زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵

ارسال: #۱۲۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط abbas1368.)
RE: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط:  خیلی خوب شد دیگه زحمتش کمتر شد.ممنون از بچه ها و همچنین دوست خوبمون اقا عباس.فقط یه سوال من میخوام گرایش شبکه برم باید رشته رو ITثبت نام کنم ؟
خواهش میکنم ،فعلا مطابق قانونی که هست بفرستید ولی لطف کنید گرایش ها تون را هم بنویسید که بعدا مشخص شد زیرگروه چه رشته ای هست براساس اون آزمونهاتون را بدید، رفتم توی متنی که فرستاده بودم گرایش را هم اضافه کردم که بچه ها گرایش هاشون را هم بفرستن ،ولی وقتی انشاالله که برای ثبت نام رفتید در مورد این موضوع هم صحبت کنید
سلام دوستان زنگ زدم پارسه گفتن از یه منبع موثق آمار گرفتن و شبکه میره زیر گروه مهندسی ،و گفتن بچه هایی که میخوان گرایش شبکه برن ،کنکور مهندسی را ثبت نام کنن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط:  خیلی خوب شد دیگه زحمتش کمتر شد.ممنون از بچه ها و همچنین دوست خوبمون اقا عباس.فقط یه سوال من میخوام گرایش شبکه برم باید رشته رو ITثبت نام کنم ؟
خواهش میکنم ،فعلا مطابق قانونی که هست بفرستید ولی لطف کنید گرایش ها تون را هم بنویسید که بعدا مشخص شد زیرگروه چه رشته ای هست براساس اون آزمونهاتون را بدید، رفتم توی متنی که فرستاده بودم گرایش را هم اضافه کردم که بچه ها گرایش هاشون را هم بفرستن ،ولی وقتی انشاالله که برای ثبت نام رفتید در مورد این موضوع هم صحبت کنید
سلام دوستان زنگ زدم پارسه گفتن از یه منبع موثق آمار گرفتن و شبکه میره زیر گروه مهندسی ،و گفتن بچه هایی که میخوان گرایش شبکه برن ،کنکور مهندسی را ثبت نام کنن
سلام.الان سر فصل های ازمون های پارسه برا IT , مهندسی همون روال سابق هست!!به نظر من همه رو با گرایش بدین دیگه خودشون موقع ثبت نام درستش میکنن تا اون موقع احتمالا سنجش همزمان با اعلام نتایج تکلیف ما رو روشن میکنه(البته اگه یادشون نرهBig Grin)
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  

متاسفانه دوست عزیز مشکل همین جاست
من هم به مدرسان زنگ زدم، (میتونید زنگ بزنید) اونا میگن نمیره، هر کدوم هر چیزی که دوست داره رو بیان میکنه
(
البته این نظر برگرفته از نظر دکتر حقیقت هست (مخصوصا کلمه مخابرات رو در متن زیر ببینید)
همچنین اینکه تو سایت پارسه یه چیز نوشته که من نفهمیدم منبعش کجاست
توی لینک زیر نوشته ::> این گرایش (شبکه) از رشته IT در سرتاسر دنیا زیر شاخه‌ای از گرایش مهندسی کامپیوتر و مخابرات تلقی می‌شود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا این لینک از دانشگاه CIA رو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(این لینک رو دستمون آقای alphax توی یکی از تاپیک ها گذاشته بودن، من از ایشون برداشت کردم)
در واقع تو این لینک از CIA ، شبکه زیرمجموعه مهندسی آیتی هست
خب خیلی راحت میشه دو تاحدس زد
۱) اینکه دانشگاه CIA جز سراسر دنیا نیست و یا اصلا دانشگاه معتبری نیست و موسسه آموزش عالی پارسه اون رو در نظر نگرفته (به دلیل کم اهمیت بودنش Big Grin)
۲) اینکه پارسه نظرشو (البته نظر دکتر حقیقت) رو به صورت سلیقه ای گذاشته تو سایتش
انتخاب یکی از دو حدس به خود دوستان بر میگرده
)
ولی خب دوستانی که شبکه و امنیت ثبت نام میکنن مسلما موسسه پارسه براشون یه روشی رو در نظر میگیره که بعدا به مشکل برنخورن

