زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد مجازی تجارت الکترونیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر

ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط ali.radiohead.)
سلام.
دوستان، شهریه کل دوره ارشد مجازی تجارت الکترونیک پلی تکنیک حدودا چقدر درمیاد؟
با حدود چه رتبه ای میشه قبولی آورد؟
در مورد کیفیت دوره و مقایسه اون با مجازی دانشگاه شیراز و خواجه نصیر اطلاعی دارید؟ اساتید خود گروه تجارت الکترونیک دانشگاه هستن؟
کلا با مدارک مجازی میشه امیدی به ادامه تحصیل دکتری (در داخل و خارج از کشور) و همینطور تدریس در انواع دانشگاه ها داشت؟

شاید مقایسه درستی نباشه، ولی بین مجازی پلی تکنیک و آزاد تبریز کدوم انتخاب مناسب تریه؟

از بین دوستان کسی تجربه اپلای دکتری با ارشد مجازی داخل ایران داشته؟ با توجه به نداشتن پایان نامه و دیدگاه اساتید دانشگاه های اونور آب...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط s.p.)
سلام.شهریش تقریبا ترمی سه و نیم الی ۴ تومن میشه.من رفتم با اساتید اونجا صحبت کردم با چند تا دانشجوهاش هم همینطور.میگفتن ارزش خوندن داره و خیلی هم سختگیرن و از بقیه مجازیا و تموم غیرانتفاعیا با ارزش تره(راست و دروغش با خودشون!) منم با رتبه ۴۶۰ تجارت زدم مجازی امیرکبیر که البته به خاطر شهریه زیادش شاید منصرف بشم و نرم.فکر میکنم تا رتبه ۷۰۰-۸۰۰ قبول میشن.مسلما فرق زیادی بین کسی که مجازی خونده با کسی که روزانه خونده هست ولی بستگی به تلاش و مطالعه خود شخص هم داره.
موفق باشید

برای ادامه تحصیل در دکترا مطمئنا کار خیلی سخت میشه.باید سوابق پژوهشی خوبی داشته باشی تا بتونی قبول بشی.اونور آب رو نمیدونم دیدشون نسبت به مجازی چجوریه.اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه لطفا...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.radiohead
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط ali.radiohead.)
RE: ارشد مجازی تجارت الکترونیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر
(۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ ب.ظ)s.p نوشته شده توسط:  سلام.شهریش تقریبا ترمی سه و نیم الی ۴ تومن میشه.من رفتم با اساتید اونجا صحبت کردم با چند تا دانشجوهاش هم همینطور.میگفتن ارزش خوندن داره و خیلی هم سختگیرن و از بقیه مجازیا و تموم غیرانتفاعیا با ارزش تره(راست و دروغش با خودشون!) منم با رتبه ۴۶۰ تجارت زدم مجازی امیرکبیر که البته به خاطر شهریه زیادش شاید منصرف بشم و نرم.فکر میکنم تا رتبه ۷۰۰-۸۰۰ قبول میشن.مسلما فرق زیادی بین کسی که مجازی خونده با کسی که روزانه خونده هست ولی بستگی به تلاش و مطالعه خود شخص هم داره.
موفق باشید

