زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال

ارسال: #۶۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ
چه خوب !! یکی از بازی سازان پروژه شب گرد رتبه ۱۵ هوش رو آورده ! پس میشه گفت پیش زمینه هم داشتین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alisahaf70
ارسال: #۶۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ
وای این مصاحبه عالی بود دقیقا بلایی که سر کنکور ۹۵ سرم اومد همین بود!من همه رتبه هام تو پارسه زیر ۴۰ بود همه درصدام بالای ۳۰ ۴۰بود همه مطاتبو خوندم همه مباحت رو بلد بودم فک میکردم سر کنکور زیر صد میارم !روحیم عالی بود !لعنت به شرایط سر جلسه و دانشکده ادبیات دانشگاه بوعلی و اون سقف شیشه ایش و باد وبارون بی موقع!من سر جلسه جوری استرس گرفتم که عدد هارو هم اشتباه میخوندم یه جمع و تفریق ساده رو نتونستم انجام بدم سوالایی که که چشمی حل میکردم رو یادم نمیومد چجوری حل میشه!انقد عصبی شدم که همونجا سر جلسه گریه کردم !حالام رتبم اومد و شدم ۵۰۰۰ !این یه هفته که رتبه ه اومده فقط به این فک میکردم که دیگه شرکت نمیکنم الان که این مصاحبه رو خوندم چقد امید گرفتم میخام باز شروع کنم ولی دیگه فقط تست بخونم رفرنس هارو حفظم بسکه خوندم!من خودم کارمند پارسه ام
الان نمیدونم با چه رویی کار تبلیغاتی کنم باز واسه پارسه D: D:
۲
۰
ارسال: #۶۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط HamidReza1.)
سلام آقای صحاف
امیدوارم حالتون خوب باشه و سلامتی تو رو به بهبود
من هنوز نتونستم به تست زدن عادت کنم و در واقع اینطور بگم خیلی کم تمرین کردم و بیش از تمرین کردن مطالعات جانبی در درس های ارشد داشتم و هنوز نتونستم یک کتاب رو برای یک درس تموم کنم.
مشکلات دیگه ای هم هست مثل درگیری درس های ترم آخر و جست وجوی برای کار و درآمد زایی و... با این شرایط و پیش زمینه ی ضعیف (پایه ضعیف درسی) چطور خودمو در ۶-۷ ماه برای ارشد آماده کنم؟
ممنون میشم اگه نظرات خودتونو بفرمائین و راهنمایی کنید

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)MAHSA_Y نوشته شده توسط:  وای این مصاحبه عالی بود دقیقا بلایی که سر کنکور ۹۵ سرم اومد همین بود!من همه رتبه هام تو پارسه زیر ۴۰ بود همه درصدام بالای ۳۰ ۴۰بود همه مطاتبو خوندم همه مباحت رو بلد بودم فک میکردم سر کنکور زیر صد میارم !روحیم عالی بود !لعنت به شرایط سر جلسه و دانشکده ادبیات دانشگاه بوعلی و اون سقف شیشه ایش و باد وبارون بی موقع!من سر جلسه جوری استرس گرفتم که عدد هارو هم اشتباه میخوندم یه جمع و تفریق ساده رو نتونستم انجام بدم سوالایی که که چشمی حل میکردم رو یادم نمیومد چجوری حل میشه!انقد عصبی شدم که همونجا سر جلسه گریه کردم !حالام رتبم اومد و شدم ۵۰۰۰ !این یه هفته که رتبه ه اومده فقط به این فک میکردم که دیگه شرکت نمیکنم الان که این مصاحبه رو خوندم چقد امید گرفتم میخام باز شروع کنم ولی دیگه فقط تست بخونم رفرنس هارو حفظم بسکه خوندم!من خودم کارمند پارسه ام
الان نمیدونم با چه رویی کار تبلیغاتی کنم باز واسه پارسه D: D:

سلام
شما که کارمند پارسه هستین، باید دید خوبی نسبت به آزمون های آزمایشی داشته باشین، به عنوان یک دانشجویی که کنکور دادین و کارمند یک موسسه آزمون آزمایشی هم هستین، چه پیشنهادی برای آماده کردن خودم برای آزمون ارشد دارین؟
در واقع بیشتر از نظر استفاده خودِ دانشجو از آزمون نه صرفا برنامه ای که یک موسسه برامون داره(چون کمی هم با مطالعه موازی چندین کتاب ارشد (هم زمان) مشکل دارم) و هر نظری که خودتون بهتر از بنده میدونید

ممنون میشم اگر در این زمینه راهنمایی کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۳۸۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۴۲۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  هوش رتبه ۲۷۰ سال ۹۷ sbh.am10536@gmail.com ۷ ۵,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saj65
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۸۸۳ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۷۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close