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  

متاسفانه دوست عزیز مشکل همین جاست
من هم به مدرسان زنگ زدم، (میتونید زنگ بزنید) اونا میگن نمیره، هر کدوم هر چیزی که دوست داره رو بیان میکنه
(
البته این نظر برگرفته از نظر دکتر حقیقت هست (مخصوصا کلمه مخابرات رو در متن زیر ببینید)
همچنین اینکه تو سایت پارسه یه چیز نوشته که من نفهمیدم منبعش کجاست
توی لینک زیر نوشته ::> این گرایش (شبکه) از رشته IT در سرتاسر دنیا زیر شاخه‌ای از گرایش مهندسی کامپیوتر و مخابرات تلقی می‌شود

حالا این لینک از دانشگاه CIA رو ببینید

(این لینک رو دستمون آقای alphax توی یکی از تاپیک ها گذاشته بودن، من از ایشون برداشت کردم)
در واقع تو این لینک از CIA ، شبکه زیرمجموعه مهندسی آیتی هست
خب خیلی راحت میشه دو تاحدس زد
۱) اینکه دانشگاه CIA جز سراسر دنیا نیست و یا اصلا دانشگاه معتبری نیست و موسسه آموزش عالی پارسه اون رو در نظر نگرفته (به دلیل کم اهمیت بودنش Big Grin)
۲) اینکه پارسه نظرشو (البته نظر دکتر حقیقت) رو به صورت سلیقه ای گذاشته تو سایتش
انتخاب یکی از دو حدس به خود دوستان بر میگرده
)
ولی خب دوستانی که شبکه و امنیت ثبت نام میکنن مسلما موسسه پارسه براشون یه روشی رو در نظر میگیره که بعدا به مشکل برنخورن
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که امیدوارم تکلیف این موضوع هم زودتر مشخص بشه که برای بچه ها مشکلی پیش نیاد و خیالشون از هر بابتی راحت بشه
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ
سلام منم هستم
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۳ ب.ظ)سماا نوشته شده توسط:  سلام منم هستم

سلام لطف کنید اطلاعاتی که خواستم را ایمیل کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ha.n
ارسال: #۱۲۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
سلام دوستان
زودتر اطلاعات زیر رو به ایمیل اقای عباس به این آدرس: abbas136818@yahoo.com بفرستید تا آبان، ثبت نام با حداکثر تخفیف در ۸ مرحله آزمون آزمایشی، انجام شه.

۱/نام و نام خانوادگی
۲/شماره ملی
۳/شهرواستان
۴/رشته و گرایشی که میخاین
۵/شماره های تماس

باتشکر فراوان از ایشون.
وقتتون بخیر
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ
سلام
من هم دوست دارم باشم البته اگه هنوز مهلت داره
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)ساحل۵ نوشته شده توسط:  سلام

سلام نفرات که تکمیل بشه فرم را میفرستم زودتر از آبان میفرستم لیست را
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)ساحل۵ نوشته شده توسط:  سلام

سلام
با تشکر از زحمات شما دوست عزیز
لطفا تاریخی مشخص کنین که تا اون زمان اطلاعات فرستاده بشن
با تشکر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۳۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط abbas1368.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)ساحل۵ نوشته شده توسط:  سلام

سلام
با تشکر از زحمات شما دوست عزیز
لطفا تاریخی مشخص کنین که تا اون زمان اطلاعات فرستاده بشن
با تشکر

سلام خواهش میکنم،نهایت تا ۳-۴هفته دیگه میفرستم ،کسانی هم که میخوان دارن اطلاعاتشون را میل میکنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *afsoon*
ارسال: #۱۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
سلام

میگم شما خبر دارید آزمونای تهران امسال کجا برگزار میشه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)farhad_vr32 نوشته شده توسط:  سلام

میگم شما خبر دارید آزمونای تهران امسال کجا برگزار میشه ؟

سلام نه متاسفانه نمیدونم کجا برگزار میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhad_vr32
ارسال: #۱۳۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۰ ب.ظ
سلام منم هستم
اطلاعاتم رو براتون میل کردم
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۰ ب.ظ)golelale نوشته شده توسط:  سلام منم هستم

اطلاعاتم رو براتون میل کردم

سلام ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۹۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close