برای ادامه تحصیل در دکترا مطمئنا کار خیلی سخت میشه.باید سوابق پژوهشی خوبی داشته باشی تا بتونی قبول بشی.اونور آب رو نمیدونم دیدشون نسبت به مجازی چجوریه.اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه لطفا...
راستش خودم شخصا خیلی در مورد مجازی خوشبین نیستم، حالا هر دانشگاهش که باشه.
چیزی که بیشتر از هر چیز نگرانم میکنه، اینه که دو سال زحمت بکشی و درس بخونی.. کلی هزینه متقبل بشی و آخرش ببینی مدرکی که گرفتی ارزشش از دانشگاه آزاد هم پایینتره! نه میتونی تا دکترا ادامه بدی، نه میتونی جایی تدریس کنی و نه اینکه به ارشدی که داری صرف اینکه مجازیه ارزشی قائل نیستن. در حالی که میدونم توی دانشگاهی مثل پلی تکنیک پوست آدم رو میکنن تا درست تموم شه و مدرک بگیری، چه روزانه باشی و چه مجازی.. همون اساتید روزانه برای مجازی هم تدریس میکنن و همونقدرم سخت میگیرن و از آدم کار میکشن..
خیلی سال پیش که سیستم آموزش مجازی تازه تو ایران راه افتاده بود، یادمه که برای کارشناسی علم و صنعت و خواجه نصیر قبول شدم اما نرفتم و ترجیح دادم برم دانشگاه آزاد یکی از شهرهای اطراف تبریز! به نظرم اشتباه بزرگی کردم و دلم نمیخوام برای ارشد هم جور دیگه ای دچار اشتباه بشم..
حداقل اگر ۱-۲ نفر از دانشجویان یا فارغ التحصیلان دوره های مجازی میومدن و شفاف سازی میکردن آدم بهتر میفهمید چی به چیه! اینکه اصلا ارشد از نوع مجازی حالا هر دانشگاهش ارزش داره یا نه... اون موقع ها تب دوره های مجازی خیلی داغ بود، چند تا از وبلاگ های دانشجویان مجازی بودن که در مورد کاستی ها و دغدغه های دانشجویان مجازی مینوشتن و متاسفانه از طرف دانشگاه بهشون فشار آوردن که وبلاگشون رو ببندن و چیزی جایی ننویسن!
شاید دوستان پیش خودشون میگن که خب، اگر این همه دیدم نسبت به مجازی منفیه چرا برای روزانه یا حداقل شبانه درس نمیخونم.. نکته اینجاست که شاغل و گرفتارم و سنمم رفته بالا.. اونجور که باید نمیتونم برای درس خوندن وقت بذارم. از طرفی هم میخوام سال هایی که از دست دادم رو به نوعی جبران کنمو و درسمو ادامه بدم. البته هدف نهاییم هم مهاجرت از ایرانه.. به همین دلیل به دکترا برای خارج کشور فکر می کنم.
ممنون میشم اگر دوستان هر نوع اطلاعات و تجربه ای دارن، بیان و share کنن.
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط ali0281.)
من خودم میخواستم مجازی امیر کبیر بزنم کلی گشتم با دو نفر آشنا شدم که مجازی امیر کبیر میخوندن
میگفتن به هیچ عنوان این کارو نکن یکشون انصراف داده بود ترم ۳ البته هنوز کلی واحدش مونده بود و اون یکی هم ترم ۴ بود ولی بازم داشت
از جانب اونا میگم : عین همون مطالبی که به روزانه شبانه گفته میشه ازت سر امتحانات میخوان و واقعا خیلی سخته خودت بخوای با چنتا فایل pdf و چنتا ویدیو کپچر شده آماده خودتو برسونی به روزانه ها و امتحانا قبول شی . اگه بیای تو حالا حالا ها هستی انتظار نداشته باش اصلا سر دوسال تموم کنی بری . میگفت تا حالا چندین بار جمع شدیم و به این وضع بد امکانات کم ... اعتراض کردیم و همه اعتصاب کردیم ولی هیچ تغییری انجام نشد و بی فایده بوده
بعدم در مورد اعتبار مدرکش پرسیدم که اصلا قابل قیاس با مدرک دانشگاهای روزانه نیست
فقط الان خاطرم نیست مجازی ها آموزش محور بودن فکر کنم که در این صورت شما پایان نامه نداری و این اصلا واسه دکترا خوندن دیگه امیدی نمیذاره چون واسه مصاحبه دکترا پایان نامه و موضوعش خیلی مهمه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin1 , ali.radiohead , BaHar1
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ، توسط amirrrrrrr.)
دوست من به نظرم ارزش دانشگاه آزاد از مجازی خیلی خیلی بالاتر، و به گفته بعضی ها حتی از پردیس هم بالاتره.
طبیعیه که اگه از دانشجو ها یا اساتید امیرکبیر بپرسین میگن مجازی ما از همه بهتره. کلا هیچ ماست بندی نمیگه ماستم بده Big Grin
۱
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ
مجازی شیراز چه طوره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط morweb.)
سلام این ها همه اش حرف ه .. بستگی ب کار خودتون داره
دوستم مجازی شیراز خونده سال ۸۴ ورودیش بود ارشد..
الان دکتری روزانه تهران ای تی می خونه
ازاد Big Grin Big Grin .. .......و...و... به ریشه مدرک و علم کشور؟؟؟
ایران بدون دانشگاه ازاد چی میشد حقیقتش..

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط ali.radiohead.)
اگر بین دوستان یا آشناهاتون از دانشجویان یا فارغ التحصیلان مجازی این دانشگاه ها هستن لطف کنید اگر ممکنه ازشون دعوت کنید تا اینجا در مورد تجربیات و نظراتشون صحبت کنن.. در کل نظرات در مورد دوره های مجازی خیلی ضد و نقیضه!

(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)morweb نوشته شده توسط:  سلام این ها همه اش حرف ه .. بستگی ب کار خودتون داره
راستش خودمم اصلا دوست ندارم ارشد رو آزاد بخونم.. برای همین میخوام بدونم اگر رتبم جالب نشد مجازی خوندن ارزش داره یا نه...
اصلا اساتید به دانشجوهای مجازی برای کارهای پژوهشی و مقاله بها میدن؟
دیدگاه دانشگاه های خارج از کشور نسبت به نداشتن پایان نامه و سختی پذیرش دکترا در چه حده؟
---------------------------
دوستتون ارشد رو مجازی شیراز خوندن و برای دکترا روزانه دانشگاه تهران پذیرش گرفتن؟ خیلی جالبه.. خیلی خوب میشد اگه میتونستن بیان اینجا و در مورد تجربیاتشون بگن...
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط amirrrrrrr.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ)ali.radiohead نوشته شده توسط:  اگر بین دوستان یا آشناهاتون از دانشجویان یا فارغ التحصیلان مجازی این دانشگاه ها هستن لطف کنید اگر ممکنه ازشون دعوت کنید تا اینجا در مورد تجربیات و نظراتشون صحبت کنن.. در کل نظرات در مورد دوره های مجازی خیلی ضد و نقیضه!

