زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام مجازی شهید بهشتی

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان.
من مجازی شهید بهشتی آوردم. چند بار به سایت مجازی شهید بهشتی رفتم ولی چیزی از زمان و تاریخ ثبت نام نبود. دیشب گفتم بزار برم سایت اصلی شهید بهشتی و ببینم اونجا چیزی نیست. بعد رفتم دیدم تاریخ ثبت نام را زده دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه.
از من سه شنبه بود یعنی فردا. و چون شهرستان هستم نمی تونم خودما برسونم برا ثبت نام.
خوب چرا اینا تو سایت مجازیشون از تاریخ ثبت نام چیزی ننوشتند.
تازه ثبت نام با تاخیر هم نداشتند. ما که دانشگاه آزاد بودیم غیر از فرصت ثبت نام یک فرصت دیگه هم میگذاشتند با نام "ثبت نام با تاخیر". ولی اینا انگار همچین چیزی ندارند.
حالا دوتا سوال:
اصلا ثبت نام مجازی شهید بهشتی حضوریه یا اینترنتی؟
آیا به نظر شما اگر خارج از این سه روز بریم دیگه ثبت نام نمی کنند؟

به دانشگاه تلفن زدم. اول زدم زوابط عمومی گفتم سوال درباره ثبت نام دارم گفت زنگ بزن تلفنخانه و بگو برات وصل کنند معاونت آموزشی .
به تلفنخانه هم که زنگ زدم اصلا اپراتور گوشی را برنمیداره.
آدم دلش می سوزه اینهمه می خواد هزینه کنه بعد یکی جوابگو سوالات آدم نیست.

دوستان اگر میتونید راهنمایی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ
طبق اعلام سازمان سنجش همون سه روزه
تا جایی که اطلاع دارم امروز ثبت نام داشتند،
با این خط تماس بگیر ۲۹۹۰۳۲۲۹ فکر نمی کنم غیر حضوری باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد از این سه روز چون برای تکمیل ظرفیت باید اقدام کنند ممکنه به مشکل بر بخورید
می تونم بپرسم رتبه شما چند بوده؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima63
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط alireza3742.)
اگه چهارشنبه هم تشریف ببرید بعید میدونم ایرادی بگیرن !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima63
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ق.ظ
RE: زمان ثبت نام مجازی شهید بهشتی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  می تونم بپرسم رتبه شما چند بوده؟

رتبه‌ام با توجه به زحمتی که کشیده بودم خیلی خوب نبود. فکرم نمیکردم جایی قبول بشم. فقط یادمه روز انتخاب رشته باخودم گفتم: "خیلی خوب میشه اگر مجازی بهشتی قبول بشم. بعد دوباره با خودم گفتم: فکر نکنم با این رتبه مجازی بهشتی قبول بشم." .(خنده)
رتبه‌ام در گرایش نرم افزار ۱۲۳۸ بود.
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ق.ظ، توسط parastoo2011.)
من رتبم ۷۰۰ شد (البته خیلی زحمت نکشیده بودم)اما فکر میکردم شبانه یه جایی بالاخره قبول میشم اما نشد .منم مجازی شهید بهشتی نرم افزار آوردم البته پیام نور و غیر انتفاعی هم نزده بودم سه شنبه هم باید برم ثبت نام اما چهارشنبه میتونم برم.
دوست عزیز اگه ثبت نام کردی میشیم هم کلاسی Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ)nima63 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من مجازی شهید بهشتی آوردم. چند بار به سایت مجازی شهید بهشتی رفتم ولی چیزی از زمان و تاریخ ثبت نام نبود. دیشب گفتم بزار برم سایت اصلی شهید بهشتی و ببینم اونجا چیزی نیست. بعد رفتم دیدم تاریخ ثبت نام را زده دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه.
از من سه شنبه بود یعنی فردا. و چون شهرستان هستم نمی تونم خودما برسونم برا ثبت نام.
خوب چرا اینا تو سایت مجازیشون از تاریخ ثبت نام چیزی ننوشتند.
تازه ثبت نام با تاخیر هم نداشتند. ما که دانشگاه آزاد بودیم غیر از فرصت ثبت نام یک فرصت دیگه هم میگذاشتند با نام "ثبت نام با تاخیر". ولی اینا انگار همچین چیزی ندارند.
حالا دوتا سوال:
اصلا ثبت نام مجازی شهید بهشتی حضوریه یا اینترنتی؟
آیا به نظر شما اگر خارج از این سه روز بریم دیگه ثبت نام نمی کنند؟

به دانشگاه تلفن زدم. اول زدم زوابط عمومی گفتم سوال درباره ثبت نام دارم گفت زنگ بزن تلفنخانه و بگو برات وصل کنند معاونت آموزشی .
به تلفنخانه هم که زنگ زدم اصلا اپراتور گوشی را برنمیداره.
آدم دلش می سوزه اینهمه می خواد هزینه کنه بعد یکی جوابگو سوالات آدم نیست.

