی که میای به راحتی درمورد دیگران نظر میدید مگه من دلال هستم که لیست جمع کنم ببرم موسسه درصدم را بگیرم درضمن من دانشجو هستم وامسال هم خودم کنکور ارشد دارم و کلا هم من خودم از ثبت نام آزمونهای پارسه منصرف شدم و آزمونهای سنجش را شرکت کردم،و چون بنده از اول لیست را جمع کردم تصمیم گرفتم اینکار را ادامه بدم و نه تنها سودی نبردم بلکه وقت زیادی از من گرفت اینکار
من واقعا از شما تشکر میکنم
اینکه وقتتون رو گذاشتید تا یکسری افراد دیگه از تخفیف آزمونی که خودتون نمیخواید استفاده کنید واقعا ارزشمنده
۰
۰
ارسال: #۲۹۴
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ق.ظ
منظور از ثبت نام حضوری چیه؟ من شهرستانم. مشخصاتم رو فرستادم، روند ثبت نامم چه شکلی میشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۵
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ ب.ظ)سحر ۹۱ نوشته شده توسط:  سلام

من توی گروه ۷۳ نفر اول بودم . ولی باهام تماس نگرفتن . اوایل این هفته خودم زنگ زدم پارسه با خانم باقری صحبت کردم . بعد اسمم رو پرسیدن و گفتن الان به نمایندگی شهرستان اطلاع میدن تا باهام تماس بگیرن . کمتر از ۱۰ دقیقه بعد از نمایندگی باهام تماس گرفتن و منم چند روز بعد ( که امروز باشه !! ) رفتم ثبت نام کردم .

ایام به کام
سلام
منم چند روز پیش دقیقا مثل کاربر "سحر ۹۱" در نمایندگی شهرستانم ثبت نام کردم. و ممنون از همه ی بچه های که زحمت کشیدن به خصوص کاربر"abbas1368"تشکر و قدر دانی میکنم.ایشالا همگی موفق باشیدSmileSmile
۰
۰
ارسال: #۲۹۶
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
با تخفیف چقدر دادی؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۷
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)uka نوشته شده توسط:  با تخفیف چقدر دادی؟
سلام دوست عزیز. ۴۰۶۰۰۰ تومن
۰
۰
ارسال: #۲۹۸
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ ب.ظ)سحر ۹۱ نوشته شده توسط:  سلام

ایام به کام
سلام
منم چند روز پیش دقیقا مثل کاربر "سحر ۹۱" در نمایندگی شهرستانم ثبت نام کردم. و ممنون از همه ی بچه های که زحمت کشیدن به خصوص کاربر"abbas1368"تشکر و قدر دانی میکنم.ایشالا همگی موفق باشیدSmileSmile
سلام
با من از نمایندگی تهران تماس گرفتن
گفتن برم برای ثبت نام
رفتم نمایندگی شهرمون.نمیدونم دارم من رو پی نخود سیاه میفرستن یا واقعا اینجوریه
میگن باید نامه.ش برای ما بیاد

وقتی که تماس گرفتن و گفتن برو ثبت نام خب قطعا نامه رو فرستادن.این کارا چیه دیگه
۰
۰
ارسال: #۲۹۹
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
هنوز میشه ثبت نام گروهی کرد و تخفیف گرفت ؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۰
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)osprey نوشته شده توسط:  هنوز میشه ثبت نام گروهی کرد و تخفیف گرفت ؟
سلام دوستان.اگه احیانا کسی دیگه از بچه ها مونده که میخواد ثبت نام گروهی ۳۰ درصد تخفیف بکنه مشخصاتتون رو به فرمت زیر به شماره ۵۰۰۰۵۴۱۰۵۰۱۶ ارسال کنید :
( نام - نام خانوادگی - شماره ملی - نام دانشگاه - رشته - مقطع مورد نظر - مانشت )
اگه احیانا از دوستاتون هم کسی دیگه هست که میخواد ثبت نام گروهی کنه و مانشتی نسیت به همین سامانه پیام بده با ۲۵ درصد تخفیف لحاظ میشه.
تا آخر هفته آینده برا ثبت نام حضوری باهاتون تماس میگیرن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۸۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close