(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)morweb نوشته شده توسط:  سلام این ها همه اش حرف ه .. بستگی ب کار خودتون داره
راستش خودمم اصلا دوست ندارم ارشد رو آزاد بخونم.. برای همین میخوام بدونم اگر رتبم جالب نشد مجازی خوندن ارزش داره یا نه...
اصلا اساتید به دانشجوهای مجازی برای کارهای پژوهشی و مقاله بها میدن؟
دیدگاه دانشگاه های خارج از کشور نسبت به نداشتن پایان نامه و سختی پذیرش دکترا در چه حده؟
---------------------------
دوستتون ارشد رو مجازی شیراز خوندن و برای دکترا روزانه دانشگاه تهران پذیرش گرفتن؟ خیلی جالبه.. خیلی خوب میشد اگه میتونستن بیان اینجا و در مورد تجربیاتشون بگن...

دوست من این مجازی ها همه آموزش محور هستن. یعنی خبری از پایان نامه و پژوهش نیست. دورشو خط بکش.
این دوره ها به درد کارمندایی میخوره که فقط میخان یه فوق لیسانس گرفته باشن پایه حقوقشون بالا بره.
به درد کسی که میخاد تحقیق و پژوهش کنه نمیخورهExclamation
خودم به شخصه اگه قرار باشه بین مجازی و آزاد انتخاب کنم قطعا آزاد میرم. حداقلش اینه که پایان نامه داره و میشه با استادا آشنا شد حضوری.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ali.radiohead , arefeh.hp
ارسال: #۱۰
۰۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط morweb.)
دانشگاه دولتی .. حداقل یکبار شده ادم باید بره مجازی امیرکبیر هر جاSleepy
دوستم اموزش محور بود ولی رزومه خوب جمع کرد رفت روزانه تهران . نمی یاد تو مانشت و نت زیاد مشاوره بده

(۰۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)morweb نوشته شده توسط:  دانشگاه دولتی .. حداقل یکبار شده ادم باید بره مجازی امیرکبیر هر جاSleepy
دوستم اموزش محور بودمجازی شیراز ولی ازاد قزوین نرفت.. ولی رزومه خوب جمع کرد خیلی تلاش کرد خیلی ها.. رفت روزانه تهران . نمی یاد تو مانشت و نت زیاد ..مشاوره بده

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
مجازی امیر کبیر خوندن حدود بیست تومن کل شهریش میشه!! به نظرتون ارزش خوندن داره اصلا؟ من یه کارمندم که اگه بخوام امیرکبیر بخونم باید دو سال تموم درآمدم رو بدم برا شهریه دانشگاه! خیلی دو دلم دوستان.لطفا نظراتتون رو بگید.اگه لازم باشه یه نظرسنجی هم میذاریم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
سلام
دوستان منم ارشد آی تی مجازی قبول شدم
لطفا و خواهشا با منبع و یا کسی که خودش مجازی خونده بگین
بین مجازی امیرکبیر و غیرانتفاعی شهرستان چه فرقی وجود داره و بنظرتون کدوم بهتره؟
اینکه مجازی سخت تر هست یا نه؟
برای خارج از کشور و تهیه رزومه (استاد معرف) بنظرتون خوب نیست؟
برای ادامه دکترا آیا نمیشه با خود اساتید امیرکبیر صحبت کرد؟
آیا برای دوره های مجازی میشه رفت دانشگاه (مثل سایردانشجوها) و با اساتید صحبت کرد یا در مراسم شرکت داشت و از امکانات فیزیکی استفاده کرد؟
(شهریه ثابت مجازی یک و سیصد هست اما غیرانتفاعی شهرستان هشتصد هست)
لطفا نظرتونو بگین
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
کلا دانشجویان دوره هایی که بدون پایان نامه هستن، برای پذیرش دکتری دچار مشکل میشن، همه جای دنیا به همین صورت هستش. مشکل بعدی اینکه، آموزش های راه دور و الکترونیکی همیشه در آخرین اولویت پذیرش قرار میگیرن، این موضوع هم همچنین برای ایران و برای بقیه دانشگاه های دنیا صادقه.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ
سلام.منم مجازی شبکه امیرکبیر قبول شدم.نمیدونم ثبت نام کنم یا کلا بیخیال ارشد بشم؟خوندنش بیشتر ارزش داره یا نخوندنش؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۷ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۲۴ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close