تالار گفتمان مانشت
راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ

در ادامه افتتاح بخش‌های جدید، سامانه رتبه دهی به مطلب افتتاح می‌شود. کارکرد اصلی این سامانه انتخاب بهترین پاسخ از میان پاسخ‌های مربوط به یک مساله و نیز بحث و جدل بین اعضا و همه‌پرسی مطالب است.
نظرات خودتون رو در مورد سیستم جدید بیان کنید.

این گوشه سمت چپ پایین رو نگاه کنید. می‌تونید برای تست به من رای + بدین Smile

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - parsaNA - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ

بسیار عالی . ولی با وجود این سیستم‌، دیگه سپاس زدن چه معنی می تونه داشته باشه ؟ البته فک کنم که یه فرقی دارن و اون هم اینه که تو این سیستم اسم یوزری که + کرده معلوم نیس ولی تو سپاس معلومه . فرقش فقط همینه دکتر ؟

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ

سپاس منفی که نداریم Smile
این سیستم هم منفی داره و هم مثبت، در ضمن ممکنه مطلبی به درد بخور باشه ولی سپاس نخواد و یا مطلبی خیلی پرت باشه و نیاز به منفی‌های زیاد داشته باشه که سایر کاربران گمراه نشن. یه جوری این سیستم بعد از یه مدت قدرت جامعه مجازی رو نشون می‌ده.

RE: راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - luna - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ب.ظ

من وقتی رتبه می دم دیگه نمی تونم ببیینم چند نفر دیگه هم رتبه دادن یعنی عبارت NaN میاد واسم فقط!

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ب.ظ

بله این مشکلی بود که تا چند ساعت پیش برقرار بود. الان یه رفرش کلی کنید سایت رو درست می‌شه.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - Parva - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ

دکتر بابت زحمت های زیادی که این مدت کشیدین نهایت تشکر رو دارم سیستم "چت" و سیستم "رتبه دهی به مطلب" فوق العاده هستن

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ

سیستم رتبه‌دهی یه آپدیت شد. ولی یه خرده کدش بده و جا واسه بهینه‌سازی فراوان داره Smile

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ

اون کد NaN به خاطر ناسازگاری با زبان فارسی هست. اگه تازه کنید صفحه رو (refresh کامل) مشکل حل می‌شه.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ

تو فکر یه قابلیت جدید هستم: اینکه اگه تعداد مثبت‌های یه مطلب از یه مقداری بیشتر شد (موافق - مخالف) رنگش سبز بشه. اگه تعداد منفی‌ها (مخالف - موافق) از یه مقداری بیشتر شد رنگ قرمز و در نهایت در صورتی که تعداد منفی مثلاً از ۱۰۰ زد بالا مطلب نمایش داده نشه.
با این سیستم موافقید؟ یه خرده کد نویسی داره اما کار خیلی جالبیه.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - parsaNA - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ

دکتر چرا پست من بیچاره باید ۳ تا - بخوره ؟ اصلا کیا بودن ؟ خودشون‌، خودشونو معرفی کنن تا دیر نشده Smile من اصلا از این سیستم خوشم نمیاد . Big Grin

RE: راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - Fardad-A - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  تو فکر یه قابلیت جدید هستم: اینکه اگه تعداد مثبت‌های یه مطلب از یه مقداری بیشتر شد (موافق - مخالف) رنگش سبز بشه. اگه تعداد منفی‌ها (مخالف - موافق) از یه مقداری بیشتر شد رنگ قرمز و در نهایت در صورتی که تعداد منفی مثلاً از ۱۰۰ زد بالا مطلب نمایش داده نشه.
با این سیستم موافقید؟ یه خرده کد نویسی داره اما کار خیلی جالبیه.
من خیلی موافق اینکار نیستم. راستش ممکنه یک حرفی خوب باشه ولی کاربران نپسندند و برعکس. مثلا" در مورد منابع آزمونها. شما برید اونجا بگید فلان منبع را بخونید. اگه کسی یک جزوه معرفی کنه همه به جزوه رای میدن.بنظرمن اینکه برای همه چیز نظر اکثریت ملاک باشه هم درست نیست و هم موجب میشه کاربران با راحتی کمتری اظهار نظر کنند و در بحثها شرکت کنند. باید نظر یک نفر مخالف هم در یک جمع صد نفری موافق شنیده بشه.(دیده بشه)همین الآن هم وقتی یک پستی ۵ تا سپاس میخوره کاملا" احساس میشه که مخالفین با احتیاط زیادی اظهار نظر میکنن.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - polarisia - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ

دکترجان یه undoام برای این سیستم رتبه‌دهی ایجاد بشه، خوب میشه.
شاید یکی بعد از مدتی نظرش عوض شد و به جای +، نظرش - بشه و یا برعکس.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - blackhalo1989 - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ب.ظ

بسیار عالیه. من همیشه از این سیستم تو Stacloverflow لذت میبردم. آدم سریع میره سراغ اصل مطلب.

RE: راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - polarisia - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ

و یه پیشنهاد دیگه، اینکه کسی نتونه به پست خودش رای + بده!
رای - بده اشکال نداره، شاید پشیمون بشه از پستی که گذاشتهBig Grin

RE: راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - mosavat - 05 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ

خوبه اما هنوز یه ایراد کوچولو داره:

نظر مثبت یا منفی دادن‌، یکطرفه و غیر قابل تغییر هست‌، اگر کسی به هر دلیلی به یک نفر امتیار مثبت یا منفی داد و چند ساعت یا چند روز بعدش پشیمون شد و خواست امتیاز دادنش رو پس بگیره یا تغییرش بده( امتیار منفی رو تبدیل به مثبت یا امتیاز مثبت رو به تبدیل به منفی کنه )دیگه این امکان فراهم نیست

اگر انعطاف پذیرتر باشه و قابلیت تغییر و ویرایش رو هم داشته باشه خیلی بهتره