زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب

ارسال: #۳۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  ما همه ایرانی هستیم .خودمون رو بهتر میشناسیم. یکی ازت جایی دلخورمیشه، هرپستی میدی منفی میده . موضوع واضح هستش نمی خوام توضیح بدم‌! البته شاید این پستم نقیض پست قبلیم باشه‌!

من خودم که دو سه تا منفی بیشتر بهت ندادم و بقیش همه مثبت بودن. یکی سر قضیه توهین به شریف Smile و چند جای دیگه که ماجراجویی کرده بودی.
به مرور داری به سمت + شدن پیش می‌ری.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۳۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  جالبه فرداد از همه بیشتر مورد تایید بوده( تا حالا ۲۰۲ مورد!!! دکتر ۱۳۷ مورد داشته) و از همه هم بیشتر مورد الطاف منفی شده( ۷۵ مورد تا حالا)
اشتباه نکن، همه رکوردها دست نیماست.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ ب.ظ
البته یکی از مزایای سیستم رتبه به مطلب که طراحی شده اینه که در صورت حذف اصل مطلب رتبه‌های داده‌ شده حذف نخواهد شد. یعنی کاربر نمی‌تونه با حذف مطلب نمرات منفی خودش رو حذف کنه. هر چند که با حذف مطلب دیگه توی بخش بالاترین نمایش داده نخواهد شد. این رو خواستم تذکر بدم که بدونید با حذف مطلب نمی‌تونید مقبولیت خودتون رو کم و یا زیاد کنید.
سیستم بالاترین هم راه‌اندازی شده. واسه بخش پرچالش‌ها از یه فرمول جالب استفاده شده. از اون‌جا که این فرمول‌ها ممکنه باعث مهندسی + و -‌ها بشن فعلاً فاش نمی‌شن Smile

۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ ب.ظ
admin جان فکر نمی کنید یه کم این رتبه دهی یه جوریه؟ من خیلی از پست‌ها رو دیدم که منفی داشته در حالی که هیچ دلیلی برای منفی گرفتنش ندیدم.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ
من اولش مخالف بودم ولی الان فکر کنم با گذشت زمان همه مون کم کم عادت کنیم بهشSmile فکر کنم باید یه مدت زمانی ازش بگذره بعد نتیجه اصلی رو ازاین سیستم رنبه دهی بگیریمSmile
۳
۰
ارسال: #۳۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  admin جان فکر نمی کنید یه کم این رتبه دهی یه جوریه؟ من خیلی از پست‌ها رو دیدم که منفی داشته در حالی که هیچ دلیلی برای منفی گرفتنش ندیدم.
بله، متاسفانه برخی از دوستان غیر از خود مطلب، برخی موارد دیگه رو هم در نظر می‌گیرند. و برخی از رای‌ها سیاسی شده. اما خوب تعداد این رای‌ها خیلی زیاد نیست و قابل گذشت هست.
توی این سیستم کاربران خودشون یه نقش شبیه مدیریتی دارند و باعث می‌شه که کاربران مشتاق بشن که مطالب با کیفیت ارسال کنند.
به نظر من وجودش بهتر از نبودنش هست.

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara** , shahryar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۰۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۳۸ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  راه حلی برای یافتن تداخل در روشهای تقدم Sepideh96 ۱ ۱,۹۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Question درخواست معرفی راه‌های مختلف مهاجرت deuxshiri ۳ ۴۹ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۷۷۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL
  هزینه راه اندازی یک سایت zohre321 ۴ ۳,۴۱۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abines
  سیستم عامل و مقاله سیستم عامل morweb ۱ ۳,۰۵۹ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close