دوستان اگر میتونید راهنمایی کنید.

سلام
من دیروز ثبت نام کردم.از شهرستان هم رفتم و همه چی به خوبی انجام شد.شما اگه امروز نرفتی فردا هم می تونی ری.فقط سعی کن فردا حتما بری.
هزینه هم هفته آینده یه کارگاه آموزشی قراره برامون بذارن. تا اون موقع باید هزینه خودتو پرداخت کرده باشی
۹ واحد میدن و ۱میلیون و دویست و ۶۰ هزار تومان دراومد
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
۱/ کارگاه آموزشی چه تاریخیه؟
۲/ سه تا درسی که دادن؟

متشکرم
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  ۱/ کارگاه آموزشی چه تاریخیه؟
۲/ سه تا درسی که دادن؟

متشکرم

۱/ گفتن توی سایتشون اعلام می کنن اما شاید ۲۶ تا ۲۸‌ام باشه
سایت:
lms.sbu.ac.ir
۲/ درس هایی که دادن
سیستم عامل پیشرفته
شبکه
مهندسی نرم افزار

۹ واحد.
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ
با سلام!من تو نتایج نهایی که اومد پیام نور مجازی تهران نرم افزار قبول شدم!ولی توی نتایج نهایی مجازی سازمان سنجش(نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه ،مجازی‌، بین الملل و دارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال۹۰)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که پونزدهم اومد دوباره اسمم مجازی شهید بهشتی در اومد!(اسمم تو خرداد هم اومده بود)!
میخواستم بدونم شما که قبول شدین اسمتون تو نتایج نهایی اومده یا بعد از اون تو اطلاعیه ۱۵ شهریور؟؟؟؟
و اینکه من تا الان ثبت نام نکردم اگه شنبه برم مشکلیه یا هنوز وقت واسه ثبت نام هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)mohammadhadi1364 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ق.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  با سلام!من تو نتایج نهایی که اومد پیام نور مجازی تهران نرم افزار قبول شدم!ولی توی نتایج نهایی مجازی سازمان سنجش(نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه ،مجازی‌، بین الملل و دارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال۹۰)

که پونزدهم اومد دوباره اسمم مجازی شهید بهشتی در اومد!(اسمم تو خرداد هم اومده بود)!
میخواستم بدونم شما که قبول شدین اسمتون تو نتایج نهایی اومده یا بعد از اون تو اطلاعیه ۱۵ شهریور؟؟؟؟
و اینکه من تا الان ثبت نام نکردم اگه شنبه برم مشکلیه یا هنوز وقت واسه ثبت نام هست؟

سلام‌، ۱۵ شهریور که اطلاعیه نبود فکر میکنم همون لینک معرفی شدگان چند برابر ظرفیت که خرداد اعلام شده بود رو مجددا گذاشتن‌، چون دقیقا همون محل قبولیها رو نوشته برای من حتی جاهایی که در مصاحبشون شرکت نکردم . البته بقیه دوستان بهتر میدونن شاید من اشتباه میکنم .

والا اینا فکر کنم یکم قاطی کردند...هی اطلاعیه پشت اطلاعیه می زنند!!
برای من که الان می زنه داوطلبی با این مشخصات موجود نیست!!! در حالی که طبق نتایج قبلی که در شهریور اومد من مجازی اورده بودم...رفتم. ثبت نام کردم و اسمم هم توی لیستشون بود!!! و و خودم اسممو علامت زدم.خیلی جالبه!!Big GrinCool
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ب.ظ
ثبت نام مجازی حضوریه اما حالا که میخواین با تاخیر ثبت نام کنید با دانشگاه تماس بگیرید:

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: grayman
ارسال: #۱۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ب.ظ
برای اینکه مستقیم با مدیریت دوره های مجازی تماس بگیرید به این لینک برید
شماره های مستقیم اونجا هست

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۴۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۴۷۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۵۶۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۴۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۸۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۶۳۷ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close